Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Sobota, 25 Stycznia 2020, 01:08

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3875 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 194  Następna strona
Ostrzeżenia 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Ostrzeżenia
  Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 01:01
Chciałem jakiś czas temu nawet bronić administracji, że nie jest taka zła i w ogóle, że to tylko cywil daje warny z dupy a reszta jest w porządku/wina po obu stronach, ale ten warn dla Problema to jedna z najgłupszych rzeczy, jaką ostatnio zrobiliście. Jakie jest tego właściwie uzasadnienie? A, i czy dostanę warna za pytanie się o ostrzeżenia w temacie ostrzeżenia?

e2:dodałem "a, i czy" żeby mnie tu niektórzy nie oskarżali zaraz o jakieś głupoty

Ostatnio edytowano Czwartek, 11 Lutego 2016, 01:07 przez mandela, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 01:03
z tym facebookiem to sto procent prawdy, zbyt wiele się tam nie dzieje.
mnie osobiście ten cały rygor za bardzo nie dotyka (chyba 2 razy warna dostałem od momentu rejestracji i z tego co pamiętam to ze swojej winy), ale trochę zabawnie wygląda to wlepianie trzeciego warna użytkownikom za głupoty tak naprawdę. regulamin regulaminem, ale czasem można trochę poluzować gumę, jeśli dany post w niczym nie szkodzi.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 11:22
numerpierwszy napisał(a):
nie no, naprawdę sprzedaliście mu bana? :lol: obserwuje to forum od jakiegoś czasu i zamiast w stronę luźnych dyskusji & dobrej atmosfery (nawet lekko prowokacyjnej)

Jak dla mnie to ta atmosfera prowokacyjna zbytnio się zagęściła i zamiast tych luźnych dyskusji są grane nagminne prowa. Pr****m jest tego najlepszym przykładem.

to wszystko poszło w stronę państwa policyjnego gdzie najważniejsze jest wsadzenie warna za "nieuzasadniony" spoiler albo dyskusja o tym czy już trzeba karać za używanie funkcji quote czy jeszcze nie :lol: Nie rozumiem takiej polityki, a chętnie dowiem się co jest tego powodem.

Nie żebym bronił administracji, ale gdybyście ze swojej strony zachowywali się normalnie to podejrzewam, że te warny nie leciałby tak często. Ale wiadomo, lepiej pocisnąć bekę. Zaraz zlatują się e-koledzy z okrzykami FREE tutaj wstaw ksywę zbanowanego śmieszka itd. Sami nakręcacie te zachowania. Oczywiście sam nie popieram działań Cywila w niektórych sytuacjach, ale jak nie mam nic do powiedzenia to nie silę się na jakieś chujowe teksty typu "Pan Cywi(L) a za co warn? Ps. jebać legie".

Kadłub, dla Ciebie info, weźcie się lepiej za fanpage na fb (7k lajków, o zasięgu postów patrząc po szerach/lajkach nawet nie chcę myśleć), na jakąś szeroko zakrojoną promocję, kanał na yt, wywiady z raperami (q&a), cokolwiek - mamy XXI wiek, szczyt socialmedia, możliwości dotarcia do fana nieograniczone - a slizg pod tym kątem leży i kwiczy od jakiegoś czasu. Widać że potencjał jest, ale nie wiem czy nie ma sił wystarczających na realizację pomysłów, a może odpowiedzialne osoby zawodzą na tym polu? Strzelam, żadne oskarżenia.

Jeżeli masz jakieś pomysły to przedstaw je adminom. W temacie czy na pw. A jeżeli czujesz się na siłach to może sam zgłoś się do prowadzenia fb?

mandela napisał(a):
ale ten warn dla Problema to jedna z najgłupszych rzeczy, jaką ostatnio zrobiliście

Nie głupsza niż jego chujowe prowokacje. Już dawno powinien siedzieć na dożywotnim permie.

Ps. cytując P******ma
http://slizg.eu/viewtopic.php?p=2179980#p2179980
także teraz śmiało może dołączyć do #GMLL

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 11:27
Widzę, że ktoś liczy na posadkę.

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 11:47
wielkie kurwa pozdro 2115

Ostatnio edytowano Wtorek, 11 Czerwca 2019, 20:35 przez alexmahone, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 11:54
No właśnie, ujawniej się gwiazdo

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 12:08
no nieźle z dupy ten warn, szczególnie że:
1. był to trzeci warn, który wysłał jednego z ciekawszych userów tego forum na miesięczną banicję, wiem że ostrzeżenie to ostrzeżenie, niezależnie od tego które i jakie będą jego konsekwencje, no ale szanujmy się, mogę poprzeć mój argument przykładem - w piłce nożnej rzut karny dyktuje się w teorii po faulu w obrębie szesnastki, aczkolwiek w praktyce odgwizdywane są tylko te, które są naprawdę nadmiernie ostre, bo wiadomo, że po rzucie karnym w 90% przypadków pada bramka (no chyba że do piłki podchodzi najlepszy człowiek i piłkarz na ziemi lajonel messy), myślę że to celny argument. szach

2. admin nadający naszemu PROBLEMowi warna ewidentnie nie znał sytuacji, chodziło o typa który jednego dnia ma awatar sentino i podpis gm2l, drugiego dnia awatar przekreslonego sentino i podpis jebac sentiego i cala ekipe jego (plus wypisuje jakieś głupoty), a trzeciego znowu awatar sentino i udaje że wszystko jest super, no po prostu zachowanie podłe, kara się należała. mat

3. jaki kurwa offtop?mat[2]

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 15:56
Na trzy sekundy wyobraź sobie że nie jesteś adminem i przeczytaj to co piszesz bo chyba nawet nie jesteś świadom jak to komicznie brzmi

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 16:02
kadłub psie, sam wypierdalaj do budy, a nie obrażasz użytkowników
problem to był foruming salonowy, a nie prosto z pijanych trybun pewnego warszawskiego klubu

WARN + ban na 2 miechy

Problemów miałem więcej niż wyprzedaży w czarnym piątku

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 20:40
Paulie napisał(a):
Widzę, że ktoś liczy na posadkę.
widze ze ktos mial posadke, nie zrobil kompletnie nic przez 2 miechy i ja stracil za biernosc i typowe dla tego srodowiska opierdalanie sie, a teraz go to boli.
alexmahone napisał(a):
ładny warn z dupy, który to taki mądry był
nie masz nic do napisania to nie pisz albo licz sie z konsekwencjami i zeby byla jasnosc to nie ja rozwiazalem ten problem i patrzeac na ten teatrzyk nawet zaluje ze tego nie zrobilem pierwszy

Prawda jest taka ze grabil sobie od dawana i ciagle testowal bezczelnie granice - sam sie prosil. To analogia do rodzinnych awantur, zbiera sie i zbiera a potem wybuca "bo zupa byla za slona. Jezeli ktos tego nie kmini wspolczuje mu uposledzenia 'zmyslu' ktory ktory bardzo ulatwil by mu odnalezienie sie w spoleczenstwie.

pozrawiam i zycze milego dnia!

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 20:58
kadłub porównał użytkownika do psa- ok
użytkownik Mito zrobił to samo z kadłubem -banik
Brawa, brawa!!!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 21:01
Nie wiem co ty miales z polskiego ale radze ci nie zakladac w sadzie spraw o zniewazenie bo slabo na tym wyjdziesz finansowo. Nie widzisz roznicy pomiedzy przenosnia, mowiaca o zbyt duzej ilosci swobody a powiedzeniem do kogos "ty psie" to nie mam wiecej pytan i nie planuje kontynuowac monologow do sciany.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 21:10
Oczywiście że widzę różnice, i nie wiem do czego to był follow up, jednak jak by na to nie patrzeć to od admina oczekuje się nieco więcej niż porównywanie użytkowników do psów, nawet jeśli użyto przenośni. Macie się chuj wie za kogo.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 21:13
leon napisał(a):
alexmahone napisał(a):
ładny warn z dupy, który to taki mądry był
nie masz nic do napisania to nie pisz albo licz sie z konsekwencjami

o co tu chodzi? znaczy rozumiem to zdanie, ale co to ma do mojego postu albo bezpodstawnego bana dla problema

warn za spam, w konsekwencji ban na miesiac - leon
ps. kolega zaspamowal, w swoich postach nie uzyl zadnego argumentu, zaspamowal temat pomimo upomnienia w moim poprzednim poscie, zanim dalem warna przegladnalem ostanie 5 stron jego postow i nie znalazlem nic wartosciowego, bez zalu.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 21:59
Proszę się uspokoić, bo wygląda to jak pałowanie uchodźców, którzy rzucają odchodami jak małpki w zoo.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:02
zdajecie sobie sprawę, że właśnie organizujecie projekt 'forum pod moderację', nie odwrotnie? jesteście jedynymi osobami którym forum się będzie teraz lepiej czytało, co jest śmieszne biorąc pod uwagę, że w ogóle go nie czytacie, poza tematami o nowej płycie dilated peoples i tym drugim gdzie chwalicie się grabiszczemu winylami. warny za spoiler były bardziej znośne

dawajcie już tego bana, chyba należą mi się 2 miesiące za s̶p̶a̶m̶ wpisanie się w tym dziale, w końcu poprzedniego dostałem za offtopic w offtopicu

Powrót do góry
  Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:04
To ja solidarnie z użytkownikami.
To co się dzieje to zarzynanie forum, niedobrze gdy zakompleksione osoby dorywają się do stołków :nonono:

e: a jak nie widzicie jak coraz więcej naprawdę wartościowych użytkowników (bynajmniej nie mówię tu o mnie) odchodzi z forum, a w zamian zostaje jakiś goldszus, to apeluję o to, byście serio przemyśleli czy chcecie by tak wyglądał ślizg w 2k16 and so on

e2: @Hyde, czemu mnie nie dziwi, że akurat tak beznamiętny, miałki i smutny użytkownik pisze takie posty?

Ostatnio edytowano Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:15 przez .........., łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:07
to nie zarzynanie, to leon urządził sobie noc długich noży.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:10
Paru krzykaczy zniknie, a forum wcale od tego nie ucierpi. Niektórzy chyba nieco zbyt wysoko cenią samych siebie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 11 Lutego 2016, 22:43
leon napisał(a):
Nie wiem co ty miales z polskiego ale radze ci nie zakladac w sadzie spraw o zniewazenie bo slabo na tym wyjdziesz finansowo. Nie widzisz roznicy pomiedzy przenosnia, mowiaca o zbyt duzej ilosci swobody a powiedzeniem do kogos "ty psie" to nie mam wiecej pytan i nie planuje kontynuowac monologow do sciany.

mnie wyzwano, dokładnie na tym forum, od raka i idioty i to przez administratora króla forum. i co z tym zrobimy?

wiem, wiem, "zgłoś to rozpatrzymy"

Spoiler:

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 3875 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 171, 172, 173, 174, 175, 176, 177 ... 194  Następna strona