Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 23 Kwietnia 2018, 16:13

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Peja (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Peja x Jeru The Damaja x O.S.T.R. x Decks - TBA (201?) [Zapowiedź]
  Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 13:35
Wiesz, co innego żyć z odpierdalania chałtury w TV, a co innego iść do TV i mówić o muzyce, którą się robi i z której się żyje.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 13:39
Szok. Polscy raperzy są hipokrytami.

Dopiero teraz to zauważyliście?

Obrazek
instagram

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 14:14
Źle nie wypadł.

Spoiler:

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 14:43
Tulus napisał(a):
Ta, oglądający program śniadaniowy w tvn już biegną po bilety na koncert Rysia, rozkminiłeś to zuchu :lol:

Jak się chce wyjść z tak dużą inwestycją z zyskiem lub chociaż na 0 (pewnie to drugie), to się próbuje wszelkich metod i celuje w każdy target. Tobie daleko do jakiejkolwiek sensownej rozkminy w tym temacie.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 15:55
Bez przesady. Fani Ryśka to chyba jedni z najwierniejszych fanów w pl rapie (widać to chociażby posprzedaży płyt) więc o sprzedaż się nie martwię. Tak tak, w większości to gimbusy, które nie wejdą na ten koncert, ale starsze roczniki również go słuchają. No i ciekawe po co mu target "januszy" bo do takich osób kierowane są programy śniadaniowe? Z całymi rodzinami na koncert hip hopowy? Bicz plis solek, tym razem nie trafiłeś z argumentem.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 16:03
Obrazek
Aż się uśmiechnąłem widok tego komentarza :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 16:06
ja bardziej na widok zdjęcia

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 16:49
pierwsze skojarzenie

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 17:27
Miechu napisał(a):
Bez przesady. Fani Ryśka to chyba jedni z najwierniejszych fanów w pl rapie (widać to chociażby posprzedaży płyt) więc o sprzedaż się nie martwię. Tak tak, w większości to gimbusy, które nie wejdą na ten koncert, ale starsze roczniki również go słuchają. No i ciekawe po co mu target "januszy" bo do takich osób kierowane są programy śniadaniowe? Z całymi rodzinami na koncert hip hopowy? Bicz plis solek, tym razem nie trafiłeś z argumentem.

Rok temu na terrorym fever prawie był pod kreską finansowo na o wiele mniejszym i tanszym obiekcie do tego z lepszym line upem, to myślisz, że tym razem będzie inaczej? Sorry mistrzu, ale zorganizowanie takiego przedsiewziecia w Hali Arena to kolosalne koszty. Musiał poświecić ryjem, żeby poprawić sprzedaż i nie dokładać i tyle. Inna sprawa, że zapewne nic mu to nie da.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 15 Października 2013, 17:35
Nie wiem ile ludzi było na terrorym fever, ale to jest 20 lecie. Na 15 leciu było w chuj ludzi więc tutaj też nie powinno być problemu (ale różnie bywa, wiadomo). No i wytłumacz mi jak pojawienie się w programie śniadaniowym wpłynie na sprzedaż? Rozumiem jakby był tam zaproszony do dyskusji o 20 leciu albo coś takiego a to był program o macierzyństwie. Do tego nadawany w takich godzinach, że widzami (jak to przy takich programach bywa) w 90% są emerytki, matki siedzące na macierzyńskim itp.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 16 Października 2013, 16:02
Miechu napisał(a):
No i wytłumacz mi jak pojawienie się w programie śniadaniowym wpłynie na sprzedaż?

Nie muszę tłumaczyć, bo nie wpłynie. Spekulowałem o ewentualnych celach, a nie efektach.

SLAFF napisał(a):
Wiesz, co innego żyć z odpierdalania chałtury w TV

Chciałbym się od Ciebie dowiedzieć dlaczego to jest takie złe. Wytłumacz.

Ostatnio edytowano Czwartek, 17 Października 2013, 09:52 przez Orlik, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Post Re: Peja (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: środa, 16 Października 2013, 17:41
Wolisz Tedego nagrywającego zajebiste Elliminati czy grającego chujową rolę w chujowym sitcomie, który ściągają z anteny po 2 odcinkach? No właśnie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 08:42
SLAFF napisał(a):
Wolisz Tedego nagrywającego zajebiste Elliminati czy grającego chujową rolę w chujowym sitcomie, który ściągają z anteny po 2 odcinkach? No właśnie.

a to rap ma taką specyfikę, że trzeba wybierać z tych dwóch rzeczy? Kim jest ten co to ustalił? Jestem mega ciekawy. :)

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 08:44
To o chałturze to nie ja pisałem :)

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 09:51
Orlik napisał(a):
SLAFF napisał(a):

a to rap ma taką specyfikę, że trzeba wybierać z tych dwóch rzeczy? Kim jest ten co to ustalił? Jestem mega ciekawy. :)

Nie trzeba wybierać, ale chyba lepiej jak raper nie musi chałturzyć bo dobrze zarabia na muzyce czy tam ciuchach?

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 10:18
A może lubi po prostu chałturzyć?

Obrazek
instagram

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 11:29
SLAFF napisał(a):
Nie trzeba wybierać, ale chyba lepiej jak raper nie musi chałturzyć bo dobrze zarabia na muzyce czy tam ciuchach?

