Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 20 Lipca 2019, 19:12

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Zmiany 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Zmiany
  Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 20:52
nie mam już tyle czasu na forum co kiedyś, ale od czasu do czasu wpadałem poczytać i mam pytanie, może mi ktoś streścić co tu się odjebało?

Powrót do góry
admin

Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 21:28
kenny napisał(a):
nie mam już tyle czasu na forum co kiedyś, ale od czasu do czasu wpadałem poczytać i mam pytanie, może mi ktoś streścić co tu się odjebało?

siema Kenny kopę lat :)

grono ludzi miało dość stylu w jakim Kadłub adminował forum przez ostatnie miesiące (lata?), założyli ślizgową kopię (ślizgawka) i spora część osób która się tu udzielała codziennie praktycznie przeniosła się tam.

jeśli chodzi o mnie to przez lata olewałem adminowanie tego forum, bo raz że życie, a dwa że mi się znudziło przez dłuuuuugi czas pisanie tutaj, i z komfortem oddałem stery w ręce Enemskiego, Leona i Kadłuba (czyt. 99% przez ostatnie lata to Kadłub). co jakiś czas zerkałem co się na forum ogólnie dzieje i wydawało się, że było jak najbardziej ok. od roku jednak praktycznie zero nadzorowania było z mojej strony, i dopiero parę tyg temu dostałem alarmującą wiadomość (m.in. sporo osób pojechało na bana za głupoty) na fb, żeby wrócić i zrobić porządki. no i jestem, staram się ogarniać za kulisami teraz, ogólnie to W CHUJ jest rzeczy tutaj do ponaprawiania, ale wszystko da się odreperować i unowocześnić od strony technicznej. forum stoi na silniku z 2010 roku chyba lol. gorzej z odzyskaniem straconego zaufania tych co rzucili ślizganie na rzecz ślizgawki ;P

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 21:36
rozumiem, że temu całemu Kadłubowi "władza" uderzyła do głowy i zaczął wprowadzać faszystowskie rządy twardej ręki, kto się ze mną nie zgadza leci na bana, czy coś w ten deseń, tak?

Powrót do góry
admin

Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 21:40
kenny napisał(a):
rozumiem, że temu całemu Kadłubowi "władza" uderzyła do głowy i zaczął wprowadzać faszystowskie rządy twardej ręki, kto się ze mną nie zgadza leci na bana, czy coś w ten deseń, tak?

nie wiem czy uderzyła, ale na pewno wina leży też po naszej (tj ja i Enemy) stronie i braku udzielenia mu pomocy w nadzorowaniu forum. dlatego biorę na klatę wszystkie problemy jakie wynikły w ostatnim czasie.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 21:46
no mam nadzieję, że uda się odbudować renomę forumka, bo przeżyłem lekki szok jak tu wpadłem zobaczyć jak ślizgerom spodobał się "Karmagedon", a tu mniejszy ruch niż 10 lat temu. szkoda by było jakby to zdechło, jednak to kawał historii.

Powrót do góry
admin

Wysłano: Poniedziałek, 13 Maja 2019, 21:47
no tak samo myślę, dlatego staram się działać jak mogę

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 11:24
kenny napisał(a):

Dokładnie tak. Od długiego czasu Kadłub miał swój własny regulamin w swojej głowie i działał wg niego tłumacząc to tym, że to jego forum i my jesteśmy tu gośćmi i jak się komuś nie podoba to nara. Potrafił zbanować użytkownika na ślizgu za to, że napisał jakieś nikogo nie obrażające pierdoły na facebooku, czaisz? W jego głowie toczył walkę z połową forum i prowokował co jakiś czas jakimś banem z pizdy, zupełnie niezrozumianym dla większości. Wyrzucał niewygodnych dla siebie użytkowników, którzy wytykali mu to, że był zarozumiały, butny i niesprawiedliwy (bo był). Nie ukrywam, że mam ogromną satysfakcję z tego jak bardzo się przeliczył. Tak po ludzku to mi szkoda forumka, ale na ślizgawce mam wszystko to, co pokochałem na starym slg. Wracać nie zamierzam

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 13:43
przecież to jest to samo forum tylko bez bazy postów i z chujowym lejautem xD co wy macie w głowach

