Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 19 Grudnia 2018, 02:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1701 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona
NBA 2015/2016 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post NBA 2015/2016
  Wysłano: środa, 17 Czerwca 2015, 22:43
Nie ma się co rozczulać, lecimy z nowym tematem, sezon 14/15 skończył się nawet nie 24h temu, a juz sporo info:

1. To co każdy już wie czyli Stephenson w Clippers za Barnesa i Hawesa. Prawdopodbnie Clipps robią miejsce dla Pierce'a na SF i pewnie będą handlować Jamalem.
2. Mike Malone nowym trenerem Denver Nuggets.
3. Jimmy Butler raczej będzie szukał umowy w stylu 50/3 niż 5 letniego maxa. Ostatnio przebywał w LA i bardzo mu się podobało :wink:
4. Mark Cuban mocno podpalony na Deandre, pewnie zaproponuje mu maxa, zostając przy Dallas Monta Ellis prawdopodbnie wejdzie na rynek wolnych agentów.
5. Jak wiadomo masa zespołów chce Aldridge'a i Gasola. Marc wypowiadał się bardzo przychylnie o Spurs, a Aldridge rozważa również opcje gry w pobliżu Teksasu ze względów rodzinnych.
6. Greg Monroe podobno ma wybierać między Bostonem, a Knicksami ze wskazaniem na tych drugich.

Oprócz tego Ilyasova w Detroit w zamian za Carona Butlera i coś jeszcze.

Rondo oczywiście nikt nie chce bo jest on chujowy

Ostatnio edytowano Wtorek, 26 Stycznia 2016, 13:57 przez Mider, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry
moderator

Post Re: NBA 2015/2016
  Wysłano: Czwartek, 18 Czerwca 2015, 09:41
Jimmy musi zostać tam gdzie jego miejsce, żadne kurwa LA bo będę musiał go znielubić, a tego bym nie chciał

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 08:22
No i co, sezon ogórkowy mamy? Kiedy odbędzie się draft?

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 10:38
w czwartek

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 10:51
D'Angelo Russell w Sixers i o nic więcej już nie proszę

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 11:01
Stanley Johnson gdziekolwiek, byle grał regularnie i spierdalał stamtąd jak najszybciej, jeśli będą to drużyny z picków 6-9.

ragus napisał(a):
Zresztą imo od Busquetsa lepszy technicznie to nawet jest byle Bonaventura, lub Arteta, o takim Ramseyu nie wspominając.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 22 Czerwca 2015, 22:24
http://basketball.realgm.com/wiretap/23 ... us-Cousins

chętnie bym go zobaczył w LAL, ale nie za wszystko (czyli pick i Randle)

teraz jeszcze to https://twitter.com/Probballdraft/statu ... 0527025152

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 19:23
http://basketball.realgm.com/wiretap/238301/Celtics-Offer-Marcus-Smart-Two-Firsts-To-76ers-For-Nerlens-Noel-No-3

ładnie mają najebane w tym Bostonie :D

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 23 Czerwca 2015, 22:28
Nie no, chyba ziomom na realgm się nudzi

W NY najpierw ten nieszczęsny 4. pick, a teraz jeszcze straszą Monroe. Nie wiem, czemu Phil miałby uznać go za potrzebnego. Teraz należy raczej posadzić karmelowe dupsko na czwórce i kombinować jakby tu stworzyć defensive-minded team - od tego ma zacząć Jackson. Trafiło się kilka ptaszków ćwierkających, że Russell może się ostać do czwórki, ale kto by w to wierzył, ot próbuje się podgrzać atmosferę.
Na 4 najczęściej przewija się Mudiay, ale PG bez rzutu to chyba nie jest to, czego potrzeba teraz w NY. Uśmiecha mi się Winslow lub WCS. Obaj wydają się być dobrą opcją przy Melo na PF. Wolałbym ominąć Porzingisa i Hezonje, Łotysz to chyba najbardziej skomplikowany wybór w tym roku, a mózg Chorwata, to rzecz, która średnio pasuje do aktualnej koncepcji ;p
Pojawiają się również opcje z udziałem Suns z Bledsoe, czy Nuggets z Lawsonem i pewnie jeszcze coś się urodzi.

Generalnie kozacki wydaje się ten draft, emocje rosnooo

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 10:50
Jak oglądam/czytam wypowiedzi Jaxa, to zupełnie nie wiem, co siedzi w tym człowieku i wcale się nie zdziwię jak zamienią pick (na Franka Kamińskiego albo wybiorą Porzingisa). Wybór Russella chyba wiąże się z trejdem Hardawaya jednak, z drugiej strony Jax ciągle powtarza, że ma swojego "lead guarda" (kurwa Calderona? czy Gallowaya?...) i potrzebuje uniwersalnych wysokich, którzy potrafią podać, rzucić z rogu za 3 pkt i grać pick and roll. Poza tą 4-ką w drafcie, zostaje im 27 baniek do wydania w tym roku, więc mimo wszystko mogą ulepić coś z tego i przestać być żenadą tej ligi.

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 1
  Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 12:50
Co się w tym Sacramento dzieje? Trener otwarcie mówi, że może oddać Cousinsa, a władze klubu zajmują przeciwne stanowisko? Tak nie działa chyba profesjonalny zespół, takie sprawy załatwia się wewnątrz. Ponoć DMC od dawna się nie lubi z Karlem, więc panuje jakiś chory układ: Karl nie wyjdzie na swoje, bo Vivek Ranadive nie dopuści do wytrade'owania DMC; DMC jest zarazem wkurwiony na trenera i zadowolony z postawy władz; władze są zadowolone, bo nie będzie im żaden trener rozkazywał, a z drugiej strony mogą być wkurwieni, bo dopiero co niedawno wzięli Karla na trenera, a ten odpierdala im teraz numery. xD

Tak z ciekawości - myślicie, że Boogieman by się odnalazł w ekipie, w której gra nie jest ustawiona typowo pod niego? Czy skończyłoby się jak z K. Lovem w Cleveland?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 14:25
Pany, bo ja to tak średnio ogarnięty jestem w tych transferach, salary capach etc ale ale ale...
Może mi ktoś wyjaśnic jaki jest sens wymiany M. Barnes'a i S. Hawes'a na L. Stephensona? Przecież Stephenson grał chujnie w Charlotte.
Klipersi chcą obniżyc salary cap i dać sobie jakąś tam możliwość ściągnięcia free agentów, a przy okazji liczą, że coś Lens pogra?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 14:47
zacznijmy od tego, że Doc zapowiedział rolę Lance'a jako zawodnika z ławki, co jest dobrym ruchem w kierunku rozwiązania jednej z ich największych bolączek-krótkiej ławki rezerwowych dostając do tego fajny defense pod warunkiem, że mu sie zachce (trzeba oczywiście brać pod uwagę co ze Stephensonem robiły matchupy z LeBronem i Durantem, to nie ta klasa). sprowadzenie go oznaczało wylot dla przynajmniej Hawes'a i jak sądzę w najbliższym czasie Crawforda. jest stary, wolny i chujowy, a po drugie trzech typów potrzebujących piłki przy sobie do bycia efektywnym przy CP3 to dużo za dużo. co do pytania o ich salary - Barnes i tak grał za grosze i wchodzi w grę opcja s'n't w Charlotte i podpisania go znów w Clippers, chociaż przy staraniach ściągnięcia za minimum Pierce'a (dla mnie super plan, dobry ziomek Doca mogący z miejsca zmieścić się w jego systemie) wydaje się to niepotrzebne. dużo większą ulgą jest pozbycie się przepłaconego Hawes'a z długim kontraktem. wszystkie ruchy w salary to czyszczenie go pod Jordana, który z tego co słyszałem ani myśli zejść poniżej 20mln, kiedy Clippers są gotowi dać mu coś koło siedemnastki. Ktoś może powiedzieć, że chuj w niego i zostaje dużo kasy na FA, ale należy pamiętać, że wolnych i tanich centrów praktycznie nie ma, a DAJ jest i d e a l n y m setupem do Blake'a i CP3.

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 14:48
Clippers nie mogą podpisać Barnesa przez rok swn

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 14:53
zgadza się, musiało mi się to s'n't pojebać w tym przypadku :)

Powrót do góry

Ostrzeżenia: 2
  Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 18:57
Netsi podobno blisko przehandlowania Masona Plumlee są za jakiś wysoki pick na drafcie. W sumie to nie wiem co sądzić, ale zamienianie swojego najlepszego centra to trochę ryzyko. Przecież nie będą grać Jordanem. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 20:26
Przegladalem sobie tak te mocki draftowe, zwlaszcza te dalsze pozycje i ciekawi mnie jaka wizje beda mieli Cavs na wzmocnienie zespolu, o ile gdzies to nie zagubi sie w jakims tradzie. Czesc gosci gdzies tam kojarze z pobieznego przegladania NCAA, a reszta musialem posilkowac sie opisami i highlitami. Trzeba przyznac, ze jest tam kilka ciekawych gosci do wziecia, a Cavs celowac beda pewnie w jakis backup dla Irvinga lub SF/PF. Niestety rozgrywajacych w tym drafcie zbyt wielu fajnych nie bedzie, a najlepsi pojda w top15. Pisze sie o Terrym Rozier, ale nie wiem czy gracza o podobnej specyfice potrzeba. Juz chyba lepszym wyborem bylby Delon.Wright, lepszy podajacy. Ale raczej bym sobie wybor PG odpuscil. Mowi sie o tym ze Mo Williams wroci do Cleveland, jakby byl w podobnej formie co w minionym sezonie to by sie przydal. Z tych mozliwych opcji najbardziej intryguje mnie Montrezl Harrell. Silny, atletyczny skrzydlowy, niezly na deskach i dobry obronca. Mialem okazje poogladac trche tego wariata i wydaje sie ciekawa opcja na lawke i chyba bylbym najbardziej zadowolony z takiego wyboru. Jeszcze dwoch ciekawych skrzydlowych wynotowalem. Justin Anderson, dobry spot up shooter i Hollis-Jefferson niezly obronca, choc slaby strzelec. No zobaczymy jak to bedzie, ogolnie dla mnie draft ciekawszy niz poprzednie gdzie Cavs z wysokimi numerami wybierali i z gory ograniczalo sie to do dwoch graczy. Teraz jest wiecej opcji, mocno licze na jakis fajny steal.

"Więc zaczęliśmy od nowa nienawidzić lub żałować, człowiek zawsze znajdzie w życiu jakieś hobby"

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 20:30
co do twoich rozważań na temat przyszłości Cavs

Obrazek

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 22:20
carbON napisał(a):
Netsi podobno blisko przehandlowania Masona Plumlee są za jakiś wysoki pick na drafcie. W sumie to nie wiem co sądzić, ale zamienianie swojego najlepszego centra to trochę ryzyko. Przecież nie będą grać Jordanem. :lol:

Brook Lopez>Mason Plumlee

inna sprawa, że on też może wyoptować i wtedy może rzeczywiście będą grać Jordanem na centrze, kimkolwiek on jest

Powrót do góry

Wysłano: środa, 24 Czerwca 2015, 22:30
Obrazek

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 1701 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 86  Następna strona