Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 17 Października 2017, 03:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona
Ulubione sceny 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Ulubione sceny
  Wysłano: Poniedziałek, 16 Sierpnia 2004, 06:59
jaka wg Was jest najlepsza filmowa sekwencja? dla mnie rajd gandalfa na nazgule w powrocie, rajd faramira na osgiliath przy akompaniamencie denethorka, i "spacerek" matki harrego w requim dla snu <przyspieszone otoczenie, kto ogladal wie>, po tym jak sfiksowała. a wg WAS?

Powrót do góry
Post Re: Ulubione sceny
  Wysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 00:52
Scena w której kucharz podnosi pokrywę śmietnika i wbija topór w czoło zawodnika w "Delicatessen", przeprawa Arveny w pierwszej części LOTR (konie formujące się z fal), opcja w której dzieciak grzmoci łysego dziadka w potylicę w "Czarnym Kocie Białym kocie" Kusturicy.
NA tyle teraz wpadłem:)

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 20 Sierpnia 2004, 11:49
najlepsza cena to jak czesia z klanu mowi grazynce ze jest w ciazy, druga scena to jak franz maurer strzela do ruskow z dwoch giwer w psach dwójeczce

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 30 Sierpnia 2004, 11:27
Końcowa scena z "freedom" z "Braveheart". Scena z liczeniem naboi w "Salton Sea". Scena z "Osady", gdy Brody wbija nóż Phoenixowi. Scena z "Bad Boys", gdy Will ratuje Martina :). Dwie sekwencje z "25 godziny" - monolog Nortona przed lustrem i bicie Nortona przez Peppera. "Dzień świra" - odbieranie wypłaty. "Skazani na Shawshank" - gdy Morgan Freeman znajduje kamień i siada pod drzewem. "Rio Bravo" - Dean Martin sięga do spluwaczki. "Malena" - Monica Bellucci idzie i to wystarczy :). "Lot nad kukułczym gniazdem" - Nicholson odrywa od ziemi (no właśnie - co?). Końcowa scena z "Gangów Nowego Jorku", gdy scenografia zmienia się na współczesną. "Top Secret! - koncert Nicka Riversa :). Końcowa scena z "Człowieka w ogniu". Nowy "Świt żywych trupów" - początkowa scena z dziewczynką-zombie. Tyle na tą chwilę...

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Poniedziałek, 6 Września 2004, 22:46
Dużo jest scen, które zrobiły na mnie wrażenie. Nie mogę ich sobie przypomnieć. Z tych co pamiętam mogę wymienić:

"25 godzina"- scena przed lustrem z Edwardem Nortonem- ta scena miażdży.
"25 godzina"-scena końcowa

"Smakosz"- jak główni bohaterowie sobie jadą samochodem i nagle widzą, że ktoś obok kościoła wrzuca do rury coś owinięte w zakrwawione prześcieradła. Piękny moment gdy nagle ich zauważa i wyrusza za nimi. Nie wiem ale dreszcze mnie podczas tej sceny przeszły.

Z filmu „Dzień Świra” mógłbym wymienić kilkanaście zajebistych scen.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Lutego 2008, 00:03
Death Proof
Little Miss Sunshine
Final Destination 2
Goodfellas
Clerks 2
Clerks 2 [2]
Pulp Fiction
Resevoir Dogs
Resevoir Dogs [2]
La Haine
Lost Highway
Superbad
Taxi Driver
The Untouchables
The Usual Suspects
Malcom X

tak sobie podbijam ;)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 18 Lutego 2008, 07:40
POłowa scen z Pulp Fiction, scena rozkurwielu na końcu Scarface'a, scena ze świnką skarbonką w American Gangster.

Nie wiem, nie chce mi sie rozkminiac,w chuj tego zapewne.

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 14:48
3-minutowa scena walki z "The Protector" (swoją drogą filmu nie widziałem heh):
http://www.youtube.com/watch?v=K06wDn3XsZE

Wyjebane, za każdym razem jak oglądam to się jaram. Trzy minuty kręcone bez cięcia.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 19:56
ostatnio w moim rankingu, na najlepszą scenę w ogóle, awansowała
TA: http://youtube.com/watch?v=TMGXy_U2pDs

z This Is England

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 20:47
Odbijanie Morfeusza przez Trinity i Nea :grin:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 21:49
ze ulubiona to nie powiem ale jak sobie zaczalem przegladac to sie usmiechnalem na pewno:
http://youtube.com/watch?v=9sLvtvDLHkU&feature=related ;]
http://youtube.com/watch?v=dfX3aXtRbLI

ta niszczy:
http://youtube.com/watch?v=4K3tg8810nM&feature=related

wszystkie trzy z Porachunkow

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 19 Lutego 2008, 22:28
Boondock Saints

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Lutego 2008, 19:07
Właściwie każda scena z Psów wgniata mnie w siedzenie nawet przy setnym seansie. Dwójka podobnie.

Bardzo dużo scen z Alem Pacino: "Bezsenność" (spotkanie z Robinem Williamsem "jesteś dla mne taka zagadką jak zapchany kibel dla hydraulika"), Scarface (". I'm allways telling true... even when i lie"), Donnie Brasco (scena z lwem "Ten lew mnie obraża"), genialna scena z Kupca Weneckiego kiedy Shylock dowiaduje się że córka beztrosko rozpuszcza jego majątek)... nie licząc jego monologów cociażby w Any Given Sunday (często pusczam sobie to przed egzaminami) albo Zapachu kobiety.

Casablanca jest też chyba jednym wielkim cytatem, dla mnie nawet bardziej niż Pulp Fiction.

w/w monolog Nortona też genialny. często pusczam sobie ten film żeby obejrzeć go i scenę zamknięcia.

Marlon Brando: Ostatnie Tango w Paryżu
"Mam 45 lat. Jestem wdowcem. Mam mały hotel, to trochę nora. Ale to nie do końca dom schadzek. I ...Miałem w życiu wiele szczęścia, ożeniłem się, moja żona zabiła sie. Ale wiesz, do diabła z tym.

Jestem... Nie do końca wygrany.

Złapałem chorobę weneryczną gdy byłem na Kubie w '48 i teraz mam prostatę jak ziemniak z Idaho. Ale ciągle niezły kawał ze mnie chłopa, chociaż nie mogę mieć dzieci.

Popatrzmy: Nie jestem stąd. Nie mam przyjaciół. Myślę, że gdybym ciebie nie spotkał,siedziałbym już na twardym krześle z hemoroidami. W każdym razie, by długą, nudną, opowieśc uczynić jeszcze nudniejszą, zdarza się, że czasami taki facet jak ja wpada do takiej budy i podrywa taką laskę jak ty... i nazywa ją bimbo.

Przepraszam, że przeszkadzam ale jesteś taka piękna, że pomyślałem, czy mógłbym postawić ci kieliszek szampana."

Kurwa. Takie sceny to szczyt geniuszu.

Wiele by mówić. Każdy ma tyle ulubionych scen, że nie da się ich wszystkich skatalogować...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Lutego 2008, 19:46
Ev napisał(a):
Odbijanie Morfeusza przez Trinity i Nea :grin:

zwłaszcza ta czesc kiedy jeszcze nie walcza z agentami tylko na samym dole budynku.

z władcy ogolnie zajebiste sa sceny bitw. to z jakim rozmachem sa kręcone... no i dla mnie zawsze scena lądowania na plażach w normandii w "Szeregowcu Rayanie"

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 20 Lutego 2008, 20:36
początek "Szeregowca..." absolutnie czołóweczka, włażenie do kibla w "Trainspotting" czy końcówka "Equilibrium" też niczego sobie ;]

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 20 Lutego 2008, 21:23
jak początek to jeszcze Gladiator.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 20 Lutego 2008, 22:58
semperfi napisał(a):
Bardzo dużo scen z Alem Pacino: "Bezsenność" (spotkanie z Robinem Williamsem "jesteś dla mne taka zagadką jak zapchany kibel dla hydraulika"),

haha, faktycznie było coś takiego, dobry tekst nie powiem ;)

a jeżeli chodzi o gladiatora to była taka jedna scena co gadał z innym gladiatorem i jakieś tam figurki robił czy coś i miała taką fajną puente, ale za nic nie moge sobie przypomniec...

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 21 Lutego 2008, 18:24
to kiedy mówił, że spotka się ze swoją rodziną, ale jeszcze nie teraz (tak kilka razy powtarzał to nie teraz...)?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 21 Lutego 2008, 18:25
podobało mi się jeszcze jak K2 rozbraja typów w "13 dzielnicy", końcówka "Nienawiści" też spox ;]

ostatnio jakoś o francuskich filmach myśle głównie xD więc pewnie jeszcze coś z "Amelii", np. ile par ma teraz orgazm :D

może jeszcze ściganie Kapcia w "Kontrolerach" począwszy od przedstawienia się (jestem Kapeć ;D)

jak mi się przypomina to dorzucam:
scena z "American Beauty" z laską obsypaną płatkami róż na suficie + oglądanie filmu z frufającą foliową torebką + końcówka ;]

z "Chłopców z ferajny" zastrzelenie Spidera i pierwsza scena z typem w bagażniku, podobny motyw w "Psach", no i polewanie benzyną policjanta(nota bene wyjętego z bagażnika) we "Wściekłych psach", na pewno coś sobie jeszcze przypomne

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 10 Marca 2008, 17:02
śniadanie w "Pulp Fiction", "golenie gliny" w "Wściekłych Psach, odkrywanie"ostatniej zbrodni w "Siedem", zabójstwo Errola w "Clockers", zabawa w głupiego jasia z gliną w "Requiem dla snu", scena w wannie w "Las Vegas Parano", dialog w windzie w "Revolverze"

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 162 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna strona