Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest środa, 17 Października 2018, 09:28

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
Kilka uwag Roota. 
Autor Wiadomość

Banned
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Kilka uwag Roota.
  Wysłano: środa, 17 Sierpnia 2011, 21:10
Taki mój ostatni post to chciałbym wszystko tu zamieścić, kieruję go do ludzi zaczynających swoją przygodę z graffiti, żeby nie zwracali uwagi na posty typu

- CHUJOWE
- ZJEBANE
- ALE GÓWNO itp.

Ja też dostawałem takie i dalej dostaję, tylko, że teraz dostaję je od ludzi, którzy są dużo lepsi od mnie i nie mówią, że mój szkic jest zjebany tylko potrafią to uargumentować, powiedzieć co trzeba zmienić, poprawić, pokażą jak by można było to inaczej zrobić, zero spinki, można się do rad dostosować, a można je też olać, w śród takich ludzi powinno się obracać, inteligentnych i mających swoje pasje i zdanie, wolę posiedzieć z ziomkiem i pogadać o graffiti o suchym ryju niż wyjść na miasto z ekipą, upić się, przejebać hajs i gadać o dupie maryny

Trzeba mieć swoje priorytety chyba, że wolicie pierdolić, tak jak ja kiedyś że nie ma kasy na puszki, jedzenie, a codziennie na sztukę i browary miałem, nie raz musiałem się prosić ziomków 10 dni przed końcem miesiąca o jakąś szamkę, bo wszystko przepiłem, przepaliłem. Fajnie mieszkać z rodzicami, ale te czasy się kiedyś kończą i się nie wraca do domu po szkole na obiad, trzeba docenić domowe obiady, bo nie ma nic lepszego.

Forum od tego powinno być, żeby ktoś pokazał swoją pracę, a reszta wyraziła swoje obiektywne zdanie, doradziła, a nie zjechała ( bo krytyką tego nazwać nie można ).

Trzeba sobie wyznaczyć cele i do nich dążyć, nie zwracając uwagi na ludzi, którzy zrobią wszystko byście mieli gorzej od nich, tak jest w życiu i tak jest na forum, nikt nie doradzi, nie podpowie, bylebyście byli gorsi od nich, a jak już ich wyminiecie to o kurwa wszystkiego się czepią, takich ludzi trzeba unikać, bo sami nie chcą robić, a narzekać to każdy mądry potrafi.

Najważniejsze by to robić systematycznie i nic na siłę, po chuj się pchać w jakieś skomplikowane szkice, najpierw trzeba opanować proste literki, piękno tkwi w prostocie, proste panele czy srebra to jest kurwa mistrzostwo, patrzcie oldschoolowe panele Seena, zresztą na polskich blachach to samo, dobre stylowe litery.

Nie ograniczać się tylko do liter, zainteresować się kompozycją, światłem, cieniowaniem, perspektywą, doborem kolorów, jak połączyć kolory by otrzymać kontrast itp.

Wyznaczyć sobie konkretne cele, próbować i próbować, nie wystarczy tylko oglądać jak to robią najlepsi, trzeba zapierdalać, jak sobie pomyślę ile taki Riam czy reszta polskiej sceny zrobiła projektów na kartkach zanim doszli do takiego poziomu to biorę ołówek, gumkę i zapierdalam, żeby nie tracić czasu. Nie ograniczajcie się tylko do np. projektów liter, ćwiczcie tagi, t-upy itd.

Albo to robicie poważnie, albo wcale, czemuś się trzeba w pełni poświęcić, na coś wolny czas wykorzystać, sami tworzycie swoje życie, równie dobrze możecie codziennie ćpać i za 10 lat się obudzić " o kurwa, a co by było gdybym przez te 10 lat, napierdalał projekty, jakie bym teraz miał na koncie panele i ściany, z kim bym malował ". Niektóre rzeczy trzeba pogodzić, ja zapierdalam do weekendu i dopiero wtedy robię melanż, taka nagroda to powinna być, a nie rutyna.

Jak miałem miesięczną przerwę to się później wkurwiałem jak pojebany, że nie malowałem przez ten miesiąc, zastanawiałem się ile straciłem.

To się tyczy każdej pasji nie tylko malowania.

Nie ma się co przejmować tym, że robimy słabe projekty i się wszyscy śmieją, niech się śmieją, za kilka lat zobaczycie kto się będzie śmiał, cierpliwość i silna wola przede wszystkim.

Nic nas nie ogranicza, umysł ? haha chyba nie da rady, żeby nas hamował, umysł to jest to :D
Kase 2, który nie miał ręki, a jak napierdalał, nie da się ? da się, jeżeli się chce to się wszystko da, z Hondy też się śmiali jak zaczynał swoją przygodę w imperium samochodowe.

Róbcie to co lubicie i pierdolcie resztę, jak wam brakuje kogoś kto też maluje, chcielibyście z kimś pogadać, to jedyna opcja, żeby poznać ludzi w wspólnej zajawce to ciągły rozwój, ja też na początku nikogo nie znałem, a teraz obracam się głównie wśród ludzi, którzy malują i nie żałuję.

Pewnie myślicie co ten root wie, może i chuja wiem, ale potrafię dać jakieś wskazówki i pamiętam, że też kiedyś robiłem totalne gówno, teraz robię tylko gówno. A w przyszłości będę robił dobre, stylowe prace. Śmiać się możecie, mam nadzieję, że przynajmniej jedna osoba weźmie sobie którąś z moich rad do serca i jak tu kiedyś wrócę to pokaże mi swój zaliczony progres.

No i mam nadzieję, że ludzie, którzy robią dobre projekty, a są tacy na forum, będą pomagali, doradzali.

Pozdro i powodzenia !

Powrót do góry

Post Re: Kilka uwag Roota.
  Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2011, 12:26
graffiti to nie forum netowe. idz zrob kurwa blache, siedz w krzakach pol nocy, potem czekaj do rana na traffic a w międzyczasie napierdalaj szkice. a nie kurwa farmazon lejesz na forum.

na moje to masz niezłe kompleksy i chcesz sie dowartościować. Myslisz ze graffiti to klepanie po plecach i mowienie: dobrze, dobrze ziomuś! wygrales "battle" na slg forum, kozak!

innymi słowy słabo w chuj.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2011, 15:17
co Ty typie pierdolisz :lol:

http://instagram.com/forsiee/

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2011, 15:43
ROOTONER UDERZA JAK PIERDOLONY BOMBOWIEC!

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 18 Sierpnia 2011, 22:41
użytkownik: multikonto_sronto chyba ostro ćpa :cool:

Jan Wyga "Serce, Rozum & Głos" - maxi singiel (digipack)
Skill Mega "Normal Magic" - stan zajebisty, bez folii.

Wiecej info na NA PW.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 17 Października 2011, 16:11
pindolinio napisał(a):
graffiti to nie forum netowe. idz zrob kurwa blache, siedz w krzakach pol nocy, potem czekaj do rana na traffic a w międzyczasie napierdalaj szkice. a nie kurwa farmazon lejesz na forum.

na moje to masz niezłe kompleksy i chcesz sie dowartościować. Myslisz ze graffiti to klepanie po plecach i mowienie: dobrze, dobrze ziomuś! wygrales "battle" na slg forum, kozak!

innymi słowy słabo w chuj.

propsy człeniu

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 17 Października 2011, 17:12
Co do komentarzy to ma racje.

DVKJ?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Października 2011, 20:19
Root ty nie wiesz jak to jest siedzieć w krzakach, ja jebie. HAHahaha

Powrót do góry

Wysłano: środa, 19 Października 2011, 20:36
snoking napisał(a):
Root ty nie wiesz jak to jest siedzieć w krzakach, ja jebie. HAHahaha

snoking zniszczyłeś teraz :mrgreen:
Tak jak w jakimś temacie mówił grcc1 nie ma lekcji graffiti w necie, dlatego wydaje mi się że takie posty sobie możemy darować, kiedyś nie było tak prosto jak teraz. wszystko masz pod nosem, puchy, filmy magazyny. dlatego nie odbieraj przyjemności innym nowym zajawkowiczom. nie odbieraj im przyjemności poznawania i własnego kombinowania

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg profil na lastfm WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 9 ]