Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Stycznia 2020, 21:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
[film] Idealny facet dla mojej dziewczyny (LEJDIS 2 ?) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [film] Idealny facet dla mojej dziewczyny (LEJDIS 2 ?)
  Wysłano: Sobota, 13 Września 2008, 09:04
http://www.filmweb.pl/f478167/Idealny+f ... czyny,2009

Cytuj:
Miłość, seks, religia i feminizm - na planie "Idealnego faceta dla mojej dziewczyny"26 sierpnia 2008

Idealna para... ?
Autorzy przebojów "Testosteron" czy "Lejdis", Tomasz Konecki , Andrzej Saramonowicz wspólnie z operatorem Tomaszem Madejskim już szykują nowe przedsięwzięcie z dużymi szansami na frekwencyjny sukces. Określana przez zainteresowanych, jako komedia psycho-erotyczna, to według założeń rzecz o wartkiej akcji, skomplikowanych relacjach głównych bohaterów, wreszcie starcie dwóch obyczajowo-moralnych racji reprezentujących myśl radykalno-prawicową oraz lewicowo-liberalną. Bez względu jednak na społeczne niuanse film pod tytułem "Idealny facet dla mojej dziewczyny" ma być przede wszystkim dowcipną i inteligentną historią miłosną.

Robimy ten film ze względu na opowieść o uczuciu dwojga młodych ludzi. Oczywiście, jak to w naszych produkcjach będzie ona bardzo zawiła i skomplikowana. Poza tym intrygujący w tym wszystkim jest fakt, że nasi kochankowie wywodzą się z dwóch różnych oraz kompletnie wykluczających się środowisk. W pierwszym przypadku jest to otoczenie niezwykle prawicowe, w drugim bardzo liberalne i lewicowe. Tymczasem rozwiązanie całej historii wydaje się naprawdę bardzo ciekawe. To film z przekazem, w którym pokazujemy odrobinę Polski rozpiętej między dwoma ekstremalnymi poglądami, zwalczającymi się ze sobą zresztą od lat. Polacy żyją tym podziałem, wychowują się w tych realiach i myślę, że to tło społeczno-obyczajowe będzie olbrzymim atutem powstającego dziś obrazu - zdradza Tomasz Konecki.

http://www.stopklatka.pl/wydarzenia/wyd ... k=polecamy

Powrót do góry

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [film] Idealny facet dla mojej dziewczyny (LEJDIS 2 ?)
  Wysłano: Wtorek, 3 Lutego 2009, 00:25
Obrazek
http://esensja.pl/film/filmy/obiekt.htm ... iektu=3687

podbitka

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2 ]