Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Czwartek, 22 Sierpnia 2019, 12:17

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 761 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona
Sokół (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sokół (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 20:41
ZINNN napisał(a):
Cytuj:
Chcemy, żeby normalni ludzie nie wstydzili się słuchać hip hopu i być kojarzeni z debilami komentujacymi na hip-hop.pl czy glamrapie, z memami na poziomie trzeciej klasy podstawowej, z wpisami typu "wyruchałbym Maryśkę" i tym podobnym gównem dla chamów i frajerów.

Props dla Sokola leci za caly tekst i ten fragment powyzej w szczegolnosci, bo to moze sie rowniez odnosic do tego forum i pytan typu czemu ten czy tamten dostal warna z glupie odzywki, czy tez czemu temat o trolowaniu na innych stronach jest zamkniety. Chamstwo trzeba tepic.

Trochę temat, ale propsy Zinn!

Obrazek
instagram

Powrót do góry
Zobacz profil profil na facebooku profil na discogs profil na lastfm WWW

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:09
On chce tworzyć jakiś kanał muzyczny w "tradycyjnej" telewizji? Przecież nikt czegoś takiego nie będzie oglądać, a więc już lepiej skupić się jedynie na tym, aby jeszcze bardziej się rozwijać i utrzymywać dobrą pozycję w internecie. No, ale życzę powodzenia w tych pomysłach powrotu rapu do telewizji.

Cytuj:
Chcemy, żeby normalni ludzie nie wstydzili się słuchać hip hopu i być kojarzeni z debilami komentujacymi na hip-hop.pl czy glamrapie, z memami na poziomie trzeciej klasy podstawowej, z wpisami typu "wyruchałbym Maryśkę" i tym podobnym gównem dla chamów i frajerów.

Wydaje mi się, że ludzie już prędzej się nie chcą być kojarzeni z słuchaczami hip-hopu przez ludzi tworzących ten gatunek reprezentujących dość niski poziom(głównie uliczny nurt) i ich fanów(którzy raczej ani na hh.pl i glamrap.pl nie siedzą) niż przez jakieś komentarze na hip-hop.pl czy glamrap.pl, które się panu Wojtkowi Sokołowi nie podobają.
Szczerze mówiąc wydaje mi się, że ci "hejterzy"(według raperów, każda osoba negatywnie wypowiadająca się o ich twórczości) są inteligentniejsi niż te barany co na tym facebook'u i youtube bezmyślnie propsują wszystko co jest podpisane ksywką danego rapera.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:22
Nie kanał telewizyjna, a rozwijać ProstoTV. Mówił gdzieś o tym, ze chcą zrobić programy tematyczne, o stałej ramówce itp.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:34
No to nawet spoko jak chcą robić jakieś programy tematyczne.

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:50
Dla Sokoła zawsze miałem ogromny szacunek, a teraz z każdym kolejnym wpisem widzę, że jest zajebiście ogarniętym, inteligentnym typem i naprawdę wstyd, że musi się użerać z bandą pierdolonych kretynów. Zresztą to problem, który można dostrzec od dłuższego czasu, bo nie wiedzieć kiedy, nagle ważniejszy od muzyki stał się forumek, prowo i obowiązkowe kręcenie beki z każdego rapera na scenie, często w sposób żenujący. A potem wychodzą jakieś pojeby i kręcą filmiki o gwałceniu siostry, oczywiście ku uciesze gawiedzi, bo przecież "BEKA, PROWO STULECIA, HE HE HE", i wielkie zdziwienie, że np. ludzie w mediach są tym oburzeni.
Inteligentni? Chuja inteligentni. Człowiek inteligentny wie jak się zachować, nawet będąc anonimowym, i nawet jeśli jest pompa, to wie w którym momencie wystopować i zna pewne granice. Ci trollujący "hejterzy" dawno przestali spełniać te warunki w ogromnej większości.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:53
sokół dobrze gada o gimbusach co kurwa wiecznie im nie pasuje a śmigają w koszulkach z firm hip-hopowych za dość drogie (patrząc na średnie polskie zarobki) ceny. w ogóle te niby bekowe komentarz typu 'hajs się zgadza', 'kiedy cyrkle' czy właśnie 'ruchałbym maryśkę' mówią wszystko o poziomie przeciętnego słuchacza rapu w wieku 13-15.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:54
mast Ale on sam sobie taką bandę kretynów przez lata wychował. Gdyby z nim było tak wszystko OK, to nie byłby tak hejtowany.

Ja na przykład nie widziałem jakiegoś specjalnego hejtingu wobec Łony.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 21:59
3A napisał(a):
Ja na przykład nie widziałem jakiegoś specjalnego hejtingu wobec Łony.

dość często(nie u niego na profilu) widzę komentarze, że jest lewakiem itp.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 22:06
wolneslowo napisał(a):
sokół dobrze gada o gimbusach co kurwa wiecznie im nie pasuje a śmigają w koszulkach z firm hip-hopowych za dość drogie (patrząc na średnie polskie zarobki) ceny. w ogóle te niby bekowe komentarz typu 'hajs się zgadza', 'kiedy cyrkle' czy właśnie 'ruchałbym maryśkę' mówią wszystko o poziomie przeciętnego słuchacza rapu w wieku 13-15.

Skoro kupują dość drogo te koszulki to właśnie znaczy, że im pasuje.
Satyryczne komentarze typu "kiedy cyrkle" są na zdecydowanie wyższym poziomie niż komentarze typu "Co Wy gadacie jaki diss?
To nie jest diss... jak by to miał byc diss to by doniu najpierw musiał zostać raperem..."(pierwszy komentarz z jakiegoś kawałka Chady).
Komentarz "kiedy cyrkle" przynajmniej zwraca uwagę na poziom skomercjalizowania tego gatunku muzycznego(chodzi mi o to, że reprezentanci innych gatunków muzycznych, aż tak bardzo nie nadużywają swojego wizerunku do sprzedaży odzieży i artykułów szkolnych, a za to w Polskim rapie jest mało raperów bez własnej marki odzieżowej). Nie mówię, że złe jest sprzedawanie jakichś produktów sygnowanych własną ksywą, ale powinno mieć to jakieś granice.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 22:17
3A napisał(a):
mast Ale on sam sobie taką bandę kretynów przez lata wychował. Gdyby z nim było tak wszystko OK, to nie byłby tak hejtowany.

wlasnie on juz chyba zapomniał jak był elo, prawilny, hardkorowy i nagrywał z wiekszymi debilami od tych którzy wypowiadaja sie na h-h.pl
komentarze na glamrapie chujowe i burackie, a jego parodia maćka z klanu na koncercie to juz fajna była

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 22:23
Pawelsz napisał(a):
Skoro kupują dość drogo te koszulki to właśnie znaczy, że im pasuje.
Satyryczne komentarze typu "kiedy cyrkle" są na zdecydowanie wyższym poziomie niż komentarze typu "Co Wy gadacie jaki diss?
To nie jest diss... jak by to miał byc diss to by doniu najpierw musiał zostać raperem..."(pierwszy komentarz z jakiegoś kawałka Chady).
Komentarz "kiedy cyrkle" przynajmniej zwraca uwagę na poziom skomercjalizowania tego gatunku muzycznego(chodzi mi o to, że reprezentanci innych gatunków muzycznych, aż tak bardzo nie nadużywają swojego wizerunku do sprzedaży odzieży i artykułów szkolnych, a za to w Polskim rapie jest mało raperów bez własnej marki odzieżowej). Nie mówię, że złe jest sprzedawanie jakichś produktów sygnowanych własną ksywą, ale powinno mieć to jakieś granice.

no właśnie na tym polega paradoks, że kupują a hejtują wszystko i wszystkich dookoła siedząc na osiedlu na ławce i kombinując hajs na szlugi, bo mama nie da. Komentarz 'kiedy cyrkle' jest chyba jedynym na poziomie w miarę, a wziął się od... Sokoła, który sam skomentował dla beki jakiś swój post, że wypuści cyrkle i linijki po 399zł. a podbijając do chady - nie czytam komentarzy pod jego kawałkami, bo nie lubię wkurwiać się zbyt często.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 23:11
Sokół zablokował Lygrysa i docina Sokołowi hahaha

Ema, hmmm daj przykłady z kim tak debilnym nagrywał?? I skąd wiesz że są debilami// Dajmy taki Bosski Roman który robi raczej rap kupę, ale jest ogarniętym gościem, skończył dzienne studia, i wywiadach nie jest wcale takim debilem za jakiego go ludzie uważają.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 23:21
Za co Sokół zablokował Lygrysa? Lygrys z reguły konstruktywnie krytykuje(lub prowokuje), a więc wynika, że Sokół trudno przyjmuje krytykę(lub po prostu nie spodobało mu się prowo Krzysztofa).

Na hh.pl pewnie większość użytkowników studiuje/bądź będzie studiować, co nie znaczy, że na forum prezentują wysoki poziom intelektualny. Podobnie jest z takimi raperami jak Bosski Skromny Roman(?) i innymi wackami z którymi Sokół nagrywał.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 23:29
Prowo srowo kurwa, już zaczynam mieć alergię na ten wyraz.

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 23:35
Pawelsz, ale z jakimi tymi wackami nagrywał Sokół, od których biję ta głupot z daleka?? No ok, zdarza mu się nagrywać z słabymi raperami po znajomości. Ale którzy to ci debile? Zapodajcie jakimiś ksywkami.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 25 Marca 2012, 23:52
Ja nie napisałem nigdzie, że nagrywał z debilami, ponieważ nie znam tych raperów osobiście.
Jedynie porównałem styl forumowania(głównie z hh.pl) do jakichś słabych raperów, z którymi Sokół nagrywał po znajomości.
To, że jakiś tam użytkownik forum skończył jakieś studia nie znaczy, że na forum będzie prezentował swój poziom intelektualny. Tak samo jak Bosski Roman(?) chyba nie odzwierciedla swojego poziomu intelektualnego w swoich utworach(niezbyt dużo przesłucham jego kawałków, a więc może to być błędna teza).

Spoiler:

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Marca 2012, 00:08
Ema napisał(a):
3A napisał(a):

wlasnie on juz chyba zapomniał jak był elo, prawilny, hardkorowy i nagrywał z wiekszymi debilami od tych którzy wypowiadaja sie na h-h.pl
komentarze na glamrapie chujowe i burackie, a jego parodia maćka z klanu na koncercie to juz fajna była

no bo on teraz jest awangardowym artystą i biznesmenem.
Pewnie przyjmuje postawę jak Vienio i Pelson u Wojewódzkiego, kiedy Kuba ich zapytał, "czemu już nie są tacy jak na 'Skandalu'?".
Na co oni odparli jak to robi kościół, czy "bo to było kiedyś...".
Co z tego, że to było jakiś czas temu jak smród pozostał.

Albo byli tak głupi, że z czasem zaczęli się wstydzić tego co robili w młodości, albo dla profitów podlizywali się dresiarskim hiphopowcom.
Obie sytuacje dyskwalifikują ich w moich oczach jako artystów.

Joło - Moje podejście do Sokoła zawsze było negatywne - jest jedną z osób przez którą przestałem "słuchać polskiego rapu" po 1998. A to, że Sokół się spiął na moją wypowiedz na jego profilu, to tylko go ośmiesza.

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Marca 2012, 00:18
Lygrys czemu nie potrafisz zrozumieć, że niektórzy dojrzewają/rozwijają się/rozum to jak chcesz?

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Poniedziałek, 26 Marca 2012, 00:42
Przecież Sokół pisał u siebie na profilu milion razy że nienawidzi komentarzy pisanych dla beki i z kapslokiem to co sie dziwisz?
Jego strona jego zasady mnie to nie dziwi też bym się wkurwiał jakbyś mi wypisywał na fejsbuku takie kretynizmy
Sprawia wrażenie bardziej że on jest tym gimbo stajlem zmęczony on ma chyba 36 lat juz dinozaur :razz:
Ale nie zgadzam się że on się zmienił od czasów WWO bardzo przecież nagrywa z Boskim cały czas
Jego teksty tez się nie zmieniły zawsze miał życiowe bardziej niż typowe uliczne pierdolenie o zasadach
Nie wiem czy zastraszał cię w klubach ale nie brzmi to prawdopodobnie

Powrót do góry

Wysłano: Poniedziałek, 26 Marca 2012, 00:56
MicBar napisał(a):
Lygrys czemu nie potrafisz zrozumieć, że niektórzy dojrzewają/rozwijają się/rozum to jak chcesz?

Jak człowiek dojrzewa, to umie przyznać się do błędu.
Jak jak usłyszałem "skandal" i "chleb powszedni", to pękałem, ze śmiechu jak można być takim burakiem i nie wracałem do tego badziewia (tekstowego, bo "skandal" miał jeszcze fajne bity).
Ale mój wówczas 13letni brat był zachwycony i świrował przed ziomkami, że słucha elo rapu.

Ja nie musiałem słuchać komicznym prawilników żeby się dowartościować.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 761 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 39  Następna strona