Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Stycznia 2020, 01:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Reflection Eternal - Revolutions Per Minute (2010) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Reflection Eternal - Revolutions Per Minute (2010)
  Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 14:19
Narazie info jest tylko takie, że Hi-ek i Talib znów uderzą! Nie znana jest jeszcze żadna data, tytuł płyty czy cokolwiek. Jedyne potwierdzenie to słowa samgo Kajtka:

Hi-Tek napisał(a):
"Mówię to już właściwie oficjalnie. Płyta będzie, nagramy ją dla Warner Brothers. Na razie jeszcze wszystko omawiamy. Kweli wypuścił swój album, jak kończę swój. Wytwórnia jest za, więc jesteśmy gotowi."

Cieszycie się? Heh wiem, że się cieszycie.

Ostatnio edytowano Sobota, 27 Lutego 2010, 02:37 przez CiscoKid, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Post Re: Reflection Eternal - Revolutions Per Minute (2009?)
  Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:06
A z czego sie cieszyc?

Hi-Tek to cien dawnego megaproducenta, ktory wysmyczyl takie biciwa jak "1-9-9-9", "Memories Live", "Definition", "Where I'm From", "Get Up", "Still Here", "The Blast", "Take These Jewels" etc etc....

Od dobrych paru lat niczym mnie nie zachwycil, jedzie od niego mainstreamem na kilometr. Mainstream zostawmy Neptunesom, Kanyemu, Just Blaze'owi i Timbalandowi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:08
pierdolisz.

sprawdź jego drugą solówkę bo to co napisałeś to jakieś nieporozumienie. niby czemu ma zostawić mejnstrim blazeowi i innym? słychać, że się rozwija i działa to na jego korzyść. jeśli myślisz inaczej to proponuję też posłuchać jego bitów dla game'a, snoop'a, young buck'a i paru innych raperów. nie pisz, że się cofa bo to głupoty. tak samo jak blazowi trafią się słabe bity, tak i hi-tekowi.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:25
7-8 lat temu widzialem w nim nowego Pete Rocka, Premiera, nie w sensie stylu tylko w sensie takim ze wydawal duzo gowna na ultrawysokim poziomie. Myslalem ze tak juz zostanie Treaz jest zwyklym solidnym producentem, jego bity stracily to cos.

Zawiodlem sie na typku, podobnie jak na Alchemiscie, ktory mniej wiecej w tym samym czasie robil furore. Jeszcze pierwszy "Hi-Teknology" byl naprawde sweitny, po przesluchaniu drugiego reakcja byla "Say Whut??? This is the same Hi-Tek?"

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:25
dill-o napisał(a):
pierdolisz.

sprawdź jego drugą solówkę bo to co napisałeś to jakieś nieporozumienie. niby czemu ma zostawić mejnstrim blazeowi i innym? słychać, że się rozwija i działa to na jego korzyść. jeśli myślisz inaczej to proponuję też posłuchać jego bitów dla game'a, snoop'a, young buck'a i paru innych raperów. nie pisz, że się cofa bo to głupoty. tak samo jak blazowi trafią się słabe bity, tak i hi-tekowi.

Z Rudebwoyem się nie dyskutuje :cool: .

It came from the heart and it went this way:
Go to hell girl, you make me sick!
I hope your new boyfriend gets cancer in his dick
What the fuck makes you think I'd put your name on my record?
there, now I feel a lot better

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:28
digital - co do alchemista to się zgadzam, ale z hi-tekiem mnie nie przekonałeś. on się rozwija i to słychać. nie wymagaj od niego żeby robił ciągle to samo bo to by było nudne. przynajmniej dla mnie.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 17:32
dill-o napisał(a):
digital - co do alchemista to się zgadzam, ale z hi-tekiem mnie nie przekonałeś. on się rozwija i to słychać. nie wymagaj od niego żeby robił ciągle to samo bo to by było nudne. przynajmniej dla mnie.

Na przyklad podam J. Dille, jego ostatnie produkcje (przed smiercia) roznia sie diametralnie od tych chocby z czasow pierwszych dwoch Slum Village. I sa na rownie wysokim poziomie. Czyli jednak mozna zmienic styl i pozostac kozakiem. Hi-Tekowi sie nie udalo. AKoniec dyskusji, od klotni jest inne forum, na ktorym juz nie jestem :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 20:14
To tak jak kiedyś bodajże Jims napisał: dawniej Hi-Tek miał 2 kozaki na 3 kawałki, dzisiaj 1 kozak na 3 kawałki...
Ja szczerze powiem, że też wolę starszego Hi-Teka, aczkolwiek nie ukrywam, że Reflection Eternal 2 w moim przeczuciu będzie znakomitym kąskiem dla ucha.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 21:56
Nie spodziewałbym się prędko tej płyty. Obydwaj już 4 lata temu mówili, że ją zrobią, a cały czas wyskakiwało im coś ważniejszego. A to Beautiful Struggle, a to producencka Tekzilli, a to EarDrum. Podobnie jest z Blackstar. Kweli lubi sobie popierdolić, a Tek raczej go nie naciska. W końcu pierwszy RE zrobili głownie dlatego ze to Kwe błagał Hi-Teka by zrobił z nim płytę...

Co do zmiany stylu Hi-Teka. Kwestia gustu - wg mnie zmienił go dużo mniej niż Kweli zmienił swój styl rapowania., dla mnie "More or Less" z ostatniego solo Kweliego to najlepszy bit na plycie, a wyszedl juz rok przed nią. Ten track ze Snoopem, Slim Thugiem i Kwe też ma przejebany bit, a ma jakoś z 2 lata. 'music is for life' to miazga , 'im so into you' ze Smittym to też gówno stylowe. Większośc tych bitów ma w sobie te same elementy, które Tek ma od 10 lat - twarde bębny, świetne głośne brzmienie i pulsujący bas.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Listopada 2007, 22:02
mysle ze glownym problemem jest to ze na tych bitach nie jadą już Common, Shabaam Sahdeeq, Pharoahe, Mike Zoot, cała ekipa Rawkusa a G-Unit, Busta Rhymes, Styles P czy Bizarre. Wystarczyło że Nas wrzucił swoje wersy w 'music for life' a wszyscy się oględnie mówiąc spuszczali. Dlatego obawiam się o tą nową producencką...

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Kwietnia 2008, 21:55
It's the year of the Blacksmith! (yes, every year) We hear that the long awaited follow up to Reflection Eternal's instant classic Train Of Thought is slated for release this fall. Both Kweli and Tek have matured greatly since 2000 so it is definitely going to be interesting to hear what these dudes put together in 2008.

okayplayer raczej nie klamie. byla lepsza wiadomosc w tym roku?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 1 Kwietnia 2008, 22:16
no jesli jesien to jest termin nOSTATECZNY to kozacko, produkcje Hi-Teka mnie zastanawiaja, miejmy nadzieje ze bedzie to cos tak dobrego jak kiedys, o Taliba sie nie martwie bo on caly czas idzie do przodu.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 1 Kwietnia 2008, 23:41
Włączając się do dyskusji nad producenckim losem Kajteczka to muszę zarówno Drenowi jak i Digitalowi dać trochę racji. Z jednej strony Hi-Tek, mimo że jest u Dre'a dał przesympatyczne Hi_Teknology2, pełne naprawdę zajebistych kawałków, ale gdzieś mu uleciał ten styl z końców lat 90. Dla mnie definicją stylu Hi-Teka z wtedy były takie kawałki jak "Sun God" albo "Memories Live", a potem mimo że robił kozaki to nie było już raczej tak, że słyszysz i nie masz najmniejszej wątpliwości kto to zrobił. Trochę szkoda, ale HT2 było kozackie i jaram się do dziś.

Co do RE2 to czekam z niecierpliwością, bo panowie naprawdę mogą sprężyć poślady wiedząc, że oczekiwania co do kontynuacji takiego klasyka są olbrzymie. Duże nadzieje wiążę z takim albumem. Może od razu z rozpędu drugi Blackstar?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 1 Kwietnia 2008, 23:59
niech zrobią z mosem konkretną płytę, a nie album na szybko.

co do re2 to liczę, że ta płyta zmiecie. miałem duże oczekiwania związane z beautiful struggle i przeokropnie się zawiodłem, ale na nowe reflection eternal nie ja jeden czekam i oni wiedzą, że ludzie chcą klasyka, a nie jakiś album, który po dwóch miesiącach się zapomni.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 2 Kwietnia 2008, 12:57
Oczekiwania oczekiwaniami bo ja też chciałbym usłyszeć coś na miare pierwszego RE. Ale Kweli ma tak ambitne plany na ten rok, że wątpie czy uda mu sie je zrealizować a nawet jeśli zdoła to obawiam się że odbije się to na jakości. Bo plany wydawnicze Blacksmith na ten rok są ogromne. Wole jeszcze poczekać i otrzymac coś co jest warte oczekiwań niż dostać coś robione na prędce i niewarte tej nazwy która od samego początku kojarzy mi się z materiałem najwyższej pruby. To jest jedyna moja obawa bo jeśli wezmą sie do pracy bez zbednego na cisku na szybkie wydanie tego albumu to bedzie to klasyk. Produkcje Teka choć nie są już tak rozpoznawalne jak na jego pierwszych produkcjach nadal są gorące. A Taliban jest nadal jednym z najlepszych raperów w tym biznesie. Dlaztego czekam i nadal zasłuchuje się w "Train of thought" najlepszy album poczęty przez Kweliego.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 2 Kwietnia 2008, 15:30
Jesli Kweliemu bity bedzie robil np Jneiro Jarel (moim zdaniem pasuja do siebie) to moze bylby klasyk, ale mimo usilnych staran nie moge sobie wyobrazic takiej plyty na bitach Hi-Tek'a, biorac pod uwage co robil po H-T1... zgadzam sie z postem wyzej, gdzies zgubil ten niepowtarzalny styl z konca lat 90ych i poczatku XXI wieku. Szkoda oj szkoda

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Września 2008, 17:46
teraz już nie wiem w sumie co myśleć na temat ich nowego albumu. czekam na niego strasznie, ale też tak czekałem na drugą solówkę kweliego i dupa, strasznie się zawiodłem. drugą sprawą jest to, że "train of thought" wyszło w 2002 roku i jak sobie porównałem co kweli i hi-tek wtedy robili do niewydanego albumu jane doe, który miał wyjść rok później, to jestem w coraz bardziej pewien, że album nie będzie miał wiele wspólnego z pierwszym krążkiem. przecież to co hi-tek robi teraz dla taliba ma się nijak do ich poprzednich nagrywek, a takie "bullshit" na płycie jane doe, z kwelim udzielającym się gościnnie, choć to bit 88-keys'a, brzmi jak hi-tek z 2001-2002 roku. oczywiście na ostatnim albumie kajtka jest numer podobnie brzmiący do starego re, ale nie wiem, dla mnie to nie jest do końca to.

acha, żebym był dobrze zrozumiany. nie jest tak, że ich dzisiejsze dokonania mi się nie podobają. mają lepsze i gorsze momenty, ale w większości tworzą kozaki.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Września 2008, 18:10
Dill, wlasnie, bo trafil na moj dysk ostatnio numer BullShit i to jest swiezo puszczone?

slyszalem dokladnie ten sam numer tylko że na innym bicie ale mial z 4-5 lat.

[img]http://i261.photobucket.com/albums/ii76/H3AT23/LeBrongif.gif[/img]

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 7 Września 2008, 18:28
świeżo bo album jane nigdy nie został wydany.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Września 2008, 13:27
no to miałem ten numer 4-5 lat temu, na innym lepszym bicie, musi gdzieś to śmigać w sieci. Miałem to od Truskawy :D

[img]http://i261.photobucket.com/albums/ii76/H3AT23/LeBrongif.gif[/img]

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 360 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona