Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 22 Sierpnia 2018, 02:07

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona
E-papierosy rozumisz 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: E-papierosy rozumisz
  Wysłano: Poniedziałek, 15 Maja 2017, 23:59
@up: https://www.youtube.com/watch?v=0KZEECzhafs - ciekawy filmik w sprawie iquosa

dziś pierwszy raz kupiłem bazę nikotynową od crazy rabbita i do tego trzy aromaty, 3 z hanzy i jeden jakiś mexico :lol: w związku z ustawą zaopatrzyłem się w takie bajery, wychodzi cenowo podobnie, a smaki kozak. Polecam

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 15:40
Co za ustawa ma wejsc?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 16 Maja 2017, 15:50
znaki

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 5 Czerwca 2017, 13:19 przez Czak, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: środa, 17 Maja 2017, 09:02
właściwie to ustawa jest na całą unię, poszczególne państwa po prostu zaostrzają, między innymi Polska z tego co wiem

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 26 Listopada 2017, 13:39
zamierzam kupić pierwszego boxa, coś lepszego od smoka v8 stick, ktoś coś?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 15 Grudnia 2017, 13:34
właśnie testowałem zapach tytoniowy od kurwa gangu albanii. :rotfl: Nie wiem jak smakuje gówno, ale zgaduje, że właśnie tak. Najgorszy syf jaki kiedykolwiek zalałem.

MyEvenement napisał(a):
pierwszy singiel kozak, skipowanko od premiery

Raikkonen napisał(a):
A po co ma się pałować do przyjaciela szefa wytwórni, której jest szefem?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 13:27
Gold Tabacco od Volisha sobie obadaj jak chcesz smaczny tytoniowy liquid. Próbowałem różne, ale jakoś z tych co grzałem - najbardziej mi podszedł. Niestety, bo jest drogi.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 14:49
Całe szczęście, że Polska wprowadziła ustawę, że te e-chujowizny są traktowane na równi ze zwykłym szlugiem i z miejsc publicznych...wszyscy wypierdalać!
Chcesz się zaciągać jakimś e-pedalskim-dymkiem? Paszoł won!
A swoją drogą doszło już do tego, że nawet papierosy są E. Co dalej, e-kokaina?
Będzie na tablecie e-krecha i trzeba będzie przeciągnąć nosem po ekranie, żeby się nawciągać:)
Ojej, jaki smak lubisz? Cytrynowy, biszkoptowy czy Gangu Albanii? :lol:
Jakie to zabawne:)
Jeszcze uwielbiałem jak tępaki uzasadniali prośbę, żeby wypierdalać, bo to nie jest prawdziwy papieros. Tak więc odpalmy se kadzidełka o zapachu buddyjskiego potu z domieszką sosny, w końcu to też nie papieros!
Kiedyś wracałem taryfą z baletu i kutas właśnie napierdalał tym e-pedalstwem i grzecznie zwróciłem uwagę i wyjebał mi, że to nie papieros...ale się dogadaliśmy:)
Chuj z tym, oby jeszcze bardziej dojebali degustatorom dymku o smaku banana, no:)

И скучно, и грустно, и некому морду набить

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Stycznia 2018, 22:23
gdzie teraz moge sprzedac epeta, skoro nie mozna wystawiac na allegro/olx?

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 12 Stycznia 2018, 14:30
na grupkach na facebooku może

https://soundcloud.com/jawor

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: środa, 7 Marca 2018, 09:53
Wpadł mi w ręce Smok stick one kit a na stale popalam sobie z Draga+Mesha albo Spiralsa i opcja jest taka, z takim pytaniem o to przychodzę: Jakieś niestandardowe smaki owocowe lub podobne do takich, znacie jakieś? Klasyczne owoce mi się już powoli przepalają a wszystkie ciastka i tym podobne mi nie siadają. Dodam, że liquidy najczęściej robie sam więc szukam aromatu. Kręce sam grzały jbc więc nie rozkminiajcie że w tym jest taka a tu jest taka, liczy się fajny smaczek :D

