Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 31 Października 2014, 18:51

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona
NBA 2k14 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: NBA 2k14
  Wysłano: Piątek, 4 Października 2013, 00:26
Czekam na jakieś dobre slidersy i będzie grane :bowdown:

"Topisz się samotnie, plujesz krwią na chodniki
By wyrwać Cię od życia, uciekniemy tam gdzie wilki
Bo każdy wilk ma potencjał, przenosi prawdę w genach
Wataha to doceni, bo nosimy to na sercach"

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 4 Października 2013, 16:18
Pierwszy mecz już za mną. Piękna gra, zmiany w porównaniu z poprzednią wersją są widoczne. Cavsami rozkurwiłem Brooklyn, chociaż dopiero w czwartej kwarcie poczułem przewagę. Na razie tylko klawiaturka, więc w sumie chuj nie granie, pad zostawiłem u siebie w domu, czuję, że moja następna wizyta w domu ograniczy się tylko do zabrania pada :lol: . Zaczynam teraz tryb no-life.
Soundtrack taki kurwa średni, liczyłem, że się Król bardziej wysili, ale nie jest najgorzej, imo lepiej niż rok temu.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 4 Października 2013, 16:23
nic dziwnego skoro rok temu listę układał Jay Z, chyba podczas porannego sranka

e: niestety na klawiaturze nie da rady, muszę nowego pada ogarniać :cry:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 16:41
Wolno się gra jakoś. 13 bardziej dynamiczna mi się wydawała

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 16:43
ja miałem odwrotne wrażenie, musiałem zmniejszać szybkość gry, bo na default zapierdalali jak pojebani.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 16:50
Poprawa w grafice jest, ale ogólnie to zagrałem jeden mecz i nie mam ochoty wracać. Grał ktoś ten tryb Lebrona?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 16:54
szkoda, że zrezygnowali z rzutów left trigger + analog tylko zostawili sam analog i czasami zamiast rzutu wchodzi crossover, albo odwrotnie. ogólnie to bardzo pozytywne wrażenia, propsuje

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 16:59
próbowałem, ale tryb jordana >>>> tryb lebrona

ja jestem strasznie zadowolony z pierwszego wrażenia, póki co nawet nie gram dużo, napierdalam sobie w scrimmage żeby ogarnąć sterowanie i to, jak się gra, czekam na slidersy i coś czuję, że będzie pięknie. jedyny mały minus to to, że trochę dużo bloków się napierdala, ale myślę, że właśnie slidersy powinny to poprawić.

Cytuj:
szkoda, że zrezygnowali z rzutów left trigger + analog tylko zostawili sam analog i czasami zamiast rzutu wchodzi crossover

kwestia przyzwyczajenia. jak chcę rzucać to trzymam, i tak zazwyczaj każdy jumpshot wymaga tego dłuższego przytrzymania (może oprócz Duranta, no ale jest też przycisk X), a przy crossoverach wystarczy lekko ruszyć triggerem. a zmienieli to pewnie dlatego, że strasznie mało osób używało LT + prawego triggera do layupów, a teraz widziałem w rosterach, że do każdego oddzielnego layupa są oddzielne statystyki, czy to eurostep czy ten defaultowy dla gwiazd. a to robi dużą różnicę, jak wchodzisz takim Hardenem to wiadomo, że napierdalałeś ten X i wchodził byle jakim layupem, teraz troszkę to dopracowali i wiadomo, że najlepszym wyborem grając nim będzie eurostep.
animacje tez poprawione, zbiórki tak samo.
nie ma żadnej rewolucji, no ale nie wiem czy ktoś na taką czekał, wiadomo, że na jednej generacji konsol gra będzie się zmieniała drobiazgami i dążyła ku perfekcji, a dopiero przeskok z jednej generacji na drugą wprowadzi jakieś większe zmiany, dlatego czuję, że za rok tych zmian będzie więcej.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 20:54
Jestem już po paru meczach i jestem zadowolony. Fajne asysty wychodzą jak się podaje analogiem, ale czasami z przyzwyczajenia jak jestem sam na kosz to podaje do tyłu przez to. Fajnie że poprawili bloki, które nie tylko są, ale są ciekawe. Jedyne co to trudno mi się rzuca alleye i czasem zamiast crossa rzuca mi się.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 21:42
Pograłem trochę i w ogóle nie mam ochoty do tej gry wracać, a przecież przy poprzednich wersjach zawsze duże jaranko i granie długi czas, zezgredziałem #EldokaWWA :(

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 22:03
Pograłem jeszcze trochę, myślę kwestia czasu i będę to katował. Rose ładnie rozpierdala w tej grze wejściami pod kosz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 22:07
jak ustawić sobie klawiature ?

