Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 24 Września 2018, 23:58

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona
Żabson - Trapollo (2018) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Żabson - Trapollo (08.08.2018)
  Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 13:20
Mówię poważnie, dzieciaczku. Jestem pełen podziwu dla twojego zaangażowania w sprawie żabsona

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 13:25
ale nie rozumiesz, że tutaj ludzie dyskutują? ludzie, którzy mają mózg i potrafią napisać 2 zdania? ludzie, którzy mają opinie na jakiś temat? nikt nie potrzebuje tego gówno wartego pierdolenia dzięki któremu czujesz się trochę mniejszym lamusem niż jesteś w rzeczywistości, wpisz jeszcze raz w google jak powiększyć kutasa i wybierz kolejny link, serio

a do ludzi, którzy mają do powiedzenia cokolwiek na jakikolwiek temat: chętnie wejdę w dyskusję, pzdr

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 13:33
alexmahone napisał(a):
podział na inteligentnych dżentelmenów słuchających truskulu i głupich niuskulowych dzieciaków to jeden z najbardziej popularnych mitów o nowej szkole, podam jeszcze kilka topowych:

- niuskulowcy nie umieją pisać, a kiedyś każdy raper dostawał literacką nagrodę nobla
- popularność jest zła, mój ulubiony raper nie jest popularny, bo nie chce i gardzi tym
- gdy tekst jest o poważnych sprawach automatycznie staje się dobry, gdy jest o pierdołach od razu jest słaby
- kiedyś rap przekazywał ponadczasowe wartości i wychowywał dzieci, dziś demoralizuje, każe im brać narkotyki i kraść
- jednocześnie, kiedyś dzieci nie słuchały rapu, młody fanbejs to domena nowej szkoły i powód do wstydu
- jedyną drogą do popularności jest robienie najmodniejszej odmiany rapu
- każdy mógłby nagrać niuskul, wystarczy autotune i zrobienie z siebie głupka, moi ulubieni truskulowcy tego nie robią, bo mają za dużo szacunku do samych siebie, a brak pieniędzy z rapu i mała popularność jest wyborem
- ludzie, którzy robią niuskul nie mają na niego zajawki i sprzedają swoją duszę za marne srebrniki, tak naprawdę chcieliby robić boom bapy

to tak na szybko, zachęcam do wypisywania swoich ulubionych mitów

Cytuj:
tutaj ludzie dyskutują? ludzie, którzy mają mózg i potrafią napisać 2 zdania? ludzie, którzy mają opinie na jakiś temat?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 6 Lipca 2018, 13:39
co wyjaśnił

serio gościu, nwm co tutaj chciałeś pokazać i w jaki sposób ma to we mnie uderzyć, chyba trochę przesadziłeś z ambicją i może lepiej byłoby ograniczyć się do kilkuwyrazowej przypierdolki, ale już dobra, uznajmy, że wygrałeś i idź pisać te bezwartościowe gówna gdzie indziej

pewnie jeszcze będziesz chciał skrobnąć jakiegoś ironicznego jednolinijkowca, więc śmiało dawaj, jc od razu uznaję, że jest śmieszny i fajny i już wypierdalaj, bo dorośli chcą porozmawiać

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:00
nie wiem co to za dyskusje, chuj mnie to, ale ten numer internet.wav to kurwa poziom światowy brzmienie, coś pięknego
tak to powinno wyglądać, guzior ostatnią płytą i teraż żaba pokazują jak się powinno robić njuskul, przeciez nawet w stanach to by było fresz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:03
ja to bym się wstydził tego słuchać(a co dopiero puścić komukolwiek) no ale jeśli się komuś podoba to spoko pzdr

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:09
Żeby był kompromis to proponuję tą płytę wrzucić do działu "inna muzyka" skoro gość raperem nie jest i nim być nie chce jak ktoś parę stron wcześniej napisał. A jeżeli mamy oceniać jego warsztat rapowy to żabson jest ograniczony w prawie każdym aspekcie i jest totalnym średniakiem, wszystko co się dzieje wokół niego jest fajne, robi wrażenie i jest fresz, ale no kurwa co to ma być :oops:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:29
widzę, że retard po zobaczenie 3 linijek obsrał gacie i schował się w budzie, klasyczny hyde, podbij jeszcze kiedyś powyjaśniać, obiecuję ośmieszyć cię raz na 50 żenujących ataków na moją osobę

a tak już schodząc z tematu niepełnosprawnych, ocenianie raperów przez pryzmat "warsztatu" to zamykanie się na wiele znakomitości, myśląc takimi kategoriami pewnie hejtowalibyśmy young thuga, nie mówię, że żabson = young thug, ale do takich patologii to może prowadzić, wracamy znowu do dyskusji z innych tematów o oxonie czy tetrisie, którzy na papierze robią świetne kawałki, ale w rzeczywiście to żabson nagrywa lepszy hiphop, nie wszystko co świeże i ambitne jest dobre, ale to że ktoś nie sprawdza się w zero-jedynkowych kategoriach, które chcielibyście odnosić do każdego artysty nie oznacza automatycznie, że jest łakiem

stanowcza sprzeciwiam się pomysłowi o przeniesieniu tematu do działu inna muzyka i będę walczył do ostatniej kropli, by tak się nie stało, pozdro

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:57
Bije od Twoich postów strasznym 'o gustach się nie dyskutuje', bo inaczej nie potrafię rozkminić linijek w stylu:

Cytuj:
o oxonie czy tetrisie, którzy na papierze robią świetne kawałki, ale w rzeczywiście to żabson nagrywa lepszy hiphop

Nwm kto tak powiedział, liczby na youtube? Ani jednego z wymienionych w Twoim poście raperów nie uważam za wybitnych, ale no ciekawe kto by słuchał takiego tetrisa czy oxona jakby wygadali swój tekst do mikrofonu na klasycznych bitach bez żadnych fajerweków w tekście. Więc chyba czas zrozumieć, że fenomen żabsona to jego wizerunek, klipy i bujające bity (ofc czyjeś), dlatego napisałem że muzykiem jest przeciętnym, bo nic co jest muzycznie zależne od niego nie kwalifikuje się nawet do top1000 w Polsce i tu chyba nie ma gadki o gustach, bo to jest fakt. Ma fajny pomysł na siebie, robi coś co jest inne i być może jakieś, ale tekst pokroju internet.wav mógłby wysrać każdy i sobie go przesylabować. Mi tam nie przeszkadza jego wjebanie się w mainstream, ale na Boga nie oszukujmy się że to jest dobry raper.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 12:58
Też bym się wstydził to puszczać, ale nie rozumiem sensu dyskusji tutaj. Szczególnie, że powstają tematy o jakimś Kaenie i zero przypierdolki. Dajcie ludziom czerpać przyjemność z muzyki, a nie oburzenie, że ktoś to nazywa czymś nowym. Klipy się fajnie ogląda i parę utworów z poprzedniej płyty czasem sobie puszczę. pzdr
I pełna zgoda z kolegą wyżej

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 13:05
ja ostatnio właśnie przełamałem wstyd i puściłem przy znajomych i teraz znowu tu postuje i nie mam kolegów także nie popełniajcie tego błędu i gdy ktoś pisze, że by się wstydził to też się wstydźcie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 13:52
wupees napisał(a):
no ciekawe kto by słuchał takiego tetrisa czy oxona jakby wygadali swój tekst do mikrofonu na klasycznych bitach bez żadnych fajerweków w tekście

ale jakie to ma znaczenie? może dajmy oxonowi bit żabsona i każmy nawijać na autotune, zróbmy to samo z bonsonem, potem zmuśmy taco do napisania morderczych panczy i może już dojdziemy do wniosku, że takie gdybanie jest kompletnie bez sensu i niczemu nie służy

wupees napisał(a):
tekst pokroju internet.wav mógłby wysrać każdy i sobie go przesylabować

posłużyłeś się jednym z mitów, które wcześniej wymieniłem, takiego argumentu można użyć na temat jakichkolwiek raperów, którzy nie odpierdalają rapgoda i jest to po prostu nieprawda

wupees napisał(a):
Bije od Twoich postów strasznym 'o gustach się nie dyskutuje'

tak? a jak nazwiesz to:
wupees napisał(a):
fenomen żabsona to jego wizerunek, klipy i bujające bity (ofc czyjeś), dlatego napisałem że muzykiem jest przeciętnym, bo nic co jest muzycznie zależne od niego nie kwalifikuje się nawet do top1000 w Polsce i tu chyba nie ma gadki o gustach, bo to jest fakt

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 13:59
Ej ziomeczku co mówi, że zabson to nie rap i nie muzyka - rozumiem, że ciężkie brzmienia to dla Ciebie tylko darcie ryja, disco polo to wiadomo, że XD a kto słucha reggae ten ruch kolegę? Czyli co? Prawdziwa muzyka to klasyczna i popowe piosenki w radiu?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:01
alexmahone napisał(a):

wupees napisał(a):
Bije od Twoich postów strasznym 'o gustach się nie dyskutuje'

tak? a jak nazwiesz to:
wupees napisał(a):
fenomen żabsona to jego wizerunek, klipy i bujające bity (ofc czyjeś), dlatego napisałem że muzykiem jest przeciętnym, bo nic co jest muzycznie zależne od niego nie kwalifikuje się nawet do top1000 w Polsce i tu chyba nie ma gadki o gustach, bo to jest fakt

tak, jak napisal. to sa fakty. nie komponuje swojej muzyki, proby spiewu wygladaja bardzo zle nawet wspomagane tysiacem efektow, a jesli pominiesz bit i klip, przeczytasz rozpisany na kartce tekst, to chyba zgodzisz sie, ze delikatnie rzecz ujmujac zachwycac sie nie ma czym

chyba ty apelowales o nazywanie raperow muzykami, tak jak wykonawcow innych gatunkow. i ok, zgadzam sie. tylko, ze o ile przykladowego mesa mozesz porownywac do naprawde szanowanych (a nie tylko popularnych) artystow, o tyle zabsona co najwyzej do powiedzmy marcina millera z boys (jako pierwszy jako synonim obciachu cisnal mi sie slawomir, ale nawet on potrafi i naprawde dobrze spiewac, i grac, i komponuje)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:16
bender napisał(a):
Ej ziomeczku co mówi, że zabson to nie rap i nie muzyka - rozumiem, że ciężkie brzmienia to dla Ciebie tylko darcie ryja, disco polo to wiadomo, że XD a kto słucha reggae ten ruch kolegę? Czyli co? Prawdziwa muzyka to klasyczna i popowe piosenki w radiu?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Nie wiem czy to do mnie, ale ja napisałem że raperem jest słabym i muzykiem w moim odczuciu również i taka też była puenta mojego komentarza, więc naucz się czytać kolego.

@alexmahone

Ty chyba nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Jak już przytoczyles tego oxona to stwierdziłem, że ludzie mają go na odsłuchu przez to że potrafi rapować co zresztą sam wcześniej potwierdziłeś, a gdyby nie potrafił rapować (jak zabson) i zaczął nagrywać na bitach zabsona bez tej całej otoczki, będąc zwyczajnym oxonem to wyladowalby tu w bece z lokalnych. Zresztą to że w polskim hh od jakiegoś czasu wizerunek > rap, potwierdza obecna karta na czasie i spoko. Niech sobie idą w tą stronę jak już wcześniej napisałem mi to nie przeszkadza, ale jeżeli ty usilujesz kontrargumentowac ludzi ze dobry raper to ten co bez wtyczki na koncercie brzmi jak draca się małpa w klatce z debilnymi lirycsami, przypadkowymi rymami to lepiej obierz taktykę 'fajna odmulona muzyczka', wtedy bym nawet nie podejmował dyskusji bo możliwe że to prawda.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:23
Przecież jak zabierzecie któremukolwiek raperowi AT czy teledyski to wyjdzie na łaka/średniaka :lol: i chuj czy się zwie Żabson, Travis Scott, czy Post Malone, jak ich teksty to dno dna. W sumie ilu dziś jest raperów, którzy nawijają o czymś konkretnym? Policzysz na palcach rąk. Teksty dziś poszły w odstawkę, co jest w kurwe smutne, ważne jest brzmienie i bujanko.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:38
Można używać at jednocześnie potrafiąc rapować (bedoes, quebonafide)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:41
Można nie używać at jednocześnie potrafiąc rapować (Bonson)

Można używać at jednocześnie nie potrafiąc rapować (Żabson, Young Thug)

Wszystko można :razz:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:47
kurwa żabsona to rozumiem, ale jak ktoś obraża young thuga to mnie trzęsie

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 7 Lipca 2018, 14:49
DewU666 napisał(a):
Można używać at jednocześnie nie potrafiąc rapować (Żabson, Young Thug)

ahahahah oooo kuuuuurwa spock

ja jebię wy całe życie słuchacie jednego gatunku muzyki i nawet nie potraficie rozróżnić czy ktoś posiada fundamentalną w nim umiejętność, get good ludzie

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 255 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 13  Następna strona