Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 26 Sierpnia 2016, 13:05

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
[Wielcy Ludzie] Paweł Zarzeczny 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [Wielcy Ludzie] Paweł Zarzeczny
  Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 20:47
Cytuj:
Czy nadal jest Pan najlepszy?
Paweł Zarzeczny: Tak jest!
A w czym Pan jest najlepszy?
PZ: We wszystkim.

Obrazek

Legenda za życia, erudyta, wszechstronnie utalentowany. Nazwać p. Pawła dziennikarzem to obraza, jest kimś więcej. Zna się na sporcie, polityce i życiu. Kocha kobiety i kobiety kochają jego. Zna wszystkich i wszyscy znają jego. Widział wszystko i wie wszystko.
Cytuj:
W książce napisał Pan: „Rwałem kobiety jak wiśnie”. Ponadto wyczytałem, że w liceum poderwał Pan swoją nauczycielkę, a kilka godzin po egzaminie maturalnym leżał Pan w łóżku z tą właśnie nauczycielką i czytał swoją pracę maturalną… Faktycznie tak było, czy robi Pan sobie jaja?
PZ: No tak. Nawet mam z nią dziecko. Ale w czym problem? Czy to takie trudne poderwać nauczycielkę? Chodziłem do szkoły i byłem pełnoletni. A poderwałem najładniejszą laskę – nauczycielkę.
Niech Pan powie jak to się robi? Powiedzmy to sobie wprost… Bradem Pittem Pan przecież nie jest…
PZ: Nigdy nim nie byłem i nigdy już nie będę. Natomiast byłem tak mądry, że zakochała się we mnie.
Teraz też Pan ma takie branie?
PZ: To zabrzmi jak mega megalomania… Generalnie jest tak, że jeśli zależy mi na jakiejś kobiecie, to jestem w stanie uwieść ją bardzo szybko.

Cytuj:
- Napisał pan książkę pod tytułem "Zawsze byłem najlepszy". Jest ktoś mądrzejszy od pana?
- Nie ma takiej osoby.

Cytuj:
Widzieliście kiedyś mrówki? Wpatrywaliście się w mrowisko albo chodnik przed domem? Otóż popierdalają setki, tysiące, miliony mrówek, i wszystkie są jednakowe. Jednakowo nieprzydatne, choć robotnice. Ich budowle ulotne i całkiem zbędne. Działanie szkodliwe. Dlatego psikam je aerozolem i zabijam.
To skojarzenie po ostatnim „Stanie Futbolu”, sobotnim. Obejrzałem sam siebie ze sporą przyjemnością. Popis polszczyzny, futbolowej wiedzy, humoru w najlepszym wydaniu i talentów wokalnych. No i czytam, pierwszy raz od dawna, komentarze. Oczywiście pochlebne. Ale co drugi cymbalista o tym, że jadłem ciastka. Nie, że Stan i Smok przynudzali, tylko ja jadłem ciastka…
My God! Czy ci ludzie nie wiedzą, że po to stoją przede mną? Że ja się wydurniam, żeby zapełnić jakoś czas kiedy nie mówię, kiedy słucham innych (rzadko, wiem co powiedzą a czego nie, udręka bycia inteligentnym). Że jest to uzgodnione, tak jak marchewki za tydzień, bo nie chcę być mrówką taka jak wy?
Nie łapiecie czym jest górne 3 procent?

Sławni ludzie o Pawle Zarzecznym:
pite w temacie Polak Wszech Czasów
pite napisał(a):
brak Pawła Zarzecznego, no naprawdę, szanujmy się

youtuber mietczynski
Cytuj:
Paweł Zarzeczny to największy troll na świecie

Stanowski
Cytuj:
Kiedyś, po awansie reprezentacji Polski na finały mistrzostw świata w 2002 roku, Paweł Zarzeczny napisał w „Przeglądzie Sportowym” felieton, który wywołał zgorszenie. Odważył się powiem na następujące zdanie: „To jeszcze nie czas na lizanie się po fiutach”.

Cytuj:
Kiedyś w „Przeglądzie Sportowym” Paweł Zarzeczny dał przedziwną okładkę. Groclin grał wtedy z Herthą, a w redakcji mieliśmy niemieckiego nadzorcę, który żyć nie dawał, wymyślał jakieś bzdury i frustrował całą załogę. Paweł go raczej lekceważył i z tego względu było jasne jak słońce, że za moment zostanie zwolniony, on sam wiedział o tym doskonale. Gdy więc mecz się zbliżał, poczekał aż Niemiec pójdzie do domu i zmienił pierwszą stronę. Dał na niej wielki czołg, a pod nim czołgistów: Niedzielana, Rasiaka, Milę i Zając, a wszystko spuentował napisem: „Na Berlin!”. Jak się łatwo domyślić, była to ostatnia okładka, jaką zrobił, ale co napsuł krwi niemieckiemu nadzorcy – to jego. A podejrzewam, że i ów Niemiec musiał później tłumaczyć się swoim przełożonym.

Spoiler:

Cytuj:
Kazio Górski umierał w szpitalu w męczarniach i błagał o śmierć. Nikogo nie przyjmował, więc była lista pięciu osób spoza rodziny które mogą wchodzić. Dwóch Baryłów, ludzi opiekujących się nim przez ostatnie lata, Leszek Ćmikiewicz, ulubiony zawodnik, Michał Listkiewicz, ulubiony działacz, no i znany wam Paweł Zarzeczny, ulubiony dziennikarz.

Autor bestsellerów:
Zawsze byłem najlepszy tutaj po premierze Paweł odpowiada na pytanie dotyczące książki https://www.youtube.com/watch?time_cont ... TieZEx9XSU
Mój własny charakter pisma

W swoim życiu pracował w wielu redakcjach, z których oczywiście był zwalniany za charakter i zdobywanie kobiet. Polska The Times, Fakt, Superexpress, Najwyższy czas, Piłka Nożna, Uważam Rze . Był zastępcą redaktora naczelnego w Przeglądzie Sportowym w czasach jego świetności. Tworzył redakcje sportowe w WizjiSport, TVP, Canal+, Orange Sport.
Cytuj:
Nagłówki wymyślała przede wszystkim jedna osoba. Paweł Zarzeczny. Był wtedy zastępcą redaktora naczelnego pisma - Piotra Górskiego. Swego czasu, gdy piłkarze Legii mieli przed ważnym meczem problemy zdrowotne, postanowił nie owijać w bawełnę. "Sraczka w Legii" - taki dał nagłówek. A gdy trenerem piłkarzy z Łazienkowskiej był Serb Dragomir Okuka, w gazecie pojawił się inny mocny tytuł. "Okuka mać!".

Tak Zarzeczny robił wywiady.
Spoiler:

Najlepszy youtuber.
Mieliśmy już przyjemność obejrzeć 382 odcinki programu One Man Show. Początkowo program miał być przeglądem prasy, a stał się pamiętnikiem życia p. Pawła. Paolo River porusza tematy piłkarskie, polityczne, życiowe. Każdy znajdzie coś dla siebie. O słynnych podbojach kobiet też oczywiście możemy usłyszeć dużo. Co kilka odcinków w OMS możemy obejrzeć bombardowanko, gdzie widzowie i czytelnicy weszlo zadają pytania Pablo. Stan Futbolu to pełna dominacja Paolo. Niestety filmik autorstwa PanZdzichuPl został usunięty, a był to świetny zlepek wypowiedzi naszej dumy narodowej.
Felietonista
Jak co poniedziałek Paweł Zarzeczny. Od kilku lat na początku tygodnia możemy przeczytać felieton p. Pawła na stronie weszlo.com. To co wyróżnia spośród innych felietonistów Pablo to niewątpliwie charakterystyczne pióro. Tak nie pisze nikt. Tematy poruszane w felietonach są bardzo szerokie, podobnie jak w One Man Show. Felietony p. Pawła możemy również przeczytać w Polska The Times. Paweł prowadzi program Bul głowy w telewizji Republika.

Dla Pawła nie ma ludzi nietykalnych
Cytuj:
Mogło się zdarzyć każdemu, ale zawsze zdarza się jemu. To oczywiście o Robercie Kubicy, o którym od lat piszę, że nie potrafi jeździć autem, że w Polsce miałby odebraną nawet licencję na taksówkę, a żadna firma nie chciałaby mu ubezpieczyć autocasco.

Cytuj:
Adam nigdy nie był nawet mistrzem olimpijskim (a mój niedawny sąsiad z "Polski" Robert Korzeniowski aż czterokrotnie), nie należy do niego rekord żadnej poważnej skoczni, nawet Wielkiej Krokwi, nie ma też żadnego rekordu świata w lotach... No, jest taki nawet całkiem w narciarskiej elicie - przepraszam, bo prawda najbardziej boli - przeciętny!

Cytuj:
Dziecinada. Tyle mogę napisać o decyzji Justyny Kowalczyk o wycofaniu się z Tour de Ski, bo organizator dał jej za dużo biegów stylem dowolnym, a za mało klasycznym.
Pamiętaj, świat cię za takie fochy przestał lubić już dawno temu. Na przykład za zarzucanie konkurentkom stosowania dopingu, gdy z całej czołówki za doping to pauzowałaś tylko ty chyba.
Nie rób wiochy. Justyno, mnóstwo ludzi będzie cie chwalić, bo czekają na IO w Soczi i na medale. Ja bym jednak wolał, żebyś nie pękała, nie sadziła się, tylko biegała. Bo za to Ci płacimy, panienko

Cytuj:
Tour de France się skończył, zewsząd słyszę o tym, tymczasem... Kwiatkowski, ten bohater, jakieś półtorej godziny w plecy. Majka, ulubieniec salonów, do tyłu dwie i pół godziny. To jest sto pięćdziesiąt minut, nie sekund
Naprawdę, nie róbcie nam wody z mózgu, że ktoś potrafi jeździć rowerem bez podpórek.

Cytuj:
I Gortat! Ten to dopiero nieudacznik. Skoro facet ma ponad dwa metry wzrostu i rzuca dwa punkty w meczu, to coś tu nie gra. Sorry - ktoś tu nie gra! Jeśli chodzi o Kubicę, to przeciwko niemu przemawiają statystyki.

Co każdy szanujący się człowiek powinien obejrzeć, aby bliżej poznać wielką osobistość, jaką jest p. Paweł.
https://www.youtube.com/watch?v=FqOm47vkLp4
Zarzeczny: "Polscy piłkarze są jak dzieci chore na krzywicę!"
https://www.youtube.com/watch?v=FBWeDjAKXH8
Zarzeczny: "Żyła jest jak Podbeskidzie!"
piękne ostatnie słowa
Cytuj:
Nasz kraj pozbawiony wynalazców, inżynierów, wybitnych lekarzy, polityków, piosenkarzy, ma lidera na jakiego zasługuje. Piotra Żyłę, który zrobi hehehehehehehe, to jest właśnie kwintesencja polskości, czyli małości.

https://www.youtube.com/watch?v=bsQxt9FmwfQ
Paweł Zarzeczny: cieszę się, że PZPN ma bilety dla bezzębnych dziadków ze wsi
https://www.youtube.com/watch?v=TXLphU4ofTk https://www.youtube.com/watch?v=s6PLNlyF-Mo
AS Wywiadu 5 - Paweł Zarzeczny
https://www.youtube.com/watch?v=eaK1LPZHEew
As wywiadu - Pawel Zarzeczny
Zachęcam do dzielenia się swoją opinią na temat Pawła Zarzecznego. Pragnę tylko przypomnieć, że kto hejtuje ten nie należy do górnej granicy 3%. Ode mnie :bowdown:

Powrót do góry

Post Re: [Wielcy Ludzie] Paweł Zarzeczny
  Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 21:15
Wielki człowiek - tak ciałem, jak i umysłem.

You need to git up, git out and git something
Don't let the days of your life pass by

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 21:28
piękny temat, poczułem przyjemny zapach ślizgu sprzed lat

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 21:44
Obrazek

no i bohater najlepszego filmiku na youtube obecnie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 21:51
Piękny post, szacunkiem się płaci

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 22:07
smiechłem full z paolo river, props

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 22:08
Potrafię zrozumieć, że ktoś może nie interesować się piłką, ale jeśli ktoś nie zna Pawła Zarzecznego i Błażeja Matuidiego to automatycznie otwiera mi się blokada gazu pieprzowego w kieszeni.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 22:16
Nie ma lepszego od Pawła Zarzecznego! Szkoda że autobiografii nie napisał nigdy...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 22:37
Piękny temat, pozdrowienia z Barcelony!

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 22:48
Obrazek pozdrowienia z afryki

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 23:01
Kiedys Pogromcy Hitow z Wieslawem Kotem, fenomenalne to bylo

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 21 Sierpnia 2016, 23:04
Wielki człowiek, szanuje mocno

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 10:27
wreszcie konkretny temat na forum, Paweł Zarzeczny klasą samą w sobie, ale mam nadzieję że slizg omija szerokim łukiem, bo gdyby czytał te posty w temacie jak poderwać dziewczynę to chyba popełniłby samobójstwo na 40 piętrze hotelu mariot

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 11:51
Relacja z wyprawy do Czechosłowacji na zawsze w moim sercu.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 12:16
temat klasyk

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 12:29
Samiec Alfa. To na nim Ezio powinien się wzorować. Zresztą nie tylko on, ale każdy użytkownik forum Ślizg.eu

S vremena na vrijeme, kao da čujem stope/Podobny chłodek się czuło, jak drzwi się rozsuwały bo jesień była, mieszkaliśmy wtedy razem, po pracy paliliśmy blanty. Kupowałem nam słodycze i napoje i oglądaliśmy film
A real hero

WOLNOŚĆ dla Książąt i Eziów

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 12:35
jak będę duży to chcę być Pawłem Zarzecznym.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 13:45
"O udręce - czyli byciu inteligentnym" powinno być wpisane do kanonu lektur. Wielki człowiek, wielka osobowość.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 14:20
ze wszystkim się zgadzam, chciałem tylko dodać że jego zaczepki w stronę Karola są fantastyczne.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Sierpnia 2016, 14:27
kosciey napisał(a):
Relacja z wyprawy do Czechosłowacji na zawsze w moim sercu.

podeślijcie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona