Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 12:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Teebs - Untitled CD-R (2009) 
Autor Wiadomość
アドミン

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Teebs - Untitled CD-R (2009)
  Wysłano: Niedziela, 20 Września 2009, 22:56
Eksperymentalno-instrumentalnie jawi się album jaki Teebs ostatnio rozdawał na imprezach, na których grał, a ktory to trafił w ręce kilkudziesięciu szczęśliwców, a następnie do internetu. Nie jestem 100% pewny czy jest to po prostu zapowiedź tego co pojawić się ma za jakiś czas nakładem Brainfeedera, czy też jest to w rzeczywistości sam album. W każdym razie, znajomy, któremu udało dostać się dostać tą produkcję podesłał mi rip - dziesięcioutworowa (bez tytułu tracków) płyta utrzymana jest w duchu hip-hopowej produkcji z orientalnymi smaczkami, i mocnym basem, czyli to co lubimy najbardziej. Dwa tracki jakie kojarzę z tego zestawu to #2 - Cook, Clean, Pay The Rent, który jakiś czas temu był na majspejsie Teebsa, oraz kawałek #7 będący remiksem Hi Hat The Ro:q's Drns w oryginale autorstwa Populousa. Reszta numerów wydaje się wcześniej-niewydana. Ogólnie całość jest mocno słuchalna, choć jak dla mnie nie dorasta do tegorocznych albumów chociażby Paula White'a, czy wydanego przed kilkunastoma dniami Architeqa. Fanom wspomnianego w pierwszym zdaniu eksperymentalnego hip-hopu jak najbardziej polecam, reszta może sobie chyba odpuścić.

Nie piszcie do mnie o przesłanie tego bo link z jakiego ja zdzierałem już nie działa, a ja z moim łączem za wieki tego bym nie wrzucił.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na myspace profil na discogs profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]