Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Stycznia 2020, 12:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
All Star - STARlitos Way II 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post All Star - STARlitos Way II
  Wysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2008, 15:39
Jedna z lepszych płyt południa z ostatnich lat. Wyszła na przełomie 2007/2008 roku i można ją spokojnie uznać za najlepszą produkcję tego roku. All Star to raper z Nashville związany z Cash Money Records. Mocno związany z Yo Gotti i Young Buck i Birdmanem.

Obrazek

All Star dysponuje dobry głosem i świetnym flow. Równiez lirycznie stoi na niezłym poziomie. W sumie na tej płycie można znaleść wszystko. Od "Life story" gdzie All Star w 6 minutach streścił swoje życie od urodzenia do stanu dzisiejszego, przez "Rap Music Ruined my life" czy "Internal Affairs" (Dobry sampelek ze znanego przeboju lat 90-tych "send me a angel" zespolu Scorpions) po bujące "Im shakin it" czy "We Gangstas" (znany kawałek równiez z albumu Birdmana". Zajebiste podkłady Fate Eastwooda, NYSE i Coopa. Na płycie m.in remix piosenki Lupe Fiasco "Superstar" nagrany razem z Yo Gottim pt. "Ghetto Superstar".

Cała płyta jest naprawdę znakomita, różnorodna i praktycznie się nie nudzi. Kto nie słyszał to polecam.

Powrót do góry

Post Re: All Star - STARlitos Way II
  Wysłano: Niedziela, 24 Sierpnia 2008, 15:57
bardzo dobra płyta. Polecam tym co niesłyszeli!!!

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 17 Października 2009, 11:54
Zajebista płyta. Czyste brzmienie południa, zróżnicowana jednak płyta. Naprawdę miło się słucha, swego czasu katowałem ją bez przerwy. Szkoda, że nie mogę znaleźć lyricsów do żadnego kawałka :/

Moi faworyci to "I Feel how i like", "Alphabet Soup", "Life Story", "Mirror Man" i "I'm Tryin to Live".

Polecam tego przesłuchać bo płyta naprawdę przednia, podobała się nawet truskulowcom ;P Zajebiste produkcje Fate Eastwooda i NYSE.

E: Kurde, zapomniałem o genialnym "Rap Music Ruined My Life". Najlepszy kawałek na płycie.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Maja 2010, 23:08
Nie znajdzie się żaden chętny?

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 6 Maja 2010, 17:15
Słuchałem to szmat czasu temu, z kawałków na płycie pamiętam tylko mocno zajebiste Life Story.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 5 ]