Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 13 Grudnia 2018, 11:47

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 161  Następna strona
Sportowy Offtopic 
Autor Wiadomość

Ostrzeżenia: 1
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sportowy Offtopic
  Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 02:01
Ogółem kilka poprawek, Rok temu Timo Boll ograł Ma Longa, Dima Ovtcharov ograł FZD, Xu Xina ograł Koki Niwa.
Było jeszcze parenaście niespodzianek, ale to nieważne.

Obecne piłeczki są robione z plastiku, ale wiele rodzajów się pojawiło bo jest wiele producentów, jednak ten wyrób jest mniej dokładny od celluloidu, chińczycy grają swoim sprzętem który w przypadku Ma longa to twarde okładziny- bardzo twarde, plus miekka deska, z dodatkiem aramidu. NO i oczywiscie nie mialem co z czasem zrobic to nakleilem twarde okładziny na swoją arylatową deskę, no i bęc rotacji brak. Oczywiście jest to wina miękkich piłek oraz braku mojej techniki.

Ma Long to jest zawodnik turniejowy, ale on już gra cały tydzień 2 turniej no i był strasznie wolny, serwis mu nie pomagał. Nie będę tutaj zwalał wszystkiego na sprzęt ale ABS piłeczki są troche atakiem na chiński tenis stołowy.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 09:17
andzejgolot napisał(a):
Ogółem kilka poprawek, Rok temu Timo Boll ograł Ma Longa, Dima Ovtcharov ograł FZD, Xu Xina ograł Koki Niwa.
Było jeszcze parenaście niespodzianek, ale to nieważne.

Obecne piłeczki są robione z plastiku, ale wiele rodzajów się pojawiło bo jest wiele producentów, jednak ten wyrób jest mniej dokładny od celluloidu, chińczycy grają swoim sprzętem który w przypadku Ma longa to twarde okładziny- bardzo twarde, plus miekka deska, z dodatkiem aramidu. NO i oczywiscie nie mialem co z czasem zrobic to nakleilem twarde okładziny na swoją arylatową deskę, no i bęc rotacji brak. Oczywiście jest to wina miękkich piłek oraz braku mojej techniki.

Ma Long to jest zawodnik turniejowy, ale on już gra cały tydzień 2 turniej no i był strasznie wolny, serwis mu nie pomagał. Nie będę tutaj zwalał wszystkiego na sprzęt ale ABS piłeczki są troche atakiem na chiński tenis stołowy.

Ogółem kilka poprawek, napisałem top2 w danym czasie, a ich porażki rzeczywiście można policzyć na palcach 1 ręki skoro wymieniłeś 3 nazwiska. Jedyna porażka Ma Longa przez ostatnie 2 lata z zawodnikiem spoza Chin to ta z Bollem na mś. Na byle jakim flashscorze (chociaż tam nie ma mniejszych turniejów) Ma Long przegrał właśnie ten 1 raz od 2013r...

Xu Xin czy Zhang utracili w ostatnim czasie miejsce w top2 właśnie na rzecz Fan Zhedonga i ciężko znaleźć inne porażki niż ta z Dimą bodaj rok temu.

Ale zmiana piłeczek nie nie odmieniła tenisa stołowego. Pomijając te 1 mś w 2017 roku wszystko było wygrywane bardzo pewnie. Ostatni Przykład to DMŚ w Szwecji gdzie nie przegrali żadnego pojedyńczego meczu, a teoretycznie było łatwiej przez BO5. Harimoto, a ma tylko 14 lat, a też gra 2 turniej z rzędu. Najlepsi Chińczycy po prostu są tak prowadzeni, grają na najważniejszych imprezach zgarniają co najważniejsze, a reszta obchodzi ich mniej. Najlepszy przykład, że właśnie Fan Zhedong w ogóle w japońskim turnieju nie gra.

Ma Long tydzień temu wygrywa bardzo ważny turniej dla Chińczyków, w Japonii 2 pierwsze mecze 2x4:0 i nagle z Harimoto mu piłki przeszkadzają... Harimoto też w tym meczu popełniał sporo błędów, Ma Long był po prostu wolniejszy i mniej agresywny od Japończyka ergo słabszy tego dnia.

14latek walczy właśnie z kolejnym Chińczykiem w finale :D

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Czerwca 2018, 11:46
No i chłopak wygrał swój najważniejszy tytuł seniorski https://www.youtube.com/watch?v=5L5FHqqgBog 4:3 w finale i 13:11 na przewagi w ostatnim secie. Po drodze pokonał 3 Chińczyków w tym aktualny top1 na świecie, ciekawe jak się chłopak rozwinie.

W ogóle jest dzieckiem chińskiej pary tenisistów stołowych, ale urodził się w Japonii i przeszedł przez japoński system szkolenia. No i zaczął trenować w wieku 2 lat...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 16:16
ale odjebali MŚ 2026. USA, Meksyk, Kanada.

Gdy za dużo zobowiązań dźwiga moja głowa, to słucham sobie UNDY, bo taka nasza rola

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 16:21
spoko

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 16:22
może ktoś polecić jakieś streamy z tenisem? w hd czy coś

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 14 Czerwca 2018, 02:52
A jak dla mnie chujnia, nie dość że ME rozjebali już po wszystkich miastach Europy, to zaraz kolejne edycje MŚ będą robione na całych kontynentach.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Czwartek, 14 Czerwca 2018, 05:23
kanada i meksyk dostały tylko po 10 spotkań
tak czy inaczej cieszy mnie że usa dostało ten mundial, wole takie rozłożenie niż jebane maroko albo ten katar kurwa w zimie :lol:

Opening game will be in either Estadio Azteca or Rose Bowl and the final will be held at MetLife Stadium. Semi Finals will be held in AT&T Stadium and Mercedes-Benz Stadium.

CANADA - 10 GAMES (7 group games, 2 last 32 games, 1 last 16 game)
Montreal - Olympic Stadium - 61,004 (Expandable to 73,000)
Edmonton - Commonwealth Stadium - 56,302
Toronto - BMO Field - 45,500

MEXICO - 10 GAMES (7 group games, 2 last 32 games, 1 last 16 game)
Mexico City - Estadio Azteca - 87,523
Monterrey - Estadio BBVA Bancomer - 53,500
Guadalajara - Estadio Akron - 46,232

w USA nie wiadomo jeszcze jakie stadioniki, muszą wybrać 10 z 17
na AT&T w Dallas możliwe będzie upchnięcie 100k osób

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Czerwca 2018, 07:17
Po trzy stadiony z Kanady i Meksyku nie mają pewnego miejsca i podlegają takiej samej selekcji jak miasta amerykańskie, chociaż 10-3-3 to najpewniejsza proporcja

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Czerwca 2018, 19:32
My tu pitu pitu a w Brazylii 6 czerwonych

https://www.youtube.com/watch?v=AMpRbEBc1jw

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:01
Pojemność stadionów w tym przypadku chyba nie jest zbyt dużym plusem, przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywki grupowe. Na mundialu 2026 będzie grać już 48 drużyn (co dla mnie jest chorym pomysłem) i myślę że to może przełożyć się na większą pustkę na stadionach (która już teraz czasem jest zbyt duża) + sam fakt ze to jest w ameryce północnej, no chyba że emigracje wszystkich krajów świata dopomogą.

Plus przy takim rozłożeniu imprezy całkowicie zatraca się jej duch. Ja patrzę też pod kątem obecności, mistrzostwa rozgrywane w jednym kraju można w miarę fajnie ogarnąć + żyjesz tym wydarzeniem, co dzień mijasz kibiców różnych narodowości. A tak to wszystko jest rozpierdolone.

Powrót do góry
Mistrz Typera EPL

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:12
kapec napisał(a):
mistrzostwa rozgrywane w jednym kraju można w miarę fajnie ogarnąć + żyjesz tym wydarzeniem, co dzień mijasz kibiców różnych narodowości. A tak to wszystko jest rozpierdolone.

chyba musieliby to w jednym stanie zrobić wszystko żeby tak było :lol:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 17:25
Dokładnie, i o tym mówiłem - jestem przeciwko mundialom rozjebanym na tak duże obszary.

Ale jak już ameryka północna musiała dostać mistrzostwa, to mogli je przynajmniej przyznać tylko dla USA (szkoda że nie złożyli takiego wniosku). Przemieszczanie się z Meksyku do USA jest średnio ciekawe, ale rozumiem czemu Ty nie bierzesz tego pod uwagę.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 20:21
https://youtu.be/QHO9NRBOFJI

Alves i Pinto próbują sił w muzyce.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Czerwca 2018, 21:28
a mi się wiza kończy akurat w kwietniu 2026. będę musiał po nową iść.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 12:49
Jakbym sobie chciał obejrzeć np. takie Houston Dynamo vs. LAFC albo inne mecze z MLS z odtworzenia to gdzie najlepiej? Przypuszczam, że da się coś znaleźć na Reddicie, ale znalazłem tylko wątek meczowy.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 4 Lipca 2018, 13:00
http://forum.rojadirecta.es/
ale Houston Dynamo vs. LAFC jeszcze nie widzę, powinno się pojawić

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na discogs profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 5 Lipca 2018, 12:25
Dzięki, wczorajszego nie było, ale dzisiejsze już są, więc zaraz odpalam LA Galaxy.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Lipca 2018, 19:51
Jest tutaj jakiś fan krykieta? chciałbym ogarnąć sobie od strony oglądającego o co w ogóle chodzi, jak to wygląda w teorii/praktyce, jakąś specyfikę gry i tym podobne, także jakby ktoś wiedział jak się wgryźć, znał miejsce z tutorialami :) czy opisem dla laików, zapraszam na pw

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 5 Lipca 2018, 20:25
Oglądałem kiedyś na YT jakieś rozkminy zasad, ale niewiele mi to dało, szczerze mówiąc. Prowadziłem kiedyś lekcję, na której temat krykieta był poruszany, ale te zasady były dla mnie dość abstrakcyjne, ale ani się nie wgryzałem, ani nie oglądałem żadnego meczu poza tymi tutorialami na YT. Ale żeby nie pisać posta o tym, jakie ja mam związki z krykietem (jeszcze kiedyś obstawiałem i zazwyczaj wchodziło!), to powiedz mi, zuperhero, po co Ci ta wiedza?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3220 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 150, 151, 152, 153, 154, 155, 156 ... 161  Następna strona