Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 17 Września 2019, 20:35

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona
ŚLIZGERY 2018 - komentarze!!! 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: ŚLIZGERY 2018 - komentarze!!!
  Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 19:31
Mocno podbijam kadłuba. Zaraz wypłyną mocniej, powiększy się fanbejs i zamknięte głowy z forum będą musiały propsować

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 19:34
Sugerujesz, że Oskar nagle zmienił sposób rapowania xd?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 19:46
Kadłub, ja chyba bardziej myślałem o zespołach w stylu tych co kiedyś gadałeś z Motywem ze grają w piętnastu na koncertach i skaczą, a przyznam ze o Problemach to w ogóle nie myślałem pisząc tego posta, musiałbym się zastanowić, bo w sumie Problem to jest mocno klasyczny zespół rapowy w sensie producent i hypeman/mc (pieprzony dreamteam miejski hajlajf i panienki) i oni koncerty grają dość klasycznie hiphopowo

pewnie macie rację z tym Ćpaj Stajl, ze zara zabawa się zacznie od nowa i znajdzie się ktoś inny, bo tamci wypłyną, no ale przecie taki urok wszystkiego

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:10
Kadłub napisał(a):
skała napisał(a):
a w ogóle nazywanie przez Kadłuba Lata W Ghettcie gównem :rotfl:
Możesz się śmiać, napierdolić emotek ile chcesz, zagłosować na to, a nawet tasować się na monitor słuchając ale koniec końców w skali sceny jest to tylko ciekawostka, która dopiero w przyszłości być może spłodzi coś serio dobrego. Jak na razie są momenty, nic więcej. A, że jesteście podatni na kilka chwytliwych linijek + idziecie na przedzie fali tzw. otwartych głów to niewiele wam do zachwytów trzeba. Nawet zbyt dobrze już nikt rapować nie musi.

bardzo podbijam.

chciałbym również zauważyć, że Lato W Ghettcie znane(i już niezdrowo kochane) jest w zasadzie tylko na tym forum. oczywiście nie jest to żaden argument za tym, że to jest złe lub nie zasługuje na tytuł płyty roku, ale gdyby rzeczywiście był to jakiś wybitny, wyjątkowy, oryginalny projekt, to myślę, że zostałby już zauważony i gdzieś tam w internecie zaczęto by się interesować i to wyciągać. a przecież nie brakuje dzisiaj osobników, których potrzeba kreowania się na odkrywców niszowych, hermetycznych rzeczy i wynoszenia ich do rangi wielkiej sztuki lub dzieł doskonałych lecz niedocenionych jest silniejsza niż uczciwe przyznanie, że mimo ciekawych i intrygujących momentów jest to jednak jeszcze bardzo amatorskie, z mnóstwem niedociągnięć, braków warsztatowych i przypadkowych zagrań.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:22
Ocena materiału przez pryzmat popularności poza forum, oj panowie co z wami :neutral: Galeria lubelska czy jak to się nazywa znana raczej tylko na ślizgu, ale to przeszkadza już Kadłubkowi

Aka M napisał(a):
gość pierdoli truskul, ale jeszcze nie pierdolił dupy

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:40
Ale kurde,
gdyby Mes nagrał cały album na poziome Odproności,
gdyby Bisz nie doleciał tak tekstowo na swojej EPce,
Gdyby Szpaku i Igi zrobili coś więcej,niż płyty które słucha się przyjemnie ale nic z nich nie zapamiętujesz,
gdyby Kaz znalazł w szafie jakieś teksty i energię z 2014,
gdyby Tango nie byłoby Flirtini ze słabym Rasem,
gdyby Paluch tak dobrze rapował,jak dobiera niektóre bity,
gdyby Bedoes nie nagrał godzinnego darcia mordy i nie został zjedzony przez każdego gościa,
gdyby Bonson spróbował chwycić temat z innej strony(chociaż i tak uważam PU za jedną z lepszych płyt w roku),
to może wtedy Lato w Gettcie nie byłoby w Top 5,a nawet Top 10 tego roku.
Jest to dla mnie jedyny materiał,który chcę słuchać praktycznie w całości,który ma bardzo specyficzny klimat utrzymany przez cały krążek,który wzbudza we mnie jakieś emocje związane z warstwą tekstową
I ten materiał pokazuje,że nie potrzeba potężnego flow do nagrania płyty.Często ważniejszy jest sam pomysł.

To tak w skrócie,bo idę do roboty na nockę i nie mam czasu się rozpisać i edytować jakiś błędów jak jakieś są elo

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:42
clockers, przecież na newonce czy Porcysie już też się spuszczają nad Latem W Ghettcie :dunno:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:44
rapgenius też propsował

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 21:48
ja np. kocham Undadasea i słucham ich ostatnio naprawdę często, ale w życiu nie wrzuciłbym ich mixtape'u do top5 roku, tak poprzedniego, jak i obecnego.

Ablazir napisał(a):
clockers, przecież na newonce czy Porcysie już też się spuszczają nad Latem W Ghettcie :dunno:

a to nie widziałem, sprawdzę. chociaż akurat Porcys, jeśli chodzi o rap, to często przedłużenie tego co się dzieje na tym forum.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 22:02
oyche napisał(a):
Mocno podbijam kadłuba. Zaraz wypłyną mocniej, powiększy się fanbejs i zamknięte głowy z forum będą musiały propsować

Podbijam to.

Lato w gettecie migało mi parę razy na fejsie w komentarzach różnych ludzi słuchających sporo muzyki, skoro nawet ja sprawdziłem, bo bardzo mało sprawdzam podziemia i nowych grajków, to znaczy, że jest jakiś odzew w necie. Aha już wiem, kiedy sprawdziłem - jak rapgenius sprospował z konta na FB to pomyślałem, że trzeba w końcu w to kliknąć.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Piątek, 21 Grudnia 2018, 22:18
Finesta napisał(a):
Ale kurde,
gdyby Mes nagrał cały album na poziome Odproności,
gdyby Bisz nie doleciał tak tekstowo na swojej EPce,
Gdyby Szpaku i Igi zrobili coś więcej,niż płyty które słucha się przyjemnie ale nic z nich nie zapamiętujesz,
gdyby Kaz znalazł w szafie jakieś teksty i energię z 2014,
gdyby Tango nie byłoby Flirtini ze słabym Rasem,
gdyby Paluch tak dobrze rapował,jak dobiera niektóre bity,
gdyby Bedoes nie nagrał godzinnego darcia mordy i nie został zjedzony przez każdego gościa,
gdyby Bonson spróbował chwycić temat z innej strony(chociaż i tak uważam PU za jedną z lepszych płyt w roku),
to może wtedy Lato w Gettcie nie byłoby w Top 5,a nawet Top 10 tego roku.
Jest to dla mnie jedyny materiał,który chcę słuchać praktycznie w całości,który ma bardzo specyficzny klimat utrzymany przez cały krążek,który wzbudza we mnie jakieś emocje związane z warstwą tekstową
I ten materiał pokazuje,że nie potrzeba potężnego flow do nagrania płyty.Często ważniejszy jest sam pomysł.

To tak w skrócie,bo idę do roboty na nockę i nie mam czasu się rozpisać i edytować jakiś błędów jak jakieś są elo
Gdyby Taco... chuj kurwa płyta roku

Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 00:48
FMH napisał(a):
pamiętajcie zostawić po jednym miejscu w każdej kategorii na ostatni Level Up

Niestety nie widze kategorii numer roku, ale jakby ktoś na to wpadł to przypominam, że w tym roku wyszedł jeden z lepszych numerów Laika w ogóle - 11

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 09:34
Przypominam tylko, że po pamiętnym głosowaniu w 2016 któryś z obrońców warsztatu i high quality w muzyce twierdził, że Młody Dron to trend na maksymalnie rok, a później każdy zapomni :D

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]
#freebedogie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 12:28
Jeden gamon napisze, że mam potrzebę kreowania się na odkrywce niszowych projektów, bo spropowałem Cpaj Stajl na pierwszej stronie (niezły przyglup :lol: ), a inny gamon nazwie osobę ze strony 10 pelikanem.

