Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 20 Września 2018, 15:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona
Bloodborne 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Bloodborne
  Wysłano: Czwartek, 21 Stycznia 2016, 19:38
Łatwo w sumie pisać z tym ustawianiem się jak ona wali combosy co 3 sekundy. Najbardziej wkurwia mnie ta jej sierść, bo nie widze w którym kierunku zaatakuje, gdyby nie to szmata by gryzła ziemie już wczoraj. Iść na innego bossa nie mogę bo u Amelii już 30k zostawiłem, trochę szkoda.

E: Nie mogę się udać na lewo od Amelii do Hemwick Charnel Lane bo jest zablokowane mgłą, google milczy, o co tu chodzi?

E2: Wyjście z gry przy tej mgle i ponowne włączenie pomogło, mgła znikła, zakładam, że jakiś bug.

Idę poeksplorować tą okolicę, ubić wiedźme i podlevelować, bo przy Amelii mi już nerwy puszczają, a kasa przepadła.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 23 Stycznia 2016, 14:21
Wracam do tematu panowie!

@Rev Serio masz tyle problemów z Amelią? Ja sukę ubiłem za pierwszym podejściem, najlepiej dużo turlaj się między jej nogami i staraj się ją non stop zachodzić od tyłu i napierdalać kombosami po kostkach, polecałbym Ci trening z bestią Paarl, bo na początku gry jest ona w chuj trudna, ale bladź ubiłem i naprawdę dużo mi to dało jeśli chodzi o skila w tej grze.

@Bolo - progress jest konkretny, ale na "chwilę" (czyt. tydzień) się kurwa zatrzymałem na bossie opcjonalnym w Zamku Cainhurst, więcej pisać o nim nie będę, żeby nie spoilerować, ale szmaciarz jest w top3 najcięższych bossów w grze, padłem na kolana jak w końcu skurwysyna ubiłem, to było już jak tortura. Teraz jestem już w Auli, także niestety jestem coraz bliżej ukończenia tej wspaniałej gry, ale chcę trochę podskoczyć jeśli chodzi o Lochy Kielicha, bo dopiero 2 mam za sobą, a żeby nie spoilerować dużo, to powiem, że warto ukończyć ich 15 ;)

Co do broni i stroju to biegam właśnie w tym stroju Ellen, którą niestety zabił Henryk, bo nie dałem rady jej tam pomóc, ale dzięki temu mam od niej przerozpierdalające sztylety, Ostrza Miłosierdzia, które już ulepszyłem do +9, a jako broń opcjonalna to biegam z Laską, jest użyteczna przy większej liczbie wrogów, bo można ją zmienić w pejcz, polecam serdecznie.

Wiecie, że jak macie ponad 40 wglądu to w Śnie Łowcy macie nowy motyw muzyczny? Swoją drogą jest on przewspaniały <3 Kocham tę grę, muszę kupić GOTY :oops:

wierzę w rap, za naiwność mnie zabij kurwo

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Stycznia 2016, 12:35
Ja teraz dotarlem do bossa,Corka kosmosu czy jakos tak. Skurwol ciezki tez jest,pare razy podchodzilem ale dpsy mieczem Ludwiga srednie wchodza,mimo,ze jest na +9 i mna miota mocno . Zaproszenie do zamku tez mam,chyba sie wybiore niedlugo.
BTW jaki lvl macie? Jak macie rozlozone punkty?

RUS teraz w promocji jest w PS store GOTY za 125zl i dodatek Old Hunters za 42zl. Ja juz powinalem.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Stycznia 2016, 12:39
Ja ok 35, punkty w witalnosc i sile po rowno sie staram, do tej pory chyba jeden wsadzilem w skilla. Witalnosc bodajze na 25, sila 21. Ogolnie na priorytet chyba stawiam witalnosc, bo w tej grze mozna byc maszyna do zabijania a wystarczy chwilka nieuwagi i lezysz. Ja chwilowo odstawilem bloodborne bo sie troche zniechecilem i zaczalem pykac w GTA 5 Online. Wpisze sie jak zalicze jakis progres i ubije Amelie #wierze. Pozdro dla was.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 24 Stycznia 2016, 13:05
59 czy coś w tym stylu. Zrobiłem postać na Umiejętności (zręczność w sensie) i tego mam 40, kondycji 21, witalności chyba z 26, dobry build to jest sieka się wszystkich sztyletami, które mają teraz u mnie S-kę jeśli chodzi o premię do skilla. Co do tej promocji to nie widziałem tego, ale chyba będę jebanym bananowcem i pownię sobie fizyczne wydanie, nie mogę nie mieć tej pięknej gry na fizyku. Ebrietas podobno najtrudniejszym bossem jest, także wierzę w Ciebie ryju! Amelie rozkurwisz Rev, zepnij dupsko i nie odpuszczaj, to podstawa w tej grze!

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 1 Lutego 2016, 21:41
Jestem na drugim bossie i jaki to jest rozpierdol. Kucowanko, Lovecraftowanko, gotowanko.

JESTEŚ KURWĄ, ZDECHNIESZ KURWĄ, KURWA, KURWO

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm WWW

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:19
I jak tam u Was panowie? JA trzaskam lochy kielicha, możliwa jest platynka ;) EBRIETAS ROZJEBANA ZA PIERWSZYM PODEJŚCIEM, KTO DA WINCYJ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:28
U mnie Pastor Amelia i w ogóle beka, bo przez nieuwagę zajebał mnie Reaper i trafiłem do jakiejś opuszczonej/upadłej/chujowej wioski, a że miałem na sobie strój kościoła to zagadała do mnie tam jakaś zakonnica, dostałem propsy za to, że gramy w tej samej drużynie, ale ja nadal byłem spanikowany, bo nie wiedziałem jak stamtąd spierdolić. No i oczywiście garbate baby wykuwały mi oczy - w ogóle, motyw ślepoty czy posiadanej wiedzy szaleńca to jest taka rozpierdol rozkmina, jaaaaaaaa jeeeebieeee. Powoli zaczyna robić się naprawdę ciężko - przeciwnicy na tyle OGROMNI, że mój atak nie przerywa ich.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:35
Powiem Ci tak, spróbuj przejść to więzienie, na początku nie będzie łatwo, będzie wręcz przejebanie, ale jak już uda Ci się przejść ten etap to duuuuży progres zrobisz jako grasz, wiem to po sobie.

No i mały spoiler co do tego więzienia, jak nie chcesz sobie psuć gry to nie otwieraj, ale może Ci to mocno pomóc:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 21:38
Lampę już znalazłem, zapomniałem napisać. W ogóle ten motyw więzienia jest super mega. Wrócę tam w takim razie, bo mnie wkurwiają te wielkie chuje.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: środa, 3 Lutego 2016, 22:50
Czekam na dalsze opisy ewentualnie jakiś lets play.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 10:30
Paulie ja po low kicku i przeniesieniu tam po prostu zwialem i wrocilem pozniej,bo bylem za slaby tam z levelem. Jest tam alternatywny boss,teoretycznie mozesz sobie zablokowac do niego dostep,jesli nie dziabniesz go przed Romem,ale da sie to tez obejsc.
Ja mam odblokowanych 3 bossow:Martyra na Zamku,Ebrietasa i wczoraj znalazlem Micolasha. Tego ostatniego latwo dziabne,ale dwoch pierwszych mnie bije mocno.
RUS daj wskazowki na Ebrietas jakies :oops:

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 4 Lutego 2016, 11:08
Jak sobie was czytam to aż chce się wrócić. Tylko pewnie będę musiał zacząć od początku, bo teraz wskoczyłbym na dzień dobry po szyję w gówno, z drugiej strony nie chce mi się powtarzać tych kilkunasty/kilkudziesięciu godzin, rzuciłem grę przy pająku na jeziorze :(

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 6 Lutego 2016, 16:35
Jetson napisał(a):
Ja mam odblokowanych 3 bossow:Martyra na Zamku,Ebrietasa i wczoraj znalazlem Micolasha. Tego ostatniego latwo dziabne,ale dwoch pierwszych mnie bije mocno.
RUS daj wskazowki na Ebrietas jakies :

To masz teoretycznie dwóch najtrudniejszych bossów w grze teraz do odhaczenia, powodzenia życzę, ja Longariusa ubijałem tydzień, będzie śnić mi się do końca życia chyba ten cweluch brudny. Co do Ebrietas to starałem się non stop trzymać jej tyłów i napierdalałem ją ile wlezie, tyle :D A Micolash nie jest praktycznie w ogóle trudny, trudny to jest etap za nim, nie to żebym straszył :joint:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 8 Lutego 2016, 21:10
U mnie Amelia i Wiedźmy z Hemwick, nie wiem na którego z bossów iść najpierw. :/

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 9 Lutego 2016, 02:09
Idz na Wiedzme,duzo latwiejsza.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Lutego 2016, 12:35
Najtrudniejsze trofeum do zdobycia (poza platyną) wpadło, teraz to już z górki chyba pójdzie :)

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 13 Lutego 2016, 14:58
U mnie tez spory progres. Z podstawki zostalo mi 3 Gherman,Moon Presence jak ogarne 3 pepowinke i Martyr,ty skurwolu. Lvl 70+ i zaczalem sobie skubac lokacje z DLC i tez jest super. Ale na platyne nie wiem czy sie porwe.
O ktorym trofeum mowisz?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Lutego 2016, 09:38
Dla ludzi co lubia pykac na skroty polecam:
http://www.playstationtrophies.org/foru ... level.html

Platyna wbita w jeden weekend.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 14 Lutego 2016, 09:45
Za Lochy Kielicha. Loch gdzie masz tylko połowę bazowego HP przykuł mnie na parę ładnych dni do konsoli. Teraz lecę już z NG+, będę musiał zdobyć trzecią pępowinę, bo w pierwszym przejściu
Spoiler:
. Ale zostało mi już tylko trofeum za wszystkie bronie i za przejście gry z trzema pępowinami, także dobrze jest, kwestia 3 dni myślę :)

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 121 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna strona