Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 16 Grudnia 2017, 12:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Mount Kimbie - Maybes (2009) 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Mount Kimbie - Maybes (2009)
  Wysłano: środa, 9 Grudnia 2009, 03:29
Obrazek

A1. Maybes
A2. William
B1. Vertical
B2. Taps

Najlepsza EPka 2009 roku ??

Niemożliwym jest by ktokolwiek potrafiący docenić muzykę, bez względu na gatunek, przeszedł obok tego wydawnictwa obojętnie. Dominic oraz Kai stojący za nazwą Mount Kimbie stworzyli tutaj niesamowity kolaż dźwięków, których wspólnym mianownikiem mogą być określenia takie jak downtempo, ambient i experimental, a gdzieś w oddali nawet dubstep. Nastrój jaki udało im się stworzyć na tych zaledwie czterech podkładach, przeplatanych dźwiękami otoczenia, stuknięć i niezidentyfikowanych odgłosów oddziałuje na zmysł słuchu niczym adrenalina - chce się tego więcej, i więcej. Ta epka już teraz jest dla mnie klasykiem na miarę XXI wieku. Polecam!!!

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Banned
Post Re: Mount Kimbie - Maybes (2009)
  Wysłano: środa, 23 Grudnia 2009, 20:38
Praktycznie w obu tematach o tym duecie nie pozostaje nic innego jak podbić jeden (z uwagi na to że ta Eepka lepiej się wkręciła ) i się w nim odsalutować ( ; pod dobrze zobrazowanym opisem^ zawartości ich świetnej! muzyki której jest trochę za mało jak na osiem kawałków( co smuci ) ; także nie pozostaje nic innego jak zachwyt nad co jest na dysku z zachowaniem cierpliwości na to by z czasem było więcej opcji muzycznych spod szyldu Mount Kimbie.Polecam !

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Maja 2010, 11:22
Nie moge sie nie zgodzic z przedmowcami, niesamowicie klimatyczna epka, w sumie mam ich chyba ze 4 i szkoda ze tak malo utworow wydali... wlasciwie odkopuje stary temat bo... WYDAJA NIEDLUGO LP! to jest najbardziej oczekiwana plyta roku przeze mnie

http://pitchfork.com/news/38832-new-rel ... s-loversi/

http://www.youtube.com/watch?v=k9J3kOEOHh0 to jeszcze kopsne jeden track.. mistrzostwo swiata

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 16 Lipca 2010, 12:45
to jest cudeńko

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 29 Lipca 2010, 02:52
Obrazek tak sie to prezentuje? wiem że okładka wygląda właśnie tak, lecz pytam o płytę...która wygląda jakby miala lekko podarty papier..tuż przy samym środku, dajta znać bo cholernie kusi..ale chce się pierw upewnić

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
アドミン

Wysłano: Czwartek, 29 Lipca 2010, 03:24
Przecież to winyl nie, zawsze może być środek lekko rozerwany. Poza tym zdjęcia masz na juno też, sprawdź tam, nie chce mi się dokopywać do mojej kopii.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]