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 14:03
wkurwili sie ze kadlub rozjebal forum, to zamiast po jego odejsciu wrocic i naprawic to zalozyli cos, co pewnie niedlugo padnie :you_crazy:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 14:33
Ocznik napisał(a):
zamiast po jego odejsciu wrocic i naprawic

tak, jeszcze powinniśmy przeprosić kadłuba i zinna

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 14:36
i podziękować enemskiemu za ból dupy, który nam zfundował hehe

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 14:50
Ocznik napisał(a):
wkurwili sie ze kadlub rozjebal forum, to zamiast po jego odejsciu wrocic i naprawic to zalozyli cos, co pewnie niedlugo padnie

Ty myślisz, że decyzja o tym powstała sobie od tak w jeden dzień, bez robienia ankiety zainteresowania i tym podobnych? Slizgawka została założona jeszcze w trakcie trwania tego burdelu, gdzie pan admin był w pełni władzy, a nie jako jakieś schronisko po jego odejściu. Jeszcze w samym środku działalności Kadłuba (zeszły rok minimum), kiedy lamentował jak to ciężko administrować forum, jak męczą go użytkownicy i jak trzeba dokładać do wydatków zapytałem go na pw o kosztorys wydatków na forum i obecne parametry (chcąc czy to dołożyć się, czy zaproponować posiadany serwer) i nie zgadniesz - CISZA. Jakiś czas później hurtowo były do niego kierowane prośby o odświeżenie składu teamu, jakieś zastąpienie nieobecnych osobami, których nicki pojawiają się na forum codziennie - CISZA plus wy nie jesteście tutaj od rządzenia.

Już po wybuchu samej akcji, kiedy zbanował około dziesiątkę userów w przeciągu kilku dni (oczywiście bez odmierzania wcześniej trzech warnów i argumentując butnym postem "Ktoś jeszcze?") też były próby kontaktu. Jeśli naprawdę tak ciężko mu się wiedzie, na leona trzeba czekać tygodniami i tym podobne kwestie - na miejscu są osoby, które mają sporo pomysłów i mogłyby spróbować rozruszać całość. Oczywiście wyciągnięta ręka została odrzucona, a ankietowane osoby same wskazały, że lepiej będzie ruszyć na alternatywę.

To nie jest tak, że umyśleliśmy sobie nagle rozpierdolić to forum i zakładać konkurencję. Były próby dotarcia do tego pacana (miesiąc temu zostałbym za to najpewniej zbanowany) i chęć podjęcia działań 'na miejscu', ale skoro zostaliśmy potraktowani jak banda dzieciaków bez jakiegokolwiek głosu wobec GOSPODARZA, który okazał się pierdołą zmykającą w czasie pożaru, to niestety tak się kończy.

soulkast napisał(a):
i podziękować enemskiemu za ból dupy, który nam zfundował hehe

O właśnie, tutaj druga kwestia. Po pierwszym weekendzie od odejścia byliśmy śmieszną grupką "10-15 osób", na twitterze widziałem jakąś bekę z wczuwania się w forum hip-hopowe w 2019 i ogólnie sugerowanie, jakoby chęć dbania o tę sprawę była czymś zabawnym, wstydliwym. Po kilku dniach i zorientowaniu się nagle szykowane są jakieś akcje promocyjne, zapraszanie do powrotu i w ogóle hoho, ale będzie świetne. Co jest? Przecież przez długie miesiące te same osoby miały forum w dupie, a jakiekolwiek prośby zaimplementowania rozwiązań, które na slizgawce zostały przyjęte z podziękowaniem i propsami były olewane, bo hehe co wy kurwa taka wczutka xD Alternatywa funkcjonuje świetnie i według mnie nie ma nawet porównania jeśli chodzi o przejrzystość kierowania całością, decyzyjność i opinię użytkowników, a wystarczyło - uwaga - posłuchać osób, którym się coś chciało.

Zapraszam oczywiście do odwiedzenia drugiego forum.

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
admin

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 19:59
Jarekk napisał(a):
Ocznik napisał(a):
zamiast po jego odejsciu wrocic i naprawic

tak, jeszcze powinniśmy przeprosić kadłuba i zinna

nie rozumiem przytyku do mnie, wiem że się zrobiło błędy i wyciągam z nich wnioski teraz (niestety). nie mam nikomu za złe odejścia i zakładania alternatywego forum, bo pewnie sam bym to robił 10 lat temu jak ślizg mi w żyłach na codzień płynął.

