Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 23 Września 2018, 13:14

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Następna strona
Bedoes (C.V. - gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bedoes
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 18:26
mamy 2018 rok a wy nadal traktujecie polską muzykę i raperów nieironicznie z jakąkolwiek wczutą? No jak tak można, przecież z wiekiem to już każdy powinien czuć wstręt do samego siebie, i jeszcze ta dyskusja czy stare patusy czy młody trubodebil bez wykształcenia jest winny czy nie
:bowdown:
pieknie ten rok wjechał w internecie

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 18:31
wyjaśnij mi różnicę pomiędzy pisaniem w wolnym czasie o bedoesie i dixonie, a wbijaniem do tematu, który cię tak bardzo nie interesuje, że musisz o tym napisać i podkreślić jak bardzo jesteś ponad tym (oczywiście wcześniej musiałeś prześledzić temat, skoro wiesz co tu jest pisane)

nie wiem czy dyskusje przy obiedzie traktować teraz ironicznie, w końcu to już 2018

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 18:32
wystarczyło prześledzić ostatnie dwie strony może?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 18:48
no, na chuj to zrobiłeś, skoro masz wyjebane po całości, nie to co my wczuci użytkownicy

przecież to polski rap co ty ;p

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 18:56
JimmY napisał(a):
Ale jak raper z podobnych stron co Dixony, mowa o BRZ, zaczepił w kawałku Bedoesa, to pamiętam że na livie jednym gdzie Lanek siedział z Białasem, to Lanek robił beke z niego, wymawiał jego ksywe brzy, w taki sposób że brzęczał przy tym. i jakoś BRZ. Nie zareogował. No a na takich agentów jak ten Almostdivine to słów brakuje, dodam jeszcze od siebie. Bo dla nich rap się chyba zaczął w 2015 w polsce. Wszelkie klasyki jak HG, stary Pih, WWO, Molesta, Eldoka, Pezet, SLU, WFD, Płomień, 3W. JWP, nawet Ascetoholix, i w sumie wymieniać by szło dalej, to były wacki. :you_crazy: A co najlepsze ktoś się wgl pod tym podpisuje.

Typie, odbij od mojego zioma AlmostDivine, On ma taka opinie, Ty masz inna i nara
e: Hubi, wez go dojeb z narty

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 19:13
a ci goście nadal myślą, że banda gimbusów hejtuje wszystko przed 20XX, typom pokroju jimmy polecam czytanie ze zrozumieniem, ja już to pierdolę, nie będę setny raz wam tego tłumaczył debile, może poczytajcie sb moje posty jeszcze kilka razy, a jak nie skumacie to zapytajcie kolegę i tak studiujcie z tydzień posty użytkownika alexmahone, bo chyba tyle potrzebujecie, ja nie widzę powodu żeby kolejny raz to samo pierdolić jak jeden z drugim i tak zrozumie, że jestem gimbusem, hejtuję pezeta i molestę XD

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 19:16
no i na chuj hejtujesz tego pezeta i moleste zjebie

KTO PRAWILNY TEN NIEWINNY

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 19:30
Proszę państwa, jedenastego lutego dwa tysiące osiemnastego roku, skończyło się w Polsce bragga.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:18
Przeciez Jasek trafil w punkt juz kilka stron temu:
Jasek napisał(a):
Borek może próbować kurwa najlepszych flow, tekstów, wykładać muzyke w rapie na wyzszy poziom, ale bedzie kurwa nizej od jakichs sredniakow37, bo kurwa sie ich osra jak pizda i to sie kłóci z tym, jakim wizerunkiem zaczął grać.

Sam tez wolalbym (bo po chuj sluchac taki czy taki) sluchac rap kolezki, który jest sredni, ale nie kreci bajery jak dzieciak z slonym paluszkiem w ryju udajac, ze pali papierosa.

To jest dokladnie to samo, co mysle sobie zawsze sluchając Bonsona i mialem to na mysli, piszac gdzies w jakims temacie, ze jak słucham Bonsona, to zdaje sobie sprawe jak bardzo silenie sie przed majkiem jest bez sensu - możesz kombinować z dykcją, flow - ale tak naprawde to wystarczy ci po prostu szczerość, żeby kogoś zaciekawić. I myślalem, ze dużo ludzi tutaj ma podobnie. Bonson jest bardzo wiarygodnym raperem, bardzo szczerym - ze sluchaczami i ze sobą i myślalem, że tak samo jak ja doceniliście to bardzo, bo - tak samo jak mi - bardzo wam tego na scenie brakowało. I temat z Bedoesem dotyczy właśnie jego wiarygodności.

To co tam powiedzial ze sceny - ok, moze i nie wazne. Ale przecież to nie jest jakis jednakowy wyskok, po prostu budował sobie taki image - ktos tam wrzucil cytaty z jego tekstow, ktore idealnie pokazują o co mi chodzi. Dla mnie - jesli on nagle zmienia zdanie i robi inaczej niż jest napisane w jego tekstach - no to jest to walenie w chuja.

Niektorzy już sobie odpuścili bycie wiarygodnym, albo cenienie wiarygodności w rapie, ale ja uważam, że to dobrze, że komuś jeszcze na tym zależy. Bo ta wiarygodność w rapie jest dla mnie kluczowa, bo teksty muszą być twoje - czyli muszą być o tobie lub być wynikiem jakiejś twojej myśli - ale zawsze ostatecznie masz utwór za którym musisz stanąć, jak za swoim zdaniem.

Dlaczego ja w ogóle sie odzywam, skoro nie slucham Bedoesa i nie interesuje mnie nowy rap za bardzo, przez to, że idzie w dokładnie odwrotnym kierunku jeśli chodzi o teksty niż to co napisałem powyżej?

Dlatego, że RAP jest w tym niewdzięcznym położeniu, że można w ramach jego konwencji tworzyć przeróżne rzeczy, a na sam koniec wszystkie zostaną podpisane tak samo: jako RAP.
Kiedyś był Doniu i Liber i też powszechnie ludzie nazywali to rapem. Dopiero ci wczuci (he he xDDDDDD) w rap i w to czym rap być powinien, skutecznie przypisali temu nazwę Hiphopolo.

I dzisiaj mamy zupełnie odwrotną sytuację względem której ja jestem przeciw, ale o dziwo większości się to podoba, a więc: to co znacznie odchodzi od tego czym rap być powinien uznaje się za ten właściwy. I chodzi tu bardziej o warstwę tekstową, bo muzyczną finalnie można i tak zrzucić na karb gustów i guścików.

Zaistniała sytuacja, o której trwa dyskusja, to dla mnie wlasnie weryfikacja tekstów Bedoesa i tego co w nich rapował, a nie konkretnie jakiegoś krzyczenia ze sceny.

Ostatnio edytowano Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:23 przez the_god19, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
a.k.a. Kondzik

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:21
Ja to tu tylko zostawię:

"Gdyby Biggie i 2Pac żyli w dzisiejszym świecie to wyglądałoby to następująco: 1. Ktoś włamał się na Insta Paca i skasował jego selfiacze, ten oskarża biggiego i przestaje obserwować jego profil. 2 Biggie nagrywa kawałek "Who unsubscribed ya". Twierdzi że nie ma w nim nic o profilu Paca. 3. Pac lajkuje z serduszkiem foty na profilu Faith Evans, a potem zmienia status na "w związku". 4. Pac podczas powrotu z turnieju CSa dostaje perma na Facebooku. Siedzący koło niego Suge Knight zostaje zbanowany tylko na 30 dni. Istnieją teorie spiskowe, że Shakur jest wciąż aktywny na fejkowym koncie. 5. Po streamie zapowiadającym nowy album konto Biggiego zostaje trwale usunięte. Mówią że Puffy znał hasło. Wszyscy odradzali Notiousowi robienie streama na Spotted: Los Angeles, ale ten się uparł. 6. Wszyscy związani ze sprawą włączając kota Biggiego i babkę, której Pac powiedział kiedyś "dzień dobry" wydają oświadczenia na Facebooku.

Jednym słowem rap nie jest dla dziewczynek w kucyczkach i rajstopach. Przestańcie się mazać lamusy."

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:41
:bowdown: :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:43
Beef is when your worst enemy start to tweet

Dzięki za uwagę.

https://www.siepomaga.pl/sercezosi

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:44
Bez sęsu bo murzyni za granicą nie używają fejsbuka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:47
Cytuj:
Sam tez wolalbym (bo po chuj sluchac taki czy taki) sluchac rap kolezki, który jest sredni, ale nie kreci bajery jak dzieciak z slonym paluszkiem w ryju udajac, ze pali papierosa.

no to to jest największa głupota, wolałbym słuchać średniej muzyki, niż tej lepszej, bo ten kto ją tworzy nie do końca łączy się z moją wizją tej osoby, no kurwa to trzeba nie mieć szacunku do samego siebie przecież, ja teraz mimo oskarżeń rzucanych na Kevina Spacey'ego wolę obejrzeć jego świetne kreacje w American Beauty, czy HoCu, niż oglądać Paula Walkera w Szybkich i wściekłych i mówić NIE NO KUURWA TEN WALKER TO JEDNAK DOBRY AKTOR BO NIE MOLESTOWAŁ NIGDY NIKOGO, A SPACEY NO GRAĆ NIBY UMIE ALE JAK KOGOŚ MOLESTOWAŁ NO TO AKTOREM JEST SLABYM HEHEHE

już nie wspominając o tym, ze smieszne jest pierdolenie rap to to rap to tamto a ty raper nie jestes bo nie wypelniles siedmiu przykazań ksiegi gangstera z compto

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:48
@the_god19 rozumiem że wolisz słuchać chujowej muzyki w której "artysta" mówi prawdę niż zajebistej w której się na coś tam kreuje? To po chuj ty w ogóle słuchasz muzyki, może czytaj encyklopedie albo kurwa nie wiem, oglądaj filmy dokumentalne jeśli zależy ci tylko na faktach.
A bonson jest po prostu zajebistym raperem w przeciwieństwie do patusów.

Ten temat to jedna wielka żenada. Dzieciak rzuca ze sceny jakieś teksty w niebo a banda podstarzałych debili ma o to ból dupy, no ja pierdole.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 20:57
na wrzucenie Bonsona do tej dyskusji to juz nie noz, a szubienica w kieszeni sie otwiera. Bedi sie obsral, Dixony to przyglupy, ale jak Borek znowu da kozak numer to bede sobie sluchal, bo to po prostu dobra muzyka jest. Dixony pozostana przyglupami, ktorych lepiej wgl nie kojarzyc, a co dopiero sluchac, tyle.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 21:12
Rhubarb napisał(a):
wolałbym słuchać średniej muzyki, niż tej lepszej, bo ten kto ją tworzy nie do końca łączy się z moją wizją tej osoby, no kurwa to trzeba nie mieć szacunku do samego siebie przecież

Dla mnie rap to głównie tekst i jego zaprezentowanie na bicie. I jak słucham rapu, to skupiam się na tym co ktoś nawija. A ty tak się oburzyłeś bo co? Słuchasz Bedoesa w tle jak sprzątasz pokój, czy jak? Jak chce posłuchać muzyki dla samego zachwycenia się nią i jej brzmieniem to na pewno nie wybieram rapu, nie wiem jak ty. I nie uważam raperów za muzyków (chyba, że umieją robić choćby bity, albo grać na skrzypcach).
Rhubarb napisał(a):
ja teraz mimo oskarżeń rzucanych na Kevina Spacey'ego wolę obejrzeć jego świetne kreacje w American Beauty, czy HoCu, niż oglądać Paula Walkera w Szybkich i wściekłych i mówić NIE NO KUURWA TEN WALKER TO JEDNAK DOBRY AKTOR BO NIE MOLESTOWAŁ NIGDY NIKOGO, A SPACEY NO GRAĆ NIBY UMIE ALE JAK KOGOŚ MOLESTOWAŁ NO TO AKTOREM JEST SLABYM HEHEHE

A o Kevinie Spacym to przykład w ogóle nie trafiony - nie ma żadnej analogii. Kevin Spacy to zajebisty aktor, bo świetnie się w tym sprawdza i to czy kogoś molestowal czy nie tego nie zmienia. Po prostu spełnia kryteria jakie powinien spełniać ktoś, by nazywać go dobrym aktorem.
Natomiast Bedoes nigdy nie spelnial moich kryteriów jakie powinien spelniać dobry raper, bo teksty, a raczej całe podejście do ich pisania to kluczowa sprawa.
Rhubarb napisał(a):
już nie wspominając o tym, ze smieszne jest pierdolenie rap to to rap to tamto a ty raper nie jestes bo nie wypelniles siedmiu przykazań ksiegi gangstera z compto

Nikt by od niego tego nie wymagał, gdyby nie nawijał tak jakby wypełniłał siedem przykazań księgi gangstera z compto
A to z kolei wynika z tego, co napisałem ci wyżej.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 21:35
Ogólnie nie mam nic do tego co napisałeś, oprócz tego, że wychodziłoby że jak ktoś śpiewa to też nie traktujesz go jak muzyka, tak?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 21:55
Nie wiem czy kiedykolwiek przeczytałem głupszy post niż ten Rhubarba

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Lutego 2018, 21:59
No wlasnie zlapales mnie, bo rzeczywiscie istnieje kilka pułpapek w takim rozumieniu.

Doprecyzuje więc, że chodzilo mi bardziej o to żeby nie przeceniać rapera, zakladając, że piszę tekst i wykonuje jego melorecytacje. Z dwójki raper i producent, to tego drugiego nazwałbym muzykiem, a pierwszego tekściarzem, wokalistą lub po prostu właśnie raperem.

Dla mnie muzyk to ktoś grający na jakimś instrumencie lub ktoś odpowiedzialny za tworzenie melodii.
Rzeczywiscie mozna by śpiew pod to zakwalifikować, bo w końcu głos często bywa wykorzystywany w muzyce jako instrument i to można zrozumieć też w taki sposób.

Wole posługiwać się słownictwem typu piosenkarka, raper, a slowo muzyk zostawić dla tych, którzy robią dla nich muzyke.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1379 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 69  Następna strona