Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Piątek, 20 Października 2017, 17:04

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ] 
Blek 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Blek
  Wysłano: Sobota, 9 Lipca 2011, 22:53
[blek nr.1 (styczeń 2003) 80 stron]
http://www.sendspace.com/file/9uup3g
Obrazek
Obrazek
[blek nr.2 (marzec 2003) 80 stron]
http://www.sendspace.com/file/uqeusk
Obrazek
Obrazek

hip-hop.pl napisał(a):
Autor: eskobar
20:41:10, 20-02-03
kiedy mozna sie spodziewac 2 numeru bleka? bo juz wiara zapowiada demonstracje i zamieszki z policja przed siedziba redakcji

Autor: Grandmaster Grandmother
20:52:51, 20-02-03
Pod moim oknem zaplonela juz kukla Dobrgo Piotrka ;-].

Autor: Tek''
21:02:25, 20-02-03
z tego co wiem to czekają na Halle Berry, która ma na żywo podpisywać BLEKa w EMPIKU !!! WIĘC SPRAWDZIĆ TO KONIECZNIE !!! ;-)

Autor: Dobry Piotrek
22:04:08, 20-02-03
yo. bardzo sie ciesze z zainteresowania :) drugi numer, juz w o wiele wiekszym nakladzie wyjdzie 15 marca. taki tez bedzie prawdopodobnie juz odtad cykl wydawniczy - 15 co miesiac. w numerze wiele dobrego, bedzie jeszcze lepszy merytorycznie i o wiele lepszy graficznie niz w 1. staramy sie. ale konkretnie co bedzie nie napisze bo jeszcze nie czas na to. pozdrowki dla wszystkich co w nas wierza, szczegolnie dla Barta za fantazje :)

Autor: Grandmaster Grandmother
22:09:23, 20-02-03
Tylko mi sie kurka wodna nie spoznic bo 16 marca jade do Anglii i jezeli na podroz nie bede mogl wziac Bleka, to... ;P.

22:41:33, 20-02-03
...to Ci wysle do Anglii.

Autor: Retro
00:18:38, 21-02-03
"o wiele lepszy graficznie" trzymam za slowo ! holla !

Autor: ....
09:06:56, 21-02-03
czekamy..

Autor: xxx
13:23:09, 21-02-03
no wlasnie, czekamy. lepiej zeby wyszedl na czas...

13:36:23, 21-02-03
spokojna glowa. mial byc miesiecznik i bedzie miesiecznik. 1,5-miesieczna przerwa miedzy nr 1 a 2 z roznych przykrych powodow, bedzie mam nadzieje najdluzsza przerwa miedzy wydaniami kolejnych numerow BLEK'a. ale nie mowie hop, nie jest rozowo, pieprzona recesja na reklamowym rynku na pewno nam nie pomaga...

Autor: pawelec
13:56:22, 21-02-03
widac ze przejechales sie na tym tam jak i moment

15:14:41, 21-02-03
tak pawle, ale sie nie poddaje (bedzie w ogole Moment 2?). postawilem wszystko na jedna karte.

Autor: Tymek
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
15:18:32, 21-02-03
Moment 2 (luty/marzec) już niedługo... w granicach 2 tygodni w sklepach, wypas numer...

12:24:41, 28-03-03
graficznie bardzo dobry numer, palanty mysla ze traktuje Was jak konkurentow czy cos, ale to calkiem inne pisma - Blek, Moment, Klan, Slizg. i swietnie, nie ma jak roznorodnosc.

Autor: aj
17:11:54, 28-03-03
ja mam pytanie odnosnie strony bleka, albo ja jakis lamus robil albo mam zjebany monitor(ew karte graf.) mam ustawiona rodzielczosc 1024x768 i jakos kurwa ta stronka sie nie wyswietla poprawnie, jakies obciete to gowno po prawej, a z tego co widze tam jest napisane ze taka jest rekomendowana do ogladania tej strony, chyba ze zle widze bo akurat tam jest juz obciete, widze tylko 1024 a dalej nic, popracujcie najpierw nad stronka potem nad pismem. peace

hip-hop.pl napisał(a):
Autor: Redakcja BLEK
22:32:32, 27-03-03
Mamy świetną wiadomość dla tych z Was, którzy mieszkają w mniejszych miejscowościach i po BLEK'a muszą jeździć do większych miast, bądź dla tych, którzy z różnych powodów mają trudności z nabyciem BLEK'a (np. obywatele innych państw lub Ci, którzy akurat przebywają zagranicą). BLEK'a można już kupić również przez Internet, szczegóły znajdziecie w dziale kup on-line. -------------------------------------------------------------------------------- Od dziś, na stronie BLEK'a wiele pozytywnych zmian. M.in. dział empe3 zmienia swoją dotychczasową formę. Od tej pory, codziennie będzie pojawiać się jakaś nowa, świetna, kultowa piosenka, warto więc zaglądać na naszą stronę częściej. Każdy utwór, na stronie BLEK'a będzie dostępny, zgodnie z prawem, przez 24 godziny. Przypominamy Wam też, że po upływie tego właśnie czasu, należy skasować mp3 z dysku. Pozdrowienia.

Autor: Mar Link do posta
22:43:36, 27-03-03
na plus wam sie to zapisuje ..

Autor: doodson Link do posta
22:58:14, 27-03-03
tam nic nie ma w on-line. wyjasnij sprawę. tam masz na on-line napisane żebyw placić 8 zeta na konto. no a przesylka? czas oczekiwania? gdzie to jest?

23:04:53, 27-03-03
tam jest wszystko co trzeba, w gruncie rzeczy to bardzo prosty mechanizm. wplacasz 8 zl i wypelniasz formularz. jak kasa wplynie na konto - my wysylamy Ci Bleka na nasz koszt.

02:14:09, 28-03-03
Blek wspiera akcje PAJACYK i pismo MY A TRZECI ŚWIAT.

Autor: doodson Link do posta
02:52:44, 28-03-03
więcej info. coś mi tu śmierdzi z tym waszym kosztem. no chyba że wysyłacie ludziom pocztą morską co idzie 6 tygodni to może macie ze 2 zeta zysku

03:05:32, 28-03-03
czasem doplacamy, ale czego sie nie robi dla idei... pozdro

Autor: doodson
Wyślij prywatną wiadomoś do użytkownika
03:16:55, 28-03-03
mejla sprawdź

Autor: Wieshak
03:54:24, 28-03-03
Ziomki za oceanem, w iglach, w szałasach, na Seszelach, w dziuplach i pod chmurką. ZAMAWIAJCIE BLEKA skoro macie mozliwosc nikt nie pozałuje wrecz przeciwnie. Ja czytam i czytam i przeczytac nie moge tyle interesujących informacji tam jest :) Co do MP3 znając DePa to muzyczka do sciagniecia ze stronki bedzie pyszna jak kremowki papieskie, wiec bądzcie czujni i zagladajcie tam w poszukiwaniu perełek. Pozdrawiam P.S. Nnie sugerujcie sie IP ze podobne do DePa! Zaraz by jakiś orzeł wymyslił, ze to sam Dobry Piotrek zachwala swój magazyn. Wieshak poprostu ma przyjemnosc tez mieszkać w Błoniu :)

04:47:45, 28-03-03
wy coś musicie kombinować z tym blekiem... coś tu jest nie tak.. dopłacać? oka, poświęcę swoje 8 złociszy chociażbym dostał gazete wyborczą sprzed tygodnia. nara p.s. nie sugerujcie się moim IP. to nic że podobne do wszystkich innych na tym forum.

04:55:26, 28-03-03
doodson, nie badz konfidentem prosze ja Ciebie, nie roztrzasaj tak. to ze w tym kraju uczciwi ludzie stanowia 1%, nie znaczy ze wsrod tej garstki nie ma akurat redaktorow BLEK'a.

05:10:21, 28-03-03
zapłacę 8 zyli. to proste. tak wygląda marketing

12:18:00, 28-03-03
bingo.

Autor: KGB
14:33:06, 28-03-03
Chesz dowiedziec sie kto robi bleka? Jacy ludzie za tym siedz? Wejdz tutaj: http://www.hip-hop.pl/forum/read.php?f= ... 5908811230 przeczytaj ten temat a zobaczysz i przejrzysz na oczy

14:46:33, 28-03-03
za kazde wejscie na tamten topic gwarantowane bukkake u KGB!

14:51:41, 28-03-03
kiepskie masz te odzywki oj kiepskie coraz gorzej

Autor: Bro-Q Sambor
15:00:57, 28-03-03
a wiesz KGB co to bukkake?

15:02:35, 28-03-03
Grobelny, morda kurwo

15:03:56, 28-03-03
wiem, wiem dlatego mowie ze ma coraz gorsze odzywki

Autor: Bro-Q Sambor
15:13:55, 28-03-03
DP blagam odpisz na mejla bo musze zaraz isc

Autor: blabla
15:49:23, 28-03-03
KGB to internetowy pedał, który myśli, że wszyscy są takimi pacanami jak on i wszyscy będą jechali bezpodstawnie na to pismo. Człowieku jesteś śmieszny, a ja sie nie dziwie, że potem polscy raperzy mają tyle kawałków o tym miejscu, przecież to banda idiotów, celem jest tylko zaszkodzić kurwa innym, ktos napisal, że blek jest ok, to zaraz sie frajer wjebal i kurwa dal link do tego pierdolonego posta. Dajcie spokój... Ziom za ziomem , za ziomem ziom, wszyscy na forum fejmowi być chcą.....

Autor: skarap
15:57:52, 28-03-03
HAHAHA DOKLADNIE!!

16:26:08, 28-03-03
blabla powiedz gdzie napisalem, ze krytykuje blek? ja krytykuje postawe dobrego piotrka wiec nic ci do tego przeczytaj sobie zreszta ten psot to zrozumiesz "internetowy pedal" fajnie widzisz przez komputer? jestes niezly

17:09:29, 28-03-03
co do mp3, to mozecie nadsylac na maila redakcja@blek.pl swoje propozycje. peace.

21:30:03, 28-03-03
ok, nadchodzi ten wielki moment. sciagac jeszcze poki mozecie Marvina Gaye'a, bo za pol godziny pojawi sie nowy utwor.

02:13:55, 29-03-03
I juz na http://www.blek.pl pojawil sie przepiekny gospelowy utwor do sciagniecia.

Autor: DawajHajsSkurwysynu
08:41:51, 29-03-03
a ja i tak wole MOMENT

Autor: Tara | Metro Squad
08:51:37, 29-03-03
Ja o tej mp3 ze strony. Bardzo kurde swietny pomysł :) Bardzo kurde wolno się sciaga :'(

13:34:30, 29-03-03
Niestety, po pierwsze serwer jest poki co na laczu SDI, po drugie bardzo duzo osob sciaga jednoczesnie jak wynika ze statystyk.

hip-hop.pl napisał(a):
Autor: srooczkopotamus
16:56:32, 28-05-03
28 dzień majowy a o 4 numerze bleka nadal ani słowa. czy to pismo sie jeszcze w ogóle ukazuje, czy juz zupełnie padlo? czy moze niedobry piotrek wyslal na kurs grafiki swojego drogiego sebastiana i dlatego tak sie to przedluza?

Autor: Sth
17:30:25, 28-05-03
co się dzieje z blekiem, to dobre pytanie można i skierować dobremu Eskaubei, do którego właśnie się kieruje poprzez gg ;)

Autor: zzzzzzzzz
19:17:07, 28-05-03
no właśnie. kiedyś to forum odwiedzało tylu redaktorów bleka a teraz taka cisza... moze dobry piotrek rzeczywiscie wyemigrował do juesej do yoli?

Autor: Jataman
21:25:28, 28-05-03
Blek niewychodzi bo nie ma sponsorow, niema pieniedzy

21:32:25, 28-05-03
Blek nigdy nie mial sponsorow. Nr 4 jest juz gotowy od miesiaca, ale poniewaz mieszkamy w polsce gdzie wydawcy pracuja na dystrybutorow, chwilowo brakuje funduszy na wydanie go. padlismy ofiara manipulacji i oszustwa, dlatego musimy zrobic krotka przerwe, ale zwazajac na to ze miedzy pierwszym a drugim numerem Klanu byla ponad polroczna przerwa, a miedzy Momentami ze 3-4 miesiace, nie jest jeszcze z nami tak zle. oj, myla sie oszczercy wypisujac tu czasem farmazony ze gazety tworzone z pasji jak Loop czy Blek robione sa dla kasy. jesli po dwoch latach wyjdzie sie na zero, juz bedzie mozna mowic o duzym sukcesie. nic od razu, ale bedzie dobrze :)

Autor: yo
22:15:41, 28-05-03
Depe odezwij sie na gg kiedy juz skonczysz obracać panią Yolantę

Autor: eskaubei
23:53:35, 28-05-03
ja przepraszam, od dawna rzadko wypowiadam się na tym forum, Dobry Piotrek zapierdala ile może ażeby Blek nadal się ukazywał także nikt tu chyba forum nie unika z powodu tego, że 4 numer Bleka się opóźnia, yo

Autor: sol
01:18:59, 29-05-03
ej, kiedys tutaj pojawila sie informacja, ze za 8 zyli mozna kupic wszystkie trzy pierwsze numery. prawda to je, panie, czy nieprawda? bo na stronie pisze, ze mozna sobie kupic za 8 zyli przedplata ale nie pisze co konkretnie sie kupuje (ktory numer/numery)

hip-hop.pl napisał(a):
11:16:14, 18-04-03
Jak w temacie. Wszyscy wiedza juz chyba co w srodku ale na wszelki wypadek: Malcolm X Spike Lee Claudette Ortiz Kali Louis Armstrong Fokus Mariza Idi Amin Łona KNT Femi Kuti 2cztery7 Macy Gray Buju Banton Gangstarr Janet Jackson Red Ania Sool Okiem Oldskula Czarny Kot, Biały Kot Czarna Robota Marsz Na Waszyngton Rasizm W Polsce Płytoteka Filmoteka Biblioteka Klasyka DVD Newsy Muzyczne Newsy Filmowe Newsy Sportowe Hebanowy Heros Netowe Spacery Gadżety Hot Spot Nad Obręczą Krzyżówka Sprawdzcie bo warto.

Autor: prezes
11:37:11, 18-04-03
ho ho, sporo tego, sprawdze niechybnie

Autor: Mar a.k.a. Marynarz
12:01:48, 18-04-03
ja tez zakupie. zreszta jak kazdy numer

Autor: Jakuza
13:29:58, 18-04-03
szczegóły i okładka: http://www.hip-hop.pl/media/projektor.php?id=1050357896

Autor: disss
17:22:50, 18-04-03
prenumerata zagraniczna wchodzi w gre?

Autor: robal
18:11:59, 18-04-03
ja obcenilem...nazwijmy to tak ,ze stosunek chujni do spoko kwesti jest 40:60.

23:04:34, 18-04-03
wchodzi w gre disss.

Autor: disss
16:55:59, 19-04-03
i gdzie mam sie zasubskrybowac dp?

Autor: disss Link do posta
16:56:24, 19-04-03
plus czy moge placic kontem biezacym?

17:03:09, 19-04-03
na http://www.blek.pl jest formularz, ale nie ma tam panstwa, wyslij mi mailem najlepiej. mozesz.

23:44:43, 19-04-03
na www pojawil sie fajny numer, kto zgadnie z jakiego kraju? :)

Autor: pawelec
23:47:27, 19-04-03
3 okladka jak do tej pory najlepsza, tak z ciekawosci masz piotrek juz wyniki sprzedazy???

23:55:21, 19-04-03
nie mam Pawel ale jak nawet jak bede miec to nie bede na forum wypisywal takich info :) 3 najlepsza? wydaje mi ze 1 ale spoko, kazdy ma swoj gust. okladka 3 bije jebana okladke 2 na glowe, ale Tyra jest niepokonana jak dla mnie. pozdro.

Autor: wiking...hype to da fullest
09:58:18, 20-04-03
pojawi sie numer z wysp wielkanocnych ;-)

Autor: no i co Link do posta
10:19:46, 20-04-03
kurwa krzyzowka, buahahaha

Autor: pawelec Link do posta
10:42:12, 20-04-03
piotrek to tak aby zaspokoic moaj ciekawosc to mi na maila wyslij jak bedziesz znal wyniki.

hip-hop.pl napisał(a):
Autor: Bartek Skarga
12:38:49, 14-09-03
zanim jeszcze padla gazeta i jej strona www, pojawil sie na niej news, ze materialy do numeru 3 sa juz przygotowane, gazeta nie wyszla, a metarialy pewnie gdzies sa. nie mozna ich wrzucic na jakis portal? na tylkokonret np. po co ma sie zmarnowac praca dziennikarzy. podejrzewam, ze to byly jakies ciekawe materaily, bo blek byl ciekawa gazeta. pomysla nad tym Dobry Piotrku :). pozdro

Autor: Oded
12:42:45, 14-09-03
wyszły 3 numery Bleka

Autor: Flint (CS)
13:09:24, 14-09-03
Co nie zmienia postaci rzeczy, że 4 numer gotów był. Materiały pozahiphopowe nie zestarzają się, ale z tymi hiphopowymi gorzej, nawet gdyby wyszedł blek 4, byłyby mało użyteczne. Pomyśl Piotrek rzeczywiście, ja zresztą nie wiem czy mam wolną rękę w publikowaniu tego gdzieś indziej (Np sprzedam moje Voodoo opowiadanie do "Wróżki" :), Rudas tego nie wie, Keb tego nei wie, a chcielibyśmy się jednak zachować ok.

Autor: szefwszystkichszefow
16:07:40, 14-09-03
to Blek juz padl ?? to na pewno moja wina bo kupilem tylko pierwszy numer ;((

Autor: szefwszystkichszefow
16:15:08, 14-09-03
zapomnialem zapytac o przyczyny zakonczenia wydawania gazety na stronie bleka nic nie pisze moze ktos napisze ??

Autor: qwerty
16:38:46, 14-09-03
tak trudno sie domyslec?;) Powod uniwersalny - Hajs, Hajs, Hajs

Autor: kiedys tam costam
17:10:28, 14-09-03
bylo to pismo rasistowskie, co nie?

18:59:01, 14-09-03
Przyczyny upadku sa takie, iz drukarnia spieprzyla caly naklad i o ile jeszcze pierwszy numer, niechetnie, ale puscilismy mimo bledu w wywiadzie z Mesem, tak teraz tych bledow bylo zdecydowanie za duzo. Sprawa trafila do sadu, lecz znajac zycie nie zakonczy sie przed 2005, dlatego oficjalnie obwieszczam, iz poki co zwyczajnie nie ma pieniedzy na nowy numer. Ze sprzedazy BLEK'a jestem zadowolony, z odbioru takze. Niestety nie udalo nam sie pozyskac reklamodawcow, dla ktorych grupa docelowa pisma i jego tematyka, daleka od wszystkiego co na rynku, okazala sie byc nieatrakcyjna. Tak wiec, wydawanie afroamerykanskiego magazynu w Polsce nie jest zbyt dobrym pomyslem i nikomu nie polecam, choc finalnie bardzo sie ciesze, ze Blek powstal, byc moze jeszcze kiedys uda sie przywrocic go do zycia. Zrobilem kilka bledow, niepotrzebnie zwiazalem sie z takim a nie innym dystrybutorem (na pierwszym numerze zarobili 8.000 zł, a my 150 zł) i ta akurat drukarnia, ale ogromnie sie ciesze z tak cieplego przyjecia pisma. Procz kilku frustratow na tymze forum i liscie (prawdopodobnie zarcie) od pewnego aryjczyka nie spotkalem sie z zadnymi oznakami nienawisci i rasizmu. Listy, maile, telefony - wszystko jak najbardziej pozytywne, do dzis odbieram poznym wieczorem telefon z zapytaniem o nowy numer i uwierzcie mi, nie jest przyjemna sprawa informowac o tym, ze juz go nie bedzie. Ciesze sie ze moglem wsplpracowac z tak fantastycznymi ludzmi i wszystkim bardzo dziekuje. Zrobilismy cos z niczego, wlasnymi silami i kosztami, a ze Wydawnictwo Blek to nie miedzynarodowy Marquard i zamiast tysiecy pracownikow zatrudnialo trzech, skonczylo sie to jak skonczylo. Podtrzymuje swoje zdanie ze wstepniaka z pierwszego numeru, ze Polska nie byla po prostu (jeszcze albo nigdy nie bedzie) gotowa na Bleka. Szkoda mi tylko czytelnikow, bo pismo powstawalo wlasnie dla nich i zaluje, ze do przeczytania dlugich recenzji roznorodnych plyt i wywiadow z osobistosciami pokroju Spike'a Lee (w nr 4 mial byc wywiad z Denzelem Washingtonem, swietny zreszta) pozostaly juz im tylko zagraniczne strony internetowe badz Source'y czy XXL'e, ale to akurat nie na kazda kieszen. Jest opcja, ze Blek powroci w postaci portalu internetowego, ale po pierwsze to juz jednak nie to samo, po drugie - nawet na uruchomienie tegoz na razie nas nie stac. Chcielismy zrobic cos ciekawego, innowatorskiego, zapomnielismy jednak na chwile gdzie zyjemy i brutalna rzeczywistosc sprowadzila nas do pionu. Jesli nie ma sie ukladow, nie wygralo sie w totka albo wujek nie jest prezesem Polsatu, jakakolwiek forma inicjatywy w tym kraju spelza na niczym i przekonalismy sie o tym na wlasnej skorze. Co nie znaczy, ze teraz cala redakcja Bleka, pogodzona z losem idzie zapierdalac od 8 do 16 do jakiejs fabryki. Nie moge wypowiadac sie za wiekszosc, ale o czesci redakcji na pewno niedlugo uslyszycie, Blek nie byl naszym pierwszym i ostatnim projektem, z tym ze teraz zrobimy to niespiesznie i rozwazniej. Sorry, jesli niektore zdania zabrzmialy tu nieco patetycznie i oklepanie, ale napisalem, czy to sie komus podoba czy nie, czysta prawde. Dziekuje tym wszystkim, dla ktorych Blek byl czyms wiecej niz 'pismem rasistowskim'.

Autor: scor
09:05:31, 18-09-03
;(((((((((((

Ostatnio edytowano Piątek, 2 Listopada 2012, 23:45 przez 3A, łącznie edytowano 10 razy

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg numer skype profil na facebooku WWW

Post Re: [prasa] Blek (2003) o hiphopie i czarnej kulturze
  Wysłano: Sobota, 9 Lipca 2011, 23:19
Łoooooooooo, dzięki :bowdown:

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Sobota, 9 Lipca 2011, 23:22
Mam w domu 3 numery tej gazety, więcej chyba nie wyszło? Pamiętam, że na drugim była Yola Czaderska-Hayek o twarzy białej jak kreda. Zresztą ona chyba zgodziła się na współpracę z Blekiem pod warunkiem, że jej zdjęcie znajdzie się na okładce.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 9 Lipca 2011, 23:24
Wyszły trzy, ja mam tylko dwa pierwsze numery. Trzeciego nie widziałem w Gdańsku.

Ostatnio edytowano Niedziela, 10 Lipca 2011, 13:17 przez 3A, łącznie edytowano 2 razy

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Lipca 2011, 04:35
Krzysiek, a masz Dosdedos? bo chyba nic na temat tego magazynu na forum nie widziałem.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Niedziela, 10 Lipca 2011, 13:09
nie mam

Edit:

Obrazek
http://www.hip-hop.pl/media/projector.php?id=1050357896

bulka_pszenna mógłbyś załatwić skany wywiadu z 2cztery7?

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 10 Lipca 2011, 14:57
blek był zajebistym pismem, wywiady z aktorami były konkretne i dużo ciekawych rzeczy o historii czarnych można było się dowiedzieć. szkoda, że padł.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na lastfm

Wysłano: Niedziela, 10 Lipca 2011, 19:29
Musiałabym odkopać te stare gazety gdzieś w piwnicy, jak mi się uda znaleźć to wkleję.

Powrót do góry
Ӎλ¥ɮΔ¢Ĥ

Wysłano: Niedziela, 10 Lipca 2011, 21:16
I szalonego KNT!

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 12 Lipca 2011, 23:12
Wywiad z Dizkret [blek nr.1 (styczeń 2003) str.19-21]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wywiad z HST [blek nr.1 (styczeń 2003) str.24-26]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wywiad z DJ Panda [blek nr.1 (styczeń 2003) str.30-32]
Obrazek
Obrazek
[ur=http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/57302_434949806570053_1048417746_o.jpg]Obrazek[/url]

Ostatnio edytowano Piątek, 2 Listopada 2012, 01:37 przez 3A, łącznie edytowano 3 razy

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 6 Września 2011, 13:44
brakuje mi takiej prasy o czarnej muzyce (nieograniczajacej sie do rapu) :(

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Października 2011, 22:47
bulka_pszenna napisał(a):
Musiałabym odkopać te stare gazety gdzieś w piwnicy, jak mi się uda znaleźć to wkleję.

Znalazłaś już?

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 21 Lipca 2012, 17:52
jestes w stanie to wrzucic na inny serwer? MU zamknieto

może tam bede zarobiony

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 2 Listopada 2012, 20:37
Wywiad z Owal Emcedwa [blek nr.2 (marzec 2003) str.23-25]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wywiad z Jajo [blek nr.2 (marzec 2003) str.30-32]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wywiad z Tede [blek nr.2 (marzec 2003) str.35-39]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
[Wywiad] Koligacja G.K. [blek nr.2 (marzec 2003) str.65-68]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Wywiad z IGS [blek nr.2 (marzec 2003) str.74-75]
Obrazek
Obrazek

[blek nr.1 (styczeń 2003) 80 stron]
http://www.sendspace.com/file/9uup3g

[blek nr.2 (marzec 2003) 80 stron]
http://www.sendspace.com/file/uqeusk

Powrót do góry

Post Re: Blek (2003)
  Wysłano: środa, 7 Listopada 2012, 10:15
JA PIERDOLE 2003, ale ten czas zapierdala. dwa pierwsze numery miałem, ale chyba pożyczyłem riksonowi i nie oddał.
Spoiler:

Powrót do góry

Post Re: Blek
  Wysłano: Wtorek, 24 Listopada 2015, 11:39
BlekNr1i2.rar [419.81 MB]
http://filecloud.io/4yag6isl2

Ma ktoś numer 3?
Potrzebował był skanu lub zdjęcia spisu treści.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 16 ]