SWN - dzięki za rzeczowy post

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Maja 2019, 20:41
przykra sprawa, że fajne forum z kumatymi ludźmi, niepowtarzalnym klimatem i swoją historią zarżnął jakiś wystrugany z banana buc z przerośniętym ego. a pamiętam czasy, gdy wyjebano mnie z moderacji za to że śmiałem wykorzystać kruczki w regulaminie, żeby zbanować na bodaj dwa tygodnie jakiegoś pajaca, który zresztą potem okazał się totalnym fejkiem i prowokatorem. to se już ne wrati...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Maja 2019, 07:39
Sami sobie rozjebali klimat.
Swoją droga, ja bana dostałem z 2-3 lata temu za bycie multi (konto od kiedy mam widać po lewej). Gdzie nigdy nie bawiły mnie posiadania 2 kont, dowody pozostały w głowie Kadłuba.
No nic, pewnie nie do końca spełniony człowiek w życiu poza forum tutaj rządził i dzielił.

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 18 Maja 2019, 16:44
kenny napisał(a):
no mam nadzieję, że uda się odbudować renomę forumka, bo przeżyłem lekki szok jak tu wpadłem zobaczyć jak ślizgerom spodobał się "Karmagedon", a tu mniejszy ruch niż 10 lat temu. szkoda by było jakby to zdechło, jednak to kawał historii.

To samo wrażenie odniosłem, choć zajrzałem do innego działu :)

Cytuj:
założyli ślizgową kopię (ślizgawka) i spora część osób która się tu udzielała codziennie praktycznie przeniosła się tam.

O to chyba się nie musisz przesadnie martwić, najwięcej postów tam w dziale Typowanie, czyli pewnie uciekły tam ślizgowe "fejmy"= strata dla forum niewielka. Choć oczywiście pewnie muszę się bliżej przyjrzeć konkurencji.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 18 Maja 2019, 20:05
całe 25 postów z 21,5 tysiąca jest w dziale Typowanie na ślizgawce, nice try

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Czerwca 2019, 10:57
Nice try sieah. - wbijasz raz na rok na forumek i rzucasz takie odważne tezy. Skoro uciekły "fejmy" to baw się dalej na forumku, gdzie zostały jedynie boty oraz ludzie, którzy nie mają konta. Miłego!

Wielkie propsy dla ZINNNa, że w przeciwieństwie do tego bezbeka enemskiego potrafił przyznać się do błędu (choć popełnił ich mniej niż wspomniany enemy i ten pajac, którego ksywki nawet nie będę wymieniał) i rozumie nasze zachowanie, a nie tylko prowokuje i wyzywa. Tylko, przy całym szacunku Zinnie, to może być za późno, bo, jak wspominał SWN, apele o porozumienie były nie od wczoraj, ale od dawien dawna.

#down
Pff, żenujące prowo.

R.I.P. ŚLIZG.eu

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 3 Czerwca 2019, 20:24 przez Ruces, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Poniedziałek, 3 Czerwca 2019, 20:04
Ten jaki frustrat, gościu aż przykro się czyta te twoje wysrywy. Dales juz znac w kazdym temacie na forum że kadlub to kurwa i ty juz na forum nie wracasz, masz syndrom sztokholmski czy jaki chuj że od dwoch/trzech miesiecy i tak sb wbijasz co jakiś czas zeby przypomniec ze ty to w c a l e sie nie przejmujesz :lol: i masz wjbn w jakiegos tam pajaca

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Czerwca 2019, 21:27
._. napisał(a):
Ten jaki frustrat, gościu aż przykro się czyta te twoje wysrywy. Dales juz znac w kazdym temacie na forum że kadlub to kurwa i ty juz na forum nie wracasz, masz syndrom sztokholmski czy jaki chuj że od dwoch/trzech miesiecy i tak sb wbijasz co jakiś czas zeby przypomniec ze ty to w c a l e sie nie przejmujesz :lol: i masz wjbn w jakiegos tam pajaca

a kim ty kurwwa jestes gosciu? w

Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona