Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 11 Grudnia 2017, 18:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
SZCZECIŃSKA SCENA 
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post SZCZECIŃSKA SCENA
  Wysłano: środa, 14 Lipca 2004, 22:45
co się dzieje ???

Powrót do góry
Post Re: SZCZECIŃSKA SCENA
  Wysłano: Wtorek, 3 Sierpnia 2004, 19:43
co ma sie dziac?
mhs,it rzadza

Powrót do góry
  Wysłano: środa, 4 Sierpnia 2004, 15:40
mhs art i nic wiecej

Powrót do góry

Wysłano: środa, 4 Sierpnia 2004, 18:40
MHS i IT - jak wygląda rozwinięcie tych skrótów???

Powrót do góry
  Wysłano: Czwartek, 5 Sierpnia 2004, 20:00
madafucka hardcore szczecin-mhs, i tyle-it

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 13 Sierpnia 2004, 19:26
moze huju spierdalaj , ich troje

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Maja 2010, 13:53
Ogólnie nie dzieje się ciekawie. Na mieście KMC (głownie Szejk, Kiro, Meras(?) ) oraz M2b. Ci drudzy też troche na blachach, gdzie napierdala ciągle Luz z IT. MHS czasem coś sieknie na kolejkach i miescie, głownie to Koer i Kraz, Pojep juz raczej legale, podobnie Mela. Jesli chodzi o miasto to najwiecej jest chyba Szejka, masa sreber, dobry gracze, i dużo tagów KAMC. yo

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Piątek, 7 Maja 2010, 14:13
największy odkop jaki widziałem <brawo>

Powrót do góry
  Wysłano: Piątek, 7 Maja 2010, 16:05
No i co ? Wazne ze w swoim poscie zawarl wartosciowe informacje, ja tez tak zawsze je w nim umieszczam tak jak teraz.

Powrót do góry

Wysłano: Piątek, 7 Maja 2010, 20:36
Co do miasta to sporo sreber Zwira jakis czas temu sie pojawilo, Zein pare numerow namalowal. AK chyba juz nie istnieje, Szejk maluje jako KMC, Doks chyba niczego juz nie robi, Poket w Szczecinie nie maluje (wniosek, siedzi w Niemczech), nowych rzeczy Remsa rowniez nie widzialem.
IT? Nie wiedzialem, ze Luzak cos jeszcze robi, spoko. Nor zniknal, KHA juz nie taguje jak tagowal, Kraz robi glownie jako MHS.
MHS - Pojep legal, Zein i Kraz byli omawiani, Doks to samo, Royal Bog wie gdzie pojechal, w sumie nawet dobrze nie wiem skad sie wzial, Mela tylko charaktery.
M2B tez srednio widac w miescie (mowie o lewobrzezu), glownie Rekol, nie wiem jak z kolejkami.
Kreda ciagle cos tam robi, jestem ciekawy czy Ponkowi zdaza sie malowac. Na maksa fajnie jest zobaczyc gdzies w miescie stare rzeczy UC/EWC, tagi na dworcu trzymaja sie juz naprawde dlugi czas.
O, przypomnialem sobie o takiej ekipie jak WT, niezle wariaty.
Miala powstac druga czesc filmu Ostblock, ciekawe co z nia. :)

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 9 Maja 2010, 09:42
Royal z tego co wiem to siedzi w Chinach i tam maluje. Fakt, zapomniałem o Żwirze, niezły destroy ogólnie robił na początku swojej działalności. Nor niby zniknął ale jeszcze kilka tygodni temu bawił się trochę wałkami i w chuj throw upów plus kilka sreber IT. WT :) Piękne czasy dla Szczecina, jeszcze kilka bomb na mieście widnieje.
Co do AK, to widzę, że DEN taguje teraz AK i i na Niebuszewie (nie wiem czy gdzies wiecej, bo nie widzialem) powstało pare sreber wraz ze Zwirem: AKMC, ale to chyba jednorazowe akcje niż coś większego. Co do AK to szkoda, że nie malują bo było ich sporo. Ciekawe co z ELMO? Podobały mi się jego wrzuty, może maluje pod innym tagiem w co wątpię. Własnie, KHA, kiedyś się wchodziło do tramwaju i był cały zajebany jego tagami, teraz też to robi ale nie na taką skalę...A co do tego na dworcu to widać jeszcze mega stary outline Asika z EWC:)

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 11 Maja 2010, 22:31
Zapomnialem o Elmo, faktycznie, w ogole go nie widac. No fakt, pojawily sie jakies tagi/wrzuty AKMC, ale tak jak powiedziales, jednorazowa akcja, jak dla mnie to crew juz raczej nie istnieje, niestety.
W ktorej czesci miasta te nowe throw upy i srebra IT?
Co do KHA to byla kiedys jakas afera, mianowicie na mleczarni kolo Makro jakis uznany koles zamalowal numer KHA, dzien pozniej KHA zamalowal numer tego kolesia, co spotkalo sie z oburzeniem np. Kraza. Kraz mowil o tym, ze KHA nigdy tak naprawde nie byl w IT, KHA jechal Kraza od cpunow.
http://sekta-it.webpark.pl Sprawdz ta strone jesli nie znasz. Na maksa fajne czasy, jakos 2005/2006 chyba, wlasnie w chuj wlep w tramwajach, skreczy, markerow.
Co do EWC na dworcu to wlasnie o ten outline mi chodzilo, wiata nad schodami przy przejsciu podziemnym.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Maja 2010, 09:43
Znam stronkę:) Jeśli chodzi o to IT obecnie to większość na Drzetowie-Grabowie, okolice Wilczej, Emili Plater, 1-go maja, jest tego po prostu...dużo;) Kilka kolorowych throw upów ładnie wygląda obok siebie: ) CO do dworca, to jeszcze się trzyma fajne srebro MHS, Zeina. Też z dawnych czasów. Nie słyszałem nic o akcji na mleczarni ale jakiś czas temu ktoś przejął fotolog Kraza, więc może ma to związek w co wątpie jednak. pozdro

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Maja 2010, 15:01
Co do dworca to mozna wymienic jeszcze stary numer WT (choc juz slabo widoczny, musieli wlazic na daszek kolo tego numeru Zeina), MHS zrobione na kominie (rowniez przez Zeina) jak i EWC na Lokomotywie/Heya. Tez jadac pociagiem zawsze widze panele zrobione na nieruchomych skladach.
Troche zaluje, ze tak pozno sie urodzilem, bo cale poczatki szczecinskiej sceny musialy byc naprawde swietne. Pare lat temu, gdzies ze 3 bylo zrobione spotkanie w Teatrze Kana z Xmanem, Lona, Projektantami, Twisterem. Xman opowiadal, ze z DJ'em MB (o ile dobrze pamietam) robiac pierwszego wholetraina malowali pare godzin, hehe. Czasy aktywnego UC, jamow pod Pleciuga, Bad, pozniej doszlo WT, UC zmienilo sie w szczecinska odnoge EWC, to musial byc naprawde swietny okres.
Kiedys na fotologu nie wiem, wydaje mi sie, ze Luzaka bylo wrzucone zdjecie, na ktorym chyba z 15 osob w bialy dzien malowalo na Hetmanskim, obecnie raczej nie do pomyslenia. Tak samo, pojdziesz na dworzec i nie zobaczysz zadnego jadacego panela, ledwo jakies tagi sa, najczesciej na dachu albo pod spodem pociagu. Na maksa szkoda...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 12 Maja 2010, 19:04
No czasy się zmieniają, czasami da rade złapać jakiś panel w podróży ale to jak mówisz rzadkość...

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 6 Czerwca 2010, 21:13
LUZ,RIFLE (IT) działają na blaszkach.

Jan Wyga "Serce, Rozum & Głos" - maxi singiel (digipack)
Skill Mega "Normal Magic" - stan zajebisty, bez folii.

Wiecej info na NA PW.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 23 Czerwca 2010, 10:20
Rifle jest w M2B?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 30 Grudnia 2010, 11:58
Chyba przedwczoraj stojac na Wyszynskiego doznalem mega szoku, po moscie nad Odra jechal sobie wholecar IT, naprawde zwariowalem. Wielkie I, male T, srebro. Moze Luzak zrobil, tak wygladalo. Mega propsy.
No i ciekawostka jest pare nowych numerow XMana, zrobione moze z miesiac, dwa temu. Ponadto Kraz troche MHSow powrzucal.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Stycznia 2011, 22:41
Cytuj:
No i ciekawostka jest pare nowych numerow XMana, zrobione moze z miesiac, dwa temu. Ponadto Kraz troche MHSow powrzucal.
legale?

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 5 Stycznia 2011, 22:59
http://www.facebook.com/album.php?aid=4 ... 271&ref=mf

znany jakis ?

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 66 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona