Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 19 Lipca 2019, 00:27

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Beppu - Input (2009) 
Autor Wiadomość
admin

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Beppu - Input (2009)
  Wysłano: Wtorek, 29 Grudnia 2009, 22:36
Obrazek

1. Treble Control
2. Bass Control
3. Playback Amplifier
4. Speed Tolerance

Pod pseudonimem Beppu kryje się znany z projektu The Boats, Andrew Hargreaves. O "Input" dowiedziałem się fartem, grubo po północy serfując po zasobach sklepu Boomkat. Przed pójściem spać kliknąłem na 'last arrivals' i mym oczom ukazał się właśnie ten mały (wydany na 3" CD) projekt, z dopiskiem "limited to 50 copies". Jako, że miałem wtedy okres fascynacji szerokopojętym ambientem, po sprawdzeniu próbek (które swoją drogą nie oddają klimatu produkcji ani trochę) zachłyśnięty zajawką zamówiłem sobie kopię. Jak się potem okazało, krążek sprzedał się w ciągu jednego dnia i obecnie osiąga ceny ośmiokrotnie wyższe od pierwotnej. Przechodząc jednak do samej muzyki... Dub techno! Nie znałem tego gatunku nic a nic, ale dzięki "Input" (i następujących po nim "Process" i "Output") - pokochałem. Niesamowicie klimatyczna muzyka, do pewnego stopnia oparta na konwencji lo-fi (znaczy mówię tu ogólnie o "Input", a nie dub techno;)) z dźwiękami taśmy, szumami i niesamowitymi bębnami. Ten materiał jest ZBYT dobry by dotarł jedynie do 50 osób. Liczę, że za jakiś czas wszystkie trzy części zostaną zebrane na jednej płycie i wydane! Mistrzostwo!

ps. A propo wydania - każda kopia jest zrobiona własnoręcznie przez Hargreavesa - opakowanie, nadruki, itd.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]