Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 21 Listopada 2018, 12:55

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 131  Następna strona
[BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [BEEF] SB Maffija vs WSZYSCY INNI
  Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:02
No rewelacyjna odpowiedź rzeczywiście- powtórzył parę razy o tym jak się boi, przyznał się do spierdalania w bagażniku a na końcu dorzucił parę gengów. No ale są emocje :lol: Ja się za niego wstydzę jak tego słucham

Ale Białas umiarkowany props.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:30
Tripaloski napisał(a):
Bo właśnie Bedoes to przeżywa i opowiada jak to miał ciężko, a chuja tak naprawdę się działo. Uciekł jak zwykły szczur w swoim/swojej ekipy samochodem. A przeżywa to jakby go nie wiem... Dixony wywiozły w bagażniku do lasu, rozebrali, przywiązali do drzewa, obsrał się i obsiadły go muchy. Jeszcze ta jego gadka, że brzydzi się nienawiścią, przemiana jak Tau/Medium. Niech sobie zmieni jeszcze pseudonim na Przepraszam albo Męczennik.

O to, to.

Bediego poniosła chyba sława wtedy i odwalił głupotę z tymi słowami na koncercie, nie sądząc, że ktokolwiek zareaguje, a został szybko uciszony. Z jednej strony oczywiście to śmieszy to, że "trzeba go wyjaśnić", najlepiej to spuścić wpierdol i nasrać do ryja, bo nastolatek sobie coś tam chlapnął, z drugiej strony Bedoes też mógł się zastanowić wcześniej nad rzucaniem takich słów, bo to było jasne, że urazi jakiegoś ulicznika.

Teraz zamiast przestać o tym gadać to znowu lamentuje, że mu źle i ciężko. (Pewnie dlatego, że teraz zgrywanie gościa, którego nikt nie rozumie/ma depresję itd. chwyta bardziej niż wygrywanko i ciuszki gucci). No nic dziwnego, że Rest znowu reaguje, szczególnie że Bedoes robi z niego nie wiadomo jakiego zwyrola.

Ten diss Resta nie jest wcale taki zły. Ma jakieś tam swoje racje, używa w miarę logicznych argumentów i może nie ma super panczy, ale imo sam opis tej sprawy mocno uderza w Bedoesa. No bo umówmy się, mimo że nikt się nie spodziewał, że Bedi będzie się bił z Restem, to jednak ucieczka w bagażniku wygląda śmiesznie. Chyba że naprawdę myślał, że oni go do tego lasu wywiozą, ale to za dużo filmów się naoglądał.

Bedoes dalej narzuca narrację, że jest tylko biednym, zastraszanym nastolatkiem, który chce do czegoś dojść w życiu i to naprawdę urocze, ale trzeba pamiętać, że to on sprowokował tę sytuację.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:33
Ablazir napisał(a):
Piękna odpowiedź <3 Zaskoczył mnie Bedi tym bitem, świetnie dobrany.

Ale znasz muzyke klasyczna? Tak dla jasnosci ;)

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:39
Jose napisał(a):
Bediego poniosła chyba sława wtedy i odwalił głupotę z tymi słowami na koncercie, nie sądząc, że ktokolwiek zareaguje, a został szybko uciszony. Z jednej strony oczywiście to śmieszy to, że "trzeba go wyjaśnić", najlepiej to spuścić wpierdol i nasrać do ryja, bo nastolatek sobie coś tam chlapnął, z drugiej strony Bedoes też mógł się zastanowić wcześniej nad rzucaniem takich słów, bo to było jasne, że urazi jakiegoś ulicznika.

Ale wiesz że te słowa Bedoesa na koncernie nie mają nic wspólnego z akcją w Białymstoku, bo ona była dużo wcześniej? Oni se dojebali do niego, bo nazywa gang swoją bandę ziomków, a Dixon tego nie kuma i myśli że to prawdziwy gang.

Stodoła była parę miesięcy później, dawno po akcji z bagażnikiem i jedynie co to mogła podtrzymać opinie dixonow co do bedoesa.

Tym niemniej powód początku niechęci do niego z ich strony śmieszy. (Gang, ocenianie numerów po tytule "zgrywa gangstera bo ma numer napad na bank, chuj że nie słuchałem"

Ostatnio edytowano Piątek, 9 Listopada 2018, 09:43 przez Flowrider, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:42
Spoko spoko, ale czy to bedoes robi z resta zwyrola czy może rest sam się na niego kreuje, grożąc 20 latkowi za jakieś bzdury? Ale teraz oczywiście narracja typu "nikt ci krzywdy nie chciał zrobić, co najwyżej byś dostał liścia" nigga please...

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:44
Flowrider napisał(a):
Ale wiesz że te słowa Bedoesa na koncernie nie mają nic wspólnego z akcją w Białymstoku, bo ona była dużo wcześniej? Oni se dojebali do niego, bo nazywa gang swoją bandę ziomków, a Dixon tego nie kuma i myśli że to prawdziwy gang.

o chuj, za mocne :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:44
Czekam na odpowiedź Śliwy.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:46
Gorzo napisał(a):
Spoko spoko, ale czy to bedoes robi z resta zwyrola czy może rest sam się na niego kreuje, grożąc 20 latkowi za jakieś bzdury? Ale teraz oczywiście narracja typu "nikt ci krzywdy nie chciał zrobić, co najwyżej byś dostał liścia" nigga please...

yyy no słuchaj młody ja nic do ciebie nie mam z chłopakami ogólnie nie ale liścia to musisz za ten gęg zebrać taki jest wyrok ulicy

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:47
jaca napisał(a):
Flowrider napisał(a):

o chuj, za mocne :lol:

Celowo to przerysowalem, by pokazać że powodem niechęci nie są słowa z koncertu tylko ich niechec była dużo wcześniej i przejawiała się zwyczajnie tym że małolat robi gang w kawałkach itp

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:47
the_god19 napisał(a):
Ablazir napisał(a):

Świetnie dobrany, bo Bedi ukrywa się przed dixonami i drze japę na trackach

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 09:50
Czak napisał(a):
the_god19 napisał(a):
Ablazir napisał(a):

Świetnie dobrany, bo Bedi ukrywa się przed dixonami i drze japę na trackach

Hahaha :D Pierwszy kozacki pancz na odpowiedz :D Ktos ma jeszcze pomysly?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:01
Te przewijające się tekstach "ruchanie" :roll:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:12
ja inny skład niz moje ziomy nazywam kursami, i jak was nazwę kurwami to nie tak, że nimi jesteście bo to moja definicja na inny skład

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:16
Flowrider napisał(a):

Ale to tym bardziej postawa Bedoesa jest nieco dziwna/śmieszna, nie wiem, jak to nazwać nawet.

Bo co, przyjechali mu na koncert i co mogło się stać:
a) wyruchaliby go na parkingu,
b) dostałby srogi wpierdol,
c) poszarpaliby go i zwyzywali.

Oczywiście rozumiem, że Bedoes mógł się bać, chciał uniknąć czegokolwiek z ww. podpunktów, ale przecież można było to rozegrać inaczej, plus nie ma sensu się zachowywać, jakby tylko dzięki temu bagażnikowi uszedł z życiem. Nie bronię tu też Dixonów, bo nawet te liście czy wyzwiska to mocna patolka, która nie powinna mieć miejsca, szczególnie z takich ważkich powodów

No ale dobra. Stało się. Obie strony przegrały. I co teraz? Zamykamy sprawę? Nie. Wałkujemy dalej temat, że jest się prześladowanym i z koncertów trzeba uciekać, a generalnie to żyćko w strachu, bo ulicznicy ganiają. Przy całej mojej sympatii do Bedoesa to słabe to i niepotrzebnie prowokujące kolejne odpowiedzi ze strony Dixonów (zupełnie nielogiczne też to, że skoro się ich boi, to powinien ich nie drażnić).

Cytuj:
taki obraz się z tego wyłania - niewinny malolat vs spięci ulicznicy

Pozwolisz jaca, że odpiszę już w tym temacie. Znowu się nie zgodzę, bo Bedoes taki niewinny nie był, co ta późniejsza akcja w Stodole pokazuje, a że ulicznicy są pospinani to akurat tego się po nich można spodziewać i ich fani pewnie są podjarani tymi wjazdami itd.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:17
ja pierdole słucham ciągle tego bedoesa i brzmi jakby sie uwazal za jakiegoś Mesjasza, który cierpiał za dzisiejszą młodzież od urodzenia i nową płytą zbawi i nawróci poiską młodzież. Kazdy track musi plakac jak to nie mial zle i buduje do do matki ?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:23
Bedoes nauczył się, że za swoje czyny i słowa trzeba ponosić konsekwencje i git. Dobrze mu tak ze te przewózkę z "gęgiem", nawijaniem, że jego ludzie łamią ręce, jedno słowo i jesteś odjebany, itp. Jak zobaczyłem ich na klipie to wiedziałem, że to część performancu, wizerunku, ale ktoś to postanowił zweryfikować i spoko. Z drugiej strony jeszcze większa beka z Dixona, że gania za 20 latkiem przez, nie wiem, rok i ze spiętą dupą non stop go zaczepia. Jeden i drugi zrobił z siebie pajaca, choć akurat Bedoes ma jeszcze szanse, bo zdaje się uczyć na błędach, a temu z Dixonów ulica już za bardzo wyżarła mózg

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:24
A jeszcze kilka lat temu nagrywał z takimi wirtuozami jak ciech i mały esz esz

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:24
krótko: obie strony są w pewnym sensie żenujące

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:29
Cytuj:
Oczywiście rozumiem, że Bedoes mógł się bać, chciał uniknąć czegokolwiek z ww. podpunktów, ale przecież można było to rozegrać inaczej,

Można było ale przecież on sam to przyznaje w kawałku. Pamiętajcie ze ten chłopak miał wtedy ile? 18 lat? Fajnie się ocenia ludzi z perspektywy nas, starych dziadów pod 30 ale przypomnijcie sobie siebie w takim wieku i zastanówcie czy nie popełniliście wtedy jakiegoś błędu czy złej decyzji. Do tego dorzucicie jego popularność, fakt ze dzięki temu a także internetowi jest na świeczniku i sprawdza się i ocenia prawie każde jego zachowanie. A kurwa ten Rest gadający o liściach dla typa który mógłby być jego synem gdyby odpowiednio wczesnie zalał jakas Andżelę to już w ogóle patola.

Singiel jest bardzo fajny, zebrał w nim wssystkie zarzuty do swojej osoby i odniósł się do nich na kawałku, jak to nie jest hiphopowe to nie wiem co jest.

I w ilu kawałkach Bedoes płacze ze miał zle ? Nie przesadzacie trochę ? Z drugiej strony macie właśnie twórczość ulicznych raperów których 95% kawałków kręci się wokół jakiegoś zbioru tematów i jakoś nikt z tego nie robi przypierdolki co każdy post.

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 9 Listopada 2018, 10:30
Rest jakąś płyte wydaje? Bo zdaje się, że to dobre promo, słysze o nim tylko, gdy zaczepia Borka XD

Jak coś znika to nie płaczę, ufam Bogu
Szykuje coś lepszego albo da ku temu powód

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2616 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 131  Następna strona