Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 20 Sierpnia 2018, 05:50

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona
[serial] Sons of Anarchy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: [serial] Sons of Anarchy
  Wysłano: Wtorek, 30 Grudnia 2014, 17:10
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 3 Stycznia 2015, 11:35
ostatni odcinek
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 10 Stycznia 2015, 23:53
Właśnie skończyłem. Serial :bowdown: Nie jest idealny oczywiście, ale podobał mi się. Jaram się klimatem, choć muszę przyznać, że momentami było nudno. Obstawiam, że to wina długości odcinków. Powinni je podzielić na więcej.

Spoiler:

Polecam obejrzeć.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Kwietnia 2015, 13:51
Warto zaczac oglądac ? Dzieje sie rozpierdol czy bardziej jakies watki milosne ? napiszcie czy sie napierdalaja pomiedzy gangami, czuc taki wciagajacy klimat ridersow ?

Szybkie tempo, mocne basy, koka z tacy, zapach kasy
Agentury, dziwki, szmaty ♥

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 5 Kwietnia 2015, 13:53
Warto.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 5 Kwietnia 2015, 21:06
Czuć klimat mocno. Polecam, moje TOP5 seriali

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Kwietnia 2015, 18:06
Jest rozpierdol w głównej mierze, w każdym odcinku tak naprawdę coś się dzieje. Warto.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 6 Kwietnia 2015, 18:18
Obejrzalem jakos 5 odc i nie wiem, jakies to plytkie takie...
Ogladac dalej bo to sie zmieni, czy tez do konca ow serial skupiony bedzie tylko wokol rozpierduchy, ktora sieja chlopacy na motorasach?

Jesli to drugie, to polec mi ktos cos glebszego/ciekawszego, True Detective i The Wire widzialem.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Kwietnia 2015, 18:42
a propo soundtracku
https://www.youtube.com/watch?v=yQ_U6ib4U4k

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 6 Kwietnia 2015, 23:34
Maksymalnie angażujący, chociaż trzeba powiedzieć ,ze nie jest to jakoś swietnie zrobiony serial. Najbardziej wkurwia brak realizmu(w 7 sezonie szczególnie) i małe przyglądanie się do efektów specjalnych.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 3 Lipca 2015, 11:46
No niestety, te niedociągnięcia wynikają oczywiście z budżetu (brawo Szerloku!). Z tego co czytałem w internetkach (jeśli już ktoś o tym tutaj pisał, niech mi wybaczy), to ten serial nie jest nawet w światowym TOP 10, jeśli idzie o nakłady finansowe per odcinek. Nie przeszkodziło to jednak w odcięciu mnie wieczorami od świata w ciągu ostatnich kilkunastu tygodni - 7 sezonów na jednym wdechu.
Są momenty słabsze a nawet wkurwiające i wrzucone na siłę, ale pozytywów jest tyle iż na dzień dzisiejszy ten serial ląduje u mnie na półce razem z "The Wire" i "Breaking Bad".
Ciekawe jak w przyszłości poradzi sobie Charlie Hunnam. Obejrzałem w zeszłym tygodniu film z 2012 roku "Deadfall" i miałem bekę jak się bujał jak rezus tym swojem chodem ala Jax Teller :lol:. Aż sobie chyba ściągnę "Hooligans" i obczaję co tam odstawiał zanim nastała w jego życiu era Jaxa, no hommo.
Obecnie dużo się plotkuje o prequelu który miałby być filmem fabularnym, no i czekam na "The Bastard Executioner".

10/10 nara.

http://www.facebook.com/kosciey < marniak

06/10/2014:
Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Września 2015, 08:56
Jakiś czas temu do mediów trafiła informacja, jakoby serial "Synowie Anarchii" miał doczekać się spin-offu. Nadchodząca historia skupiałaby się na motocyklowym klubie Majów (Mayans). Dziś wiemy, że Kurt Sutter zastanawia się nie tylko nad stworzeniem spin-offu, ale przede wszystkim kolejnego sezonu.

http://aleseriale.pl/title,Synowie-Anar ... aid=615909

aż się micha cieszy !! :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Września 2015, 09:09
Szkoda, że Majowie, nigdy ich nie lubiłem.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Piątek, 11 Września 2015, 09:49
Serial (jeden z moich ulubionych) zakończył się w dobry sposób, ale wiadomo, że nie pogardziłbym nowym sezonem albo spin offem.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Września 2015, 16:57
Majowie pasowali jako dodatek, ale ogladanie latynosow na motorach i inny klimat zupelnie pewnie serialu srednio by mi odpowiadal. Kręcenie nowego sezonu byłoby też cieżkie do udźwignięcia. Nastawiony jestem sceptycznie, chyba ze to mialaby byc zupellnie inna historia.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 11 Września 2015, 18:09
a ja się jaram, Marcus Alvarez to jedna z moich ulubionych postaci, poza tym klimat leżący niedaleko Mongols, związki z Byz Lats i te cudowne motocykle, będzie super ziomki, mówię wam.

swoją drogą, obejrzałbym też serial o Grim Bastards, ale to chyba niemożliwe do zrealizowania ze względu na działalność chłopaków z 1DOWN.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Niedziela, 11 Października 2015, 13:16
a dla mnie można by tego już nie ruszać
serial jest w moim top3 i wiadomo że kocham całym serduszkiem, ale właśnie tak powinien się zakończyć z niedosytem i sentymentem a nie ze świadomością że kolejne sezony czy spin offy są jakiś odgrzewanym patentem

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Stycznia 2016, 20:43
Ishi napisał(a):
Lansky napisał(a):
Czy wielbiąc Breaking Bad gdy zacznę oglądać ten serial będę usatysfakcjonowany? :)

Mając trochę wyczucia - nie. Z każdym sezonem bardziej schodzi na psy, jeszcze te pierwsze da się oglądać ale ostatni, to powtarzalne schematy, drewniane aktorstwo, tłuczenie tych samych frazesów i za grosz innowacji. Nie warto.

Minęło trochę czasu i wziąłem się za oglądanie. Zachwycony nie jestem przyznam szczerze. W zasadzie chyba nie ma w tym serialu nic co by mnie porwało. Inne produkcje mogłem oglądać odcinek za odcinkiem, a tutaj niemal każdy kolejny oglądam jednym okiem, aktualnie rozpocząłem trzeci sezon. Jednym z niewielu plusów jest Jax i muzyka :bowdown: Wszystkie te ich akcje jakieś wyrwane z kontekstu. Gang motocyklowy trzymający w ryzach miasto i dbający o bezpieczeństwo mieszkańców. Policja, która nie ma nic do powiedzenia, członkowie gangu którzy wchodzą na komisariat jak do siebie. Strzelaniny, pościgi, morderstwa na zlecenie w biały dzień. Może tutaj już za bardzo się przyczepię ale taki gang składający się z ~10 osób to nie wygląda dla mnie zbyt poważnie. Oglądałem i szanuję mocno The Sopranos i tam to miało wszytko ręce i nogi. Aktorstwo strasznie drętwe, postacie nudne i bezpłciowe. Sama fabuła i wątki główne mało interesujące. Jedyne na co liczę to mocniejszy beef między Clayem i Jaxem co będzie skutkowało odjebaniem tego pierwszego.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 13 Stycznia 2016, 20:54
Fajnie się dzieje tak od połowy pierwszego sezonu. Serial nie jest wybitny, ale bardzo dobrze się go ogląda. Zawsze coś się dzieje, nie ma raczej nudy.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 14 Stycznia 2016, 22:29
Lansky napisał(a):
Ishi napisał(a):
Lansky napisał(a):
Czy wielbiąc Breaking Bad gdy zacznę oglądać ten serial będę usatysfakcjonowany? :)

Mając trochę wyczucia - nie. Z każdym sezonem bardziej schodzi na psy, jeszcze te pierwsze da się oglądać ale ostatni, to powtarzalne schematy, drewniane aktorstwo, tłuczenie tych samych frazesów i za grosz innowacji. Nie warto.

Minęło trochę czasu i wziąłem się za oglądanie. Zachwycony nie jestem przyznam szczerze. W zasadzie chyba nie ma w tym serialu nic co by mnie porwało. Inne produkcje mogłem oglądać odcinek za odcinkiem, a tutaj niemal każdy kolejny oglądam jednym okiem, aktualnie rozpocząłem trzeci sezon. Jednym z niewielu plusów jest Jax i muzyka :bowdown: Wszystkie te ich akcje jakieś wyrwane z kontekstu. Gang motocyklowy trzymający w ryzach miasto i dbający o bezpieczeństwo mieszkańców. Policja, która nie ma nic do powiedzenia, członkowie gangu którzy wchodzą na komisariat jak do siebie. Strzelaniny, pościgi, morderstwa na zlecenie w biały dzień. Może tutaj już za bardzo się przyczepię ale taki gang składający się z ~10 osób to nie wygląda dla mnie zbyt poważnie. Oglądałem i szanuję mocno The Sopranos i tam to miało wszytko ręce i nogi. Aktorstwo strasznie drętwe, postacie nudne i bezpłciowe. Sama fabuła i wątki główne mało interesujące. Jedyne na co liczę to mocniejszy beef między Clayem i Jaxem co będzie skutkowało odjebaniem tego pierwszego.

no i teraz najgorszy imo sezon, ten w Irlandii

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 596 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30  Następna strona