Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 18 Września 2019, 08:25

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona
27.01-5.02.17, Polska / Almost Famous - Bonson x Laikike1 x Soulpete - PATRONAT SLG 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Almost Famous. & DJ Eprom (02.2017) [Zapowiedź]
  Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:20
Ale na chuj ludzi w błąd wprowadzasz Japan?
Imo Japan wg mnie jesteś niesprawiedliwy w stosunku do Bonsona, który pokazał (jak mógł najbardziej w swojej sytuacji #manchester_by_the_sea) profesjonalne podejście i "zrobił występ. Owszem, sala nie nadawała się do tego koncertu (choć byłem w tym miejscu na innych występach artystycznych i było okej - może wina "techników" tera), owszem Laik był jaki był, ale to obiektywne problemy techniczne, powiedzmy, utopiły show.

E: z mojej obserwacji, zarówno ruchów scenicznych (bardzo niepewnych wobec braku znajomości tekstów i braku doświadczenia tzw. koncertowego), jak i zachowania po koncercie, Laik nie był osobą pijaną. Uważam, że rozważania na ten temat godzą w dobra osobiste tej osoby. Zachęcam ochłonąć.

PS To właśnie najlepsze podsumowanie
loco napisał(a):
laik koncertowy laik

Ostatnio edytowano Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:32 przez kalahar, łącznie edytowano 3 razy

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:22
to co, kolejny rozpad zespolu przez koncerty? bo jesli to prawda to troche wstyd

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:24
Niech ten laik już wypierdala, mógłby zamknąć pizde po milczmenie i zostać królem albo nagrać równie dobrą dwójkę, a nie odwalać taką żenadę w postaci chujowego rapu, jakichś zjebanych rapaddixow i almost famous i chuj wie czego jeszcze. Po milczmenie opierdoliłbym mu kolbę, a teraz co najwyżej kazał spierdalać.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:24
Ablazir napisał(a):
Pozostaję liczyć, że tylko pierwszy koncert będzie chujowy i jutro już się nie zawiedziemy.

Nie liczył bym na to raczej, chyba o wiele bardziej prawdopodobne że panowie zamiast uczyć się zwrotek w ciągu nastu godzin to się schleją teraz, wstaną wraz z wygaśnięciem doby hotelowej, na kacu ruszą do Krakowa i tam będzie to samo. Jak coś się będzie miało zmienić to na te koncerty po paru dniach przerwy w Warszawie i gdzieś tam.

Smutno jakoś, wiadomo ze Laik jest bez obycia koncertowego to mu ciężko może być ale jak rozumiem w ogóle się goście tekstów nawet nie nauczyli i to już jest słabe no. I jak rozumiem tylko AF było "grane"? Żadnych leveli nic?

Cytuj:
czy ty tam jedziesz z jakiegoś Świnoujścia?

Z Zakopanego, 100km mam :D no ale autobus autobusem, koszty hotelu mnie pogrążają :D

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:26
Ale laik był tak najebany czy może po prostu wyjebka?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:32
GardenParty napisał(a):
Cytuj:
czy ty tam jedziesz z jakiegoś Świnoujścia?

Z Zakopanego, 100km mam :D no ale autobus autobusem, koszty hotelu mnie pogrążają :D

ślizgery przenocujcie użytkownika GardenParty, niech chłopak się pożenuje troche

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:34
@Kalahar .Nigdzie nie piszę że Bons chujowo, właśnie on to wszystko ratował. Jeśli przez ten sprzęt nie słyszałem Laika, a Bonsa wyraźnie to mógł mu oddawać swojego majka c'nie? Niee no sorry wszystko jak wszystko, ale najgorsze to było. Serio.
Jeee Wrocław! Siedemjeden! Siema Wrocław! Pow pow! Żenada.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:41
Laik nie był najebany, jedyny plus z ich strony, że mogłeś podbić do nic kulturalnie przy barze i byli otwarci na każdego. Z każdym byli w stanie zamienić parę słów.
Co do samego koncertu to po 1) akustyka - jeżeli poważna organizacja, za jaką uważam(uważałem) Hip Hop Koncert, organizuje taki event i daje to do pubu gdzie nie jest to najlepsze miejsce ku temu, to ciężko się dziwić. 2) W zasadzie to był koncert Bonsoula z hajpmenem w postaci Laika, grali numery z AF, ale jednak w tym wszystkim to przeważał Damian i numery z Lepiej nie pytać, a Laik nawet niestety nie podołał zwrotki w Palancie :( 3. Zrobili przerwę 5 minut, żeby dać majstrom naprawić ten sprzęt, ale po 25 minutach się zdenerwowałem i kulturalnie sobie wyszedłem. 4. Publiczność - co do ludzi to chyba zacznę omijać już rapowe imprezy, trochę szkoda mi się zrobiło Mara, który próbował, a w odpowiedzi dostał Okrzyki "Ryba Taxi" (najtańsza w mieście taxa). Podsumowując, zawód ogromny. Może ktoś z Was ślizgerki został do końca i da znać czy wrócili na scenę i zagrali czy zostali ostatecznie na barze?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:43
No jak kwestie sprzetowe, to raperzy chuja mogą zrobic niestety i to w sumie nie ich wina. W ogóle jaki pub ocb. To już w klubach niby przeznaczonych do grania jest czesto straszny problem zeby porządnie zagrac, ale tam to musial być chaos kompletny.

Ostatnio edytowano Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:44 przez the_god19, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:44
nadol napisał(a):
trochę szkoda mi się zrobiło Mara, który próbował, a w odpowiedzi dostał Okrzyki "Ryba Taxi" (najtańsza w mieście taxa). ?

:bowdown: :bowdown:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:49
Super koncert Bonson

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:50
the_god19 napisał(a):
No jak kwestie sprzetowe, to raperzy chuja mogą zrobic niestety i to w sumie nie ich wina. W ogóle jaki pub ocb. To już w klubach niby przeznaczonych do grania jest czesto straszny problem zeby porządnie zagrac, ale tam to musial być chaos kompletny.

Nooo we Wrocku z nowym rokiem zamknęli najpopularniejszy klub do grania rapowych koncertów czyt. Alibi, gdzie Hip Hop Koncert robił chyba 90% koncertów i trzeba było gdzieś to umieścić i wybrali pub, w którym jest mała sala koncertowa, może nie było jakiegoś ścisku ale akustyka najgorsza na świecie, mega duża wina sprzętu w tym wszystkim. A przecież można było zrobić to w Zaklętych Rewirach, gdzie np. był koncert Problemu i wiele innych imprez i uchodzi to miejsce we Wrocławiu, za obecnie najlepsze do koncertów. Może o tym świadczyć, że są tam organizowane imprezy od Rapu, aż po Techno.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:53
nadol napisał(a):
Hip Hop Koncert

Nie wpierdalaj spacji w te litery. To raz.

Dwa, nie ma w tej chwili innego miejsca na takie koncerty. Tysiąc razy pytaliśmy się właściciela/managera jak będzie ze sprzętem i zapewniał, że będzie zajebiście i damy radę. Akustyk nie dał, w pewnym momencie straciłem głos drąc japę na niego. Alibi się zamknęło, reszta klubów jest za duża albo za mała na taki event.

I jaki pub, byłeś tam w ogóle czy kurwisz ot tak. Była normalnie salka koncertowa + w chuj miejsca poza nią, co prawda okazała się trochę za mała, ale nie nazywaj tego miejsca pubem, bo to pierdolenie zwykłe.

Co do reszty pretensji to już nie do mnie. Pozdrawiam mocno wszystkich użytkowników, których spotkałem, symaptyczne z Was mordy :D

PS. Nie, nie można było tego zrobić w Zaklętych.

Ostatnio edytowano Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:57 przez LuckyLuke, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:54
To chyba byłem na innym koncercie jeśli uważacie że Laik nie przesadził z alkoholem. Szacunek dla Bonsona ze próbował to uratować . No i kurwa to nagłośnienie to na prawdę kompromitacja

Wysłane z mojego SM-J500FN przy użyciu Tapatalka

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 01:58
LuK_ napisał(a):
nadol napisał(a):
Hip Hop Koncert

Nie wpierdalaj spacji w te litery. To raz.

Dwa, nie ma w tej chwili innego miejsca na takie koncerty. Tysiąc razy pytaliśmy się właściciela/managera jak będzie ze sprzętem i zapewniał, że będzie zajebiście i damy radę. Akustyk nie dał, w pewnym momencie straciłem głos drąc japę na niego. Alibi się zamknęło, reszta klubów jest za duża albo za mała na taki event.

I jaki pub, byłeś tam w ogóle czy kurwisz ot tak. Była normalnie salka koncertowa + w chuj miejsca poza nią, co prawda okazała się trochę za mała, ale nie nazywaj tego miejsca pubem, bo to pierdolenie zwykłe.

Co do reszty pretensji to już nie do mnie. Pozdrawiam mocno wszystkich użytkowników, których spotkałem, symaptyczne z Was mordy :D

PS. Nie, nie można było tego zrobić w Zaklętych.

Tak byłem i przepraszam, że wielce uraziłem wsadzając spację. HipHopKoncert ;)
Pozdrawiam serdecznie

Powrót do góry

Post Re: 27.01-5.02.17, Polska / Almost Famous - Bonson x Laikike1 x Soulpete - PATRONAT SLG
  Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 02:00
kontrolny, bo w sumie cyrk w tym carpe się odbył :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 02:08
Bez spiny, możesz kurwić ile chcesz, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Co do nagłośnienia i akustyki to też jestem wkurwiony strasznie.

Tylko miejcie tę świadomość, że albo ten klub, albo żaden.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na facebooku

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 02:16
LuK_ napisał(a):
Bez spiny, możesz kurwić ile chcesz, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd. Co do nagłośnienia i akustyki to też jestem wkurwiony strasznie.

Tylko miejcie tę świadomość, że albo ten klub, albo żaden.

Nic nie kurwie, ani jednego wulgarnego słowa nie użyłem. Jestem po prostu bardzo zawiedziony. Chodzę na Wasze koncerty od 2011 roku i zawsze byłem zadowolony, za co macie u mnie szacun za te wszystkie koncerty i dobre słowo tutaj pozostawiam, ale jednak dzisiaj coś zawiodło i każdy z nas ma o to żal, bo mamy świadomość, że ilość koncertów Laika jest jaka jest. 5!

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 02:31
macie jakieś filmiki?

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 28 Stycznia 2017, 02:43
Chujowo, ze się zjebalo nagłośnienie, ale co do reszty to chyba ludzie za bardzo płaczą. Klimat byl fajny, darcie pizdy i ogolnie rozpierol póki grali plus mozna bylo podbić i pogadać z każdym czy się napić z laikiem. Jakby mi kurwa zależało tylko na słuchaniu to bym siedział w domu z słuchawkami....

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 314 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 16  Następna strona