Kurwa, ludzie, do wszystkiego musicie dorabiac ideologię? Albo się wam podoba albo nie, po co rozkładać to na czynniki pierwsze? Kumam jeśli kogoś razi warsztat. Mnie to pierdoli, zapetlam ten mixtape i nie doszukuje się minusów rozkładajac wszystko na czynniki pierwsze. Ten cały flint to w ogóle nieźle nawiedzony typ, jakby miał 17 lat i toczył wojny o to, że nightwish to nie gotyk.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 12:48
nie doszukujesz się minusów, bo się zachłysnąłeś, masz prawo, jak każdy. może Ci minie, jak się okaże, że ten Ćpaj Stajl to jednostrzałowcy i za rok nikt o nich nie będzie mówił(życzę im, żeby działali, szlifowali styl i skillsy, bo jest potencjał, ale dużo pracy przed nimi). poza tym nadal uważam, że jeśli układa się jakieś rankingi płyt roku, to trzeba brać pod uwagę różne rzeczy i próbować ustalić sobie jakieś kryteria(teksty, bity, styl, warsztat, flow, klimat, pomysł) - wtedy ma to sens. w innym wypadku możemy robić ten plebiscyt, ale zmieńmy koncepcję, nazwijmy go po prostu "Płyty, które w xxxx roku Ślizg słuchał najczęściej" i niech każdy wymienia swoich ulubieńców. co zresztą dzieję się poniekąd w temacie moje ulubione płyty.

i znowu powtórze, numer Gangi skatowałem już bardzo mocno, uwielbiam go, ale jako całość ten projekt się nie do końca broni i byłoby nieuczciwością wobec Mesa, czy PRO8L3Mu stawiać ich tegoroczne płyty w jednym szeregu z Lato W Ghettcie. i nie mówię tu o profesjonalizmie, czy ilości włożonej pracy, bo to akurat jest najmniej istotne.

Ostatnio edytowano Sobota, 22 Grudnia 2018, 13:04 przez clockers, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 12:52
Dla mnie najlepsza płyta to ta która najbardziej mi się podoba, a co za tym idzie słuchałem jej najwięcej.*

Dlaczego to, że później wydadzą gowniana płytę ma zmienić obraz obecnej? Co to za pokrętna logika? Eis wydał jedna dobrą płytę, bo elemer uważam za dziadostwo, a słucham do dzisiaj. Belmondo razem z kazem nagrywają jakieś popluczyny, a SCiB uważam za top10 podziemia ever.

*Pewnie dlatego, że są dobre teksty, zajebiste bity, fajnie użyty autotune, chwytliwe refreny, nie ma dluzyzn, a mimo krótkiego czasu i określonej stylistyki materiał jednak zróżnicowany (zalaz). Do tego dodaje repeat value na bardzo wysokim poziomie oraz powiew świeżości i mam płytę roku.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 13:01
nie mówię, że mają wydać gównianą płytę. może w ogóle nic nie wydadzą. czasami niektóre rzeczy wychodzą przypadkowo i potrzeba tylko odwagi, żeby wyjść z tym do ludzi, bo może okazać się że jakimś cudem znajdzie to grupę odbiorców. im trochę rzeczy wyszło(nie wiem czy przypadkowo, ocenimy za parę lat), ale też trochę nie wyszło, tyle.

Ostatnio edytowano Sobota, 22 Grudnia 2018, 14:33 przez clockers, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
  Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 13:25
clockers napisał(a):
byłoby nieuczciwością wobec Mesa, czy PRO8L3Mu stawiać ich tegoroczne płyty w jednym szeregu z Lato W Ghettcie

"nieuczciwością" :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 13:27
włodi z grubym mielzkim widełkami w dupala zygają chyba

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 22 Grudnia 2018, 13:35
samir, wszystko ok?

pozdrawiam pingwinka!

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 215 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna strona