Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Stycznia 2020, 06:26

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
Westurn Union - House Shoe Musik Vol. 1 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Westurn Union - House Shoe Musik Vol. 1
  Wysłano: Sobota, 10 Maja 2008, 13:46
Obrazek

1. Intro To Tha Union
2. Bird In The Hand
3. Get A Bar
4. Hold Up
5. We Both Know
6. Hey You
7. Ain't Gone Happen
8. Cali Grown
9. Mr. West
10. Of Tha Year Award
11. All Night (ft. BJ)
12. Next Time

www.myspace.com/westurnunion

Nie jestem jakos super obeznany w aktualnych wydarzeniach na zachodnim wybrzezu, takze ta plyta mnie z zaskoczenia wziela. Ponadto nie jestem fanem mixtape'ow, ale toto mnie przekonuje na calej linii. DJ Crazy Tones pokazuje jak powinien brzmiec mixtape, pro. Co do samego Westurn Union - sa to Soopafly, Damani i Bad Lucc. Slyszy sie chemie miedzy nimi, Soopafly podklady miodne wysmazyl, a ze teraz w swiecie hiphopowym sie pod wzgledem wydawanie plyt duzo nie dzieje, bo wszyscy czekaja na lato to mozna spokojnie sobie dluzej te pozycje pokatowac. lapcie jeszcze pare linkow na koniec i powiedzcie co sadzicie:

http://www.dubcnn.com/mixtapes/westurnu ... musikvol1/
http://www.dubcnn.com/features/reviews/ ... musikvol1/

Powrót do góry
Zobacz profil numer skype WWW

Post Re: Westurn Union - House Shoe Musik Vol. 1
  Wysłano: Sobota, 10 Maja 2008, 15:02
Nic dziwnego, DJ Crazy Toones to weteran - sprawdzcie przez youtube wydawnictwo pt. CT Experience czyli video-mixtape firmowany przez niego, który nie sposób dostać w sprzedaży raczej - jak dla mnie bomba.

A Westurn Union bardzo ciekawy zespół - Damani i Bad Lucc od paru lat wymieniani są jako jedni z ciekawszych młodszych mc's w rejonie Los Angeles, czego dowodem jest dostanie się pod skrzydła Snoopa i współpraca z Soopafly'em (który jako producent mocno eksperymentuje ze swoim brzmieniem ostatnio, połączył też siły z Denaun Porterem w tej materii). "House Shoe Musik Vol. 1" ma być przedsmakiem debiutanckiego LP trzech panów, choć zastanawiam się czy w ogóle doczekają się debiutu jako grupa :roll:

Ostatnio edytowano Czwartek, 22 Maja 2008, 22:15 przez Gall, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 22 Maja 2008, 21:06
bardzo fajny i przyjemny w sluchaniu mikstejp. przyznaje racje Gallowi, Westurn Union to grupa,z ktora wiazone sa spore nadzieje - Bad Lucc to nie zaden tam jakis przecietny MC,Damani tez ladnie plynie po bicie,no a Soopafly'a to chyba nikomu nie trzeba przedstawiac.
osatnio to w ogole tak sie zastanawilem i z przykroscia(a moze jednak nie?) musze stwierdzic,ze z zachodu,szczegolnie jesli chodzi o tak zwany gangsta rap to najbardziej jaram sie mikstejpami,o albumy to jakos troche trudno... :roll:

w oczekiwaniu na jakies oficjalne wydawnictwa naprawde warto sprawdzic, solidna pozycja.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 28 Maja 2008, 17:46
całkiem fajny mixtape, chociaż nigdy nie byłem fanem bitów soopafly'a. podobają mi się jego pojedyncze produkcje. tutaj jednak w większości daje radę.

gall - masz jakieś jego wspólne kawałki z porterem?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Maja 2008, 21:31
Mixtape jest zajebisty, Soopafly faktycznie eksperymentuje, słychać to też dość na jego albumie ostatnim, jest tu jednak sporo mocnych podkładów, jak choćby ten z samplem z Michaela Jacksona, hah. Offbeatowo, ale miodzio. Najbardziej przekonują mnie jego lajtowe, melodyjne biciwa..

W ogóle to zastanawiam się z czego żyją tacy fejmowi raperzy-koty jak Damani czy Badd Lucc? Wydawałoby się, że z rapu, ale trochę ta opcja odpada, skoro wszystko puszczają za darmo w net.. :D

Powrót do góry

Wysłano: środa, 28 Maja 2008, 21:37
akoś pewnie sobie radzą, ag pracował w macu zanim był sławny chyba.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 6 ]