Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 24 Listopada 2014, 13:57

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Paluch / Chris Carson (PCC) - Made in Heaven (2014) 
Autor Wiadomość
moderator

Odpowiedz z cytatem
Post Paluch / Chris Carson (PCC) - Made in Heaven (2014)
  Wysłano: Czwartek, 2 Stycznia 2014, 23:11
Paluch na Facebooku napisał(a):
W 2014 roku możecie się spodziewać współpracy
Paluch / Chris Carson .
Tak jak wcześniej pisałem w 2014 nie wypuszczę oficjalnego albumu, natomiast mamy w planach nagranie kilku/kilkunastu numerów i wypuszczenie ich za darmo do sieci (możliwe że limitowane wydanie nielegala pojawi się w internecie).

czekam, kaerson robi kozackie bity.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Paluch / Chris Carson - TBA (2014) [Zapowiedź]
  Wysłano: Czwartek, 2 Stycznia 2014, 23:15
Czekam w chuuuuj :D Ale Paluch zrobił miłą niespodziankę słuchaczom. Świetny raper i bardzo dobry producent wypuszczą przekozackie numery i to za darmo. Nie mogę się doczekać :cool: :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 2 Stycznia 2014, 23:17
Sawata napisał(a):
Czekam w chuuuuj :D Ale Paluch zrobił miłą niespodziankę słuchaczom. Świetny raper i bardzo dobry producent wypuszczą przekozackie numery i to za darmo. Nie mogę się doczekać :cool: :)

:damn:

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Czwartek, 2 Stycznia 2014, 23:27
Zbyt często Paluch nagrywa te płyty. Już myślałem, że na serio zrobi sobie tą chociaż 1,5 roczną przerwę od nagrywania bo to bez różnicy czy będzie legal czy też tylko do pobrania na internecie. Pewnie kolejna płyta o tym samym i tylko szkoda tych bitów Kaersona.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 05:15
Sawata napisał(a):

I ten koles hejtuje tdfa że jest słaby :lol: :lol: :lol:

umrzyj

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 05:18
ty za to go gloryfikujesz a hejtujesz palucha, koło się zatacza typku

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 05:28
Paluch :damn:
Przerwa to chyba najlepsze co może zrobić, przecież on już jest tak nudny, że nawet bity go nie uratują. Niech jebnie sobie przerwę, może coś w między czasie pomyśli nad sobą i wyskrobie coś ciekawszego niż do tej pory. Nie czekam, nawet nie wiem czy sprawdzę.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 05:39
kolejna płyta o tym samym i kolejna płyta, w której bity >>>>>>>>>> raper

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 10:08
czekanko straszne na bity

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:25
To jest przykre to, co wypisujecie :nonono: Ledwo raz przesłuchaliście najnowszą płytę Palucha i pierdolicie, że tanie moralizatorstwo. Nawet nie potraficie zrozumieć o co Paluchowi chodzi. Przesłuchaj jeden z drugim jeszcze parę razy album, wsłuchajcie się i zrozumiecie, że Paluch ma wiele do powiedzenia od siebie dla was i nie jest monotonny, jego kawałki mają sens i się napracował, żeby były dobre. Ale wy oczywiście nie umiecie docenić prawdziwej pracy bo podobają wam się totalne bełkotania o niczym na bitach, stękania krótkich wersów. Dla was rap ma tylko bujać i jeszcze klipy mają być z dupami jak w USA. Nawet jak raper nie ma kompletnie nic do powiedzenia to i tak jest zajebiście bo bangery i tak dalej, a jak chce wam coś opowiedzieć lub zwierzyć się, to zaraz że moralizatorstwo dla gimnazjalistów. Polski rap zmierza w bardzo złą stronę przez słuchaczy którzy za nic mają dobre teksty, szczerość i autentyczność :wall: Co się teraz dzieję z rapem to jest tragedia, jedna wielka tragedia :bag:

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:31
przecież Paluch jest tragiczny, nie wiem kto to w ogóle kupuje, przecież on jest marny w chuj
ale widać idzie za ciosem, skoro gówno można sprzedać to wali płyty hurtowo

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:36
Powiedz mi w takim razie, czemu kawałek "Chcę Mniej" jest taki tragiczny i marny w chuj ?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:37
Sawata napisał(a):
To jest przykre to, co wypisujecie :nonono: Ledwo raz przesłuchaliście najnowszą płytę Palucha i pierdolicie, że tanie moralizatorstwo. Nawet nie potraficie zrozumieć o co Paluchowi chodzi. Przesłuchaj jeden z drugim jeszcze parę razy album, wsłuchajcie się i zrozumiecie, że Paluch ma wiele do powiedzenia od siebie dla was i nie jest monotonny, jego kawałki mają sens i się napracował, żeby były dobre. Ale wy oczywiście nie umiecie docenić prawdziwej pracy bo podobają wam się totalne bełkotania o niczym na bitach, stękania krótkich wersów. Dla was rap ma tylko bujać i jeszcze klipy mają być z dupami jak w USA. Nawet jak raper nie ma kompletnie nic do powiedzenia to i tak jest zajebiście bo bangery i tak dalej, a jak chce wam coś opowiedzieć lub zwierzyć się, to zaraz że moralizatorstwo dla gimnazjalistów. Polski rap zmierza w bardzo złą stronę przez słuchaczy którzy za nic mają dobre teksty, szczerość i autentyczność :wall: Co się teraz dzieję z rapem to jest tragedia, jedna wielka tragedia :bag:

Ty nie jesteś tym typem, który w temacie tedzika hejtował wszystko co się rusza? :lol: :lol: :lol:
Ta płyta to będzie niewypał, jak ostatnie 2941 płyt, które Paluch wydał w ciągu ostatniego roku, mógłby sobie odpuścić na jakiś czas.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:41
Cytuj:
To jest przykre to, co wypisujecie :nonono: Ledwo raz przesłuchaliście najnowszą płytę Palucha i pierdolicie, że tanie moralizatorstwo. Nawet nie potraficie zrozumieć o co Paluchowi chodzi. Przesłuchaj jeden z drugim jeszcze parę razy album, wsłuchajcie się i zrozumiecie, że Paluch ma wiele do powiedzenia od siebie dla was i nie jest monotonny, jego kawałki mają sens i się napracował, żeby były dobre. Ale wy oczywiście nie umiecie docenić prawdziwej pracy bo podobają wam się totalne bełkotania o niczym na bitach, stękania krótkich wersów. Dla was rap ma tylko bujać i jeszcze klipy mają być z dupami jak w USA. Nawet jak raper nie ma kompletnie nic do powiedzenia to i tak jest zajebiście bo bangery i tak dalej, a jak chce wam coś opowiedzieć lub zwierzyć się, to zaraz że moralizatorstwo dla gimnazjalistów. Polski rap zmierza w bardzo złą stronę przez słuchaczy którzy za nic mają dobre teksty, szczerość i autentyczność :wall: Co się teraz dzieję z rapem to jest tragedia, jedna wielka tragedia

miażdżysz system dziecinko, świat mnie nie przestanie zaskakiwać

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:45
Wiadomo rap tylko z przesłaniem :mrgreen:
Tylko dzieciaku z wiekiem nie potrzebujesz żadnych porad sam zaczynasz myśleć i dochodzisz jednak do wniosku że pomijając tanie moralizatorwsto dla debili taki paluch nic nie oferuje bo jest zwyczajnie słabym raperem :)

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Odp: Paluch / Chris Carson - TBA (2014) [Zapowiedź]
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:46
Sawata napisał(a):

Widzę, że mamy sajko Palucha na pokładzie. Ale spoko, lepszy sajko Palucha niż kolejny kurwiaka. Mówisz, że polski rap zmierza w złą stronę. Dlaczego? Dlatego, że słuchacze mają dość słuchania o tym jak to raper miał szansę i nie chce jej zmarnować, jak to pieniądz nie leży na ulicy tylko trzeba zapierdalać i tego typu banały? Klipy z dupami. Hmm, chyba lepiej popatrzeć na dupeczki niż na kolejne machanie łapami albo klip, w którym występuje zakochana para tudzież biedne dziecko? I tak w ogóle wiesz po co robione są bangery?
A i polecam ochłonąć, bo masz niezły ból dupy o Tedzika.

Ostatnio edytowano Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:47 przez Miechu, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 13:47
Od kilku płyt Palucha mam wrażenie, że to ciągle jedna i ta sama płyta, zlewająca się w całość, może i bity go ratują, ale typ ciągle tak samo nawija. :roll:

Dla mnie to jest tak nudne, że nawet te bity nie zachęcają do sprawdzania.

"... Никогда не проси прощения. Ничего не говори. Посылай цветы. Без писем. Только цветы. Они покрывают всё. Даже могилы."

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 14:00
Cytuj:
Mówisz, że polski rap zmierza w złą stronę. Dlaczego? Dlatego, że słuchacze mają dość słuchania o tym jak to raper miał szansę i nie chce jej zmarnować, jak to pieniądz nie leży na ulicy tylko trzeba zapierdalać i tego typu banały?

Nie jestem nie wiadomo jakim zwolennikiem przekazu, ale Paluch jest akurat jednym z lepszych ulicznych raperów. Nawet jak zdarzy mu się nawinąć o tym co już było, to robi to w ciekawy sposób. Łączy nowoczesne brzmienie ze swoimi przemyśleniami. Robi coś zaskakującego w przeciwieństwie do RPK czy innych uliczników, co kolejna solówka to ciekawsza. Sami niektórzy piszecie, że ma coś co sprawia, że chce się go słuchać. I taki raper jest wiele wart. Rap idzie w złym kierunku dlatego, że ludzie się bardzo podniecają wypocinami, piszczeniami jak baba i krótkimi byle jakimi wersami o niczym. Można w granicach rozsądku to propsować, ale żeby pisać, że król, sztos i rozjebany 2013 czy 14 rok to mnie przeraża :nonono:

Cytuj:
taki paluch nic nie oferuje bo jest zwyczajnie słabym raperem

Powiedział fan Jacusia bełkoczącego o niczym. Brawo.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 14:05
Sawata napisał(a):
Cytuj:
Mówisz, że polski rap zmierza w złą stronę. Dlaczego? Dlatego, że słuchacze mają dość słuchania o tym jak to raper miał szansę i nie chce jej zmarnować, jak to pieniądz nie leży na ulicy tylko trzeba zapierdalać i tego typu banały?

Nie jestem nie wiadomo jakim zwolennikiem przekazu, ale Paluch jest akurat jednym z lepszych ulicznych raperów. Nawet jak zdarzy mu się nawinąć o tym co już było, to robi to w ciekawy sposób. Łączy nowoczesne brzmienie ze swoimi przemyśleniami. Robi coś zaskakującego w przeciwieństwie do RPK czy innych uliczników, co kolejna solówka to ciekawsza. Sami niektórzy piszecie, że ma coś co sprawia, że chce się go słuchać. I taki raper jest wiele wart. Rap idzie w złym kierunku dlatego, że ludzie się bardzo podniecają wypocinami, piszczeniami jak baba i krótkimi byle jakimi wersami o niczym. Można w granicach rozsądku to propsować, ale żeby pisać, że król, sztos i rozjebany 2013 czy 14 rok to mnie przeraża :nonono:

Cytuj:
taki paluch nic nie oferuje bo jest zwyczajnie słabym raperem

Powiedział fan Jacusia bełkoczącego o niczym. Brawo.

Przeczytałeś ty co ten "fan Jacusia" napisał ?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Piątek, 3 Stycznia 2014, 14:10
jak niebo mi się podobało to LZD leży i kwiczy, już mówiłem, głównie przez te zjebane refreny w stylu jakiegos marnego grajka reggae, tekstowo niezmiennie, też nie za ciekawie. po prostu średni raper, szczególnie niczym się nie wyróżniający.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 178 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona