Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 22 Września 2019, 08:49

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona
Tede - Karmagedon (09.05.2019) [Zapowiedź] 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Tede - Karmagedon (09.05.2019) [Zapowiedź]
  Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 11:25
Słaby trolling @Move idź się przejdź na powietrze to ci przejdzie

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 11:36
Chuj, uargumentuję to teraz, bo później nie będzie mi się chciało tego robić.

Tede miał trzy większe beefy - z Eldo, Onarem/Płomieniem i z Peją. Wygrał z Eldo i Peją, ale tylko dlatego, że Eldoka się sam pogrążył i nie wytrzymał psychicznie w Płocku, a w chuj wersów Pei to były autodissy. Notabene, było pełno słabych wersów i strzałów gdzieś w powietrze w dissach Tedego na Peję. Niektóre wersy były celne, choćby nawiązanie do początków kariery Ryśka, ale to wszystko było jakieś bez ikry.

Tede w chuj czasu męczył się z Onarem, który zawsze był dużo gorszym od niego raperem. Z jego umiejętnościami powinien spokojnie skończyć temat jednym, dwoma kawałkami, a przez pewien czas wyraźnie przegrywał. Wersy Tedego były rozmyte, nie było tam ognia ani żadnych konkretnych ciosów - więcej było pierdolenia o pierdoleniu. Nawet teraz trudno jasno powiedzieć, kto wygrał ten beef.

Z kim Tede wyraźnie wygrał? Tylko z Eldo, pisałem wyżej dlaczego, i z Nowatorem, na którego wystarczył jeden chujowy diss.

Jeszcze jedno - co jest dobrym dissem? Weźcie wszystkie dissy Ensona, ostatni diss Jimsona na VNM-a, drugi diss Dużego Pe na Piha, ostatni diss Laika na Solara czy nawet odpowiedź Pei na diss Pariasów. To wszystko konkretne dissy uderzające przeciwnika w czuły punkt - w przeciwieństwie do tego, co robił Tede.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 11:48
Użytniku 2rzyn, przyznaj że jesteś jednym z tych typów którzy twardo twierdzą że Oskar z PRO8L3Mu w ogóle nie ma flow i nie da się go słuchać bo w bit nie trafia.
2rzyn napisał(a):
Flow u WENY jest zawsze idealnie polozone na bicie, nie ma mozy o zadnym wypadaniu z bitu, o dukaniu, o sciganiu sie ze swoim tekstem, o zbyt duzej, czy malej ilosci sylab. Wszystko jest jak nalezy.

No i to jest imo definicja przeciętności/poprawności a nie jakichś niebotycznych skilli

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 13:07
Oskar spoko raper, choc nie jestem psychofanem.
Wena nie ma niebotycznych skilli ale jest znakomitym raperem.
Ostatnie sto plyt tedego to nuda, zenada i mialkosc na w wiekszosci chujowych bitach. Z czym do ludzi...

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 16:37
Przecież ta płyta jest dobra niczym fikimiki Janice Griffith! Po wielokroć nie pasowały mi kawałki Jacka, ale to co zrobił tutaj jest sztosingerem. Fakt, to jedna ze słabszych płyt Micha, ale za to Jacek na wrukwie, to najlepszy Jacek.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 20:01
Nie wiem o czym ty tam move pierdolisz, ale 3 korony to jest spokojnie top 3 PL dissów w historii. Tede tam zjadł charyzmą. W ogóle nie wiem jak można uważać w 2019 roku że Płomień wygrał z TDF, tak samo jak nie wiem jak można uważać że vnm wygrał z Jimsem

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 20:28
Ten beef z Plomieniem to był jakos po Esende wiec Tedzik wtedy świetnie leciał , chyba wieksza charyzme mial tylko na Hajs, hajs , hajs gdzie jego pewność siebie była niesamowita wręcz. Ogólnie nie słucham już Tedego jakoś po Kurcie Rolsonie, ale cieszy mnie to że w końcu odnalazł jaja. Co do Numera to onnie wygrałby beefu z nikim , więc jak ktos tam napisal, ze by zjadł tedzika to :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 10 Maja 2019, 23:26
Pamiętacie kawałek z debiutu Numera w którym numer żali się że dresy na dzielni go zaczepiają? No właśnie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 11:51
Co w końcu z tym spotkaniem Pei z Tedem, dlaczego Tede kurwa tak niekonkretnie zawsze mówi co się wydarzyło? Rozumiem że jakby on zlał Peję to pialby z dumy, jednak nie pieje tylko gada jakieś ogólniki. Generalnie to mimo wszystko props za konkretne jechanie po ksywach, fakt że czesc z nich nic nie znaczy, ale mimo wszystko na polski rap to rzadkość. Przeczytałem teksty z glamrapu, słuchać się tego nie da przez manierę w głosie tedego i bity, ale teksty źle nie są. Mam bekę z ludzi którzy tak prosto oceniają wyniki beefow, Tede zdecydowanie wygrał tylko z Nowatorem i Eldogiem, z Płomieniem i Peja nie ma opcji, to są beefy bez rozstrzygnięcia i jedynie zależy kogo woli dany słuchacz. Mimo wszystko uważam że Peja zachowuje się rozsądniej, bo nie żyje po raz kolejny skończonym w sumie tematem.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 13:45
Kurwa jaka ta płyta jest słaba... Niesamowite, że zdecydowanie lepsze ubiegłoroczne Noji zostało na ślizgu zlane, a ta nędza zbiera propsy, bo Tede pojechał po ksywkach. Żeby to jeszcze było coś ciekawego, ale mamy zaczepki wobec Peji (który to już raz?), Kobry (wtf), Wojewódzkiego (po co?) i jako wisienka na gownianym torcie jakiejś patostreamerce, czy kim jest ta cała Linkiewicz. Pojazd po Numerze to jakaś komedia - zaprosił do audycji kogoś, kogo Tede nie lubi, wiec trzeba go zdissować. Zachowanie godne Rysia.

Zarapowane niechlujnie tak, że momentami (i to licznymi) nie idzie zrozumieć, co Tede rapuje. Do tego mdłe, nijakie zwyczajnie nudne bity, ani to bangery, ani klasyka, ot plumkanie w tle. Tekstowo poza bezsensowamymi pojazdami niestety nic ciekawego (najkomiczniej wypada 43-letni Tede opierdalalacy młodzież szkolną za chwalenie się markami ciuchów).

Jest źle, naprawdę źle, skończyły się pomysły na teksty i kawałki, więc trzeba było reklamować płytę kontrowersjami. Przydałaby się Jackowi przerwa od nagrywania, albo chociaż jakiś długi wyjazd, jak ten do Stanów przed Eliminati, żeby coś świeżego i zwyczajnie dobrego nagrał. Poziomem to jest jak Keptn tylko krótsze i napakowane bezsensownymi zaczepkami.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 13:48
KomunistomPodPrąd napisał(a):
Co w końcu z tym spotkaniem Pei z Tedem, dlaczego Tede kurwa tak niekonkretnie zawsze mówi co się wydarzyło? Rozumiem że jakby on zlał Peję to pialby z dumy, jednak nie pieje tylko gada jakieś ogólniki. Generalnie to mimo wszystko props za konkretne jechanie po ksywach, fakt że czesc z nich nic nie znaczy, ale mimo wszystko na polski rap to rzadkość. Przeczytałem teksty z glamrapu, słuchać się tego nie da przez manierę w głosie tedego i bity, ale teksty źle nie są. Mam bekę z ludzi którzy tak prosto oceniają wyniki beefow, Tede zdecydowanie wygrał tylko z Nowatorem i Eldogiem, z Płomieniem i Peja nie ma opcji, to są beefy bez rozstrzygnięcia i jedynie zależy kogo woli dany słuchacz. Mimo wszystko uważam że Peja zachowuje się rozsądniej, bo nie żyje po raz kolejny skończonym w sumie tematem.

Taa, tylko w styczniu jeszcze próbował Tedemu koncert w Poznaniu odwołać :joint:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 16:49
Najlepsze co wyszło od Tedego od Elliminati. Kapitalna jest ta płyta, trzeba mieć naprawdę wielką odwagę, żeby jechać tak po ksywach jak to robi Jaca. Szacunek, bo niewielu by się odważyło - szczególnie żeby zaczepić Kubę Wojewódzkiego

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 18:02
93glowa napisał(a):
Szacunek, bo niewielu by się odważyło - szczególnie żeby zaczepić Kubę Wojewódzkiego

Co jest odważnego w pojechaniu telewizyjnej gwiazdeczce? Wojewódzki słynący z rapowych skillsów zmiażdży go własnym dissem, nastawi pół środowiska przeciwko niemu, znajdzie go na mieście i spuści wpierdol, jego fani zaczną napierdalać dzieciaki w PLNach, wbije mu na scenę na koncercie i zwyzywa, czy może zacznie odwoływać i blokować koncerty w dużych miastach?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 19:12
moze ktoś napisac w kórych trackach tede jedzie komu bo nie chce mi się całek płyty słuchać?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 19:18
Pump Air Nikiel Ryyyj i Hoespicjum, a jak chcesz posluchac wczutego dissu na Marte Linkiewicz to jeszcze Tylko tyle

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 20:05
dzieki

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 11 Maja 2019, 23:25
Ogólnie rzecz biorąc jest to dość dobra płyta, natomiast na pewno nie najlepsza w dyskorafii TDF-a, i po fali spustów lekko czuję się zawiedzony. Na pewno Sir Mich z formy nie wyszedł.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Maja 2019, 11:06
Koleś, o którym nawija Tede, że kamerowal spotkanie z Peja w Mielnie wrzucil to na yt.
https://youtu.be/7UXozQIifqQ

Odkopane z archiwum ;)

Na samym końcu słychać głos wilka żebym przestał kamerowac. Chwilę potem jak już nie nagrywalem podbił do mnie z Boskim i chcieli mi najebac i zabrać kamerę xD

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Maja 2019, 12:14
huja widać

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 12 Maja 2019, 19:22
Szczerze mówiąc przestałem wierzyć w tdf po noji, myślałem że kiedyś mi się to podobało bo miałem wąskie horyzonty. Lubie do teraz wrócić do kurta czy nawet lekko popowej vanilii, ostatnie płyty jednak byłby dla mnie tragiczne. Nie mówie że każdy kawałek na karmagedonie jest super ale np. tylko tyle , flow czy bit to mistrzostwo.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 393 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Następna strona