Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 16 Lipca 2019, 05:40

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Durlin Lurt - Him Jenson (2008) // Jneiro Jarel poleca 
Autor Wiadomość
admin

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Durlin Lurt - Him Jenson (2008) // Jneiro Jarel poleca
  Wysłano: Sobota, 9 Sierpnia 2008, 15:28
http://www.myspace.com/durlinlurt

www.offbeat.com.pl napisał(a):
Wywodzący się ze stolicy Massachusetts producent Durlin Lurt wydał własnie swój pierwszy longplay pt. 'Him Jenson', który możecie bezpłatnie pobrać z tego adresu. Jak wspominaliśmy kilkanaście dni temu, Lurt będzie jednym z gości zaproszonych na kompilację Jneiro Jarela, która już niedługo powinna się pojawić do ściągnięcia za darmo w internecie. Jeśli jednak już teraz chcecie sprawdzić czego można oczekiwać od Durlina, i/lub jaracie się przepalonym klimatem produkcji z pod znaku Stones Throw, powinniście czym prędzej sprawdzić jego krążek.

Obrazek

1. AAAHH
2. Breathe (feat. LSA)
3. Crayonz (feat. O'Fiber)
4. Danger (feat LeRoi Da MOOR)
5. Eye
6. Falling
7. Gimme 5
8. High
9. In-Out/Here 2 Do (feat. Aahtue)
10. Junk (feat. mgr)
11. KO/Glass Cutter (feat. Mr. Dibiase)
12. Llamas (feat. Tone Liv, Decay & Selfish)
13. Magic
14. Nice
15. OK
16. Peace
17. Quack/the gonzo (feat. dak)
18. Rap
19. Subway (feat. Delo Fi)
20. Trash (feat. mgr)
21. Understand
22. Vibrate
23. Wet
24. Xxercise (feat. Fat Transfer)
25. YoYo
26. Zowie

:: DOWNLOAD (yousendit) :: // :: DOWNLOAD (zshare) ::

Sprawdzał ktoś? Dałem newsa na ofbicie jakiś czas temu, myślałem że ktoś założy temat, ale cisza. No to jedziemy. Jak pisałem u góry, Jneiro za jakiś czas wypuszcza składankę swoich kawałków jak i numerów swoich znajomych, na której mają znaleźć się m.in. jointy od Lurta. Dlatego może warto się zainteresować przy okazji pierwszą płytą Durlina która wyszła jakiś miesiąc temu.

Ale o płycie... Dostajemy 26 alfabetycznie nazwanych instrumentali, na których co jakiś czas można usłyszeć "głosy" (to chyba najlepsze określenie), choć znajdzie się tam tez miejsce dla rapu. Jeśli lubicie BRUDNE, SUROWE beaty, autentycznie zachaczające o klimat madlibowego ST, polecam. Moim osobistym numerem jeden jest kawałek "Magic", serio - magia! Przy okazji, jeśli ktoś już sprawdzi, może mi powiedzieć skąd jest ten dialog który tam słychać? Nie wiem czemu, ale mam wrażenie że to z "Alicji w krainie czarów". Choć przyznaję, że to strzał. Innym numerem jeden jest kawałek "Crayonz", cudeńko. Ale no mógłbym jeszcze co najmniej kilka takich grubych beatów wymienić. Nie napiszę więcej nic odkrywczego - polecam!
Artyści nas w tym roku wyjątkowo rozpieszczają, za dużo darmowych, dobrych płyt wychodzi:)

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1 ]