Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 24 Października 2019, 03:54

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona
Peja (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Peja (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Sobota, 1 Grudnia 2018, 00:40
Uszol już jakiś czas temu odleciał w dziwną stronę

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm
moderator

Wysłano: Sobota, 1 Grudnia 2018, 02:34
Co do kwestii Peja/Decks się nie ma co się wypowiadać bo nie zna się szczegółów tematu, ale Uszol wyzywanie innych od "wychechłańców" to mógłby sobie podarować

Uszol w telewizji republika.
Uszol spotkał się z prezydentem Poznania.
Uszol skomentował Peję.

GoodStuff napisał(a):
legenda Poznania mu cisnie po rajtach,wyczuwam cisze w eterze i nieoficjalna probe pucy

Niezły wojownik FB

Spoiler:

Cytuj:
Dawać mi tu zaraz dziennikarzynę z prawdziwego zdarzenia i obnażmy wreszcie tę szopkę.

Sztywno. Tak, wiem kto to Uszol, ale aktualnie sam jest wychechłańcem. Nie potrzebuję forum, ale napiszę to na forum.

Daleko mi do Ryśka, ale nie niem czy i po co miałby się odnosić do tego wysrywu.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Grudnia 2018, 14:01
Peja ponownie się wypowiedział o konflikcie z Decksem:

Cytuj:
Rozchodząc się z Darasem podkreśliłem wyraźnie, iż nie wyjawię powodów dla, których razem nie gramy. Być może również dlatego, iż wydałyby Wam się bardziej banalne niż sądzicie – niestety nie mówiąc o tym wszyscy snują domysły. Polecam lekturę w oryginalnym przekładzie – nikogo nie obraziłem, a wielokrotnie pytany o Darka zawsze mówiłem zgodnie z prawdą i należytym szacunkiem. Bo ten szacunek należy się po pierwsze dla naszej wspólnej historii, a po drugie należy się również Wam. Nigdy nie nawijałem ja, ja, ja tylko MY. Do tego stopnia, iż wielu z Was nie może teraz zaakceptować naszych osobnych działań. Chcielibyście nas z powrotem. I to zrozumiałe.Wielokrotnie odpierałem zarzuty bez sensu się z Wami kłócąc kto jaki zrobił podkład na danej płycie, ale gdy pisaliście, że Decks wykonał tu i tu świetną robotę gdzie nie był autorem muzyki to krew mnie zalewała. Dziś już z tym nie walczę – jeśli jesteś fanem to wiesz, kto i co zrobił na jakim albumie. Dobrze wiemy, że Magiera ma takie samo prawo być częścią SLU jak Daras czy ja głównie z powodu ilości muzy jaką zrobił na wszystkie albumy, które nagrałem solo i z Darkiem od czasów „Na legalu?”. Ch*j z tym, mógłbym tu przytaczać masę argumentów tylko po co? Nie zamierzam nikogo dyskredytować ani umniejszać zasług czy wkładu w pracę, którą włożył robiąc ze mną utwory. Guzik mnie obchodzi czy prawdziwe Slums Attack to Peja i Decks czy Peja i Iceman. Nie będę tego rozkminiał, bo zwyczajnie nic to nie da. Nie pozwolę jednak, żeby dyskredytowały mnie osoby, z którymi od lat kompletnie nic mnie nie łączy prócz wzajemnej niechęci. Jeśli potrafię mówić o Darku, wspominając stare tematy czy komentując bieżące, to czarno na białym widać, że nie mam z tym problemu. Przed 25 leciem w jednym z wywiadów powiedziałem, że drzwi stoją otworem. Wielokrotnie robiłem dla niego hałas na koncertach używając jedynego podkładu który zrobił – najczęściej po wykonaniu utworu „SLU 3 litery”. Nie żeruję na jego twórczości – utwory, które rapowałem do jego muzyki gram w zmienionych kompozycjach – cała reszta to albo moje kompozycje albo innych producentów. Doprowadziłem do umowy dystrybucyjnej z My Music – dzięki czemu mimo waśni podpisaliśmy umowę i dziś większość naszych wspólnych płyt jest dostępnych na rynku po tym jak upadła Fonografika. Osobiście dopilnowałem wszystkich produkcji i przedłożyłem Darkowi do akceptu. Jeśli to nasz spór to niech się wypowiada Peja i Decks nikt k*rwa inny! Zanim ogłosiłem rozpad jak to określacie SLU proponowałem spotkanie. Żyć można bez złości i wzajemnych roszczeń nawet, gdy już nigdy nie mielibyśmy stanąć razem na deskach sceny. Pomijając fakt, iż zarówno on jak i ja jesteśmy rodzicami chrzestnymi swoich dzieci, a Darek był świadkiem na moim ślubie – żadne z tych okoliczności nie powstrzymały emocji. Możecie być spokojni – nikomu nie wyruchałem żony i nikogo nie sprzedałem na policję jak już miałem okazję czytać kiedyś w komentarzach. Tę sprawę powinniśmy wyjaśnić już dawno temu i byłem gotów wielokrotnie się z nim spotkać. W żadnym wypadku nie powinniśmy robić tego na forum publicznym, bo to niczego nie wyjaśni. Internety tylko czekają z popcornem w łapie (albo ch*jem), by poczytać dla sportu kampanię wzajemnych oszczerstw. Nie w tym wypadku. Mieszkamy tuż obok siebie jak Pawlak z Kargulem czasem jest spokojniej czasem temat wraca. Nie prosiłem się o taki los. Zawsze działam według tego, co dyktuje mi serducho. Peja się zmienił? K*rwa, pół życia na to czekałem – to dobry znak i właściwy kierunek – idę przed siebie i nie oglądam się jak w kawałku ze „Slumilionera”. Na koniec chcę podziękować wszystkim, którzy okazali mi wsparcie w SMS, mailach, messengerach i zwyczajnej rozmowie. Dzięki Wam wiem, że nie jestem sam w myśl zasady, iż prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie. Przyjaźń? Co to za słowo? Oznacza nic więcej jak to, że ktoś jest przyjaźni – zwyczajnie o Tobie myśli. Poznałem wiele osób w moim życiu, które myślały wyłącznie o sobie. Na szczęście w moim nowym, trzeźwym życiu potrafię budować zdrowe relacje z ludźmi. Głównie dzięki mojej zmianie i tu wpiszcie na lepsze – na gorsze lub ch*j nas to obchodzi.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 14:52
ReTo przeprasza Peję na scenie w Poznaniu

https://www.youtube.com/watch?v=LblZ8YMUX7s

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 14:56
Co się dzieje z tą kulturą :rotfl:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 15:04
Beka z Reto. Typ mówi, że był wtedy młodym człowiekiem i nie był świadomy o czym nawija. Typ w wieku 20 lat nie wiedział o czym nawija! :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 15:09
Pozdro

Ostatnio edytowano Wtorek, 4 Czerwca 2019, 18:40 przez Piters, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 15:13
klasyczna sytuacja. raper podziemny rzuca ksywkami licząc, że do tuzów nie dotrze a słuchacze zobaczą jaki z niego jest kurwa dzik. potem z jakiegoś powodu staje się popularny (bo tak to działa u nas, ciąg przyczynowo-skutkowy zaburzony) i trzeba prostować, żeby jak najwięcej z koryta wyciągnąć albo nie dostać wychowawczego liścia w bagażniku. teraz tylko jebnąć banger z richie richem, jebnąć bajerę o zacieraniu granic pokoleniowych i laba.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 16:18
Dokładnie, w podziemiu to każdy odważny i leci po ksywach nie tylko z rapu ale mainstreamu tv, internet, polityka itp a potem jak wypłynie to zamyka gębę i pierdoli banały i farmazony, zresztą teraz jest modne darcie japy jak widzę to nieważne co tam gadasz, ważne że wrzeszczysz, w tę stronę to idzie.
Potem ci po których jechałeś stają się realną konkurencją i mogą zabrać wpływy więc nagle pjony bite i zero spiny, beka. To już jest taki pop dla grzecznych chłopców a nie prawdziwy rap i tego nie zmienimy.

Trzeba mieć jaja żeby tak jak Rychu najpierw nawinąć że nie zrobiłby Kingi Rusin bo jest chujowa a potem stanąć przed nią w Agencie, ale to trzeba być Rychem a nie jakimś piździelcem który zniknie jak przejdzie moda na jego pierdolenie.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 18:11
Bragga_Lynch napisał(a):
klasyczna sytuacja.

hardy napisał(a):
Dokładnie, w podziemiu to każdy odważny i leci po ksywach

Moglibyście przytoczyć więcej takich przykładów?

Z tego co kojarzę to Mielzky kiedyś podobnie zrobił z Guralem

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 18:18
No tak to już jest, że nie zawsze jaki rap takie życie, i Ci teoretycznie chujowi okazują się spoko ziomkami i na odwrót i wtedy trzeba grzecznie schować głowę w piasek.

https://www.instagram.com/malyapollo/

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 18:21
Cytuj:
Byłeś księciem na ulicy, dobra - twój czas przeminął
Jestem nowym bogiem ulic, chcesz to rzygaj nienawiścią"

Szpaku, na kawałku z Deysem, odpowiada na posty Peji.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 18:35
bedoes z taco, wspomniany mielzky z guralem, oxon z kękę, kobik z bonsonem, eripe z vnm i popkillerem, tyle pamiętam

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 19:00
little z returnersów jak był młodym gniewnym i w podziemu to jechał po np. pihu a później byznes i normalnie sprzedawali mu mu bity

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 19:08
edzio się coś srał do włodiego na tej samej zasadzie no i klasyk diox wyjaśniający malika

e/ ze stanów np. pamiętam ktoś się pucował do j. cole'a i skończyło się sypaniem popiołu na główkę, ale nie pamiętam kto
e2/ jim jones z hovą, stitches z game'em, jechać z lamusami

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 20:04
Jakby co to "pucowac" znaczy dokładnie coś odwrotnego.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Grudnia 2018, 20:05
wena z drogimi butami

Tchórz zanim umrze ginie wiele razy

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Grudnia 2018, 00:22
Spoko sytuacja tyle...tak jak się ma 20 lat ma się jeszcze siano w głowie, choć bywają wyjątki.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Poniedziałek, 3 Grudnia 2018, 00:30
no fajnie tu dyskutujecie chlopaki, ale na slizgawka.eu lepsze dyskusje :joint:

a Kanye krol wiadomo

Ostatnio edytowano Piątek, 14 Czerwca 2019, 17:39 przez piernikowyskoczek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 3 Grudnia 2018, 19:00
https://www.youtube.com/watch?v=OEIdq-iitFE

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 409 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 16, 17, 18, 19, 20, 21  Następna strona