Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 19 Sierpnia 2018, 06:23

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Origami 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Origami
  Wysłano: Wtorek, 27 Marca 2012, 21:04
Coś tam kiedyś wrzucałem do Waszych prac, ale że gryzło się z zawartością tamtego tematu, to zakładam osobny. Origami - japońska sztuka składania papieru, wiadomo. Ja osobiście najbardziej jaram się origami modułowym, czyli polegającym na składaniu różnych kształtów z wielu takich samych części, ale czasami sobie jakąś klasyczną rzecz też poskładam. Ogólnie składanie papieru to zajęcie bardzo wciągające, spora satysfakcja z efektów, szczególnie jak po jakimś czasie składania głupot zrobi się wreszcie coś "porządnego".

Ktoś oprócz mnie tutaj coś składa? Pochwalcie się, jak ktoś widział zdjęcie czegoś zajebistego to też niech wrzuci, zawsze jakieś wyzwanie :cool:

Dzisiaj skończony paw, jakoś na oko z 1300 części, czas to około 2 miesięcy, ale przez sporą ilość czasu miałem zastój:
Obrazek

Powrót do góry

Post Re: Origami
  Wysłano: Wtorek, 27 Marca 2012, 21:14
U mnie nauczyciel z historii takie rzeczy robi. Pawie, jajka na swieta i inne gowna. Ja do tego cierpliwosci nie mam i checi ale taka rzecz zajebiscie wyglada

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Kwietnia 2012, 15:21
No ten paw to powiem Ci spoko sprawa, widać, że fchuj czasu trzeba na to poświęcić, ale też efekt ciekawy. Sam kiedyś czytałem jakieś tutoriale i coś tam sobie z kartek składałem, no, ale to jest generalnie świetne. Props. :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 8 Kwietnia 2012, 15:31
Świetne, i pomyśleć, że ze zwykłych kartek można robić takie rzeczy.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 4 ]