Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 23 Listopada 2017, 12:31

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Brak zajawki 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Brak zajawki
  Wysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 21:20
No właśnie , odczuwacie ? Czy pomaga wam oglądanie jakiś prosów? U mnie na przykład sprawa jest bardziej złożona , mam poprostu tak ze 2 tygodnie robie po 2 -3 proje na dzień , a potem dupa 2 tygodnie zero zaglądania do blackbooka . A i czy macie tak , że chcecie zaczynac nowy blacbook (o ile nie robicie na wyrwanych kartkach) bo was wkurza i wydaje sie wam zły bo wam nie wyszło coś , co przeważnie tylko was drażni ?

Powrót do góry

Banned
Post Re: Brak zajawki
  Wysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 21:32
KingONE93 napisał(a):
No właśnie , odczuwacie ? Czy pomaga wam oglądanie jakiś prosów? U mnie na przykład sprawa jest bardziej złożona , mam poprostu tak ze 2 tygodnie robie po 2 -3 proje na dzień , a potem dupa 2 tygodnie zero zaglądania do blackbooka . A i czy macie tak , że chcecie zaczynac nowy blacbook (o ile nie robicie na wyrwanych kartkach) bo was wkurza i wydaje sie wam zły bo wam nie wyszło coś , co przeważnie tylko was drażni ?

ziomek... źle z Tobą.
nigdy nie odczuwam braku zajawki, a gdybym odczuł to bym pewnie sobie włączył jakiś hardcorowy film, Fuck the Buff, MIB itp.

z tym zaczynaniem nowego blackbooka to mam podobnie tylko, że ja zaczynam przeważnie nowy blok ;D a z tym, że mi się coś nie podoba to zawsze tak mam, tylko, że moje projekty są akurat chujowe, chodć czasami zdarza się tak, że mi się to nie podoba, a ktoś inny widzi w mojej pracy coś całkiem innego zjebanego, a tamto niby jest okey.

ja zawsze zakładam słuchawki na uszy, biorę długopis, ostatnio coraz częściej jeszcze przed malowaniem jaram jakiś *"shit" - braku zajawki w takim klimacie nie da się odczuć.

a czasami jak tak za bardzo nie chce mi się malować to biorę kartki i bazgram jakieś szybkie throw-upy, tagi i jazda...

nie pozwól by brak zajawki zdominował Twoje życie :grin:

Legenda :

* - w pozytywnym znaczeniu tego słowa.

pozdrawiam Cię. Weż może jakąś puszkę i spróbuj coś na murze pobazgrać to może zajawka wróci, nie pozwól być takim 1-2 sezonowym graczem.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 21:45
odejsc , nie odejdzie tyle ,ze ja mam napady zajawki :P w tych ciulowych okresach mam tak ,ze zaczynam litere ale nie konczy bo jakos nie mam ochoty , trow upy robie tez ale to tylko dlatego zeby nie zapomiec jak sie dlugopis trzyma :)

ps. kazdy blok , zeszyt czy cokolwiek traktuje jako blackbook :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 23:34
ja tam mam tak ze sie jednego dnia wkurzam bo mi sie wydaje ze wszystko co robie jest szpetne na kartce na puzniej np nastepnego dnia wszystko mi sie podoba i wychodzi

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 31 Stycznia 2009, 23:37
ja mam właśnie na odwrót, wszystko dzisiaj mi się podoba, a mija jeden dzień i stwierdzam, że straszną chujnię odjebałem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 3 Lutego 2009, 01:31
nie mam braku zajawki.
czasami mam brak weny, wtedy siedze i nie moge nic wykombinowac przez pare dni...

chcesz dać nam fajke do jointa? daj nam cały wagon jak wholecar !

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg WWW

Wysłano: Wtorek, 3 Lutego 2009, 14:59
no o tym mowie , moze troche nie sprecyzowalem :)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 7 ]