OBSRAŁEŚ BADEJE JEBANY KOTLECIE, OD DZIŚ TWOJA KSYWA TO CIPA

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Marca 2018, 08:37
Kurwa mać, chcę znaleźć sobie coś na początek żeby rzucić zwykłe fajki i oczywiście szukam w internecie i trafiam zawsze na jakieś zjebane forum, gdzie jedyne odpowiedzi to "poszukaj odpowiedzi na forum" i nawet jak już się je znajdzie to są posty sprzed 10 lat. Chuj mnie już strzela. Ziomki, polećcie coś do powiedzmy 150 złotych, żeby to było proste w obsłudze i stabilne.

https://www.facebook.com/PiotrSplin - A tu śmieszkuję na temat życia

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 27 Marca 2018, 09:03
Jeśli chcesz jakiegoś małego boxa, który jest poręczny i ładny to Evic VTC Mini. Tylko w takim wypadku na tego boxa wydasz około 120zł a musisz kupić jeszcze górę, a na to pewnie chętny nie jesteś. Jeśli mieszkasz w WWA to od siebie polecam eSmoking na centralnym, czy tam iSmoking, nigdy nie pamiętam. Tam ci polecą co jest warte a co nie. Od siebie ci powiem jeszcze, że jeżeli chcesz się sztywno zmieścić w tych 150 to polecam zakup iJust S. Jest to następca iJusta 2, tak sławnego jakiś czas temu u nas, jednak tamten model miał wadliwą baterię. W iJuscie S naprawili to już i nieznacznie zmienili wygląd tego sticka. W eDymie za nieco ponad stówkę do wzięcia. Zwracaj uwagę też na firme Smok, w tym przedziale cenowym robią bardzo fajne rzeczy ale ich góry potrafią solidnie żreć liquid :twisted:

Jakby co to pisz tutaj albo odzywaj się na PW

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 30 Marca 2018, 22:33
Na razie kupiłem sobie Smok V8 i jestem mega zadowolony. Super sprawa, od paru dni nie ciągnie mnie prawie w ogóle do zwykłych papierosów (tym bardziej mnie to cieszy, że wziąłem liquidy z najmniejszą ilością nikotyny nie licząc zerówek). Dziwię się, że dopiero teraz zdecydowałem się na zakup, czuję, że się zaprzyjaźnię z tym sprzętem. Pytanko mam odnośnie liquidów tytoniowych. One śmierdzą po wydychaniu? Bo palę owocowe to delikatnie się unosi zapach, ale nie mocny.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 18 Kwietnia 2018, 12:36
Ziomki, polećcie jakieś grzałki do Smoka V8 (Big Baby), bo przepaliłem już parę jak gamoń.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 26 Kwietnia 2018, 16:45
Liquidy tytoniowe ogólnie ssą pałe, chyba że wydasz na to niewarte tego pieniądze. A co do zapachów to te owocowe są praktycznie niewyczuwalne w pomieszczeniu po jakimś czasie, chyba że zrobisz konkretną chmurę. Za to wszystkie smaki ciastkowe i podobne nawet po kilku buchach potrafią nasmrodzić na pół dnia. Jak w ogóle dalej ci się sprawuje ten smok? Nie korci żeby wymienić na coś lepszego? :D

A grzałki to akurat nie jest za bogaty temat, można sobie samemu kręcić albo kupować gotowce. Swoją drogą musisz bardziej uważać na grzałki jeśli je przepalasz bardzo. Ja wiem, że powinno się często wymieniać i nie robić zbytniego rozpierdolu z smakami zalewanymi na nie ale umówmy się, zmienisz dopiero jak poczujesz że warto to zrobić. Kupując jakiegoś boxa masz do ustawienia Waty i sugerując się tym co masz napisane na grzałce je ustawiasz. Najlepiej trzymać się dolnej granicy, kombinować z ustawieniami wlotów powietrza żeby mieć idealną temperaturę chmurki, żeby był wyczuwalny smak i nic w gębę nie parzyło :D Plus wtedy raczej ciężko spalić taką grzałkę, chyba że jesteś fanem brania chmur przez dużo więcej niż 5 sekund, ale w to wątpie xD

Powrót do góry

Post E-papierosy rozumisz
  Wysłano: Wtorek, 1 Maja 2018, 19:11
Kilka lat temu rzuciłem palenie dzięki e fajce schodząc stopniowo z zawartością nikotyny. Niestety po dwóch latach wróciłem do palenia i chce znowu rzucić tym sposobem bo się fenomenalnie sprawdził. Od tamtego czasu pewnie sporo na rynku się zmieniło i byłoby molo gdyby mi ktoś polecił jakiś starter, skąd najlepiej zamawiać. Fajnie jakby papieros był łatwy w utrzymaniu bo pamietam że kiedyś musiałem robić jakieś przepalania, często mi się ulewał liquid co mocno wkurwiało.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Wtorek, 1 Maja 2018, 22:31
Przeczytaj co polecałem kilka postów wyżej. Wszystko zależy od kwoty jaką chcesz przeznaczyć, na wygodę palenia i stosunek chmura/smak itp. Jak coś to podbijaj na PW.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 2 Maja 2018, 09:38
Dzonson napisał(a):
Jak w ogóle dalej ci się sprawuje ten smok? Nie korci żeby wymienić na coś lepszego? :D

Kupując jakiegoś boxa masz do ustawienia Waty i sugerując się tym co masz napisane na grzałce je ustawiasz. Najlepiej trzymać się dolnej granicy, kombinować z ustawieniami wlotów powietrza żeby mieć idealną temperaturę chmurki, żeby był wyczuwalny smak i nic w gębę nie parzyło :D Plus wtedy raczej ciężko spalić taką grzałkę, chyba że jesteś fanem brania chmur przez dużo więcej niż 5 sekund, ale w to wątpie xD

Sprawuje się bardzo dobrze, ale dokładnie tak jest - korci mnie na boxa, żeby móc regulować moc i tak dalej ;). Pamiętam pierwsze przejście z grzałek 0,4 (w zestawie były) na 0,15. Noc i dzień zupełnie. Inna satysfakcja, smak. Tylko te 0,15 w moim smoku strasznie się nagrzewają szybko i więc podejrzewam, że to przez to potem mają chujowy smak. Stąd myślę o boxie z regulacją. Coś polecisz do 200 zł? Słyszałem, że spoko jest Voopoo Drag.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 3 Maja 2018, 00:27
No jest świetny, tylko najtaniej go kupisz za 239 w e-dymie. Reszta sklepów ceni go sobie nawet do 290 :D A polecam ci go z całego serca ze względu na wygląd, który jest unikatowy (ten wzorek i w ogóle), na bardzo przyjemne przyciski (klik itp) oraz to, że sam wykrywa na ilu watach można palić optymalnie gdy wrzucisz do niego nową górę. No i pamiętaj że dochodzi ci wydatek dwóch akumulatorów, średnio 30/40 za sztukę. Przy okazji lepiej kupić wtedy ładowarkę do akusów a nie ładować przez usb, bo podobnież pierdoli się elektronika. Wporządalu też jest z kompaktowych sprzętów wspomniany przeze mnie kiedyś Evic Vtc Mini tylko tam masz chyba do 50W, ale można zrobić update i masz więcej. Z tym spokojnie wyrobisz się w dwóch stówkach i to z akusem. Warto popatrzeć w Smokach i tam już wybrać to co odpowiada z wyglądem. Nie polecam takich wydziwianych konstrukcji jak H-priv, bo ten przycisk wygląda przezajebiście ale psuje się jak mało co.

Zastanów się też czy chcesz pozostać przy górach ze zbiorniczkiem czy może zarzucić co jakiś czas driper, który smakiem i chmurką niszczy to co ze zbiornikami, ale to oddzielny temat. Pozdro :wink:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 623 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Następna strona