Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Lipca 2019, 10:39

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
edIT 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post edIT
  Wysłano: Niedziela, 20 Września 2009, 23:27
elo :mad: o edicie chyba jeszcze tematu nie bylo - to musialo byc jakies pierdolone niedopatrzenie :neutral:
no nie ma sie co rozwlekac edIT rozpierdala, jest pierdolonym powiewem swiezosci cos jak bvlgari blv na ostatnim pietrze jakiegos pierdolonego wiezowca :cry:

http://www.myspace.com/edit

edIT- Battling Go-Go Yubari in Downtown L.A.
http://www.youtube.com/watch?v=5ayiUe3m-IQ

edIT - Artsy Remix (feat. The Grouch)
http://www.youtube.com/watch?v=_yIyLXALChY

edIT - Crying Megamix
http://www.youtube.com/watch?v=B3irit5wrME

foteczke przeklejam ze spejsa edITa zeby nie bylo ze bez foteczki:
Obrazek

EDIT JEST PIERDOLONYM MEGAKOTEM. :neutral:

Powrót do góry
admin

Post Re: edIT
  Wysłano: Niedziela, 20 Września 2009, 23:45
no chcę od dawna gdzieś jego płyty skitrać, ale wszędzie out of stock, masz jakieś namiary na jego winyle / cdki ??????????????

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Niedziela, 20 Września 2009, 23:53
nic a nic. a nawet gorzej - na poczatku lipca edit wrzucil na myspace jakis remix machinedrum "let it" czyjakostak tylko po to by zdjac go dzien pozniej bocostam... TEN REMIX BYL PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZYM NUMEREM JAKI W ZYCIU SLYSZALEM :cry: i tak stalem sie psychofanem klikam f5 googluje i chujjjjjj wciaz nic z tego :neutral:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 10:49
ja zajarałam się edIT po wyjściu jego drugiego albumu "Certified Air Raid Material", cała płyta okazała się właśnie meega świeża i energetyczna, wciągnęło mnie - mój ulubiony track z tego albumu to ten z Abstract Rude "Night Shift"
http://www.youtube.com/watch?v=ccNSe4fKjy4

Niestety pierwszej płyty nie znam nadal, trzeba będzie nadrobić zaleglości.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 11:08
wypowiadam się, gdyż o glitch hopie piszę tutaj najmarniej od roku i widzę, że większość tych, którzy usłyszeli edIT`a albo kogoś z The Glitch Mob + przyjaciół bardzo się tym zajarała;) pierwsza płyta edIT`a bardzo prefusowa, nie jaram się nią szczególnie, za to druga... jest grubiutko, jak w "Battling..." wchodzi przesterowany wokal to padam. no i kawałek z TTC - miazga. no i single i remiksy bardzo na plus.
na początku przyszłego studyjny album od Glitch Mob. sprawdzone info.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 11:38
Ma ktos ten set glicz mobu, gdzie gdzies w srodku byl taki zajebisty remiks skillz gank stara?

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 21 Września 2009, 13:24
drcrank, wieeeelkie dzięki za temat, wcześniej nie znałem koleżki, a jest p-r-z-e-p-i-e-r-d-o-l-o-n-y! Z naszym rodzimym Kazzushim mi się kojarzy, ale wchuj lepiej napierdala.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Czwartek, 24 Września 2009, 00:05
drcrank napisał(a):
nic a nic. a nawet gorzej - na poczatku lipca edit wrzucil na myspace jakis remix machinedrum "let it" czyjakostak tylko po to by zdjac go dzien pozniej bocostam... TEN REMIX BYL PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZYM NUMEREM JAKI W ZYCIU SLYSZALEM :cry: i tak stalem sie psychofanem klikam f5 googluje i chujjjjjj wciaz nic z tego :neutral:
właśnie słucham tego remixu

Drum Machine Feat Melo-X - Let It (Edit Remix)

dobry bit, ale przehajpowałeś go trochę jak dla mnie ;) kojarzy mi się z produkcjami Doriana Concepta :arrow: "The Fucking Formula" podobne

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 27 Września 2009, 19:53
eeee a ja podtrzymuje 100% bicik zwlaszcza w refrenie brzmi rekordowo <serce> mary anne <serce>
no faktem natomiast ze rap porazka jakies pi-vo-tal cri-ti-cal beznadzieja :wall:

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Wtorek, 5 Stycznia 2010, 10:10
Fajny ten glitch jest, kurde. Przesłuchałem se "Crying over pros for no reason" i mam wrażenie, jakbym grał w Uplinka, tylko z ulepszonymi dźwiękami. Niby same klikania, pstrykania, trzaski, takie kurwa kosmiczne coś, a mimo to wyczuwam w tym wszystkim nutkę melancholijnych brzmień. Propsuję tego Koreańca, bo ja nie potrafiłbym na tym patencie zrobić nawet dwóch różnych kawałków, a ten daje radę. Mimo że ciągle powiela się ten sam schemat dźwięków, to wszystko brzmi wyjebanie różnie: "Situps pullups" np. zalatuje orientalnymi brzmieniami, a "Screening phone calls" to już majstersztyk, mam przed oczami ciężką noc z hektolitrami kawy i hakerka w okularach, który próbuje rozpierdolić jakąś bazę. Tylko to "Mildew" nie wiem dlaczego znalazło się na albumie, zupełnie wyrywa się z koncepcji tej muzyki chyba (chyba, bo ja tam kurwa nie wiem co to za muzyka jest w ogóle).

Wczoraj mi Kul Dżi Fank napisał, żebym se sprawdził w magicznym JuTubku tego pana, ale se pomyślałem, że pewnie chujem trąca i że to w ogóle znowu jakieś magiczne wynalazki zina (tym bardziej, że Koreaniec), a tu proszę, zajaweczka nawarstwia się z godziny na godzinę, aż se odpuściłem debiut D.O.C. Drugi krążek edITa też tak fajnie popierdolony?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 5 Stycznia 2010, 10:52
Drugi krążek jest o wiele inny, cięższy i więcej w nim energii

Powrót do góry
admin

Wysłano: Wtorek, 5 Stycznia 2010, 14:57
drcrank, możesz wypisać jakie masz numery edITa na dysku ? :>

zdarłem jakiś czas temu 'web exclusives' które wyglądają tak:
edit - 4am in 4 parts
edit - 2080 instrumental
edit - arbor
edit - yeah shorty milkshake
mos def - sunshine (edit remix)

ale jestem głodny po więcej...

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 6 Stycznia 2010, 17:56
Dobra, obczaiłem "Certified Air Raid Material" i to nie ma nic wspólnego z debiutem. Debiut był skrzypiący, trzeszczący, stukający i klikający, a druga płyta to jest jakieś popowo-baunsowe pitu-pitu, gdzieś kurwa zginęło to wykosmicznienie i ciepło w bitach, zostały tylko melodyjki do potańcówy. Nie mówię, że to jest złe, bo i tak się jaram, w sumie fajnie, że coś innego zrobił, ale mimo wszystko jestem pod zdecydowanie większym wrażeniem w przypadku pierwszego albumu, niż drugiego.

Ale takie "Crunk De Gaulle" to jest rozpierdol rozpierdalający wszystkie inne rozpierdole, jak wchodzi ta wkurwiona część bitu, to :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Stycznia 2010, 12:35
zin adminie, smutna sprawa, z niealbumowych trackow widze u siebie jedynie mashup megamix w 128 i boski remix let it w 192

benek - ja z kolei uwazac, ze brzmienie 'certified' jest genialnie przelomowe jak np. burial, z kolei 'crying over' to taki quiz/kixnare za 10 lat jak sie dorwa do lepszego kompa czyli no cienizna z przeblyskami duszy :oops:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Stycznia 2010, 14:22
<3
To jest G E N I A L N E!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 7 Stycznia 2010, 15:52
Mnie druga płyta zawiodła w chuj. Może to i bardziej przemyślane ale to ani depresji przy tym dostać ani popłakać nawet nie można. Debiut za to to jest Top10 płyt ever z jakiegokolwiek gatunku muzycznego, mistyczny, piękny, boski, trochę nawet brudny.

edIT > Nosaj Thing > Ras G

http://potworow.bandcamp.com/ <- ściągać, kupować, jarać się

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 7 Stycznia 2010, 22:30
debiut jest jak Prefuse 73. gdybym nie słyszał Prefuse`a wcześniej to pewnie bym klęczał i uważał za klasyk nad klasyki. drugi album ma pierdolnięcie, to jest crunk 3000 roku, dla mnie szał za każdym razem jak odpalam. liczę, że Piotruś Pan zrobi coś takiego w Polsce albo Kazuszi, bo jego remiksowi `gdzie ten sport` niewiele brakuje (podesłać mu wtyczkę dbglitch!).

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 25 Stycznia 2010, 11:44
Posłuchałem ostatnio czegoś tam Prefuse'a i niby pojawiają się te same elementy, jak na debiucie edITa, ale u edITa jest tego zdecydowanie wyższe stężenie, dlatego jaram się dużo bardziej edITem. Myślałem, że to sezonowa zajawka, ale kurwa, codziennie wracam wciąż i wciąż jak jeden mąż. "Twenty minutes", "Screening phone calls" i "Mop head" to geniusz, geniuuuusz!

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 25 Stycznia 2010, 12:54
benek1987 napisał(a):
Posłuchałem ostatnio czegoś tam Prefuse'a i niby pojawiają się te same elementy, jak na debiucie edITa, ale u edITa jest tego zdecydowanie wyższe stężenie, dlatego jaram się dużo bardziej edITem.

ale Prefuse jest niesamowicie nierówny, możesz kompletnie nie jarać się jednym albumem a drugi uwielbiać

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 25 Stycznia 2010, 13:47
Battling Go-Go Yubari in Downtown L.A. to pieprzony majstersztyk. Jeden z najlepszych numerów, jakie słyszałem w 2009.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona