Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 22 Września 2019, 12:56

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
17-18.08.2018 - Kraków Live Festival @Lotnisko-Muzeum Lotnictwa Polskiego 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: 17-18.08.2018 - Kraków Live Festival @Lotnisko-Muzeum Lotnictwa Polskiego
  Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 11:07
Możesz na mojej relacji zobaczyć, ale ogólnie K.Dot raczej stał w miejscu.
I piękna była konsternacja ludzi: Dlaczego co chwile są przerywniki z karate?

Powrót do góry

Post Re: 17-18.08.2018 - Kraków Live Festival @Lotnisko-Muzeum Lotnictwa Polskiego
  Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 15:50
Die Antwoord nie widziałem bo stałem półtorej godziny w kolejce po pierdolone opaski
Stormzy kozak, super energia i wesoły, szczęśliwy murzyn
Kendrick bardzo fajnie, chociaż trochę brakowało mu energii ale przy niekorygowanie kawałkach był ogień. Szkoda ze telebimy były spierdolone xD No i goosebumps najlepiej cnie
Bass Astral x Igo widziałem już na Audio wiec popatrzyłem 15 min i oki, ale nie porywa mnie ta muzyczka

Jessie Ware świetnie, sexy zmysłowa muzyczka
Asap Rocky w chuj kozacko, szkoda ze sie spóźnił 20 min ale i tak byl ogień, ludzie się prawie pozabijali w tłumie. Set zróżnicowany, była wixa i gnój przy Wild for the Night i troszkę spokoju przy LSD i Kids ... Szkoda ze nie dłużej ale jestem zadowolony
Martin Garix to nie wiem, byłem 15 min i już mnie głowa bolała od tego jebania
Sokół kozacko, długi koncert (80 min ), mnóstwo klasyków, energia, goście (Ras, Zipera, Marysia), zróżnicowany set, piękne zamknięcie

Ogólnie bardzo fajnie, poza tym ze organizacyjnie to było największe gowno na jakim byłem
Ale nie żałuje i zabawa była przednia
Pzdr z pociągu Krakow - Warszawa zajebanego bydłem

Ezio_Wroclaw napisał(a):
Oskar to raczej experimental hip-hop w stylu Brockhampton.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 18:25
☯️☯️☯️☯️☯️

Ostatnio edytowano środa, 12 Czerwca 2019, 12:58 przez skala, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 18:29
Anlak napisał(a):
Możesz na mojej relacji zobaczyć, ale ogólnie K.Dot raczej stał w miejscu.
I piękna była konsternacja ludzi: Dlaczego co chwile są przerywniki z karate?

wyborazam sobie pojsc na taki koncert xD niezla porazka musiala byc

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 18:48
Dlaczego tak myślisz

Ezio_Wroclaw napisał(a):

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 19:10
Bo nie lubi Kendricka i wg niego wszystko co Kendrick robi jest złe a leszcz jest najgorszy. Nie zwracaj uwagi.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 19:13
Pozdro Maniooo

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 19:15
Martin garrix > asap rocky, pamiętajcie
Pozdro user manio

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 19:46
Ho? Nawet nie mówię, że mówi się martin gari, ej
fajne chłopaki, tańczonko i skakanko fajnie było

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 20:21
Versace=Variacik

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 21:31
☯️☯️☯️☯️☯️

Ostatnio edytowano środa, 12 Czerwca 2019, 12:58 przez skala, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 21:41
Marysia była wkurwiona bo jej odsłuch nie działał i od początku to zgłaszała i nikt nic nie zrobił x D

Ale widzę skała ze w tym samym momencie walczyliśmy z ochroniarzem z zespołu Kombi

Ezio_Wroclaw napisał(a):

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 21:47
wczorajszy koncert asapa w porownaniu tego na openerze 2k15 to byl kosmos, rozpierdol w chuj, bawilem sie zajebiscie, na tym festivalu asap >kdot zdecydowanie

e; https://www.youtube.com/watch?v=yj8lVGBY3PE odlecialem juz na poczatku

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 21:58
☯️☯️☯️☯️☯️

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 10:21
Już trzeci raz jestem na Livie i jest to mój ulubiony festiwal pod względem atmosfery, ludzi, pięknego Krakowa no i perków typu after w Prozaku czy wlotki do muzeów za darmo :cool: Ale w tym roku trzeba przyznać, że organizyjnie ich to przerosło. No ale i tak polecam każdemu, sztosik festiwal.

Udało mi się dopchnąć do poga na wszystkie kluczowe koncerty, czyli Die Antwoord (gdzie jednak spierdoliłem po 20 minutach, żeby móc jeszcze chodzić do końca dnia), na Stormzym z ekipką byliśmy od początku w młynie, a pogo na Shut Up to piękne zamknięcie koncertu, było naprawdę GENIALNIE, w dodatku w pogo ludzie mniej zezwierzęceni niż na Asapie dzień później, gdy ochrona pomagała rozdzielać ludzi itd., choć wizualnie wydawało mi się że na Stormzym było większe kółko.

Jakbym miał ocenić polskie koncerty Kendricka to Opener < gówno <<< Kraków 2018 < Kraków 2015, zabrakło trochę energii u niego w porównaniu do ostatniej trasy, gdzie o wiele fajniej bawił się z tłumem niż tylko ONE HAND UP TWO HANDS UP i tak do zajebania, natomiast jestem psychofanem i sposób w jaki on rapuje na żywo oraz nowe aranżacje niektórych klasyków to oczywiście rozpierdol.

Największym wygranym dla mnie Stormzy (wielki props tak samo za puszczanie podczas swojego koncertu grimowych klasyków jak Lethal Bizzle :bowdown: ) a na drugim miejscu Asap, który na opku kilka lat temu zagrał do bólu przeciętnie, a teraz rozjebał. Ogólnie polecam każdemu jechać na ten festiwal jak chcecie porobić pogo do elektronicznej muzyczki, ludzie z uśmiechem na twarzy napierdalają się przy każdej okazji (pozdro dla ekipy ze stoiska Radia Zet - najlepsze przeboje)

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 11:25
Mega mi się podobał festiwal, sztos okrutny. Myślałem, że przez fakt mieszkania w Krakowie nie wkręcę sie tak bardzo, ale jednak można się bawić na festiwalu nawet bez namiotów :cool: I to chyba nawet lepiej, bo jest możliwość wypoczynku w ludzkich warunkach.

Niestety docierałem na koncerty stosunkowo późno, więc Die Antwoord widzialem tylko pół godziny, Stormziego w ogóle (trzeba było uzupełnić płyny przed Kendrickiem). Co do K.Dota - bardzo mi się podobało, główny powód dla którego zdecydowałem się iść na festiwal. Tłum (w tym ja) był mega podjarany jeszcze przed startem, udało mi się być blisko barierek, w środku pogo, ale wszystko w cywilizowanych warunkach. Miałem wrażenie, że artysta mógł być trochę bardziej żywiołowy, ale i tak było świetnie. Wstawki z Kung Fu Kenny mnie rozjebały :lol: Kawałek Humble nawinięty acapella przez fanów to coś, co na pewno zostanie w pamięci na długo.

Jednak to, co zdarzyło się następnego dnia przeszło moje oczekiwania. Asap po prostu ROZJEBAŁ. Mam wrażenie, że miał dużo większy hype wśród publiczności niż Kendrick. Ludziom odpierdalało nawet przed początkiem koncertu, a później było tylko goręcej. Cieszę się, że przeżyłem to (ludzie byli wynoszeni taśmowo przez barierki). Jedno wielkie szaleństwo. Poszedłbym jeszcze raz. choćby za tydzień.

A już myślałem, że zajawka na rap mi przechodzi...

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 11:32
Byłem, całkiem dobrze się bawiłem.
Die Antwoord sztos przeokrutny i aż szkoda, że musieli grać już o 19 a nie później, ludzie obok bez pogo ale bawili się świetnie. Wydaje mi się, że dawno nie byłem na koncercie z taką ilością energii która porwała każdego nie tylko tych z przodu.

Martin Garrix nie moje klimaty, kilka kawałków które znałem dobrze się słuchało ale cały koncert zbyt ciężki jak dla mnie.

Bardzo miło mnie zaskoczył koncert Stormzy'ego choć i tak siedziałem kawałek dalej. Widać było, że gość się stara i zaciąga tłum do zabawy.

Na koniec niestety ale koncerty A$APa czy Kendricka nie spełniły moich oczekiwań. Mesjasz rapu robi mocno zachowawaczy koncert, mało się porusza, do tego ten playback. Oprawa miła dla oka ale jednak dla kogoś kto chce zobaczyć dobry koncert i niekoniecznie napierdalać się w tłumie (bo to nie zawsze świadczy o dobrym koncercie) to może być ciut zawiedziony. Ale przyznam, że koncert dużo lepszy niż 5 lat temu na Kempie, plus zespół a nie gołe bity z macbooka.

A$AP gdyby nie fakt, że ma w zanadrzu dobre wałki to bym hejtował max. Scena fajnie przygotowana, serpentyny itp. wszystko okraszone kilkoma bangerami. Ale co z tego skoro gość urządza sobie pogadanki i dłuższe przerwy w i tak krótkim secie, a wszystko doprawione faktem iż podbijał jak hypeman swoje tracki. Nie o taki hibhob nic nie robiłem.

Do dziś chyba najlepiej wspominam koncert Yeezusa w Dublinie, gdzie może i nie było wyrafinowanej scenerii, ale Kanye jako raper dawał z siebie wszystko, zagrał przekrój całej dyskografii i jeszcze miał czas na jakieś cringe speeche. Zero playbacku, zero sztuczności. Dziś te dzbany bez macbooka ze swoimi utworami to nic nie zrobią.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Sierpnia 2018, 08:49
Tak sobie czytam te wasze komentarze, że A$AP "rozjebał" i zastanawiam się na jakiej niby płaszczyźnie? Rozumiem, że ktoś może być podjarany już przez sam sam fakt, że zobaczył na żywo swojego ulubionego rapera i usłyszał jego największe hity, w dodatku okraszone fajną oprawą wizualną. No ale kurwa, ten występ bardziej przypominał soundsystem niż koncert. Całe wokale leciały z oryginalnych nagrań, a A$AP jedynie do nich dopowiadał, a w zasadzie dokrzykiwał pojedyncze wersy, nawet nie wiem czy zarymował w całości chociaż jedną zwrotkę. Ok, zaśpiewał "L$D" i "Everyday", do czego zresztą musiał użyć autotune'a, bo przecież nie potrafi śpiewać. Dodajmy do tego, że większość numerów nie trwała dłużej niż 2-3 minuty, ich formuła nieraz sprowadzała się do schematu refren-jedna zwrotka-refren, a sam koncert nie trwał nawet godzinę. Ja osobiście czułem się zażenowany tym co zaprezentował Rocky.

Na drugim biegunie postawiłbym koncert Stormziego. Nie znam za bardzo jego twórczości, ogólnie nie jestem zbyt wielkim fanem grime'u, ale koleś zrobił robotę. Masa energii, świetny kontakt z publiką, perfekcyjnie położone zwrotki. Chętnie przeszedłbym się na taki koncert do jakiegoś dużego klubu, tego typu muzyka mogłaby się tam sprawdzić jeszcze lepiej niż w warunkach festiwalowych.

Najbardziej czekałem na koncert Kendricka, no i niestety nieco się rozczarowałem.
Jego poprzedni koncert w Krakowie (2015) to jeden z najlepszych koncertów rapowych na jakim byłem. Tym razem zabrakło nieco energii i zaangażowania, no i szkoda, że towarzyszący Kendrickowi zespół został sprowadzony do przygrywania pod puszczane z komputera bity. 3 lata temu muzycy mieli duże większe pole do popisu, kawałki były fajnie zaaranżowane i wszystko groove'iło jak trzeba.

A co do samego festiwalu, to organizacyjnie średnio to wypadło. Byłem już na kilku edycjach i nigdy nie spotkałem się z takimi kolejkami. Nie wiem czy to z powodu rekordowej frekwencji czy może po prostu było mniej punktów gastro i obsługi festiwalowej, ale serio można się mocno wkurwić czekając kilkadziesiąt minut w kolejce po piwo.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 21 Sierpnia 2018, 13:40
Podbijam wszystko co napisał PLN o ASAPie. Ultra słabo to wyszło.

Na K-docie nie byłem bo już widziałem w 2015.

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 24 Sierpnia 2018, 10:00
Kendrick najsłabszy z headlinerów. Dobre i normalne rapowanie nie gwarantuje koncertu na takim samym poziomie. Te wstawki między numerami zdecydowanie zbyt długie. Niektórzy ludzie zaczynali pytać "ocb". W pewnym momencie Murzyn zapytał "kto jest ze mną od samego początku?" i już w głowie słyszałem jak poleci ADHD czy cokolwiek z Section.80. Wjechał chyba Backseat Freestyle xDDDD Jeden z bardziej żywiołowych numerów i tak. Ogólnie 4/10

Potwierdzam kolejny raz, że Schoolboy > Kendrick

Rocky o niebo lepiej. Ładnie wjechał na scenę. Trochę zbyt dużo tego pierdolenia o dupie maryny w trakcie koncertu. Nie zagrał nic z debiutu. Dużo było TESTING (cała scenografia pod płytę przygotowana). Ktoś wyżej pisał, że Rocky grał z playbacku xDDDD (kupcie gościowi bilet na koncert jakiegoś Eldoki czy coś).

NAJLEPSZYM KONCERTEM NA KLF2018 ZOSTAJE DLA MNIE DIE ANTWOORT. JEBAĆ SMUTNYCH FANÓW MUZYKI

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 67 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona