Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 18 Sierpnia 2018, 05:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 159127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7830, 7831, 7832, 7833, 7834, 7835, 7836 ... 7957  Następna strona
offtopic 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: offtopic
  Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 21:06
Gwóźdź, świeczka, ogień, kombinerki i robisz dziurę w pasku, gdzie tylko zechcesz:) Za friko!

Ablazir napisał(a):
Zazdro fk, że na mundial uderzacie!

Ty mi się tu nie wymądrzaj i nie interesuj!:) My na turniej szachowy z panną i chamstwem śmigamy, a nie na jakieś mundiale u kacapów:)) Piłka tylko w tv i z komentarzem panny:)

Dobra Mordeczki moje!:)
Panna co prawda nie drze jeszcze buzi ale zgłodniałem i wkurwia mnie to trawiaste żarcie. Co prawda doszły dzisiaj hamburgery, jednak nadal głodny. Jutro posypią się ziemniory, wleci dużo mięcha, dużo tłuszczu i mizeria, postanowione! Postanowione przeze mnie, bo dostanę strzała od panny i będę musiał zmienić zdanie:)
Zobaczę, może wstanę wcześniej i podrzucę pannę do tyrki, bo w sumie mam plany na poranne godziny. Oczywiście jutro wjedzie też trening i ciekawe jak zareaguje śmieszek, kiedy nie zobaczy swojego wisielca:) Po młodego pewnie zajadę na jego miejscówę, bo trzeba będzie wyjaśnić mu kolejnych kilka spraw na najbliższe dni, a i chcę być wcześniej. Ogólnie taki pierdolec teraz się robi ale damy radę! Może cham zabierze się jutro ze mną. Jutro to przemyślę, bo teraz zaatakuję lodówkę:)

Możliwe, że jeszcze do Was wrócę dzisiaj ale na ten moment życzę Wam spokojnej nocy oraz miłych snów!:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 12 Czerwca 2018, 21:15
u mnie w małym miasteczku szewc to jest w ogóle pojeb, za jakieś odnawianie butków i inne pierdoły chce dyche, a czasem piątkę. Daje mu zawsze tą dyche więcej bo mi chłopa szkoda

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 08:27
Eeeelloooo Mordeczki!:)

Co tam słychać? Jak się spało?:)

Ja wstałem wcześniej, żeby panna se pospała dłużej i zrobiłem nam śniadanie. Zrobiłem jej też szamę do pracy i grzecznie mi podziękowała słowami: no chyba cię pogięło!:) Fakt, że trochę przesadziłem z ilością ale nie zmarnuje się i ja o to zadbam:)
Odwiozłem pannę do tyrki i se wpadłem razem z nią, żeby się przypomnieć, że istnieję:)
Potem zajechałem do pewnej firmy i pogadałem sobie z Bosskim Romanem. Nieee!:) Inna firma. Musiałem pogadać z ziomem i dostałem w prezencie ładny długopis...panna się ucieszy:) Chciałem też przy okazji zajechać do jednego chama ale nie odbierał telefonu, więc niech spierdala i mnie szuka teraz, bo to leży w jego interesie.
Panna zgodziła się na obiad w mojej wersji, czyli góra ziemniorów, góra mięcha, polane tłuszczem i do tego ogórasy i surówka:)
Co prawda nie zje nawet połowy tego co ja ale nie zmarnuje się! Ziemniory obrane, kotlecicha już wytłuczone, teraz nasiąkają przyprawami, a reszta, to już tylko formalność.
Teraz nadrobię zaległości, czekam na info od chama czy jedzie ze mną i jep po młodego! Jep na trening! Trzeba też będzie pojechać po pannę...tylko żebym nie zapomniał:)

Nom, tak więc na ten moment życzę Wam Mordunie moje miłego dnia i dużo uśmiechu!:)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 13:28
Dzisiaj ciekawy dzień koncertowy
1. Judas Priest w Katowicach, a przed nimi Megadeth
2. Marylin Manson w Warszawie
3. King Crimson w Poznaniu (jest to jeden z pięciu koncertów tego zespołu w najbliższym czasie w Polsce)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 13:32
hardy napisał(a):
tak się gra kurwa, brawo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 13:33
XDD

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 13:34
:stonoga:

pomiędzy leszczy

ZOSTAŃ UŻYTKOWNIKIEM ŚLIZG-PREMIUM, BYKU[ZOBACZ JAK]

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 14:10
Może zdaze na KC do Krakowa :(

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 15:09
Siema, najfajniejsze miejsce na wyjazd nad morze z kumplami to? Chodzi o coś na kształt kawalerskiego, czyli spoko jakby tam były jakieś knajpy, imprezy etc. Odpada jedynie trójmiasto.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:04
Chwile temu w naszym bloku chlopiec max 12 lat wyskoczyl z 9 pietra. Na dole odbil sie od daszku klatki schodowej i spadl tuz pod naszymi oknami..
Tuz obok wejscia do klatki, tam gdzie przechodzimy codziennie po sto razy wraz z setkami innych lokatorow. Szkoda chlopaka, co go sklonilo nie wiem, widzac smierc tak blisko ciesze sie, ze zyje. W dzisiejszych czasach nie wystarczy patrzec juz tylko pod nogi. :(

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:20
Jakoś 17:00 jebnął, bo pisałem w szoku o kurwa w pewnej rozmowie o tej godzinie, a widziałem jego ciało 5s po pierdolnięciu.

W sumie do teraz dziwne ciary mnie przechodzą.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:27
Wysmarowałem maila na cztery akapity z prośbą do prowadzącego w ważnej sprawie, pełna kulturka, ąę i wymagane zwroty, w końcu poważny pan profesor przed sześćdziesiątką. Nienawidzę pisać takich korespondencji, bo zawsze czytam całość po pięć razy przed wysłaniem i poprawiam każdy szczegół. Wchodzę na gmaila i typ mi odpisuje po 2h

Spoiler:

xd

Jak coś to czytałem forum dużo wcześniej, tylko omijały mnie otwarte rejestracje.

Ostatnio edytowano środa, 13 Czerwca 2018, 17:28 przez SWN, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:27
O kurwa z waszej klatki czy ktorej ?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:30
Pod moim oknem leżał, z 9 piętra wypadł - tak wszyscy sąsiedzi mówią.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:31
SWN napisał(a):
Wysmarowałem maila na cztery akapity z prośbą do prowadzącego w ważnej sprawie, pełna kulturka, ąę i wymagane zwroty, w końcu poważny pan profesor przed sześćdziesiątką. Nienawidzę pisać takich korespondencji, bo zawsze czytam całość po pięć razy przed wysłaniem i poprawiam każdy szczegół. Wchodzę na gmaila i typ mi odpisuje po 2h

Spoiler:

xd

Klasyka :lol: I to najczęściej właśnie ci w podeszłym wieku. Na każdy przecinek zwracasz uwagę, duże litery przy zwrotach grzecznościowych, a ten chuj, 2 zdania ciągiem bez interpunkcji, inicjały jako podpis i elo.

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 17:57
Bo może xd.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 18:04
Ale jak napiszesz maila jak on do ciebie to spinka
PODWOJNE STANDARDY

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 18:35
Czeee Mordeczki!:)

Jak Wam mijał dzień? Jak humory?:)

Dzisiaj mordownia mnie zawiodła!:)
Od początku:) Kotlecicha jeszcze przed wyjazdem usmażone, więc obiad był już praktycznie gotowy...tylko podgrzać, ugotować ziemniory i dodatki huknąć. Pojechałem po chama, bo jak zwykle się lenił i nic nie robił:) Nie byłby sobą, gdyby mnie nie wkurwił, bo z połową lodówki wjebał mi się do auta ale pies mu mordę lizał, a i zajumałem mu trochę żarcia. Pojechaliśmy po młodego i...nie spóźnił się. Wszystko ładnie, elegancko, zajechaliśmy pod mordownię i chociaż chciałem być wcześniej, to nie wyszło, więc ci którzy mieli być, już byli! Wjechaliśmy, piony zbite i śmieszek do mnie podbił, że ma kolegę, że dzik, sumienny, czy może wpaść dzisiaj i pogadać. No to mówię, że mógł dać wcześniej znać, że teraz żadne decyzje nie zapadną ale niech se przyjdzie, spoko. Śmieszek wjechał do mordowni i wiadomo gdzie od razu poleciał i...zdziwko!:) Jego wisielca nie było!:) Zaczął biegać, szukać i drzeć ryja...oszołom:) Wisielec ma swoje imię ale niech pozostanie wisielec:)
Wszyscy się ogarniali do treningu i śmieszkowi zadzwonił telefon i coś tam pierdolił i zapytał czy ten jego koleżka może wbić. No spoko, niech wbija i śmieszek poszedł po niego. Jakieś głosy śmieszka i nawet byłem ciekawy po opisie kogo tam przyprowadzi i jak zobaczyłem kogo przyprowadził... Nie ukrywam, że uroniłem kilka łez (nie tylko ja), bo wisielec był wspaniale ubrany:) Dresik, koszulka, czapeczka:) Te gnoje z wczoraj to zaplanowały... Nawet teraz pisząc o tym morda mi się cieszy:) Dzisiaj było dużo beki:) A za to spiskowanie za moimi plecami...jeszcze się zemszczę:) Dzisiejszy trening był z nastawieniem na walkę obserwacyjną, z większą ilością osób i wyszło całkiem elegancko. Mięcho o dziwo jak na świeżaka nieźle se radził, a młody dzisiaj bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Dobry obserwator.
Dzisiaj było fajnie, chociaż zrobiono mnie w bambuko i kurwa nie wybaczę!:)
Tak więc jep z chamem i młodym do fury i jep na miejscówę i paszoł won!
Jep po pannę i jak zwykle sympatyczne dyskusje między nią a chamem:) Kierunek na chatę chama i...wypierdalaj!
Ogarneliśmy się i przy obiedzie opowiedziałem jej o dzisiejszym dniu i zaśmiała się z całej akcji z wisielcem. Zobaczę, może kiedyś sprowadzę śmieszka na chatę, na jakiegoś grilla czy cuś. Panna oczywiście nie zjadła całego obiadu, bo ilość rzeczywiście była masakryczna ale jedzenie się nie zmarnuje:) Panna sobie teraz rozmyśla co ma spakować, bo wygrałem "szóstkę" w totka i kazałem jej wypierdalać z domu, bo już nie potrzebuję jej pieniędzy!:)) Nieee, niech zostanie!:))
A ja muszę nadrobić kilka spraw.

Tak więc Mordunie moje, życzę Wam na ten moment miłego wieczoru!:)

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 18:44
Srogo parsknąłem z tego z tego maila od wykładowcy. :lol: U mnie jednak wszyscy odpisywali też w stylu ąę, co bardzo szanowałem.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 13 Czerwca 2018, 18:55
Ja też ja też:)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 159127 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7830, 7831, 7832, 7833, 7834, 7835, 7836 ... 7957  Następna strona