Musi? No chyba mi nie powiesz, że on zaczął karierę telewizyjną, bo musiał. Zważywszy na fakt, że kiedy robił pierwsze programy, to hajs z rapu mu się zgadzał i to konkretnie.

Musiał to bardziej Peja jak był pieskiem na smyczy Delisia i to na gruncie muzycznym, co jest gorsze. :)

Sorry Miechu - poprawione.

P.S

Żadna praca nie hańbi. Peja o takich wartościach nie nawijał, więc SLAFF'y nie znajo. ;-))

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 12:25
O chuj ci chodzi z tym Delisiem bo nie bardzo rozumiem. Za Delisia nagrał jeden z najbardziej kultowych albumów w polskim rapie, hajs wbrew pozorom też mu się zgadzał i to mocno, kiedyś mówił, że ćwierć bańki na koncie było grane, choć pewnie i tak Deliś go wyjebał, nie tylko zresztą jego.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 14:50
http://www.orange.pl/kid,4003469092,id, ... video.html

Rychu mądrze o kobietach, propsuje Kamile Baar - spodziewałem się klasy od niego w tym aspekcie.

Powrót do góry

Wysłano: Czwartek, 17 Października 2013, 15:02
SLAFF napisał(a):
O chuj ci chodzi z tym Delisiem bo nie bardzo rozumiem. Za Delisia nagrał jeden z najbardziej kultowych albumów w polskim rapie, hajs wbrew pozorom też mu się zgadzał i to mocno, kiedyś mówił, że ćwierć bańki na koncie było grane, choć pewnie i tak Deliś go wyjebał, nie tylko zresztą jego.

Związał się z nim kontraktem, który ogarniczał jego niezależność muzyczną. Kształt tego kultowego albumu był również niejako narzucony przez Delisia, który parł na to, żeby ten produkt jak najlepiej sprzedać. Było o tym w jakimś starym wywiadzie.

Tak więc teraz się zastanów kto bardziej musi. Czy u Tedego, który robi co chce, bawi się i ma wyjebane, czy jak u Peji, który daje sobie narzucać wydawcy jakie kawałki mają być na albumie, a jakie nie.

Jest o tym tutaj:

Deliś napisał(a):
Tak powstało "Na legalu?", gdzie były jeszcze trzy, cztery piosenki, które bez jego zgody wyrzuciłem z płyty, ponieważ psuły koncepcję albumu. Straszna była jeszcze awantura, ponieważ Peja chciał, żeby to była płyta Slums Attack, a ja stwierdziłem, że z punktu widzenia marketingowego, skoro w "Blokersach" występował jako Peja, to płyta ma się nazywać Peja/Slums Attack. Pół roku później w tej kwestii przyznał mi rację.

Tutaj o sprzedaży praw do wydawania płyt Peji:

Deliś napisał(a):
Nie może być tak, że wydawca ładuje pieniądze, czas i pracę w jakiegoś artystę, a któregoś dnia artysta Ci mówi "fuck off" i po pierwszej płycie spierdala. Tak było z 1-8L i UMC i jakbym nie patrzył na Remika, to jest to kurestwo ze strony 1-8L. Z drugiej strony zrobili to legalnie, bo Remik się nie zabezpieczył. Obok biznesu powinny istnieć jakieś inne relacje pomiędzy wytwórniami, bardziej interpersonalne. Trzeba mieć zaufanie do siebie. Brak zaufania do mnie, kończy się tym, że artysta odchodzi albo go sprzedaję, tak jak Peję. Dobry kontrakt polega na tym, że zabezpiecza obie strony i wtedy działamy dalej. Jeżeli jest sukces i artysta dostaje wody sodowej do głowy, mówi, że jest zajebisty i chce stawiać warunki. Jednak nie tak szybko, bo jest kontrakt. Z drugiej strony, płyta może okazać się totalnym niewypałem, a jest podpisany kontrakt na trzy płyty i muszę i chcę wydać te dwie kolejne.

Deliś napisał(a):
Dlatego między innymi Peja nie jest w T1. Nie chcę nikogo dissować, ale byłem już nim bardzo zmęczony. Jak on łapie fazę na wyzwiska, potrafi zapchać Ci skrzynkę różnymi sms'ami. Rychu - wiedz, że je ciągle mam (śmiech). Do kolesia dziennikarza dzwonił z Mediolanu i wrzeszczał, że mu włoży lokówkę w dupę... Słyszałem to nagranie. Czy tak się zachowuje facet pod 30-tkę, bo ta niedługo mu stuknie? W pewnym momencie Twój system nerwowy pada. Jest po dwunastej w nocy, oglądasz dobry film, pijesz z dziewczyną wino, a tu urywają się telefony z jego wyzwiskami. Po kilku takich seansach, stwierdziłem, że trzeba coś z tym zrobić. Stąd transfer Peji do Fonografiki za pieniądze. Jak w piłce nożnej. Wszystko na legalu i z kasą na stole.

Jak sprzedałem siebie, to sprzedałem drogo, lepiej sprzedać siebie niż sprzedać kogoś.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 294 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona