Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 18 Października 2018, 03:44

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Glina 2 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Glina 2
  Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2007, 23:01
Oto zapowiedzi kontynuacji serialu
Portal MediaRun.pl
"Druga seria "Gliny" w 2008

5.06.07. ruszyły zdjęcia do drugiej serii serialu kryminalnego "Glina". Do końca 2007 r. ekipa nakręci 13 nowych odcinków.
Zdjęcia będą kręcone w Warszawie i okolicach. Efekty prac widzowie zobaczą na jesieni 2008 roku.
Jerzemu Radziwiłowiczowi, grającemu główną rolę policjanta Andrzeja Gajewskiego, partnerować będą m.in. Maciej Stuhr, Jacek Braciak, Agnieszka Pilaszewska, Urszula Grabowska, Marian Dziędziel i Anna Cieślak.
Serial "Glina" po raz pierwszy na antenie Jedynki pokazał się 9 września 2004 roku. Dwanaście odcinków pierwszej serii oglądało co tydzień średnio ponad 3,59 mln widzów (dane TNS/OBOP). Największą, ponad 4-milionową, publiczność osiągnął ostatni odcinek z 2 grudnia 2004 r.
Producentem wykonawczym serialu jest firma Apple Film Production, dla Agencji Filmowej Telewizji Polskiej SA".

„Dziennik Zachodni”
Rozmowa z Jackiem Braciakiem, aktorem
02.06.2007

KZ: Ma pan w planach inne serialowe produkcje?
JB: Od 4 czerwca, wreszcie, chyba po czterech czy pięciu latach, ruszają zdjęcia do kontynuacji serialu "Glina" w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Przeczytałem scenariusz - zapowiada się bardzo ekscytująca robota.
KZ: Widzowie mogą spodziewać się jakichś niespodzianek czy konwencja serialu się nie zmieni?
JB: Bonifacy Jóźwiak, którego gram, nadal będzie próbował z kolegami rozwiązywać zagadki kryminalne. Widzowie poznają w końcu jego rodzinę - żonę, trzy córki i suczkę. Dzięki temu mój bohater nabierze rumieńców. Bardzo się z tego cieszę, bo to okazja, żeby zmierzyć się z nowym wyzwaniem.
W serialu kryminalnym nie powinny przeważać wątki miłosne i rodzinne. Zachwianie tej równowagi często kończy się porażką. Gubi się styl i nie wiadomo, czy to jest kino psychologiczne, dramat czy właśnie kryminał. Wydaje mi się, że w przypadku pierwszej części "Gliny" takich wątpliwości nie było. To jest - bez wątpienia - serial kryminalny"

Wreszcie cos od Paskowskieko :)

Powrót do góry
żywa legenda

Banned
Post Re: Glina 2
  Wysłano: środa, 15 Sierpnia 2007, 23:04
czyli drugi sezon ?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 26 Marca 2011, 00:03
Podbiję sobie. Uskuteczniam właśnie pierwszy sezon i ten serial jest zajebisty, klimat genialny po prostu + znakomity Radziwiłowicz w roli Gajewskiego. Jak dla mnie serial jest naprawdę mega. Ogląda(ł) ktoś?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 27 Marca 2011, 13:39
ja się jaram strasznie, obok Pitbulla to chyba najlepszy polski serial o policji. no i do tej pory nadzieja, że zrobią trzecią serię w końcu. świetny klimat, znakomita muzyka + naprawdę dobrze stworzone postacie przez Radziwiłowicza i Stuhra.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Niedziela, 27 Marca 2011, 14:11
Pierwszym sezonem się jarałem wchuj, a drugi jakoś przegapiłem, pamiętam, że godzina emisji kompletnie mi nie pasowała i jakoś nie miałem okazji jeszcze obejrzeć, a jeśli już to jakieś pojedyncze odcinki...

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 27 Marca 2011, 14:13
Kurwa pierwszy sezon mega, podbijam kogos tam, najlepszy polski serial o policji, ale o drugim sezonie w ogole nic nie wiedzialem :shock:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 28 Marca 2011, 14:49
skoro tak propsujecie to chyba sobie sprawdze 1 czesc,
nie wiem jak to sie stalo, ze tego nie ogladalem (chociaz chuj wie, moze ogladalem tylko, ze nie zapadlo mi w pamieci)

czy ten serial jest w klasycznym stylu Pasikowskiego?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 15 Lipca 2012, 14:43
skońćzyłem właśnie oglądać, zajebisty serial, oba sezony,. szkoda, że nie będzie trzeciej serii , bo mam wrażenie, że nie wszystkie wątki do końća pociągnęli. tka urwanie się kończy.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 17 Lipca 2012, 06:11
Oglądam albo na iPla albo na TVP1, pierwszy sezon kozacki. Dwa pierwsze odcinki nowego sezonu trochę średnie ale liczę na rozwinięcie kwestii wojny gangów. Fajna rola i Gajewskiego i Banasia, w porównaniu z innymi polskimi popłuczynami typu "Fala zbrodni", "Detektywi" czy "W11" serial Pasikowskiego to jest kocur. Główna zaleta to klimat książkowego kryminału, bez niepotrzebnych fajerwerków i strzelanin gdzie bohater wychodzi bez szwanku. Polecam.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Lipca 2012, 21:23
oglądam teraz sobie, bo całkiem fajnie się ogląda, ale myślę sobie, że ktoś mnie tutaj robi w chuja z ilością wypalanych papierosów, braku papierosów, non stop nakurwiającym deszczem jak w amazonce i czasami mega chujowymi dialogami, mój ulubiony:

-poznajesz?
-niezłe jaja
-jaja to dopiero są w kiblu xD

(pierszy odcinek, może nie brzmi to bekowo czy coś, ale jak się ogląda to lekki uśmieszek się u mnie pojawił, w kąciku ust )

no kuurwa, ziomek, zrób sobie kogel mogel, jaki to jest beton ;/ i pokerowa twarz radziwiłłowicza też dająca się we znaki

a stuhr ładnie gra na przykład.

oglondom dali

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 18 Lipca 2012, 21:28
Oglądaj, to po Pitbullu najlepszy serial tego typu.
Cytuj:
oglądam teraz sobie, bo całkiem fajnie się ogląda, ale myślę sobie, że ktoś mnie tutaj robi w chuja z ilością wypalanych papierosów, braku papierosów, non stop nakurwiającym deszczem jak w amazonce i czasami mega chujowymi dialogami, mój ulubiony:

O to chodzi, klimat ze chuj, tylko sie zastanawiam jak mozna jechac furą i przy zamkniętych oknach tyle szlugów kopcić, dajcie żyć..

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Lipca 2012, 21:52
zajebisty serial, nr 2 polskich seriali ogółem chyba po Pitbullu, nie tylko policyjnych. obejrzałem dopiero w tym roku, ale jak się zabrałem, to w kilka dni oba sezony.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 12 ]