Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 25 Listopada 2017, 08:41

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Bilety na wydarzenia sportowe 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Bilety na wydarzenia sportowe
  Wysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 18:23
Wiekszosc zapytan o bilety jest porozrzucana w sportowym offtopicu albo innych tematach to pozwalam sobie zalozyc jeden ogolny temat dotyczacy ich. I od razu mam pytanko, kiedy gdzies beda dostepne bilety na MS 2018? I czy wylosowanie jakiegos to cud?

Powrót do góry

Post Re: Bilety na wydarzenia sportowe
  Wysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 20:32
dobry temat, w sumie podłączam się pod pytanie, bo chętnie bujnąłbym się do Petersburga/Kaliningradu/Moskwy na jakiś mecz (obojętnie nawet jaki, wiadomo, że Polacy priorytetem, ale whatever)

A wiem, że są tu ludzie odwiedzający różne mniejsze/większe wydarzenia sportowe i mają doświadczenie. Kojarzy mi się uż kapeć, ale nie jestem pewny. Mógłby się podzielić taktyką xD

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 22:59
Chętnie bym pojanuszował na meczu z Kazachstanem. Kiedy mniej więcej ruszy sprzedaż biletów?

Cytuj:
JA WYPIERDALAM WIETNAMCÓW Z WÓLKI KOSOWSKIEJ

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 12 Czerwca 2017, 23:26
Chcieliśmy z kumplami jechać na Rumunię, to bilety w niecałe 10min zostały wyprzedane po uruchomieniu sprzedaży w okolicach 1 w nocy. Mam nadzieję, że na Kazachstan będzie lepiej. No i na bank trzeba kartę kibica wyrabiać.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 00:18
Właśnie sam jestem ciekaw.
Byłem już na kilkunastu spotkaniach polskiej repry i zawsze wystarczało nocne czatowanie i odświeżenie 1000 razy strony kupbilet aż zmienią fazy z tych mających kartę na tych co nie mają. Ale teraz pierwszy raz się zdarzyło, że nie mogłem pojechać bo wszystko wykupili ci co mają kartę.

Ale teraz jak tak patrzę to mecz z Kazachstanem jest w poniedziałek. Myślicie, że zainteresowanie biletami będzie takie same jak na Rumunię? Przykładowo jak były mecze na Danię i Armenię to na Danię wszystko w nocy wykupili ale na Armenię, która była w środku tygodnia bilety były normalnie. Nie mam karty kibica i trochę nie chce mi się jej zakładać.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 07:08
Biorąc pod uwagę obecny hype na repre, to nie ryzykowałbym bez karty kibica. Szczególnie ze to aż 2 tyg jesli chodzi o możliwość kupna. Majac kartę kupisz na 90%, bez, szanse są sporo mniejsze.
Zawsze tez możesz odkupić od kogoś, na bramkach i tak nie weryfikują danych.

Obrazek

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 10:06
Tak jak mówi Floo mimo, że wzywaja przez megafon do przygotowania dokumentów to nikt tego nie sprawdza, tym bardziej, że zajęłoby to o wiele więcej czasu i byłyby zatory.

Mecz był o 20 45 Bramy stadionu otwarte od 17 45 Ja wchodziłem myślę 20 30 i nikt nie sprawdzał dowodów.

Chyba, że sprawdzali na początku jak mieli więcej czasu i nie było takich tłumów??

Widziałem trochę ludzi, którzy chcieli kupic bilet Ktoś z was bawił się w sprzedaż biletów przed meczem? Resell?

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 10:23
Ja wchodziłem o 19:30 i tez nie sprawdzali

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 10:33
Jak mówiłem byłem na kilkunastu meczach i ani razu nie sprawdzali. Nie ma po prostu czasu na to.
Co do tej karty kibica to muszę się faktycznie zastanowić nad nią. Mecz z Kazachstanem może być już meczem o awans a więc teoretyczna feta itp może być decydująca u wielu osób kupujących bilet, mimo, że będzie to poniedziałek.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 12:13
Dobra, wrzucę to co napisałem jednej osobie na PW

Cytuj:
Sprzedaż zazwyczaj rusza miesiąc przed meczem, przykładowo teraz grali 10.06, sprzedaż rozpoczęła się o północy z 9 na 10 maja. Wcześniej jest podany harmonogram sprzedaży, bo najpierw bilety mogą kupić ci co posiadają kartę kibica, później jest otwarta sprzedaż do której zazwyczaj nie dochodzi. Przy meczu z Rumunią poszło info że "Kartę Kibica Reprezentacji Polski posiada dziś blisko 80 tysięcy osób".

Kartę można wyrobić pod tym linkiem. Kiedyś opłata wynosiła bodajże 25 zł, ale na pierwszy bilet który kupiłeś na tą kartę dostawało się taką samą zniżkę, więc i tak wychodziło się na zero.

Sprzedaż zaczyna się w ten dzień który podali, zazwyczaj o północy, czasem zdarza się trochę później. Teraz chciałem kupić ziomkowi bilet, wszedłem 00:10, biletów jeszcze nie było. Sprawdziłem o 01:00 to zdążyły już pójść wszystkie najdroższe (200 zł) i wszystkie najtańsze (100 zł). Kupiłem średni za 160 zł, ale jak sprawdziłem o 6 rano to już było wszystko wyprzedane, także będziesz musiał przy tym trochę posiedzieć.

Na jednym koncie w zależności od meczu jest limit, od 4 do 8 biletów ale tak jak wcześniej pisałem dla każdej osoby musisz mieć osobną kartę.

Żeby było szybciej, to przed całą sprzedażą zarejestruj się na kupbilet.pl, wejdź na konto i tam będziesz miał zakładkę "Przyjaciele". Wbijasz tam i dodajesz każdą osobę która ma kartę kibica, podajesz tylko imię, nazwisko, nr pesel.

Później jak ruszy sprzedaż wybierasz miejsca na stadionie, dodajesz bilety do koszyka i od tego momentu są w nim przez godzinę.

Przechodząc dalej przy każdym bilecie musisz podać dane na kogo będzie dany bilet. Jako że wcześniej wpisałeś swoich "przyjaciół" to możesz ich wybrać z listy, z tym że w tym momencie pojawi się kolejne pole do podania właśnie numeru karty kibica. Tj. numer z 20-30 znaków który jest na karcie bankomatowej którą się dostanie od Aliora. Numer pesel przyjaciela musi zgadzać się z numerem pesel właściciela karty, jak będzie inny to strona wyrzuci błąd. W sensie że nie możesz wpisać jako "przyjaciela" ziomka z ośki, a podać numer karty kibica którą wyrobiłeś np. na ojca.

Przechodząc do pytania które zadałeś - generalnie bilety są imienne, zawsze jest na nich informacja że wstęp tylko za okazaniem dokumentu. Przykład z Rumunii http://i.imgsafe.org/e7217bd028.jpg

Z tym że tak jest od zawsze, ale nigdy nikt nie sprawdzał danych. Co prawda na domowe mecze reprezentacji nie jeżdżę już od dość dawna, ale zawsze komuś załatwiam bilety i jeszcze nie zdarzyło się żeby kogoś nie wpuścili.

Na narodowym z tego co pamiętam to najpierw przykładasz bilet do czytnika na kołowrotku, a ochronie pokazuje się go tylko jak już jesteś na stadionie i chcesz wejść na konkretny sektor. Na finale LE zrobiliśmy małe zamieszanie i weszła nawet osoba która w ogóle nie miała biletu :)

Co do biletów na MŚ2018 - sprzedaż będzie prowadzona przez oficjalną stronę FIFA

Cennik

Spoiler:

Biletów na mistrzostwa świata jeszcze nie kupowałem, na razie tylko na ME 2012/2016 i sprzedaż była prowadzona przez UEFA więc ciężko mi powiedzieć co wymyśli FIFA. Pewnie będzie jak zawsze przez losowanie, no ale na razie nie ma co gdybać, będzie bliżej turnieju to zacznie się kombinować. Pteh - jak mówisz że chciałbyś pojechać na jakikolwiek mecz, to raczej nie będzie większego problemu. Podczas ME2012 bilety na mecze rozgrywane w Polsce rozeszły się z miejsca, za to na wszystkie rozgrywane na Ukrainie wisiały dość długo i można było je brać na luzie, myśle że sytuacja może się powtórzyć.

No i w każdej sprzedaży warto czekać na zwroty. Na kupbilet zazwyczaj pojawiają się po upłynięciu 48h, bo zawsze znajdzie się ktoś kto nie opłaci rezerwacji. Wtedy to już liczy się cierpliwość i determinacja. Mi ze zwrotów udało się kupić np. bilety na wszystkie mecze polaków ME2012.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 12:57
Dzieki za wyczerpujące info

Powiem tylko jak było teraz na Rumunii a propo tego:

Cytuj:
Na narodowym z tego co pamiętam to najpierw przykładasz bilet do czytnika na kołowrotku, a ochronie pokazuje się go tylko jak już jesteś na stadionie i chcesz wejść na konkretny sektor. Na finale LE zrobiliśmy małe zamieszanie i weszła nawet osoba która w ogóle nie miała biletu :)

Tu najpierw na pierwszej bramie sprawdzono czy masz bilet, potem na bramce przy obszukaniu już mniej patrzyli na bilet a elektronicznie przybijasz go na kołowrotku.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 16:38
Chciałbym z tego miejsca podziękować sz. uż. Kapec za dobre rady i rozjaśnienie sytuacji. Propsuję i dodaję do swojej prywatnej listy ulubionych użytników.

pozdrawiam

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 13 Czerwca 2017, 17:44
Można aplikować na bilety na superpuchar, 8 sierpnia w Skopie

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 07:14
Mam do sprzedania 5 biletów na Anglia - Szwecja ME U21, piątek, Kielce, godz. 18. Za bilety zapłaciłem 85 zł, sprzedam sporo taniej. Jak ktoś jest zainteresowany to pisać bo ja nie mogę się wybrać, a szkoda żeby się zmarnowały.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 07:33
Heh, wczoraj wieczorem kupiłem cztery sztuki, tak bym powinął.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 10:11
No i na pewno wyszło by taniej te 5 moich niż 4 normalnie ;) Szkoda bo dowiedziałem się dopiero wczoraj o 20.

Dobra, bo pewnie i tak nie odsprzedam. Oddam te bilety dla dobrej mordy z forumka za jakąś wpłatę na Dawida, wedle uznania.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 15 Czerwca 2017, 12:40
Po wypełnieniu formularza przy zakładaniu karty kibica i przekierowaniu na alior pokazuje mi taki komunikat

Wystąpił nieoczekiwany błąd, proszę spróbować później lub skontaktować się z infolinią Banku pod numerem 19 502. Numer referencyjny: 4f4995b64f059e89f1f0ae00fcbc1cf0f8d0f8cf7b530366fbb2e8045b8e1b17

Jakiś chwilowy błąd strony czy coś mogłem zrobić nie tak we wcześniejszym kroku?

Cytuj:
JA WYPIERDALAM WIETNAMCÓW Z WÓLKI KOSOWSKIEJ

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 17 Czerwca 2017, 17:27
https://www.laczynaspilka.pl/reprezenta ... azachstan1

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2017, 21:36
Można kupić z drugiej ręki bilet na finał euro u21 przebookowany na swoje imie i nazwisko czy nie można zmieniać danych?

Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 20 Czerwca 2017, 21:59
raczej na lajcie, na grupowych meczach nie sprawdzaja. ja na biletach drukowanych nie mam nawet nazwiska ani nic.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 60 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona