Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 17 Października 2017, 19:34

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
[serial/anime] Bleach 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [serial/anime] Bleach
  Wysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 13:34
zajebiste anime oglądał ktos?

Głownym bohaterem jest 15 letni chłopak Kurosaki Ichigo który ma zdolnośc widzenia duchów. pewnego dnia spotyka Shinigami(Bóg Śmierci) Kuchiki Rukie której zadaniem jest wysyłanie dobrych dusz do Soul Society (takie jakby niebo) i niszczyc złe duchy czyli Pustych. Ich drogi krzyzują sie w domu Ichigo podczas ataku Pustego na rodzine Ichigo...gdy Shinigami przegrywa walke jedynym wyjsciem aby uratowac jego rodzine jest przekazanie mocy Boga Śmierci Kurosakiemu. tak tez sie dzieje...i okazuje sie że Ichigo jest o wiele potężniejszy niz wygląda...tutaj zaczynaja sie perypetie Zastępczego Shinigami z pomoca Kuchiki Rukii w ludzkim ciele.

polecam każdemu bo zabawa jest przednia akcja prawie że cały czas (zwłacza od ok. 20 do 60 odcinka :wink: ) a jak nie ma akcji to jest zajebisty humor ;]

Wyglądam przez okno, na oczach mam sen, a Grochów się budzi z przepicia.

Powrót do góry
admin

Post Re: [serial/anime] Bleach
  Wysłano: Niedziela, 30 Lipca 2006, 19:47
Zabierałem się, ale mi nie podeszło. Zdecydowanie bardziej wolę zabawę w stylu tworczosci Miyazakiego czy Ninja Scrolla.

People you grew up with, layin in a coffin

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer komunikatora tlen profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 23 Sierpnia 2006, 10:20
Jak dla mnie i tak lepsze od Dragon Balla :wink: Mi nie podoba się kompletnie, ale ja ogólnie unikam takiego rodzaju anime...Obejrzałem kilka odcinków i już zaczęło mnie nudzić- ile można oglądać jak jacyś goście się napieprzają?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 02:17
enemy napisał(a):
Zabierałem się, ale mi nie podeszło. Zdecydowanie bardziej wolę zabawę w stylu tworczosci Miyazakiego czy Ninja Scrolla.

bleach jest dla mniej wymagajacych osob. ja tam akurat lubie takie napieprzanki jak klimat sie zgadza.
nudzi mi sie i stare tematy przegladam, ale tu dodam swoje 3 grosze, bo toto teraz na hyperze zaczeli puszczac i to bez dabingu! (a dubbing a anime to rzecz najgorsza)
jak ktos sie jaral bleachem to niech sobie d.gray-mana sprawdzi. lepsze fillery, lepsza animacja, mniej jaskrawe kolory i jeszcze nie jest tak przewidywalne. w bleachu to sie pierwszymi dwoma seriami najbardziej jaralem, bo potem to juz masowka sie z tego zrobilo i wkurwialo mnie czekanie tydzien na 12 minut odcinka, 2 openingi po 2 minuty i 8 minut powtarzania tego co sie stalo w poprzednich epizodach.

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 10:32
cześc odcinków bleacha to oczywsscie jawna kpina i pomyłka ale ja te odcinki po prostu pomijam, a te które tworzone są juz na podstawie mangi bez żadnych gównianych fillerów są naprawde spoko. Łatwo było rozpoznać kiedy sie takie zaczynaja bo bylo to wyraźnie podkreslone. Pierwsza seria (ratunek Rukii z SoulSociety) naprawde swietna: akcja intryga humor. Potem druga seria czyli gówno typu Bountu itd moza sobie bez żalu darować. potem trzeba jeszcze przetrwać kilka strasznie nudnych odcinków i zaczyna sie seria Arranacu Vizard którą rozpoczyna odcinek analogiczny do pierwszego odcinka całej serii (tam była Rukia przybywajaca do świata żywych, zaś tu mamy Vizarda w identycznych miejscach pozycjach). Wystarczy zakumac sobie system które odcinki są warte poświecenia czasu i mozna smiało atakowac torenta :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 23 Marca 2008, 10:58
irokez88 napisał(a):
cześc odcinków bleacha to oczywsscie jawna kpina i pomyłka ale ja te odcinki po prostu pomijam, a te które tworzone są juz na podstawie mangi

no bo manga jest spoko, zeby nie powiedziez kozacka. tylko trzeba czytac w tomikach raczej niz po rozdziale, bo tez denerwowac mnie zaczyna walka, ktora sie ciagnie przez 5 chapterow (nawet jak jest fajna, jak zaraki z nnoitora, toto 5 tygodni trwa...). swoja droga w anime jest sporo rzeczy ocenzurowanch nie wiadomo czemu. jak chociazby w ostatnich odcinkach, gdze szayel apporo zjada hollowa ze swojej frakcji. w mandze go nie zamienial w jakas dziwna kulke.

Cytuj:
Potem druga seria czyli gówno typu Bountu itd moza sobie bez żalu darować.

no nie postarali sie. cala seria to jeden wielki filler, zeby sobie mlodziez w japonii poogladala do kolacji, obiadu czy co oni tam jedza jak u nas jest noc. w ogole cos nie wychodza im orginalne wersje anime. przyklad - ten jeden odcinek ova i kinowka pierwsza. sredniawka.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2008, 17:54
I heard a girl say, "If God intended for women to suck dick he would have made cum taste like chocolate."
I said, "Yeah, but he had to make it taste like bleach so you'd remember to do the laundry." - Doug Stanhope

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Banned
  Wysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2008, 18:10
Jak skończę oglądać Naruto to się zabiorę za to ( przynajmniej tak mam w planie )

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 10 Kwietnia 2008, 18:22
Naruto jest chujowe przeciez. Znaczy Bleach w sumie tez jak sie fillery znowu zaczna, ale najnowszy odcinek jest kozacki.

Bloodonbeatz napisał(a):
I heard a girl say, "If God intended for women to suck dick he would have made cum taste like chocolate."
I said, "Yeah, but he had to make it taste like bleach so you'd remember to do the laundry." - Doug Stanhope

Blood, to twoj pierwszy post od dwoch lat chyba.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 4 Września 2009, 17:01
[serial/anime] Bleach
znajoma mówi ze dobra seria wiec podbije sobie temat

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW

Wysłano: Piątek, 4 Września 2009, 17:30
chyba jestem najbardziej na bieżąco to powiem moze cos nowego.

anime od dawna jest totalną kupą, nie sciagam, co najwyżej na yt obejrze. zwłaszcza że teraz są filery do grudnia.

za to w mandze dzieją sie rzeczy naprawde zajebiste. co piątek wychodzi nowy chapter po 20 stron. tutaj do sprawdzenia online: http://www.onemanga.com/Bleach/
Generalnie polecam bo sporo ciekawych rzeczy sie dzieje w tej mandze. Najwiekszym plusem poza głownym wątkiem są chyba bardzo dobrze napisane postaci. Każda ma odpowiednią ilość czasu poświęconą i o każdej mozemy coś powiedziec nawet jesli jest postacią drugo albo trzecio planową. Jest sporo zabawnych bohaterów (granica miezy humorem a poważnymi wydarzeniami jest dobrze wyznaczona i ze smakiem oba elementy sie przeplatają) no i mamy świetnego głównego arcy wroga.

generalnie polecam choć wiem że nie każdemu przypadnie do gustu.
Mange polecam każdemu. anime zaś przyjemnie sie oglada do około 70 odcinka czyli do zamknięcia pewnej całości :)

z tego co wiem 14 września w Polsce pierwszy tom (jakies 8 chapterów) ma zostać wydany i kolejne bedą ukazywały sie co 2 miesiace.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 4 Września 2009, 17:48
irokez88 napisał(a):
anime od dawna jest totalną kupą, nie sciagam, co najwyżej na yt obejrze. zwłaszcza że teraz są filery do grudnia.

Obecne fillery nie są takie złe, najgorsze były motywy związane z rodzinką Kasumi-Ouji. No i zdecydowanie anime nie jest totalną kupą - totalną kupą to jest może Naruto, Bleach wciąż jeszcze się trzyma mimo wszystko :P
Manga swoją drogą, ale ja tam wolę anime, bo w mandze nie ma seiyuu, a bez nich sorry, ale Bleach nie jest aż tak klimatyczny i wyrazisty - chociażby głosy Ichimaru, Byakuyi czy Zarakiego - cud, miód, ultramaryna (jedynie Ishida z głosem naruciarskiego Sasuke mnie irytuje tak prawdę mówiąc) :P.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2010, 10:20
skończyłem oglądać przy 135 odcinku i żałuję, że tak daleko doszedłem. Słabizna

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 30 Kwietnia 2010, 12:57
no jakżeś miał ostatnie jakies 40 odcinków filerów to sie nie dziwie ;d każdy by sie wkurwił i przestał. najlepiej na jakims forum zapytać o info które epizody są z mangi i tylko te ogladać. bo te całe bounto to filler i potem znow bedzie długo filer i niedawno skonczył sie kolejny. najlepiej przesiąść sie na mange bo ta jest conajmniej przewykurwista a to co dzieje sie ostatnimi tygodniami to juz wogole jakis kosmos jest i fan-orgazm co tydzien. a anime jak mowie, jesli juz to tylko odcinki nie filerowe.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Maja 2010, 09:33
Historia z bounto to oficjalnie najgorsza rzecz jaką widziałem w anime.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Maja 2010, 18:42
Ciesz się, że DearS nie oglądałeś :lol:
Ogólnie to nienawidzę tasiemców - dla mnie anime powinno mieć max. 52 odcinki, chyba, że ma taką klasę jak Fullmetal Alchemist: Brotherhood (które jest 1000 razy lepsze od pierwszego anime Fullmetal Alchemist), to wtedy jestem w stanie pozwolić na więcej, chociaż z tego, co się orientuje FMA:B będzie miało ledwo ponad 60.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 1 Maja 2010, 21:35
Zajebiście zapamiętałem Bleacha, mimo, że oglądałem do 100 EPa. Do dziś siekam w Blade Battlers 2 na PS2. :lol:
Apropo FMA to właśnie teraz oglądam równolegle obie serie - pierwszą sam i drugą z dziewczyną i jakoś szczególnie nie widze przepaści jakościowej, obie dla mnie są KO ZA CKIE.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Maja 2010, 22:15
Cube napisał(a):
obie dla mnie są KO ZA CKIE.

Tak samo.
Raph chciałem się Ciebie spytać czy widziałeś może Rurouni Kenshin, ale to ma 95 odcinków, także już mam odpowiedź xD W sumie podzielam zdanie, ale mam nadzieję, że po tym anime: http://anime.tanuki.pl/strony/anime/391-monster/rec/383 je zmienie.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Maja 2010, 23:04
Jezeli animowany Monster jest chociaz w polowie tak dobry jak komiks, to mamy doczynienia z kozakiem.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Maja 2010, 12:33
Cube napisał(a):
Apropo FMA to właśnie teraz oglądam równolegle obie serie - pierwszą sam i drugą z dziewczyną i jakoś szczególnie nie widze przepaści jakościowej, obie dla mnie są KO ZA CKIE.

W pierwszej serii FMA, od kiedy stała się czystym fillerem, jak dla mnie było widać skok jakościowy w dół oczywiście. A zresztą ta seria nie zasługiwała na zakończenie w postaci Conquer of Shambala, któro to zmarnowało potencjał całej serii - nie było widać tego dopracowania, niektóre postaci upchane były na siłę, tylko po to, aby za chwilę zginąć. W FMA:B najlepszym odcinkiem w moim mniemaniu potrafił być czterdziesty, w pierwszej serii FMA najlepsze odcinki masz właściwie na samym początku. Postać ojca Eda i Ala nie była tak rozwinięta, homunculusy nie były aż takie kozackie, do tego brak jednej z moich ulubionych postaci z FMA:B (czyli z mangi) w postaci Lina Yao.
Właśnie na ogół to mają fillery do siebie, że w porównaniu do anime oparty w 100% na mandze są gorzej rozwinięte, wątki wydają się słabsze, mniej dopracowane, a najlepszy przykład macie właśnie z Bleach.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na myspace profil na lastfm
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona