Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Wtorek, 21 Listopada 2017, 18:39

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183
Marsz Niepodległości w W-wie 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Marsz Niepodległości w W-wie
  Wysłano: Wtorek, 14 Listopada 2017, 15:11
https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludni ... 89796.html

ta kobieta co sie pojawia od razu (czerwona kurtka, czarne, krótkie włosy) wykłada na uwr :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Listopada 2017, 17:58
kondrad napisał(a):
Spoiler:

w sumie to śmiechłem razem z Krzyśkiem

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Listopada 2017, 20:39
^Dlaczego śmieszne w sumie?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 14 Listopada 2017, 22:17
Bo mówią, że nie są faszystami.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Listopada 2017, 09:02
Krzysiu B. nie był taki wesoły, jak niejaki Kuba W. z Januszem P. dokonali na nim wręcz gwałtu psychicznego na oczach wielu Polaków. Ogólnie Krzysiu ma charyzmę Czubówny opowiadającej o żywocie leniwców. Taki chłopiec do bicia.

Ten drugi, równie charyzmatyczny Robert W., polityk najwyższej klasy i równie charyzmatyczny co Krzysiu, powiedział wczoraj w wywiadzie odnosząc się do tych radykalnych transparentów, że na marszu, gdzie było 100 tysięcy ludzi...przerwę wywód, bo się wkurwiłem...jak dla mnie było milion osób! Postaram się dokończyć, że wśród tych 100 tysięcy były jakieś przypadki marginesu czy jakoś tak ale to na obrzeżach miasta, że wszystko jest ok. W sumie to beka z typa, bo już jako polityk nie może powiedzieć: tak, zgadzam się z tymi hasłami (i tu miałby połowę mojego szacunku), więc opowiada te bajki jak ci, którzy boją się konsekwencji w postaci wpierdolu czy utraty kasy.

W sumie to nawet zabawne, że tyle osób dało się nabrać na to, że pisiory szanują te radykalne grupy i wspierają tę jakże patriotyczną młodzież w bluzach z super hasłami. Tutaj pisiory wykonały dobry ruch, bo znalazły liczną grupę młodych mężczyzn, często niezbyt wykształconych, zorganizowanych ale z możliwością głosowania i wyciągnęły do nich rękę. Co ciekawe, nigdy nie podadzą im tej ręki ale też nie naplują w mordę. Taki Płaszczak potrzebował 3 dni, żeby stwierdzić, hmm, a może jednak coś się stało. Pewnie policja zajmie się tym i znajdzie jakąś płotkę, po której nikt płakać nie będzie, dostanie karę słuchania rapu jakiegoś youtubera i będą mogli powiedzieć: działamy!
Widziałem też jak "słynny" Piotr R. świetnie dogaduje się z policją, żeby chwilę później drzeć japę na marszu patriotycznym, żeby jebać policję. Geniusz, który się przypierdala do pochodzenia Agaty D. i nazywa ją żydówą, klasa na poziomie Jacka K.. Już pominę, że jako człowiek wierzący nie zna modlitwy, którą ja znam jako niewierzący ale czego się po nim spodziewać? Wydrzeć ryja, ładnie się ubrać, petardę pierdolnąć...tak ma wyglądać patriotyzm. Kurwy, które plują w twarz kobietom, kopią je, które rzucają w twarz racami, co już jest wyjątkowym kurestwem...tak ma wyglądać patriotyzm.

Pięknie się patrzy na powiewające flagi Polski, pięknie słucha się hymnu Polski, piękne są akcje wspierania kombatantów i jeśli jest możliwość, to zawsze się dorzucę i organizują to osoby, które nie muszą się ubierać w piękne ciuchy przed kamerami, robią to z serca i to też jest piękne.

Rzadko na moich wargach -

Niech dziś to warga ma wyzna

Jawi się krwią przepojony,

Najdroższy wyraz: Ojczyzna.

Widziałem, jak się na rynkach

Gromadzą kupczykowie,

Licytujący się wzajem,

Kto Ją najgłośniej wypowie.

http://literat.ug.edu.pl/kasprow/068.htm

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Listopada 2017, 13:58
Ale nie obrażaj pani Krystyny, co

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Listopada 2017, 18:02
DwaRazy napisał(a):
^Dlaczego śmieszne w sumie?

Krzysiu wrzucił dla trololo jakiś wynik ze strony(który o niczym nie świadczy i równie dobrze może być fejkiem, ale to i tak bez znaczenia), no ale używa się tego w dyskusji że jednak jest faszystą, bo tak wyszło ze storny internetowej badającej poglądy xd. To, że o uczestnikach marszu i samym bosaku w tym roku mówiono per faszyści, to akurat aksjomat.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 15 Listopada 2017, 23:48
Podali, że jednak Piotr R. pójdzie siedzieć za spalenie kukły żyda ale taki chuj, nie wierzę, że za to. Oczywiście pod tym pretekstem/paragrafem ale tą "żydówą" wyjechał w momencie, kiedy pis dogaduje się z Andrzejem w sprawie sądów. Andrzej ewidentnie się wkurwił, czemu dał upust na jakimś wystąpieniu i nie mają wyjścia. Albo Piotr, za którym może wstawi się trochę osób ale niezbyt dużo...albo sądy, gdzie będzie można zrobić już wszystko. Co więcej, towarzycho od prezydenta powiedziało, że albo organizatorzy MN potępią "złe" hasła albo nie zostaną zaproszeni do prezydenckiego Komitetu Organizacji Obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości. Będzie kabaret i są w czarnej dupie, bo z jednej strony nie mogą ich potępić, a z drugiej strony dostaną oficjalny strzał w policzek.
To też jest beka, że Piotr dostał karę w formie obroży i nagle sąd stwierdza: a nie, zmieniamy zdanie, wrzućmy go do pierdla.
Do pierdla, obroża, do pierdla...i tak w zależności od wiadomo czyjego humoru, a raczej kalkulacji. Bawią się gościem jak lalką. Oczywiście jest pionkiem w tej grze ale pokazuje to tylko i powinno dać do zrozumienia co niektórym, gdzie pisiory mają tych, którzy w nich uwierzyli. Kojarzyłem coś z tv i znalazłem, jak Międlar i Piotr cieszą się, że nie idą do więzienia, chwalą Patryka i Zbyszka:
https://twitter.com/Phil_Backensky/status/916403182107992064/video/1
Bez wazeliny jeden został wyruchany...chyba, bo to jak w kalejdoskopie, więc może jutro coś się zmieni. Cyrk na kółkach.

Grunt, że nadal tak wielu wierzy, że pis ich szanuje i liczy się z ich zdaniem. Powodzenia.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Czwartek, 16 Listopada 2017, 00:24
tej nigdy nie ogladalem tego Międlara, ale to jest fanatyk, jasny gwint. W sensie juz pomijam to co mówi [bo to bylo oczywiste], ale jak on to mówi

a prywatnie wódeczke i z ludźmi z MW i z ONR piłem, mili Panowie i Panie, radość, rozmowy, zabawa
Ci z ONR może ciut bardziej creepy, ale tylko momentami

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3649 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 179, 180, 181, 182, 183