Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 22 Października 2018, 23:37

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
[PC/PS4/XBONE] Destiny 2 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post [PC/PS4/XBONE] Destiny 2
  Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 12:32
Obrazek
Destiny 2 jest bezpośrednią kontynuacją bestsellerowej strzelaniny FPP z elementami MMO, opracowanej przez studio Bungie Software przy wsparciu ze strony zespołu Vicarious Visions. Podobnie jak poprzedniczka, produkcja została wydana przez firmę Activision Blizzard. Oprócz wersji na PlayStation 4 i Xboksa One, deweloperzy przygotowali edycję przeznaczoną na komputery osobiste, czyli platformę pominiętą przez pierwszą odsłonę cyklu.
Akcja Destiny 2 rozgrywa się po wydarzeniach opowiedzianych w pierwszej części serii. Ostatnie Miasto (Tower) zostało zniszczone przez złowrogi Czerwony Legion, któremu przewodzi Ghaul. Garstce ocalałych nie pozostało nic innego, jak połączyć siły i wyruszyć w podróż do najdalszych zakątków Układu Słonecznego. Ich zadaniem jest odnalezienie nieznanego dotąd arsenału i przygotowanie do ostatecznego starcia z ową niszczycielską armią. Fabuła odgrywa tutaj znacznie większą rolę, aniżeli miało to miejsce w poprzedniczce, a kolejne wątki opowieści poznajemy głównie w trakcie przerywników filmowych.
Podobnie jak miało to miejsce w pierwszej odsłonie cyklu, rozgrywkę w Destiny 2 rozpoczynamy od kreacji postaci. Właściwa zabawa skupia się natomiast na eksploracji, wykonywaniu zadań fabularnych i misji pobocznych oraz na walce z napotkanymi przeciwnikami. Twórcy wzięli sobie do serca opinie społeczności skupionej wokół marki, czego efektem są wprowadzone przez nich zmiany. Wśród nich brylują inaczej zaprojektowane i znacznie większe planety – porzucenie konsol poprzedniej generacji pozwoliło autorom na implementację o wiele większych map. Prym wiedzie tutaj Saturn, czyli lokacja znacznie większa, aniżeli wszystkie miejsca z Destiny razem wzięte. Dodatkowo, obok pustych przestrzeni na odwiedzenie czekają sporych rozmiarów metropolie. Pustkowia z kolei, wzorem innych gier z otwartym światem, zapełniono nie tylko rozmaitymi oponentami, lecz również posterunkami, które możemy przejmować w toku przygody.
Pierwszy zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=3_7MTANOg-E
/e: 18 maja pojawia się pierwszy gameplay z rzeczywistej rozgryki, ma trwać ponoć aż 3 godziny.

Forumek będzie grał?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post Re: [PC/PS4/XBONE] Destiny 2, Premiera: 08/09/2017
  Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 13:49
Zastanawiam sie choc obawiam sie ze bedzie jak z jedynka masa dodatkow za gruba kase.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 15:38
ja na xone będę na pewno. ogólnie jeszcze w jedynkę nie grałem, polecacie to samemu przejść czy jednak cisnąć mam slg crew do coopa?

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 19:14
Hasszz napisał(a):
Zastanawiam sie choc obawiam sie ze bedzie jak z jedynka masa dodatkow za gruba kase.

Za ~400zł można kupić wersję Digital Deluxe/ ed. limitowaną (dająca w tym przypadku to samo co wersja DD + standardowo parę rzeczy fizycznych), gdzie oprócz podstawki i różnych rzeczy do gry (emblemat, miecz, coś tam jeszcze) dostajemy jeszcze season pass'a na dwa przyszłe dodatki. Wydaje mi się, że opcja super, bo jakby chciało się doliczać wszystko osobno to:
- D2 podstawka 250zł
- Dodatek 1 ~170zł
- Dodatek 2 ~ 170zł,
razem prawie 600zł, a tutaj dostajemy to za o wiele mniej.

BillieMathers napisał(a):
ja na xone będę na pewno. ogólnie jeszcze w jedynkę nie grałem, polecacie to samemu przejść czy jednak cisnąć mam slg crew do coopa?

Do pewnego etapu dasz radę spokojnie solo, a potem znaleźć ekipę na raidy/Osirisy/cokolwiek, to jest 5 minut szukania w grupach na FB albo LFG. Ogólnie z D1 do D2 nie przechodzą żadne Twoje postacie/itemy, tak że jeśli chcesz nadrobić stricte z myślą o sequelu, to tak na luzie ;).

Ja bankowo będę brał wersję [PS4] właśnie albo Digital Deluxe, lub limitkę, przede wszystkim ze względu na te DLCki , a do tego przecież dochodzi nam jeszcze trochę fajnego contentu zarówno cyfrowego jak i fizycznego. Polecam obczaić, jak ktoś się skusi to zbieramy SLG ekipę do klanu i lecimy z kurwami

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 09:58
https://www.youtube.com/watch?v=Daey6qGgLKU&t=1742s
gameplay z konferencji w LA

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 10:24
pięknie się to wszystko zapowiada, bardzo fajne nowe klasy, postaci, pojazdy (?), ekwipunki ... no cudnie!
Btw- przewidywana beta - 17/07/17

/e:
zawartość 'zwykłej' Limited Edition
Spoiler:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Piątek, 19 Maja 2017, 12:46
Bede grał w gre

How we both got the same watch, I'm just keepin' y'all on y'all toes

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Lipca 2017, 09:08
Early Access Beta dla preorderowców (jestem tu chłopaki) startuje 18/07/17, Open Beta - 21/07/17. Dla jednych i drugich granie kończy się 23/07.
kto będzie tam na PS4? Jakieś wspólne granie?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post Re: [PC/PS4/XBONE] Destiny 2
  Wysłano: Piątek, 31 Sierpnia 2018, 17:02
I jak tam, gra ktos, cos? Teraz w PS Plus i zastanawiam czy sie w ogole babrac, bo w sumie mam obcykanego Warframe i czy ktos ogral obie i potrafi wskazac wady/zalety/roznice?

Martwi mnei tez to, ze Bungie sobie wymyslilo, ze zeby grac w najnowszy dodatek trzeba kupic 2 poprzednie XD [ale to z jakiegos video z YT, wiec nie potwierdzalem]

YOU SHOULD HAVE LEARNED - BITCHES LOVE CAKE

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 06:38
Ja gram cały czas (no, z przerwami) od premiery. Wiadomo, że najlepiej mieć wszystkie dodatki, bo wtedy masz rzeczywiście pełną grę, ale na start sama podstawka powinna Ci wystarczyć, żeby sprawdzić czy to Twoja zajawka czy nie bardzo. Podstawka to tak naprawdę tylko prolog do całej gry i mało w niej sensownego contentu, jednak nie musisz mieć dodatków, żeby pograć paręnaście godzin i dobrze się bawić.
Ta gra to dosyć drogi interes, bo 2 poprzednie dodatki to 80zł /szt. (teraz chyba na promce -50%, coś słyszałem) + teraz we wrześniu wychodzi dodatek-banger, za kolejne 160?zł chyba.
Ogólnie mimo wszystko ja propsuję, gra mi się bardzo dobrze, ten wrześniowy dodatek robi naprawdę sporo pozytywnego zamieszania. Ja oczywiście wszystkie dodatki mam kupione (ten wrześniowy nawet w preorderze, bo wiedziałem na bank że go kupię, a z preordera są jeszcze jakieś bonusy).
Jak dla mnie, Destiny ma jedno z lepszych PvP w jakie grałem, feeling broni jest nie do podjebania, a robienie raidu (PvE) z ekipą to naprawdę zajawka aż miło.

Spróbuj, przetestuj, a w razie pytań pisz. Jakbyś się wkręcił mocniej i kupił całość (w sensie wszystkie dodatki), to dawaj znać - ogarnie się klan i wtedy ogrywanie kluczowych aktywności to pestka

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 11:05
A jak z grindem? Czytalem ze to jedna z najwiekszych wad ze wszyscy maja bez wiekszego wysilku najelpsze eq. Troche mnie to odrzuca bo kurde gra sie swietnie ale lubie poswiecic czasu wiecej na grind i jakos sie wyrozniac.

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 11:44
Oj, nie powiedziałbym, że grind jest prosty i szybki :). Questy na niektóre bronie wymagają kilku dobrych godzin+ (np quest na broń Sleeper Simulant, lub wyfarmienie wszystkich broni z Osirisa). Poza tym, zdobycie jakiejś broni/armoru to dopiero początek, dobijanie światła (a więc mocy danego przedmiotu, co przekłada się bezpośrednio na naszą ogólną) na wyższe poziomy to już jest hardkor.
Co najbardziej chyba istotne, z ostatnim patchem, Bungie wprowadziło również z powrotem (od czasów D1) random-perki na wszystkich broniach i zbrojach, więc raczej ciężko będzie dropnąć dwukrotnie taką samą rzecz. I tutaj zaczyna się kolejny grind - w poszukiwaniu tzw god-roll'a na broniach, np shotguna z perkiem zwiększającym zasięg strzału, snajperki z szybszym przeładowaniem, itp.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 11:50
A jak z klasami? Jakas ma przewage nad innymi? Gram magiem bo wszyscy hunterem zauwayzlem ze grja.

I zeby zrobic sobie druga postac to tez trzeba przechodzic fabule?

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 11:57
Nie ma żadnej przewagi nad klasami, każda jest równa,, tak samo z podklasami. Na grupach FB znajdziesz napierdalanie zarówno na tytanów, hunterów, jak i warlocków że są OP.
Jak robisz nową postać to tak, niestety trzeba cisnąć od nowa wszystkie misje, aczkolwiek z dodatkiem Forsaken (4 września) mają dodać Item, który wbija drugą postać od razu na 30lvl, wypełniając niektóre misję fabularne. Mnie czeka zrobienie Huntera, czekam właśnie na Forsaken I ten itemek.
Protip: niektóre misję warto odkładać na jak najpóźniej - dotyczy to tych, z których dostajesz bronie. One zawsze wypadają z questów na Light Level wyższym, niż Twój obecny

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 14:56
No jesli chodzi o PS4 to mozna teraz przycebulowac i kupic w Turcji dodatki. Dwa pierwsze 38 zł za oba, jak sie ktos uprze i ma dogodny uklad to mozna to nawet podzielic na 2 [ale to kombinacje, takze tylko dla cebulmaxx], a ten najnowszy 80~ zł

No moze obadam jak to wyglada, ciezko ekipe zebrac bo nikt nie ma czasu, duzo pobierania takie peirdolenie

a btw, zrobienie paywalla do utworzenia nowej postaci szybciej to beka XD

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 15:25
Zebranie ekipy to nie jest problem w momencie, gdy masz klan.
+ O jakim paywallu Ty mówisz?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 16:38
No sam napisales, ze zeby moc utworzyc nowa postac i pominac kampanie i powtarzanie jej, to trzeba miec item, a item bedzie w nowym dodatku, totez zrozumialem ze trzeba go miec. A zeby go miec i w niego grac, trzeba miec poprzednie dwa dodatki, co wg. Twoich wyliczen daje 320 zł za to, zeby miec cos co w sumie powinno byc od razu w grze

troche slabizna

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 16:44
Zeby nie lvlowac kolejnej postaci masz item :P To nic zlego jak dla mnie i czesto spotykane w grach morpg. O wiele innych rzeczy mozna sie czepiac ale akurat o ten item nie ma powodu

Obrazek

Ostatnio edytowano Sobota, 1 Września 2018, 16:59 przez Hasszz, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Września 2018, 16:54
Czaję, aczkolwiek ja tego za bardzo nie traktuję jako paywall, stąd moje zdziwienie. To nie jest coś, co jest jakkolwiek wymuszone, ani też bezwzględnie potrzebne do grania. Z Forsaken'em wchodzi dosyć mocno rozbudowana kampania, nowy rajd i podniesienie max światła o sporą wartość. Logika Bungie (imo nie taka zła), jest taka, że jeśli chcesz zrobić nową postać całkiem od zera, to możesz sobie użyć itemka, żebyś szybciej mógł wskoczyć w fabułę i zawartość nowego dodatku sporą część questów i tak trzeba wykonać), on daje Ci w zasadzie przede wszystkim level postaci, nic więcej (albo niewiele). Wydaję mi się, że nie jest to żadne wymuszenie, a raczej prezent, z którego nawet nie trzeba korzystać (spora część graczy ma i tak już wszystkie postaci na obecnym max lvl i z max lvlem światła, przygotowane pod nowy dodatek).
Ja mam w sumie dwie postaci zrobione póki co i jakoś bardzo nie cierpiałem robiąc kampanię drugi raz, ale to pewnie sprawa indywidualna.
Ogólnie czaję skonfundowanie, aczkolwiek serio, to nie jest jakaś wielka sprawa.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 2 Września 2018, 13:04
Nie interesuje mnie tryb multiplayer nic, gra w plusie za chwilę to muszę spytać: ten tytuł oferuje normalną kampanię single player? Nie chcę żadnego grindu, levelowania, co-opa itp. tylko przejść sobie w samotności historyjkę, na luzie postrzelać, obejrzeć zakończenie i zapomnieć. Czy to w ogóle jest takie coś w tej grze?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona