Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 12:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Loops Haunt - C8TAPE03 (2009) 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Loops Haunt - C8TAPE03 (2009)
  Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 03:29
Obrazek

A. Proton Pack
B. Rubber Sun Grenade

Pierwsze wydawnictwo Loopsa - kaseta magnetofonowa wypuszczona przez label C8Singles. O tym jak jaram się stylem tego pana i powyższymi numerami dane wam było już przeczytać w temacie o jego twórczości, teraz za to chciałem tylko napisać jakim farciarskim skurwielem jestem. Otóż kaseta ta była wydana początkowo w 40 kopiach - totalnie limitowany press, dla fanów, opcja kto pierwszy ten lepszy. Tak się złożyło, że w chwili gdy C8Singles zamieściło blog dotyczący sprzedaży tego singla, byłem na majspejsie, long story short, kupiłem z miejsca 2 (!!) kopie, i uradowany czekałem na przesyłkę. Kasety leżą bezpiecznie zafoliowane w szufladzie obok, a ja dzisiaj czytam w wiadomości od samego Loopsa:

Cytuj:
afraid theres no more tapes- it was a really limited release initially then on top of that id had managed to send down really old bad mixdowns, and should have used a bettter printer for the artwork- so i got the lad to pull the release which he kindly did- and there was only a hand full sold!

Cytuj:
yo zin, from what i heard only around 5 were sold? i know i had 5 and i think he said there wee 5 sold, but the rest i was told were scrapped or reused--
so if you were lucky enough to snag one in the week or so they were up for then fair play to ya good work!! hah.

Nie wierzę, znaczy WOOOOW, napisałem właśnie do labelu, żeby potwierdzili ile dokładnie kopii się sprzedało, ale i tak, w życiu nie miałem jeszcze tak limitowanego egzemplarza z muzyką. A najlepsze, że Loops w przyszłym roku będzie miał mega buzz w środowisku muzyki elektronicznej, także przypominam, że mam 2 kopie tego maleństwa...;)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Post Re: Loops Haunt - C8TAPE03 (2009)
  Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 15:50
no zin sam wiesz ze kazdy twoj post zasluguje na megapropsy, nie inaczej jest i tym razem :oops:
generalnie mysle ze jak masz 2 kopie to powinienes jedna z nich zniszczyc (lub przynajmniej powiedziec ze tak zrobiles)
wartosc tej drugiej wzrosnie stukrotnie :neutral:

Powrót do góry
アドミン

Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 19:20
Proste :cool:

Otrzymałem wiadomość od C8Singles:

Cytuj:
7 copies.
The rest have been destroyed.

:!:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2009, 23:14
dlaczego niszcza swoje releasy? to cos na ksztalt francuskich presow monet kolekcjonerskich ;))?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]