Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 24 Stycznia 2020, 04:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Pharoahe Monch 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Pharoahe Monch
  Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 14:10
zdecydowanie jeden z moich ulubionych raperów
kapitalne flow, niezwykla oryginalnosc (Rape, Stray Bullet, In Vitro), rowna dyskografia (3 swietne plyty z Prince Po jako Organized Konfusion) i doskonala solówka "Internal Affairs"
gdy wyda jeszcze jedna plyte na tym poziomie to bez trudu awansuje do mojej top 10.
Monch siedzi w podziemiu ale nie nadaje smutów socjopatycznych, nie ma przesadnich rozkminek a mimo tego uzywa skomplikowanych struktur i porusza wiele tematów

"F-f-f-f-f-f-f-f-f-follow for now
For no formidable fights I've been formed to forget
For Pharoahe fucks familiar foes first
befo' fondlin female MC's fiercely
Focus upon the facts that facts can be fabricated to form lies
My phonetics alone forces feeble MC's into defense on the fly
Feel me, for real-a"

a wy jak go oceniacie?

Powrót do góry

Post Re: Pharoahe Monch
  Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 14:22
hmm... co ja ci dużo powiem - ani mnie nie grzee ani nie ziębi, o.
dopiero jakiś rok temu się natknąłem na internal affairs - pare razy się przesłuchało, stwierdziło, że ok i rzuciło w kąt.

pierwszego wrażenia płytka nie zrobiła, zupełnie neutralnie, no ale się nie zagłębiałem, może nadszedł czas, żeby to zrobić.

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 14:26
......

Ostatnio edytowano Czwartek, 25 Lutego 2016, 23:47 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 14:50
klejnot krukz napisał(a):
ja kupilem od razu po premierze i z miejsca byla to jedna z pozycji ktore katowalem w tamtym czasie. cos pozniej pharoahe mial problemy z tym samplem w simon says czy nie. fenomenalnie on nawija, oby nie okazal sie kolejnym rakimem czy last emperorem aftermathu. gdzies go zreszta ostatnio slyszalem na miri bel ari i gdzies jeszzce ale glowy nie dam. najbardziej lubie internal affairs, nie przepadaz az tak za ok. nawet nie potrafie wymienic slabego traka z afer. the truth got me up against the wall i tyle.

cholera Last Emp, typ jest fenomenalny, tez mi troche bylo żal ze Dre jednak porzucil prace nad jego plyta, ale przynajmniej dal mu wolną rękę a nie trzymał na siłę jak to Columbia czy inne wytwornie maja w zwyczaju.
bylo to w czasie gdy Dre robil "2001" wiec w sumie mial od groma pracy,

Monch mial podobno kontrakt z Aftermath... zobaczymy co z tego wyjdzie.
mam nadzieje ze cos wyda bo jest to naprawde jeden z lepszych przewijaczy jakich slyszalem. Nikt wczesniej nie mial takiego stylu

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 15:22
ja słyszałem te najbardziej klasyczne jego kawalki typu 'Fuck You', 'Simon Says' i cos tam jeszcze, ale calej plytki nie mam. Nie chce sciagac, wiec czekam az sie kiedys nadazy okazja kupna.
Swoją drogą wuchty klasykow nie slyszalem z tego wlasnie powodu ;]

edit: aha, no wrazenie jak najbardziej pozytywne. zajebiste tracki

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 16:35
nagrał fajną płytę, ale bez specjalnej rewelacji. mimo to lubię go słuchać bo fanie nawija.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 17:00
Organized Konfusion = klasyk

a solówek nie słyszałem, tylko gościnne gdzieś, ale wiadomo że fajnie.

jak nie znasz pierwszego Organized Konfusion to nie znasz rapu (zresztą nie tylko debiutu).

pewnie większość wie, że O.K. wydawali w labelu Myszki Miki ;d

pozdro

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 17:49
Dla mnie Internal Affairs to ponadczasowy klasyk. Niekoniecznie w moim klimacie i niekoniecznie jarałem się nim tak jak np. Talibem Kweli, ale jednak doceniam pomysłowość zarówno w tekstach jak i we flow. Bardzo dobry raper.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 18:01
......

Ostatnio edytowano Czwartek, 25 Lutego 2016, 23:47 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Grudnia 2005, 20:13
pharoahe monch jest caly czas zwiazany umowa z rawkus (dotyczy to, zreszta jak wiele innych umow z tamtego okresu, ilosci albumow) i nie moze wydac zadnego materialu legalnie

album prince po zzzzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 00:30
Patriotyczna Kampania Den napisał(a):
pharoahe monch jest caly czas zwiazany umowa z rawkus (dotyczy to, zreszta jak wiele innych umow z tamtego okresu, ilosci albumow) i nie moze wydac zadnego materialu legalnie

album prince po zzzzzzzzzzZZZZZZZZZZZZZZZZzzzzzzzzzzzzzzzz

to dlaczego Monch caly czas szuka wytworni zeby cos wydac jesli nie moze niczego wydac?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 00:41
skad wiesz, ze szuka ?

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 01:09
skad wiesz, ze szuka ?

cóż, jakby nie szukał, a może jakby nie znalazł, nie mówiłby tego
http://www.mightypharoahe.com/interviews.shtml#9

Cytuj:
Spitkickers: So what's the deal with your label situation?

Pharoahe: The label situation is a done deal, but I ain't announcing it before it's official. I don't want it to come from my mouth until we have a press conference.

Spitkickers: Yeah, no doubt. So what's up with the album that you recorded? Are you going to do all new joints or use some of the tracks?

Pharoahe: I mean yo, the wait is frustrating because I really believe in the record and I've been waiting on it so long. I'm really happy with it, I really like the record and so does Shady. They like it, it's real provocative. There's some s#!t that could really take off, on some MTV s#!t. I'm glad Shady likes it because they understand me. I don't think most labels understand that I don't want to be boxed in, that there's other sides to me as an artist. My target audience isn't my target audience yet. The people that's my fans don't know it yet, but the way it's going down, the people that do know about me, it's a blessing, but so many people that don't know about me yet are going to know me when this record drops. I'm moving forward and I've seen the records that are out...it's like, just when you think I'm not one thing, I am, and when you think I am, I'm not.

Spitkickers: Dope. So who's producing this time around?

Pharoahe: Off the record, I'm gonna get this one joint done with...(mentions new single with a huge artist, which is a sequel to an earlier OK concept which y'all will just have to wait for...) Producing, I got a song with the Alchmeist, this dude Jelly Rolly, Denaun [Porter].

jesli Shady to Em (co jest raczej pewne) to znaczy, ze Monch juz nagral plyte, Eminemowi sie spodobala i moze niedlugo wydadzą

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 02:16
chodzi o shady records

pharoahe jakos do tej pory nie trafil do aftermath/shady records, nie chce mi sie szukac daty tego wywiadu, ale nie jest zbyt swiezy

pharoahe jest zobowiazany wydac przynajmniej jeszcze jeden album dla rawkus...obstaje przy swoim, moze sie myle zobaczymy

w kazdym razie mam nadzieje, ze kiedys wyda jeszcze jakas plyte

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Grudnia 2005, 10:41
napewno wyda jakas produkcje :D a co do jego obecnosci w Aftermath/Shady pamietajmy co sie stalo z paroma ludzmi jak Rakim, Last Emp czy Knoc'turn'al. gdzies czytalem ze podobnie moze byc z Monchem... oby tak nie bylo, jednak cisza zapadla w kwestii tej plyty. czekamy

Organized Confusion - debiut klasyk, pozostale produkcje niemal klasyczne, solowka Prince Po swietna... jednak moim zdaniem Internal Affairs to nieco porazka, czego przykladem jest Simon Says. ale z drugiej strony taki klasyk jak The Truth. pierwszorzedny przekaz, pierwszorzedni goscie. mniam :D

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 28 Grudnia 2005, 13:16
Cytuj:

Czy to dotyczy jeszcze jakichś artystów? Teraz już może wydać legalnie bo Rawksu wrócił...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 28 Grudnia 2005, 14:54
Rawkus powrocil, ale nie mozna byc pewnym tego ze powroci do swej dawnej potegi, nawet mozna rzec ze jest to dosyc watpliwe.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 28 Grudnia 2005, 15:40
Cytuj:
Czy to dotyczy jeszcze jakichś artystów? Teraz już może wydać legalnie bo Rawksu wrócił...

problem w tym, ze wrocil...umowa obowiazuje, tak na marginesie to watpie, zeby pharoahe chcial miec z nimi jeszcze cos wspolnego

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Grudnia 2005, 16:04
......

Ostatnio edytowano Czwartek, 25 Lutego 2016, 23:48 przez illstreetblues, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 28 Grudnia 2005, 16:40
Cytuj:

problem w tym, ze wrocil...umowa obowiazuje, tak na marginesie to watpie, zeby pharoahe chcial miec z nimi jeszcze cos wspolnego

ok ale jesli jest taka sytuacja to po co w ogole Monch sie kontaktowal z Eminemem (Shady znaczy Eminem, nie Shady Records)?
po co omawiac warunki wydania plyty, ktore sie nie da wydac? :roll:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona