Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 13 Grudnia 2018, 21:45

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2672 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134
Twoja płytoteka. 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Twoja płytoteka.
  Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 10:04
stockwell za te słowa wielki minus dla ciebie...sorry jak można nie kochać polskiego rapu? jak jako miłośnik nośników można mówić że cd zniknie, te książeczki, te piękne opakowania NAWRÓĆ SIĘ SYNU BO BŁĄDZISZ!!!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 10:16
stockwell napisał(a):
może stwierdziłem, że CD nie pociągnie długo (i widząc jak z czasem te płyty się pierdolą - teraz jest dobry czas by je pchać)

Jakieś szczegóły? Jak się w ogóle na to zapatrujecie? Ja mam płyty CD sprzed 30 czy 35 lat i nie zauważyłem, żeby coś z dźwiękiem było nie tak.
Te co sobie nagrywałem na wypalarce za małolata to się czasem pierdolą, wiadomo, ale z oryginałami nie mam tego problemu.

Dziewięćdziesiąte napisał(a):
te książeczki, te piękne opakowania

Nie oszukujmy się, większość wydań CD polskich płyt hip-hopowych to bieda. Ale teraz ogólnie zobaczcie sobie jak Reno wydał swój nowy album, w muzyce "popularnej" od dawna to idzie już w tę stronę, jakbyście mieli np. Jazz Band Młynarski-Masecki na CD, no to to jest miodzio, książeczka zawiera mnóstwo wiedzy, informacji, oprawa graficzna wspaniała i samo CD naprawdę może wyglądać jako bonus do książeczki/jej uzupełnienie - tak to powinno wyglądać.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Czwartek, 1 Lutego 2018, 15:19
Ja tam rozumiem doskonale. Zajawka na chorobliwe gromadzenie płyt z wiekiem przechodzi i mimo, że żony i dzieci nie mam zamiaru się jeszcze długo dorabiać, to perspektywa się zmienia i tak. Natomiast mocne eksplorowanie innych gatunków i "zdystansowanie się" od rapu pozwoliło mi dojść do (chyba) bardzo podobnych wniosków. Tak naprawdę mało w nim takiej prawdziwej wartości artystycznej w porównaniu do innych gatunków. Pełno tam truizmów, głupich mądrości, hipokryzji, odgrzewanych kotletów i pozerstwa. Poznałem sporo raperów i też potwierdziło się to niejednokrotnie. Wiadomo, jest to coś, co może robić każdy ziomek z osiedla, a nie każdy powinien (mam na myśli, że ja tego nie mogę już słuchać, niech sobie nagrywają do woli). Z godnością starzeje się bardzo niewielka garstka artystów (dla mnie np. Łona) ale ta cała rapowa przewózka zaczyna być coraz bardziej żałosna i uwłaczająca, choć żyłem tym klimatem dobrze ponad dekadę. Coraz trudniej jest traktować to poważnie. Coraz częściej słucham instrumentali :roll: Sentyment pozostanie ale bardziej na zasadzie pierwszych miłości, na wspomnienie których się uśmiechnę pod nosem ale tęsknił jakoś szczególnie nie będę bo muzyka oprócz rapu ma jeszcze bardzo, bardzo wiele do zaoferowania.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 15:14
Kalom napisał(a):
Zdradzisz za ile poszło? :D

Nie sprzedałem wszystkiego - jakies 60cd tylko, ale przynioslo mi to zysk choc jedna z plyt nieswiadomie sprzedalem za 400 gdy moglem o jakies 1000pln wiecej (czarny OBOZ TA), no ale coz, ja na te plyte wydalem 10pln wiec i tak jest ok.

Od jakichś 4 lat nie slucham CD prawie w cale, spotify mnie wyrecza. Winyle jeszcze wciąż mnie troche rajcują ale podejrzewam, że kiedyś też stwierdzę, że chuj z nimi bo chciałbym, nie wiem, polecieć na księżyc. Staram się nie przywiązywać do materialnych opcji bo już kilka razy próbowałem się osiedlać w innych krajach i później posiadanie dużej ilości pierdół stwarza tylko problem - co z tym chujstwem zrobić... Poza tym by wciąż je zbierać musiałbym się w końcu gdzieś osiedlić na stałe, a by to nastąpiło to jeszcze trochę czasu zlecieć może...

No i raz jeszcze dla przypomnienia - polski rap ssie kutasa i 3 do max 5 plyt rocznie mi się podobają... Moja kolekcja na winylach to głównie elektronika, beats, zagraniczne rapsy i inne gatunki muzyki więc z tym się jeszcze jako tako utożsamiam choć podejrzewam, że za parę lat elektronikę mogę być w stanie wypierdolić.

Wszystko przemija. I jak toś się trzyma jednego przez całe życie to dla mnie znaczy, że stoi w miejscu...

PŁYTY NA SPRZEDAŻ

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 22:05
Miałeś kupca na Obóz TA za ponad 1000 czy wydaje Ci się mógł pójść za tyle?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 22:29
http://allegro.pl/oboz-ta-unikat-2000-c ... 50887.html

PŁYTY NA SPRZEDAŻ

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs WWW

Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 22:38
Ciężko mi w to uwierzyć.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Sobota, 3 Lutego 2018, 23:42
luzik napisał(a):
Ja tam rozumiem doskonale. Zajawka na chorobliwe gromadzenie płyt z wiekiem przechodzi i mimo, że żony i dzieci nie mam zamiaru się jeszcze długo dorabiać, to perspektywa się zmienia i tak. Natomiast mocne eksplorowanie innych gatunków i "zdystansowanie się" od rapu pozwoliło mi dojść do (chyba) bardzo podobnych wniosków. Tak naprawdę mało w nim takiej prawdziwej wartości artystycznej w porównaniu do innych gatunków. Pełno tam truizmów, głupich mądrości, hipokryzji, odgrzewanych kotletów i pozerstwa. Poznałem sporo raperów i też potwierdziło się to niejednokrotnie. Wiadomo, jest to coś, co może robić każdy ziomek z osiedla, a nie każdy powinien (mam na myśli, że ja tego nie mogę już słuchać, niech sobie nagrywają do woli). Z godnością starzeje się bardzo niewielka garstka artystów (dla mnie np. Łona) ale ta cała rapowa przewózka zaczyna być coraz bardziej żałosna i uwłaczająca, choć żyłem tym klimatem dobrze ponad dekadę. Coraz trudniej jest traktować to poważnie. Coraz częściej słucham instrumentali :roll: Sentyment pozostanie ale bardziej na zasadzie pierwszych miłości, na wspomnienie których się uśmiechnę pod nosem ale tęsknił jakoś szczególnie nie będę bo muzyka oprócz rapu ma jeszcze bardzo, bardzo wiele do zaoferowania.

Podpisuje się po tym wszystkimi kończynami, mimo że nigdy nie byłem jakimś mega rap zajawkowiczem ale bardzo podoba mi się ten punkt widzenia, chciałbym go zaobserwować u innych znajomych.

Free runiek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 19 Czerwca 2018, 20:32
luzik napisał(a):
Ja tam rozumiem doskonale. Zajawka na chorobliwe gromadzenie płyt z wiekiem przechodzi i mimo, że żony i dzieci nie mam zamiaru się jeszcze długo dorabiać, to perspektywa się zmienia i tak...

Chyba nie wiesz co piszesz, masz u mnie minusa jak stad do galaktyki andromedy...jak można nie szanować takiego gatunku muzycznego i jeszcze za teksty? Synu nawróć się bo to nie piszesz o mandarynie tanim disko czy nawet plastikowym popie...Ta muzyka dla mnie to jak recepta na lepsze życie za darmo bo nie muszę nawet jej kupować by nią się cieszyć jeśli ktoś ci tak pisze przemyśl to dla mnie muzyka soul, hiphop, klasyczna czy fado to są tak istotne rzeczy jak jedzenie czy oddychanie, nie lekceważ tego!

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Wtorek, 7 Sierpnia 2018, 20:49
Ja mam ponad 300. Większość to amerykańskie klasyki. Sprawdzcie na discogs. Mój nick to bede84, a na instagramie wale zdjęcia moich płyt. Jak chcecie zobaczyć to jestem @borysde. P.s. jestem na tym forum nowy, mam nadzieje, że można podawać takie od odnośniki. Pozdrawiam.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na discogs

Wysłano: środa, 8 Sierpnia 2018, 07:12
Aktualnie czekam na krola Jimsona i winyl xxxmurzynacja

https://ibb.co/nEQEGK

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 1 Listopada 2018, 10:25
Jak moja płytoteka przekroczy 1000 wtedy się wam pochwalę nią na razie około 140 więc za jakieś 10 lat hehe

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 2672 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 130, 131, 132, 133, 134