Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 16 Grudnia 2017, 12:19

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Modeselektor - Hello Mom! (2005) 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Modeselektor - Hello Mom! (2005)
  Wysłano: środa, 9 Grudnia 2009, 04:29
Obrazek

01. Dancingbox (feat. TTC)
02. Die Clubnummer
03. Tetrispack
04. The Rapanthem
05. Kill Bill Vol. 4
06. Ziq Zaq
07. Vote or Die
08. Earth (UPS Edit)
09. Fake Emotion (feat. Paul St. Hilaire)
10. In Loving Memory
11. Hasir
12. Silikon (feat. Sasha Perera)
13. I Love You

Jakiś czas temu, po zakupie Modarat stwierdziłem, że należało by się bliżej przyjrzeć dyskogrfii 1/2 tego składu. Znałem już wcześniej Modeselektorów z dwóch epek jakie wydali z remiksami, ale nigdy nie zabrałem się za żadnego longplaya z ich dysko. Pierwszy do odstrzału poszedł debiut. I... zmiótł mnie. Powaga, spodziewałem się techniawy (nie wiem czemu, jakieś takie miałem skojarzenia jak czytałem recki, w których pojawiało się co chwilę określenie euro-crunk), a w zamian dostałem zajebistą trudną do zaszufladkowania na szybko elektronikę. Mamy tu do czynienia zarówno z elementami grime'u, hip-hopu (glitchy!), electro jak i właśnie techno. Osobiście bardziej do gustu przypadła mi pierwsza część albumu, ale to nie znaczy, że druga jest słaba. Całość ma u mnie mocne 7/10.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Modeselektor - Hello Mom! (2005)
  Wysłano: środa, 9 Grudnia 2009, 11:28
rozpierducha jest wszędzie tam gdzie pojawia się TTC, chociaż tak jak wspomniałeś akurat ta płyta jest pół na pół, dlatego mam z niej tylko 12 z remiksami, gdzie Siriusmo i Dabrye zamietli, choć remiks XXXXX też niczego sobie.

zdecydowanie lepsza jest płyta "Happy birthday" - 2000007 z TTC, The Dark Side Of The Sun z Puppetmastaz, I Can´t Sleep (Without music) z Maximo Park no i feat Thoma Yorke`a którego nie lubię zbytnio a tu brzmi bardzo ciekawie, przyznam się szczerze że sprawdzałem głównie dla gości ale potem zajarałem się całością.

ojciec Mateusz poleca!

edit: zapomniałem o Sucker Pin!
http://www.youtube.com/watch?v=H8HJkRkvpHw

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]