Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Niedziela, 18 Sierpnia 2019, 12:02

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 761 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona
Sokół (C.V. - Gościnnie) 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Sokół (C.V. - Gościnnie)
  Wysłano: Czwartek, 3 Stycznia 2008, 13:45
Mi strasznie zbrzydł sokół przez mixtejp prosto przez wystep na kodexie ...te całę tpwc i ogólnie w 2007 roku mało co zrobił Najwiekszy fejm dało mu to ze dał propsy VNMowi:P
"Pona,Jurasa,Wigora,Korasa" no nie wiem czy to sa dobrze raperzy na dzien dzisiejszy Ponem sie jarałem keidys był mega raperem dla mnei ale teraz nie jaram sie a Juras,Wigor,Koras...to zwykli raperzy i w sumie nie pamietam zebym sie jarał jakims kawałkiem od nich Juz bardziej Fu mi sie podobał

Powrót do góry
Zobacz profil numer gg

Wysłano: środa, 9 Stycznia 2008, 13:14
Sokół nie jest zapraszany na konkretne produkcje?

z hip-hop.pl :

Już niebawem swoją premierę będzie miała druga płyta szczecińskich Projektantów pt. "Braterstwo krwi". Jako przedsmak albumu oddajemy w wasze ręce promomix tego materiału. Gościnnie pojawią się tu Sokół, Łona, Płomień 81, Sobota, JKWL. Wokale zostały nagrane w studiu "Dobrzewiesz" w Szczecinie oraz w "Tabasko Nagrania" w Łodzi. Mastering zrobił Marek Dulewicz z NC studio.

płyta zapowiada sie konkret.

wkrótce kawałek z VNM!

elo

SOKOL mistrz;]

Powrót do góry

Wysłano: środa, 9 Stycznia 2008, 13:45
ta a jeszcze niedawno ktos w temacie o scenie w Szczecinie nie wymienial Projektantow pozdro dla tamtego zioma

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 14:27
http://www.hip-hop.pl/teksty/projector. ... 1275304473

nowy wywiad z sokolem

Cytuj:
Ostatnie wydawnictwa z wytwórni Prosto były dystrybuowane za pomocą Firmy Księgarskiej Olesiejuk, a nie jak wcześniej - dzięki Fonografice. Czym zostało to spowodowane? Z tego co mi wiadomo - brak zainteresowania rapem ze strony Empików nie jest winą Fonografiki (popraw mnie jeśli się mylę).

Sokół: Nasza współpraca z Fonografiką dobiegła końca z wielu powodów. Nie byliśmy zainteresowani ich warunkami. Dziękuję im za kilka lat bycia wspólnikami, dzisiaj są inne czasy i czegoś innego oczekuję od firmy dystrybucyjnej. Mogę tylko powiedzieć, że z Firmą Księgarską od razu osiągamy lepsze wyniki sprzedaży.

lepiej by sie od razu przyznal, ze chodzilo o peje :D

Cytuj:
Z czyjej inicjatywy powstał Mixtape Prosto 600V? Pierwsze opinie po premierze albumu nie są zbyt przychylne. Ludziom nie podoba się fizyczne wydanie płyty oraz "niski" poziom materiału. Wyniki sprzedaży mówią jednak co innego.

Sokół: Chyba czytaliśmy i słyszeliśmy inne opinie. Opinie na temat Prosto Mixtape są wyjątkowo pozytywne i docierają do nas nawet z "wrogich" obozów. To kolejna płyta wydana przez Prosto Label, która już w dniu premiery stała się klasykiem i trudno to zanegować. Zresztą czas zrewiduje wszystko. Mam wrażenie, że opinie na temat Prosto Mixtape 600V czerpiesz z macierzystego portalu Hip-Hop.pl, który jest generalnie mekką wszelkiej maści niedowartościowanych idiotów [...]

:lol:

Cytuj:
Obecnie robi się co raz większy zamęt wokół sieci salonów Empik, które oprócz pobierania horrendalnych sum wykładają także śladowe ilości płyt z rapem na półki. Czy w obecnej sytuacji nie lepiej uświadomić słuchacza i postarać się nakłonić ludzi do korzystanie z funkcji typu preordery czy kupowanie CD na oficjalnych stronach raperów?

Sokół: To właśnie robimy. Płyta Jurasa i Korasa (Pokój z Widokiem na Wojnę) jest sprzedawana, jak już mówiłem, tylko przez undergroundowe kanały dystrybucji. Wkrótce kolejne tytuły będą szły tą drogą. Jednak dla takiej płyty jak Prosto Mixtape to nonsens. To składanka, a one powinny trafiać jak najszerzej, pełniąc rolę zachęcacza do kupienia płyty danego wykonawcy, którego słyszymy na tle innych. Są różne sposoby na różne okazje, nie ma co się zamykać, trzeba myśleć.

ciekawe, na jakiej zasadzie wyjdzie vnm. wiadomo, ze plyta z zaiksem to tez legal, ale w polsce slyszac "legal" od razu masz na mysli empiki i media markty, a przeciez vnm'owi zawsze chodzilo, zeby swoim cd rozjebac polki (nawet taki wers byl na 834).

dobry wywiad.

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 15:38
Dojebał, że ktoś przed 30tką nie może znać Kimona. Ja nie mam, a winyl znałem swego czasu na pamięć :cool:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 15:45
No kurwa, ja rozumiem że to jest w jakiejś części jego projekt, ale żeby mówić o tej marnej składance (na uwagę zasługuje tylko kilka numerów) klasyk... :damn:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 16:15
Bardzo dobry wywiad, a to dzięki dobrym pytaniom. Nareszcie jakiś ogarnięty typ się wziął za przepytywanie. Co do Sokoła to jak zwykle z głową odpowiedzi, pojechał lekko z tym "klasykiem" no ale jako wydawca płyty nie mógł powiedzieć, że najlepiej byłoby wyjebac połowę kawałków.

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 20:03
przejebany wywiad, nie poznaje tego portalu. hip-hop.pl powoli wyciąga się z gówna

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 20:04
Sokół z Ponem pojawią się w najbliższym odcinku Wieczoru Kawalerskiego w TVN Turbo. Mają być gorące pytania.

Powrót do góry
Zobacz profil profil na lastfm

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 20:50
Poskro napisał(a):
Sokół z Ponem pojawią się w najbliższym odcinku Wieczoru Kawalerskiego w TVN Turbo. Mają być gorące pytania.

To już było ziomuś.

Powrót do góry
a.k.a. Kondzik

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 21:13
Poskro napisał(a):

http://www.youtube.com/watch?v=ZOwW5z8OZUU
http://www.youtube.com/watch?v=OzKuYJuFROc

Prowadzący jaki podniecony jest. :lol:

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 22:23
Ta faktycznie świetne pytania
Cytuj:
Zauważyłem, że w ciągu ostatnich lat wycofałeś się z mediów.

dobrze ogarnięty redaktor, przecież sokół to teraz większa 'gwiazda' niż tede

Powrót do góry

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 22:32
CywiL napisał(a):
Bardzo dobry wywiad, a to dzięki dobrym pytaniom. Nareszcie jakiś ogarnięty typ się wziął za przepytywanie. Co do Sokoła to jak zwykle z głową odpowiedzi, pojechał lekko z tym "klasykiem" no ale jako wydawca płyty nie mógł powiedzieć, że najlepiej byłoby wyjebac połowę kawałków.

no sorry cywil, ale on jest również producentem wykonawczym tego mixtape, a nie tylko wydawcą! mógłby chociaż posypać głowę popiołem, że trochę się zagapił/parę rzeczy by zmienił/nie jest to idealne, a nie pierdoli z klasykami, przecież tekst "To kolejna płyta wydana przez Prosto Label, która już w dniu premiery stała się klasykiem i trudno to zanegować." to będą mu wypominać przy każdej możliwej okazji. :you_crazy:

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 22:41
Kaaban napisał(a):
CywiL napisał(a):

no sorry cywil, ale on jest również producentem wykonawczym tego mixtape, a nie tylko wydawcą! mógłby chociaż posypać głowę popiołem, że trochę się zagapił/parę rzeczy by zmienił/nie jest to idealne, a nie pierdoli z klasykami, przecież tekst "To kolejna płyta wydana przez Prosto Label, która już w dniu premiery stała się klasykiem i trudno to zanegować." to będą mu wypominać przy każdej możliwej okazji. :you_crazy:

No sorry kaaban ale ty chyba nie zauważyłeś, że on sra na opinie z for internetowych i na dobrą sprawę to trudno mu się dziwić.
Wydał płytę, więc ją promuje, wszystko. A to, że jakiś kaaban lata po mieście z komórką i podniecony wkleja zdjęcia bilboardów na forum czy żąda posypywania głowy popiołem - też bym to olał na jego miejscu. :lol:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 22:52
Średnio śmieszny ten Twój post - jestem po prostu odbiorcą i wcale bym się nie wychylał, jeżeli byłaby to tylko moja opinia, ale spójrz sobie w temat o mixtape. Widzisz tam chociaż jedno określenie "klasyk"? Jakby nie było, też jesteśmy jego targetem.

teraz doczytałem wywiad do końca no i sorry: HIFI Banda najlepszym zespołem w kraju? Jędker dobrym raperem? Ja rozumiem, że on nie słucha polskich rapsów i ma to w dupie, trzeba promować swoich itd. itd. ale to (plus nazywanie mixtape "klasykiem") to delikatne przegięcie, nie sądzisz?

Jeżeli tak uważasz, to pozdro, chyba cała Twoja kolekcja to dla ciebie jeden wielki "klasyk", od chwili premiery oczywiście.

Naprawdę chciałbym spropsować sokoła, zajebiście go lubię jako rapera i powiedzmy człowieka (z tego, co widzę go w mediach i wywiadach + nagraniach), do WWO wracam regularnie do dziś, ale w tym wywiadzie pierdoli kocopoły na poziomie kasty i gurala

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 23:04
Kaaban napisał(a):
Średnio śmieszny ten Twój post - jestem po prostu odbiorcą i wcale bym się nie wychylał, jeżeli byłaby to tylko moja opinia, ale spójrz sobie w temat o mixtape. Widzisz tam chociaż jedno określenie "klasyk"? Jakby nie było, też jesteśmy jego targetem.

Targetem to są ludzie kupujący płyty czyli jakieś 0,5 % userów tego forum, za to do "pierdolenia kocopołów" jak to malowniczo ująłeś mnóstwo chętnych.

Kaaban napisał(a):
teraz doczytałem wywiad do końca no i sorry: HIFI Banda najlepszym zespołem w kraju?

A dlaczego nie ? Jeden zbiera znaczki, drugi podkłady kolejowe. On się jara HiFi Bandą, ktoś tam Faczyńskim, inny Peją, a połowa forum jakimiś nołnejmami z podziemia. :dunno: Tak się składa, że akurat ostatnio sporo osób propsuje HIFI i w sumie uważam (mimo, że daleki jestem od uznawania ich za najlepszych), że jeszcze na scenie sporo namieszają.

Kaaban napisał(a):
(plus nazywanie mixtape "klasykiem") to delikatne przegięcie, nie sądzisz?

Przecież napisałem, że z tym to pojechał.. :dunno:

Kaaban napisał(a):
Jeżeli tak uważasz, to pozdro, chyba cała Twoja kolekcja to dla ciebie jeden wielki "klasyk", od chwili premiery oczywiście.

Jaka by nie była ta moja kolekcja to nie jest uzależniona od awarii dysku twardego. :joint:

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Wtorek, 1 Czerwca 2010, 23:13
Kaaban napisał(a):

teraz doczytałem wywiad do końca no i sorry: HIFI Banda najlepszym zespołem w kraju?

sory ze sie wetnę - z tej 'młodszej krwi', czyli raperów, którzy coś-tam-zaczynali docierać do szerszej publiczności dopiero w ciągu ostatnich, powiedzmy, pięciu lat, są wg mnie jednymi z lepszych i nie wiem czemu się tu przypierdalasz, ja wiem faczyński pewnie lepszy no ale..

a co do samego Sokoła - jak dla mnie brał udział w jednych z lepszych polskich produkcji, chociaż prawdą jest, że od tpwc1 znacznie obniżył loty.

Powrót do góry
moderator

Wysłano: Niedziela, 26 Czerwca 2011, 22:27
Sokół na Facebooku napisał(a):
Do Prosto zgłosił się jakiś czas temu w tym roku ktoś z Top Trendów, że chcą nam przyznać nagrodę za coś związanego z kawałkiem "W aucie". Nie wiem o co chodziło, może o 12,5 miliona odtworzeń na YouTube, nie ważne. Chcieli, żebyśmy z Ponem zagrali ten kawałek na tej gali. Nie chcieliśmy zagrać, powiedziałem, że możemy odebrać nagrodę i tyle. Więc nam nie przyznali :) Polski szołbiznes to kupa śmiechu bratku...

taka ciekawostka.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 26 Czerwca 2011, 22:35
Beka z Sokoła, grał na jakimś mniejszym festiwalu co był na Polsacie, a na większym TopTrendy nie chciał zagrać.
Sokół wrócił do swojego populizmu i udawania alternatywności na siłę.

Powrót do góry

Banned
  Wysłano: Poniedziałek, 27 Czerwca 2011, 11:14
Baunsowic:
Cytuj:
Na chwilę odbijemy od tematu płyty. Słuchaj, kiedy najmocniej zaszumiało w głowie? Kiedy sukces trochę przegrzał zwoje?
Myślę że to nie sukces przegrzał zwoje, ale kokaina i melanż. Nigdy nie poczułem się jakąś gwiazdą czy celebrytą, to jest mi kompletnie obce. Większy problem miałem z używkami i to było źródłem problemów. Szczególnie zagubiony byłem przez rok po odstawieniu. To w dodatku zbiegło się z sukcesem "W aucie", miałem wtedy kiepski stan psychiczny i być może dlatego niepotrzebnie wzięliśmy z Ponem udział w jakiś akcjach kompletnie z dupy, typu dwa wiejskie koncerty dla dużych telewizji. Byłem wtedy totalnie pogubiony, nie mogłem się w tym wszystkim odnaleźć. Natomiast nie przypominam sobie, żebym kiedyś miał okres czucia się gwiazdą. Podchodzę do tego zupełnie inaczej. Nie skorzystałem nigdy z propozycji typu wywiady w "Vivie" czy "Gali". Nawet u szczytu popularności wybieraliśmy tylko te wywiady, które były dla nas satysfakcjonujące, jak chociażby dla "Playboya". Nie mam sobie nic do zarzucenia w kwestii gwiazdorzenia. Inaczej ma się sprawa z używkami i tego, czym to skutkowało.

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 761 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Następna strona