Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 12:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Dom & Roland-No Strings Attached (2009) 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Dom & Roland-No Strings Attached (2009)
  Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 19:24
Obrazek
01. Mind Feeders
02. Tajitsu (ft. Noisia)
03. Sylo (ft. Amon Tobin)
04. Ice Age
05. Mammoth Hunt
06. Jungle Beast
07. 1134 (ft. Hive)
08. Alternate Worlds (ft. Rob Playford)
09. Hypnosis
10. Odd Job
11. Peace Keeper (ft. Audio)
12. Jedi

Pierwszy kawałek wjeżdża i z miejsca jest mi wiadomo że będzie grubo i kompletnie tylko dlatego że ten numer to czołowy reprezentant najlepszego albumu spod szyldu muzyki dnb na rok obecny ( ; Wszystkie koneksje na nim zawarte są ewidentnym przykładem tego jak swoim stylem można w sposób elegancki urozmaicić pomysły kolegi który patetycznie odpłaca tym samym .Kolabo z Audio dla mnie jest czymś wyjątkowym i niemniej gorszym od tego co od siebie dołożył Hive w numerze mega tanecznym ( klubowym ) ; z kolei współbrzmienie z Tobinem to totalna bomba i coś czego powinno być więcej na albumie kosztem kawałka "odd job" który nadal mi nie podchodzi i jako jedyny stanowi coś zbędnego w nie co ponad 70 minutowym górnolotnym Locie ( ; w stronę ciężkich - trudnych do przyswojenia dla przeciętnego słuchacza dźwięków z którymi będe obcował długo na słuchawkach bo to dopiero początek czerpania przyjemności z jego nieszablonowego brzemienia z którym Polecam ! zapoznać się każdemu słuchaczowi dobrej elektronicznej muzyki.

Edit:^ Trochę za dużo słodyczy mu posypałem słowami ale na chwilę obecną nie myślę o tej płycie w żaden możliwie dla mnie odczuwalny sposób więc wyrazić tego inaczej nie umiałem tym bardziej że pod jego wrażeniem jestem nie pierwszy raz ze względu na jego starsze projekty które też mnie zachwycały swego czasu ( ;

Powrót do góry

Post Re: Dom & Roland-No Strings Attached (2009)
  Wysłano: środa, 20 Stycznia 2010, 14:39
całkie całkiem jest ten album ale bez szału

Powrót do góry

Banned
Post Re: Dom & Roland-No Strings Attached (2009)
  Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2010, 09:12
W sumie po trwalszym czasowo osłuchaniu się z materiałem również dochodzę do podobnego zdania, że szału nie ma. Nie mniej jednak przy pierwszych odsłuchach miał on swoje miejsce, co nie zmienia faktu, że takie bomby jak Mind Feeders/Jedi/Jungle Beast regularnie odpalane gniotą membrany do dzisiaj.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3 ]