-You know I can't tell if you're really motherfuckin' dumb or really motherfuckin' smart

Dziękuje za nią Bogu, nie ma nic lepszego, jest mi bardzo potrzebna. Życie bez muzyki byłoby trudne i bardzo smutne - Zinedine Zidane

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 22:07
w 2k13 też rozpierdalał, aż za bardzo ;/

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 5 Października 2013, 22:27
motylma napisał(a):

W 2k13 trudno się grało na klawiaturze, a w 2k14 będzie jeszcze gorzej.

Całe Chicago Bulls są za dobrzy. Z Spursami wygrałem łatwo, ta sama drużyna te same ustawienia i wynik 17 w plecy z bullsami :dunno:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 6 Października 2013, 13:40
motylma napisał(a):

jak w 2k13 można było jeszcze jakąś ogarnąć tak tutaj strasznie trzeba gimnastykować się. lepiej kupić pada, właśnie czekam na paczkę

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 8 Października 2013, 10:28
Ale tych rzutów to nie poprawili. Już przy 2k13 mówiłem, że skoro jest ten system ocen, to takie A+ powinno wchodzić zawsze, acz sporadycznie się pojawiać. To teraz w 2k14 zdarzało mi się głębokie trójki, do tego buzzer beatery, z oceną D trafiać. I generalnie, prędzej mi wchodzą te poniżej A niż samo A. No bezsens to jest.

I mnie też trochę mniej dynamiczna ta gra wydaje, ale to niekoniecznie jest wada, zwłaszcza że poza tym widzę sporo usprawnień i przyjemnie się gra, trochę trudniej też jest generalnie - co również akurat jako plus postrzegam. Chociaż np. bloki nieco overpowered się wydają, przy pierwszym podejściu do Rookie Showcase to jako PG 6'3 mi chyba ze 3 bloki weszły i to na dryblasach (no, inna sprawa że w 2k13 bloki były zjebane w drugą stronę). No i tak tkwię sobie przy tym showcasie, chyba już będę z 6 raz podchodził, bo chcę przynajmniej w pierwszej piątce na drafcie być (na razie rekord to #10 i ocena A-).

Koniec końców jak to z 2k - trochę poprawili, trochę zjebali - ale i tak wydaje się, że to progres względem poprzedniej wersji.

I faktycznie teraz bez pada się chyba nie obejdzie. Ja póki co jeszcze na klawiaturze pykam, bo niestety dualshock pod Windowsem nie łazi ;'(. Chyba po prostu na playa sobie kupię tą grę, przynajmniej w MyTeam będzie można jeszcze popykać.

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 8 Października 2013, 10:40
łazi, tylko trzeba umieć skonfigurować, jakiś program jest do tego, poszukaj na ps3site.pl, tam jest poradnik jak to zrobić

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 8 Października 2013, 10:52
Głównie to ludzie wspominają o MotionJoy, ale raz że do tego trzeba mieć adapter, dwa że non stop połączenie z internetem, co mi się nie widzi (ja Windowsa tylko do paru gier używam). Ale no, teraz jeszcze szukam właśnie i parę innych pomysłów jest, will see.

Powrót do góry
FEJM

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 8 Października 2013, 11:05
ja czytałem, że normalnie pod usb sie podpina, o jakim adapterze mówisz?

e: http://www.ps3site.pl/poradnik-ps3site- ... y-pc/67272 - wg tego przez usb sie podpina

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Wtorek, 8 Października 2013, 18:52
normalnie dziala pad podpiety pod usb. podruzci ktos plik z konfiguracja klawiszy pada z ps3 na kompie tak jak na ps3? i gdzie ten plik wkleic od razu. pozdro mordy

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 259 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 13  Następna strona