Tematy bez odpowiedzi | Aktywne tematy Teraz jest Poniedziałek, 11 Listopada 2019, 21:21

Odpowiedz w wątku  [ Posty: 528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona
Dwa Sławy 
Autor Wiadomość

Odpowiedz z cytatemOdpowiedz z cytatem
Post Re: Dwa Sławy
  Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 00:33
Ale to jakie te chujowe zwrotki nagrywali? Nie śledzę jakoś pilnie więc podziękowałbym za linki do tych ficzeringow i smieciowych postów. Jak na moje oko zmieniła się troche stylistyka, koledzy bardziej fejmowi no ale w gruncie rzeczy to dalej te same Sławy chyba, co?

I myślę, że jednak ludzie lubią się czepiać, że ktoś jest wszędzie, nawet jak zwrotki są dobre. Patrz Zeus. Podobnie jak widziałem tu kiedyś dyskusje na temat płyt, które mają 20+ kawałków. Więcej dobrej muzyki to więcej dobrej muzyki, tyle.

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 19:30
końrafał napisał(a):
Jakie ślizg ma aktualnie zdanie na temat rapera dwa sławy? Chyba już trochę wstyd słuchać co? Z dobrych chłopaków stali się produktem, towarem który się dobrze sprzedał. Wszędzie ich pełno, wszytko co nagrali od czasu ostatniej płyty było strasznie miałkie i nijakie. Sztuczne śmieszkowanie na portalach społecznościowych, jakieś śmieciowe posty mające na calu zagarnięcie tego najgorszego fanbejsu polskiego rapu (quebo, żabson, wactoja itd), nawet w dograniu się takim łakom jak kontrabanda nie widzieli nic złego :) Do tego dochodzi lecenie w chuja z reedycją od 1,5 roku i ani widu ani słychu o nowej płycie, no bo po co niby skoro hajs z koncertów jest i można weekend w weekend napierdalać jy nyga i zamknij mordę. Pierdolę głupoty czy mam rację? Mam nadzieję, że udało mi się was sprowokować do ciekawej dyskusji, pozdrawiam.

lol typie, oni sie skonczyli tamta plyta przeciez ktora byla w kutas nudna. pzdr

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 20:26
no fajnie tu dyskutujecie chlopaki, ale na slizgawka.eu lepsze dyskusje :joint:

a Kanye krol wiadomo

Ostatnio edytowano Piątek, 14 Czerwca 2019, 18:59 przez piernikowyskoczek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 22:43
Poza tym zagral mnostwo koncertow z livebandem, co zmniejsza zarobki dramatycznie.

e: sorry, zapomnialem ze to temat o slawach

Powrót do góry

Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 22:51
piernikowyskoczek napisał(a):
i nie promował Zamknij Mordę Best of the Year Dream Team Tour.

wyjaśnione :lol:
chociaż do nich akurat pasował udział w takich akcjach, od początku byli śmieszki hehe yolo

Powrót do góry
Zobacz profil WWW

Wysłano: Sobota, 1 Października 2016, 22:53
Właśnie też mi się wydaje, że zestawianie Rasmentów i Bisza jeszcze spoko, mniejsze przełożenie widzę między Biszem, a Sławami, zwłaszcza w tej ich opcji "swag, ruchanie, nawijanie o modelach butów, przewózka, jy nyga, hasztagi, ąąąąąą"

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 00:05
ślizg state of mind

raper dwa sławy w podziemiu: to dobre chłopaki niech się wybiją zasługują na hajs
raper dwa sławy w mainstreamie: e chujowo chłopaki poszli w komerchę robią hajs

jeszcze tylko klasyczne linijki jako podsumowanie
Cytuj:
Ostatnio przed spaniem tak sobie myślałem troche. I doszedłem do wniosku, że jeśli miałbym taką moc, taką kurewską, że mógłbym zrobić co chcę, z kim chce, to chyba spierdoliłbym Junesowi życie(no offence). Zrobiłbym mu cos takiego, żeby pozniej znowu mógł nienawidzić ludzi i o tym nawijać. Albo przekupiłbym jakąś dupe, żeby go wychujała. Troche egoistyczne, ale kto by nie chciał wkurwionego/smutnego Junesa? Na bank każdy. Na miejscu jego kumpli to pojebałbym go na jakiś czas, a jak nagrałby płyte, to powiedziałbym że to dla jego dobra było. Albo żeby z pracy go wyjebali. Tak na chwile.
i można emigrować z tego tematu na falochronie

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 00:31
no fajnie tu dyskutujecie chlopaki, ale na slizgawka.eu lepsze dyskusje :joint:

a Kanye krol wiadomo

Ostatnio edytowano Piątek, 14 Czerwca 2019, 18:59 przez piernikowyskoczek, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 00:49
Raper to nie oszukujmy się u pierwszej ligi zawód. Oni z tego żyją.
Wjechał Wilk Chodnikowy Bisza. Pollocki, Banicje, cała płyta zresztą odnosi mega komercyjny sukces.
Teraz Bisz nagrywa jakieś odpały dla ludzi z TVP Kultura i płacze na facebooku, że nikt go nie słucha. No zlitujcie się. Gdyby nagrał sobie takie Banicje w pawbeatsopodobnych klimatach dalej kosił by pęgę, a limitka rozeszła by się w oka mgnieniu.

A Dwa Sławy (póki co) fajnie sobie płyną z nurtem zapotrzebowań. Muzycznie mi to nie siada ale propsy za żyłowanie ile się da z polskiego rapu. Gierki słowne im się wyczerpały i strasznie oklepane te wszystkie motywy w stylu "zaliczam szesnastkę". Te wszystkie Zamknij Mordę, Daj Alkohol, które mi w ogóle nie siadają są mocno popularne i życzę im żeby dalej to ciągnęli.

A my poszukajmy sobie jakichś innych podziemnych raperów z błyskotliwymi porównaniami i twórcami nowego trendu - następcy hashtagów i dbajmy o ich wypłynięcie na szerszy nurt. Po roku taki raper wpadnie w cykl dwusławowy i do porzygu będziemy innych windować w górę #Dawid Kubacki.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 04:12
człowiek który odniósł sukces i ma pieniądze =/= człowiek który jest głodny sukcesu i nie ma pieniędzy
rap człowieka który odniósł sukces i ma pieniądze =/= rap człowieka który jest głodny sukcesu i nie ma pieniędzy

No tak, tylko też dobre rzeczy to zawsze dobre rzeczy, niezależnie czy nagrane na początku kariery w podziemiu, czy już z sianem, czy na zamówienie kogoś, czy nie, czy duże studio, czy mała indie robota. różni ludzie różnie robio. Chociaż no jest to prawda, że druga, trzecia, czwarta rzecz najczęściej rozpierdala najmocniej z tych robionych. Np. rap Kę obecnie do mnie trafia najbardziej ze wszystkiego co on nagrywał, nie ma przewózki ale emocjonalnie do mnie trafia najbardziej.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 09:48
Bisz, który nie dał dupy, nie wydał trzech Wilków Chodnikowych i nie promował Zamknij Mordę Best of the Year Dream Team Tour.

ale promował festiwal up2date razem z Zeusem i Małpą.
ostatnio wróciłem sobie do ostatniej płyty Sławów i słuchało się nieźle, może dlatego że nie włączałem jej bardzo długo i zdążyłem zapomnieć dużą część panczy i innych gierek. jeśli jednak chodzi o gościnne występy (co kiedyś było ich atutem, wystarczy przypomnieć kolabo z Polskim Karate) to na pewno słabo u Pawbeatsa, słabo u Returnersów, teraz w numerze promującym nba też wydaje mi się, że jednak poniżej swojego poziomu.
spenserski napisał(a):
Np. rap Kę obecnie do mnie trafia najbardziej ze wszystkiego co on nagrywał, nie ma przewózki ale emocjonalnie do mnie trafia najbardziej.

bardzo dobrze, tylko trzeba się zastanowić czy np. typowi, który słucha kękę od pierwszych nagrywek pasuje ta metamorfoza. tak naprawdę nikogo to nie obchodzi, bo słuchacze przychodzą co chwila nowi, młodsi. ja przestałem go słuchać po pierwszym legalu i nie chodzi o to że OO TERAZ TO JUŻ ZA POPULARNY, WSZYSCY SŁUCHAJO TO JA NIE tylko zmieniła się treść, zmieniła się nieco forma i raczej nie będę słuchał gościa tylko dlatego, że kiedyś go słuchałem i wydaje się być sympatycznym człowiekiem, który ułożył sobie życie.
teraz przełóżmy to na duet Dwa Sławy. drugie legalne wydawnictwo bardzo różniło się od pierwszego i stąd ten sukces. finansowo najlepsze co mogą zrobić to wypuścić za jakiś czas coś na kształt Ludzi Sztosów 2, ewentualnie zmienić to na co ludzie tak narzekali, czyli bity. tylko wtedy pewnie zajdzie to zjawisko co u Kę, czyli nowych, młodych fanów - chodzących na koncerty - przybędzie, starzy od czasu do czasu puszczą sobie śmiertelną nawijkę.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 10:17
To forum zmierzam ku koncowi.

Ostatnio edytowano Poniedziałek, 10 Czerwca 2019, 22:53 przez Luxair, łącznie edytowano 1 raz

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 10:22
Pinky, tylko u Sławów (osobiście nie jestem wielkim fanem, ale doceniam, np. track Multitasking) to warto tu obczaić np taki detal jak zmiana okładki Ludzi Sztosów i ten w chuj duży detal (jakie jest przeciwieństwo detalu? hurt?) skręt w stronę przewózki, swagu, getting money, dup w klipach (inb4 'hehehehehe, ktoś tu chyba dawno nie ruchał'). Zdziwiłbym się jeśli następną płytą poszli w coś innego niż Ludzie Sztosy 2 na lepszych bitach w sumie (chociaż no oni umio inaczej i sa kreatywni, pacz Rado w Bez Twarzy, czy Astek potrafiący rzucić u Teta czy u V'a na mixtapie poważniejsze rzeczy, możliwe że tak nagrywali wcześniej a ja nie znam, to sorry). Chociaż no ja mówię jako słuchacz Swagów czasami.

Powrót do góry

Wysłano: Niedziela, 2 Października 2016, 19:54
Luxair napisał(a):

"LS" nie było nudną płytą, po prostu zakatowaliście (-śmy) ją na śmierć.

Oczywiście, że była. Przy całej mojej sympatii do Sławów, do tego hype jaki miałem(jak pewnie wszyscy) na tę płytę, z każdym kolejnym odsłuchem coraz bardziej męczyła i nie potrzebowałem xxx odsłuchów żeby dojść do tego wniosku bo ten przyszedł dużo szybciej(bity, turboswag, niektóre hasztagi i gry słowne kilka odsłuchów po rozkminieniu)

Mam nadzieję że kolejna płyta będzie dużo lepsza.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 15:24
Taką przyjemną informację prasową dostałem

Cytuj:
Cenega prezentuje strefę i najważniejsze atrakcje na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

(...)

Spotkanie z Patrykiem “ROJO” Rojewskim, Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką oraz występ raperów Dwa Sławy x Mielzky

Chyba warto iść, tyle atrakcji w jednym miejscu...

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 15:26
ja bym poszedł zobaczyć burneikę, pozytywny bardzo jest, nie bądź taki kurwa zgorzkniało-sarkastyczny bo ci przestanie stawać, bo po co skoro nie ruchasz.

Powrót do góry
złodziej Fen

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 15:29
Hyde napisał(a):
Taką przyjemną informację prasową dostałem

Cytuj:
Cenega prezentuje strefę i najważniejsze atrakcje na T-Mobile Warsaw Games Week 2016

(...)

Spotkanie z Patrykiem “ROJO” Rojewskim, Robertem „Hardkorowym Koksem” Burneiką oraz występ raperów Dwa Sławy x Mielzky

Chyba warto iść, tyle atrakcji w jednym miejscu...

Hyde napisał(a):
Ludzie się bawią, już nie bądź taki zgorzkniały jak stara baba za firanką.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 15:31
Niby w którym miejscu wyczytaliście, że jestem zgorzkniały i sarkastyczny?

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 15:36
w każdym.

Powrót do góry

Wysłano: środa, 5 Października 2016, 20:57
ja nic nie zauwazylem

Powrót do góry
Odpowiedz w wątku   [ Posty: 528 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27  Następna strona