Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Lipca 2019, 05:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Embargo Nagrania [Katalog] 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Embargo Nagrania [Katalog]
  Wysłano: Niedziela, 7 Maja 2006, 18:34
Obrazek

http://www.embargonagrania.pl

Wydane Płyty :

2cztery7 - Funk-DlaSmaku (2005)
Bez Cenzury - Klasyk
Grammatik - Reaktywacja EP (2005)
Grammatik - 3 (2005)
Noconcreto - Noconcreto (2004)
Praktik - Dobra częstotliwość (2004)
V.A. - Hiphopstacja 3
V.A. - Muzyka miejska cz.1 (CD + VCD)
V.A. - RBK Hip-Hop Tour 2006

Wydania Specjalne :

Pozycje obowiązkowe Vol.1 (Pezet / Noon - Muzyka Klasyczna + Muzyka Poważna)
Pozycje obowiązkowe Vol. 2 (U Ciebie w mieście cz.1 + U Ciebie w mieście cz.2)
Pozycje obowiązkowe Vol. 3 (Grammatik - Reaktywacja + 3)

Wideoklipy:

Bez Cenzury - Raprezentuję Siebie
Bez Cenzury - Bez Cenzury
Bez Cenzury (ft. Foster i Mercedresu) - Przesiąknięci dźwiękiem
Pezet-Noon "Szósty zmysł
Grammatik "Dedykowane
2cztery7 "Dwa, cztery, siedem
Praktik feat. Dizkret i Piotr Pacak "Jestem Tu"
Grammatik "Reaktywacja"
Praktik feat. Pezet i Mes "Kilka lat później"
Noconcreto "Spektrum"
U Ciebie w mieście 2 "U Ciebie w mieście 2 (TBC)"

UWAGA: może sie coś niezgadzać , mogłem coś pominać wiec jezeli wiesz co pominołem to był bym wdzięczny gdybyś napisał w tym temacie

zaczynam cykl tematów w których jak mam nadzieje będziemy oceniać polskie hiphopowe wytwórnie

a oceniać będziemy wszystko

1, która pozycje z katalogu tej wytwórni uważasz za najlepsza a którą za najgorsza i dlaczego ?
2. który album miał najlepsza promocje a który najgorszą ?
3. jak oceniasz działalnosc tej wytwórni ? podaj plusy i minusy ?

i tak dalej

UWAGA: Jezeli przyjdzie ci do głowy to żeby być jazzy/trendy (czy jak to sie teraz mówi) jak "JA" i będziesz zakładał temat o kolejnich wytwórniach to an boga rób to porządnie i daj link do strony wytwórni a przede wszystkim Pełna Dyskografia danej wytwórni

Ostatnio edytowano środa, 19 Lipca 2006, 19:31 przez FANKADY, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Post Re: Embargo Nagrania [Katalog]
  Wysłano: Niedziela, 7 Maja 2006, 18:48
no 3A, rób porządnie, dlaczego nie ma linków do tematów o wydanych płytach? ;] skoro jest do muzyki miejskiej to do reszty też wypada dać. :wink:

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Banned
  Wysłano: Niedziela, 7 Maja 2006, 18:50
no a co ja teraz robie ?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Maja 2006, 13:58
Czyli co ,oceniać mamy nie?
No to od klipów zaczne.Widzialem jedynie U ciebie w mieście i 2cztery7 mogą być. Dwójka "U ciebie..." klip lepszy od jedynki. 2czetry7 dobry, chociaż nie jestem specem to wydaje mi się,że dobrze jechali z oświetleniem itd. Przynajmniej nie było widac kabla jak u Morwy w "Dla słuchaczy" (chociaż czy ktoś to widział za pierwszym razem? Ja nie, dopiero pózniej zauważyłem).

Pojechali ciekawie z "Pozycją obowiązkową". Dobry chwyt marketingowy, wiadomo,że w tych czasach ściągalą ludzie mp3 i bardziej skuszą się na okazję kupna dwóch albumów w cenie jednego.

Codo albumów to cale słyszalem tylko 2cztery7 (i sobię chwalę), oba Gramatiki (i taz sobię chwalę). Praktika tylko kilka kawałków, Bez cenzury natomiast nawet nie ściągałem w mp3. Słyszałem kilka kawałków (dosłownie trzy) i jakoś nie chce mi się ściągać/kupować albumu.

Co do wytwórni ogólnie - spoko. Widać,że mają w szeregach nizłych raperów/ekipy. Wiadomo nie to co np. Asfalt,ale Gramatik, Praktika czy 2cztery7 to chyba każdy zna. A i ostatnio robią im reklamę Bez Cenzury,więc od tej strony jadą dobrze. Chociaż wiadomo, że jesli chodzi o reklamę i wepchnięcie 'swoich' do mediów to UMC rządzi.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 11 Czerwca 2006, 10:34
Siemanko!
W tych pozycjach obowiazkowych sa takie same plyty jak w oryginałach? i czy sa tez okładki i ksiązeczki w tym?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 11 Czerwca 2006, 12:49
pawlos napisał(a):
Siemanko!
W tych pozycjach obowiazkowych sa takie same plyty jak w oryginałach? i czy sa tez okładki i ksiązeczki w tym?

Na pewno "Muzyka klasyczna" Pezeta i Noona różni się od normalnej wersji, być może inne płyty z tej serii również ;] A o okładkach niezbyt mogę się wypowiedzieć xP

Co do pozycji to FK dodaj "Muzykę Poważną", z tego co wiem też została wydana w Embargo. Według mnie jest właśnie najlepszą pozycją z katalogu wytwórni. Poza tym, Grammatik i album Praktika bardzo pozytywne wrażenie. Z 2cztery7 znam tylko pojedyncze kawałki i w miarę podobały mi się. A najgorszą to trudno wybrać, bo właściwie sporo nie słyszałem, ale Bez Cenzury to nawet nie zamierzam ściągać, podobnie jak Axun :]

Jak dla mnie to "Muzyka Poważna" miała też najlepszą promocję. Swego czasu niemal każdy znał "Szósty zmysł" ;] A najgorszą promocję proporcjonalnie do jakości materiału na pewno miał album Praktika. Jest jednym z najbardziej niedocenianych polskich producentów i co tu więcej pisać. Oprócz tego, trzeci Grammatik też miał słabą promocję, w porównaniu na przykład do "Świateł Miasta". W ogóle pod tym względem Embargo wypada słabo.

Co do działalności tej wytwórni, plusem jest to, że wydali kilka dobrych płyt xD No i mają w miarę dobrych artystów, ale z tego co wiem dosyć niedawno kilku z nich odeszło. A minusy to kiepska promocja moim zdaniem, więcej nic nie przychodzi mi do głowy...

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]