Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 18 Września 2014, 03:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 121  Następna strona
Szops - Goodlife (2013) - PATRONAT SLG 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Szops - Goodlife (26.05.2013) - PATRONAT SLG
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:25
Jak jeszcze raz ktoś kto prosił o link napisze coś w stylu "Mjonsz wypjerdalaj" to :lol:
Kurwa, jak ktoś go ma cisnąć to Szops, ci którzy kupili album i ci którzy nie prosili o link, a wydaję mi się że niektórzy cisną go bo tak robi reszta a oni chco być na czasie

Ostatnio edytowano Sobota, 25 Maja 2013, 23:28 przez Feat, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:26
czekam z odsłuchem na fizyka, tymczasem temat ląduje w ignorowanych

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:27
Gratuluję tym, którzy udostępniali link otrzymane od Szopsa. Dla waszej informacji ktoś was spokojnie mógł wyręczyć w tym heroicznym boju i nie musielibyście nawet wyściubiać nosa ze swojego Lasu Sherwood, bo co najmniej kilkanaście osób miało ten materiał u siebie na dysku.

Podobnie jak wy, osoby te nie miały go z przypadku. W przeciwieństwie jednak do was potrafili się odpowiednio zachować. To, że ktoś kupił album nie oznacza, że musi otrzymać link do płyty przed premierą. To, że tak się stało wynika tylko z szacunku, którym Szops obdarzył swoich odbiorców. Aż tak trudno wam zrozumieć, że to forma nobilitacji i że z jakiegoś powodu Szops nie udostępnił go wszystkim, a tylko wam? Nie sądzę, żeby to w ogóle było skomplikowane, ale nie od dziś wiadomo, że kretynów nie brakuje.

O braku dojrzałości też chyba nie ma co specjalnie się rozpisywać, bo niektórzy tutaj reagują jakby chodziło o miejsce w schronie atomowym w obliczu katastrofy, albo o ostatnią butelkę wody na pustyni.

Ostatnio edytowano Sobota, 25 Maja 2013, 23:38 przez Montana, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:29
Z całym szacunkiem dla raperów występujących na tym projekcie - wolałbym usłyszeć na nim wokalistów z prawdziwego zdarzenia, szczególnie soulmusic nadaje się na przyozdobienie dobrym artystą :bowdown:

Ostatnio edytowano Sobota, 25 Maja 2013, 23:30 przez Bananowy Rumak, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:30
Też uzyłem linku od Mjonsza, ale to jescze bardziej mnie zachęciło żeby kupić ta płytę. Przecież całokształt łancucha przezyć rozpierdala całą scene, kurwa bit co za Szops. Wybacz ze to sciągnąłem ale PRZYRZEKAM, wydam na to kwit.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:36
ja mam cos pecha z tym linkiem 50 raz probuje pobrac i przerywa transfer w polowie, sciagnelo sie tylko 8 numerow. Widocznie przeznaczenie chce zebym odpalil album dopiero z fizyka, mam nadzieje ze juz w poniedzialek

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:39
najlepszyman napisał(a):
ja mam cos pecha z tym linkiem 50 raz probuje pobrac i przerywa transfer w polowie, sciagnelo sie tylko 8 numerow. Widocznie przeznaczenie chce zebym odpalil album dopiero z fizyka, mam nadzieje ze juz w poniedzialek

Spróbuj ściągnąć przez IDM. Idzie szybko i da się wznawiać.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:40
Wiadomka, z jednej strony chujowa akcja ale z drugiej strony sam z chęcią przesłuchałem i to tylko bardziej mnie przekonało do tego, że płytka wyląduje na półeczce albo będzie katowana w samochodzie w drodze do pracy.

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:41
dobra, chujnia jest chujnią, wiadomo, ale może warto mówić stricte o albumie, bo to o nim jest temat.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:44
Szczerze to nie wiem co Laik zrobił w "Mam klucz do twoich powiek" to jest w chuj dziwne i interesujące.

Spoiler:

^
|
|
|
|
|
hahahahhaahahah chuj nie podpisuje wiadomo o jakiego odmieńca chodzi

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:45
Słucham tej płyty któryś tam raz rzędu i muszę powiedzieć że mam zbyt bujną wyobraźnie. Po singlach wiedziałem w jaką mniej więcej stronę idzie Szops z produkcją, która notabene jest genialna, ale mimo to te bity w mojej głowie układały się inaczej, raz się całkowicie zaskoczyłem i byłem pod wrażeniem umiejętności producenckich Szopsa, a innym razem z kolei spodziewałem się całkowicie innego podkładu do danego utworu. Wiem że tak jest zawsze, ale mało kiedy czekam na stronę bitową, bardziej czekam na to jak raper sobie na niej poradzi (ostatnia płyta producencka na którą czekałem była płyta Czarnego, a wcześniej nic).

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:46
Wy tak serio? 3 strony spruty na forumku o to, że ktoś to ściąga? Że ktoś wrzucił link na forumek? Poważnie? Że to bezczelne wobec artysty? really? Szerloki jebane xD Wszyscy ściągaliśmy ściągamy i będziemy ściągać interesującą nas muzykę i tyle. Ciekawe, że dopiero teraz kiedy chodzi o album Szopsa każdy jest strasznie oburzony tym faktem :roll: Co ziomeczki, bez kitu kupujecie w ciemno wszystko co wyjdzie? Dla mnie to brzmi jak zwykłe lizanie Szopsa po kutasie i sugerowanie, że wysmarzył takie jebane arcydzieło, że słuchać tej płyty nie śpiąc z jej podełkiem pod poduchą to jakiś jebany grzech jest. Beka

ps. właśnie zasysam z linku Mjonsza, piona :joint:

Obrazek
http://www.last.fm/user/Badtripz
https://soundcloud.com/rapybitybletyfify

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:47
Dobra pierdolić te wasze prawilne spiny o linki do płyty. Daj ktoś na PW tylko numer Finkera. Na resztę poczekam. Piątka!

edit: Już nie trzeba. BEKA generalnie z promocji tej płyty. Miałem już wcześniej pisać, że lekka chujnia, po x singlu, x przedpremierowej recenzji i innych śmiesznych zabiegach. Zwieńczeniem tej "zajebistej" promocji jest zonk z preorderem. Także, no... zabieram się za odsłuch.

Finker idioto rozjebałbyś rapgre jak Smark i kosiłbyś zajebiste sianko pchając płyty. Weź nagrywaj więcej.

Ostatnio edytowano Sobota, 25 Maja 2013, 23:55 przez Zielony T, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:52
Drmz napisał(a):
Wy tak serio? 3 strony spruty na forumku o to, że ktoś to ściąga? Że ktoś wrzucił link na forumek? Poważnie? Że to bezczelne wobec artysty? really? Szerloki jebane xD Wszyscy ściągaliśmy ściągamy i będziemy ściągać interesującą nas muzykę i tyle. Ciekawe, że dopiero teraz kiedy chodzi o album Szopsa każdy jest strasznie oburzony tym faktem :roll: Co ziomeczki, bez kitu kupujecie w ciemno wszystko co wyjdzie? Dla mnie to brzmi jak zwykłe lizanie Szopsa po kutasie i sugerowanie, że wysmarzył takie jebane arcydzieło, że słuchać tej płyty nie śpiąc z jej podełkiem pod poduchą to jakiś jebany grzech jest. Beka

ps. właśnie zasysam z linku Mjonsza, piona :joint:

ja pierdole, jest różnica między przesłaniem link jakiemuś ziomkowi, który podbił do Ciebie z prośbą o płytę. A jak ci ktoś wysyła maila "Bardzo prosimy o nieudostępnianie linku szerzej do momentu jutrzejszej oficjalnej premiery płyty." a ty aż się rwiesz żeby wrzucić link na forumek to jest, kurwa, bezczelne.

Tak samo jak bezczelne były te wszystkie "EDIT: DZIĘKI ZA PŁYTE!!!11 :bowdown:". Dyskretna wymiana w PW - normalność, ale takie bezczlne zagrywki wobec wcześniejszych próśb Szopsa, to chujowa zagrywka i nie mów ze nie

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:54
Lilu robi refreny i chórki u Finkera?

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:54
TAAAAAAAAAAAK kurwa

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:56
W ogóle to kurwa beka z was bo jak typ wrzucił paczkę bonusów(której dzień później nie miałby każdy jak w przypadku Goodlife) z płyty Szada i eldokanawolność go pocisnął to wszsyscy kurwa w jednym rzędzie pojechaliście po adwokacie szada(aka eldoka) jak po najgorszej szmacie, że jest idiotą i i tak paczka byłaby w necie po czym dziękowaliście temu pierwszemu za paczkę.

Tutaj mamy sytuację taką samą tylko z jakiegoś powodu jedziecie po typie który dam wał ten link (Czemu? Bo Szops jest na forum?).
Spinacie się do niego jak wtedy do eldokinawolność chociaż pół forum wysyłało sobie te linki na pw.
Jak już mówiłem lepiej ciśnijcie po typach żebrających o te linki i po wyłamach które dostały link i przekazały go dalej.

<skrecz>Brak mi słów na takie podejście</skrecz>

Żeby nie offtopować.
Odkryłem chyba największą wadę tej płyty. Po prostu za długo wychodziła. Oczekiwania cały czas rosły i rosły, do tego jeszcze single które te oczekiwania powiększały no i kiedy w końcu przyszedł ten piękny dzień oczekiwanie były za duże jak na ten materiał.

Ostatnio edytowano Niedziela, 26 Maja 2013, 00:25 przez Prometeusz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Sobota, 25 Maja 2013, 23:59
Prometeusz napisał(a):
Odkryłem chyba największą wadę tej płyty. Po prostu za długo wychodziła. Oczekiwania cały czas rosły i rosły, do tego jeszcze single które te oczekiwania powiększały no i kiedy w końcu przyszedł ten piękny dzień oczekiwanie były za duże jak na ten materiał.

To jest dokładnie to samo co myślę. Miał być kamień milowy polskiego rapu a mamy bardzo dobrą płytę producencką

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 26 Maja 2013, 00:00
Mam nadzieję, że ktoś forumowicz o dobrym sercu podeśle link na PW. Dzięki.

E: mam, dzięki.

warn

Ostatnio edytowano Niedziela, 26 Maja 2013, 00:05 przez Longer, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatem
  Wysłano: Niedziela, 26 Maja 2013, 00:01
Prometeusz napisał(a):
W ogóle to kurwa beka z was bo jak typ wrzucił paczkę bonusów(której dzień później nie miałby każdy jak w przypadku Goodlife) z płyty Szada i eldokanawolność go pocisnął to wszsyscy kurwa w jednym rzędzie pojechaliście po adwokacie szada jak po najgorszej szmacie, że jest idiotą i i tak paczka byłaby w necie po czym dziękowaliście temu pierwszemu za paczkę.

Tutaj mamy sytuację taką samą tylko z jakiegoś powodu jedziecie po typie który dam wał ten link (Czemu? Bo Szops jest na forum?).
Spinacie się do niego jak wtedy do eldokinawolność chociaż pół forum wysyłało sobie te linki na pw.
Jak już mówiłem lepiej ciśnijcie po typach żebrających o te linki i po wyłamach które dostały link i przekazały go dalej.

<skrecz>Brak mi słów na takie podejście</skrecz>

Żeby nie offtopować.

Pięknie wypunktowane, na tym możecie skończyć ten śmieszny płacz o udostępnienie tego nieszczęsnego linka. Wstawił to wstawił na chuj robić spam. Pierwszy raz po odsłuchu jestem i pięknie wchodzi ta płyta.

Spoiler:

^
|
|
|
|
|
hahahahhaahahah chuj nie podpisuje wiadomo o jakiego odmieńca chodzi

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2407 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 121  Następna strona